МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Здається, уряд і справді заощаджує на людях, де тільки може (л)

09/19/2006 | Сергій Вакуленко

Відповіді

 • 2006.09.20 | Volodymir

  Покращення вашого добробуту вже сьогодні (С) (/)

  Чогось не бачу адекватних реакцій на виконання обіцянок.
  + Підвищення комунальних, навіть в Ірпені :)
  Трохи розуміючи мерів, не можу зрозуміти, як то піднімати можна не на десятки відсотків, а у рази, маючи власний видобуток. Тому далі буде - + зони, дирка у бюджеті + інфляція. Відчуття таке, що хлопці вирішили таки нацарювати до зими та вбігти. Чиста рассийский подход власти - ободрать народ нацпроектами и якобы стимулированием экспорта, что народу станет в результате меньше - так бунтовщиками меньше и проблем.
  Зиму обіцяють ранню та холодну, тим часом п'ятій колоні приготований гарантований гаплик з цінами на енергоносії (від 150 баксів для комуналки і більше за 1000 кубів), бо боротися із такою ситуацією можна тільки розмахуючи транзитною трубою, та куди там пацанам, пов'язаним. Дещо про ціни на енергоносії та проблеми багастрадального народу під старшими братами (джерело - Ъ та Накануне.ру):

  В Администрации Президента РФ началась разработка новой стратегии обеспечения топливного обеспечения энергетиков, в которой основная ставка сделана не на газ, дефицит которого уже достигает 30%, а на уголь. По прогнозам, такая политика неизбежно приведет к увеличению тарифов на электроэнергию и теплообеспечения, но зато позволит обеспечить экспортные планы "Газпрома". Глава президентской администрации Сергей Собянин провел совещание по топливному балансу энергетики России на ближайшие годы. Де-факто, энергетики уже постепенно переводятся на уголь и мазут – на год им было выделено 100,5 млрд куб. газа (на 11 млрд куб. м. меньше, чем в 2005 году), причем за восемь месяцев 2006 года энергетики же успели израсходовать 90 млрд куб. м. Подчиненные Чабайса утверждают, что дефицит уже начался, и компенсировать его приходится за счет мазута и угля, что обходится примерно в 3-3,5 раза дороже. "Газпром" не собирается увеличивать поставки на быстро растущий внутренний рынок, так как _экспортные поставки_ приносят больше прибыли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.21 | Михайло Свистович

   Re: Покращення вашого добробуту вже сьогодні (С) (/)

   Volodymir пише:
   > Чогось не бачу адекватних реакцій на виконання обіцянок

   Чиїх обіцянок?

   > + Підвищення комунальних, навіть в Ірпені :)

   Ще не підвищились

   > Трохи розуміючи мерів

   Чому трохи?

   > не можу зрозуміти, як то піднімати можна не на десятки відсотків, а у рази, маючи власний видобуток

   Який власний видобуток мають мери?
 • 2006.09.20 | Illia

  Янукович доручив азарову полюбити дітей знову

  Прем`єр Віктор Янукович доручив міністру фінансів Миколі Азарову передбачити у витратній частині проекту держбюджету наступного року повне фінансування одноразових виплат при народженні дитини.

  Відповідне доручення прем`єр дав, відкриваючи засідання уряду у середу, повідомляє УНІАН.

  "Якщо ми економитимемо на цих питаннях, то ми економитимемо на майбутньому", - зазначив Янукович, звертаючись до Азарова.

  Крім того, прем`єр закликав міністра фінансів відповідально підійти до питання фінансування судової реформи, зазначивши при цьому, що недбале ставлення до цього питання підштовхує українську судову систему до корупції.

  "В процесі роботи над бюджетом слід уважно підійти до тих питань, які для нас є найбільш чутливими і пріоритетними в роботі нашого уряду", - резюмував Янукович.

  Як відомо, у статті 60 проекту Держбюджету, розміщеному на сайті Верховної Ради, сказано, що допомога при народженні дитини буде виплачуватися: у розмірі 8500 гривень за умови, якщо сукупний дохід родини, у складі якої на утриманні знаходяться до двох непрацездатних осіб, не перевищує 5000 гривень, до трьох непрацездатних осіб – 6000 гривень, чотирьох і більше непрацездатних осіб – 7000 гривень.

  Раніше також заступник міністра фінансів Сергій Рибак заявив, що уряд має намір обмежити умови виплати одноразової допомоги при народженні дитини.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.20 | Volodymir

   Нова метода: обмін 20 кг. довідок на памперси

   донецького виробництва (та витратами на транспорт).
   От і уся любов.
   Читайте проект бюджету,
   збавайте на калькуляторі -
   обмежені підвалини обмежених людей,
   та сліди виконання побажань поважних пацанів
   без знання Excel відкриються вам.
 • 2006.09.21 | vvkornilov

  Re: Здається, уряд і справді заощаджує на людях, де тільки може (л)

  бюджетом незадоволений
  втім, гадаю, триває перевірка, чи існували джерела прибутків бюджету, передбачені Єхануровим. Я-то знаю, що не існували, але перевірка триватиме довго. А потім усіх причетних без мандатів посадять. Диктатура закону:))) От Вася Гладкіх десь волоцюжить, як там Луценко казав, розплутаємо ланцюжок.

  а соціального бюджету від ПР годі чекати. Їх, крім того, не для того обирали. Щодо покращення життя вже сьогодні, то, гадаю, воно вже трохи покращилось: від влади прибрано відвертих божевільних, деяких нишпірок чужих держав, компрадорів-імпортерів та "ханурів бюджетових"(нова підляшська тварина). То вже є чим і дихати.

  Євросоціалізм стане актуальний десь у 10-11 році, а зараз необхідно забезпечити досягення мінімальних критеріїв країн-кандидатів до ЄС, принаймні Словаччини. І по ввп/дн, і заробітній платні, і відсоткових ставках. От такий простий плян.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.21 | Illia

   Re: Здається, уряд і справді заощаджує на людях, де тільки може

   І чим же вам є чим дихати?
   А ви спитали у дрібних підприємців чи є їм чим дихати. А чи буде в 2007?
   Чи у вас як завжди хата скраю ? Чи не скраю Конче Заспи чи Козина?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua