МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лист до Голови Конституційного Суду від земляків

09/20/2006 | mytrofan
Шановний наш земляче, пане Голово Конституційного Суду України!

Називатимемо Вас краще «пане Суддя», бо голів у нас в Україні багато, а розуму в них часто не вистачає.

Отож, ми, земляки Ваші, зраділи дуже, що нарешті і Цеханівка наша, загублена десь далеко на березі тоненького Тростянця, дала врешті Україні свого сина.

Як Ви, пане Суддя, знаєте з нашого села завжди добрі й порядні люди в світ виходили. Шахраїв і бандитів тут не було. Принаймні ми таких не пам’ятаємо. А все тому, що для земляків Ваших - нащадків шляхти загонової, на першому місці була честь. І Вас ми знаємо як чоловіка чесного.

Тяжкою буде Ваша ноша. Обсіли нашу Батьківщину злочинці різномасні – шахраї, бандити, злодії, дурсивіти. Рвуть країну на шматки – хто просто так, хто заради зиску особистого, а хто на замову недоброзочливців. А такої братії і в «уряді», і в «парламенті», і серед усіх інших безвідповідальних «друзів» і недругів на різних посадах і без посад – хоч греблю гати. А все чому? Бо закону Божого і людського не шанують. Бо закон для них, що дишло. Бо Батьківщини не мають. Бо нікому твердо і спокійно їм сказати на те – ні!

Дуже віримо, пане Суддя, що Ви є саме той чоловік, який буде діяти і по закону, і по совісті. Бо закон і совість завжди поряд іти мають. Бо суддя таки справді має судити, по закону, по совісті, і по честі.
Вам, пане Суддя, дана найбільша влада – берегти країну нашу і громадян її від зазіхань підступних, чим би ті зазіхання не прикривалися.

Отож, як земляки Ваші, покладаємо на Вас усі надії наші і сподівання, коли йдеться про справедливість і закон. Бо нам не партії політичні треба, не кампанії виборчі, не брехні телевізорні, не виставі парламентські – нам СПРАВЕДЛИВІТЬ і ЗАКОН потрібні.
Тому й прохаємо Вас – як будете замислюватися перед прийняттям рішення – пам’ятайте про це.
І загадайте нашу маленьку і таку гарну Цеханівку – Тростянець у долині, стару церкву попід горою, цвинтар на горі з молдавського боку. Ми всі завжди Вам опорою у добрих справах будемо. А Ви ж нас не посоромите.

Підписуємося тут всі – ті, хто ще в Цеханіці є, і ті кого вже немає – Ви ж ці імена ще пам’ятаєте:

Буяновські, Брикульські, Славінські, Домбровські, Драгомирецькі, Скальські, Скавронські, Цеховичі, Сімашкевичі, Шулянські, Партицькі, Домбровські, Яворські, Радецькі, Бистрицькі, Квятковські, Коханські, Войцицькі, Бачинські, Брезіцькі, Боржецькі,

Відповіді

 • 2006.09.21 | НТВ

  Re: Лист до Голови Конституційного Суду від земляків

  Трогательно.Аж всплакнул...
 • 2006.09.22 | QuasiGiraffe

  Чому з Хоружівки ніхто не пише?

 • 2006.09.22 | один_козак

  Тамтешня вчителька писала?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua