МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Все. Януковичам писец - нашеукраинчеги их порвут. В натуре

09/21/2006 | Предсказамус
ЗАЯВА ФРАКЦІЇ БЛОКУ “НАША УКРАЇНА”

Повернення Урядом Януковича низки Указів Президента України грубо порушує Конституцію України. “Горе-юристи” з урядової канцелярії аргументували свої антизаконні дії малознайомим українцям поняттям “контрасигнація”. Цим специфічним юридичним терміном намагаються прикрити дії, які за своїми наслідками прирівнюються до антидержавного заколоту.
Рішення про повернення указів Глави Держави було здійснене “тишком-нишком” при повному порушенні всіх можливих процедур і не обговорювалися на засіданні Кабінету Міністрів України. Прем'єр-міністр зобов'язаний завізувати президентські укази, тим самим підтверджуючи, що він знає про ці укази і бере їх до виконання. Іншого тлумачення поняття контрасигнації у світовій юридичній практиці не існує.
До того ж Міністерство юстиції України не давало рекомендацій Прем’єр-міністру щодо повернення указів Президента України.
У зв’язку із цим “Наша Україна” заявляє, що не допустить екстремістських антиконституційних дій з боку будь-яких інститутів влади або політичних сил. Ми вимагаємо призначення службового розслідування в Секретаріаті Кабінету Міністрів і покарання винних посадових осіб без оглядки на ранги та посади. Вимагаємо від Прем’єр-міністра дати політичну та адміністративну оцінку діям своїх підлеглих.
У випадку, якщо наших вимог не буде дотримано ми залишаємо за собою право на захист Конституції і Президента будь-якими незабороненими законами засобами.
http://www.razom.org.ua/ua/news/11845/
---
Было время, когда такому заявлению я бы обрадовался. Но оно давно прошло. Теперь это слезная просьба, чтоб с вазелином, и ничего более.

Відповіді

 • 2006.09.21 | media

  Дивна заява

  Тобто заява правильна, і повністю погоджуюся, що "аби раніше". Але оці фрази типу "малознайоме українцям (!) поняття контрасигнація". Це кому воно малознайоме, депутатам з "Нашої України"? Чи її прес-службі.
  Хоча, для "піпла" (у їхньому розумінні), якому треба пояснити, що ой-ой-ой, ображають Нашого Президента, то звісно це може й "катіт". Але як для політичної партії - виглядає доволі смішно.
 • 2006.09.21 | Хвізик

  оце точно

  > Было время, когда такому заявлению я бы обрадовался. Но оно давно прошло. Теперь это слезная просьба, чтоб с вазелином, и ничего более.
  час грізних заяв вже минув. тепер діяти треба
 • 2006.09.21 | damoradan

  А як же "Схід і Захід разом"?

  Вот еханый бабай (это не про админа, все совпадения случайны), только я успокоился: Восток и Запад вместе, универсал подписали, бюджет сварганили, ну думаю, еще вот НУ в коалицию войдет - и все, мир и процветание обеспечены, хоть выборы больше не проводи. И на ж тебе, какая напасть, а? Ну что ж нам так не везет???
 • 2006.09.21 | Oleg

  Отсюда можно отсчитывать китайские предупреждения. Превед нушник

 • 2006.09.22 | samopal

  Вже почали (/)

  Укази Президента України набувають чинності з дня їх офіційного оприлюднення – Віктор Балога
  http://www.prezident.gov.ua/news/data/6_10450.html
  «Укази Президента України набувають чинності з дня їх офіційного оприлюднення», – наголосив Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Він підкреслив, що «Укази Президента №690, №773, №748, №679, №681, №729, №730, №769 набули чинності і обов’язкові для їх виконання усіма органами влади».
  Глава Секретаріату також нагадав, що Укази Президента про зміни в мережі суддів та про дипломатичні призначення були видані саме на реалізацію відповідних пропозицій, внесених Президенту міністерством юстиції та міністерством закордонних справ. Отже, в цих Указах врахована позиція Уряду.
  Віктор Балога вважає, що непорозуміння, які виникають у юридичній площині щодо документообігу між Кабінетом Міністрів і Секретаріатом Президента, потрібно вирішити відповідним службам цих установ. При цьому В.Балога зауважує, що ряд правових прогалин, викликаних недосконалістю конституційної реформи, необхідно терміново виправити прийняттям відповідних законів, у першу чергу «Закону про Кабінет міністрів», який повинен чітко визначити повноваження Уряду.

  Глава Секретаріату Президента найближчим часом ініціює спільне засідання з Міністром Кабінету міністрів та Секретаріатом Уряду, під час якого буде визначено регламент взаємодії Кабінету Міністрів України із Секретаріатом Президента та узгоджено порядок прийняття нормативно-правових актів центральними органами виконавчої влади.
  «Наші структури мають працювати чітко і в одному ритмі. У цьому зацікавлені Президент і прем’єр-міністр», – наголосив В.Балога.

  І ще погрожують:

  Ющенко погрожує ветувати бюджет і вигнати Азарова
  http://www.obozrevatel.com/news/2006/9/21/136517.htm
  Як стало відомо «Оглядачу» з інформованих джерел, вчорашнє засідання Ради національної безпеки і оборони Віктор Ющенко провів у надзвичайно агресивному стилі, чим викликав певний шок у присутніх, особливо – у представників антикризової коаліції. Зокрема, це збило з пантелику керівництво уряду. Адже Віктор Ющенко пригрозив ветувати бюджет, а віце-прем’єру Азарову навіть пообіцяв виведення зі складу РНБО, оскільки «міністр фінансів, який має приходити на засідання РНБОУ з економічними викладками замість цього виступає з політичними промовами».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.22 | QuasiGiraffe

   Re: Вже почали (/)

   samopal цитує:
   > Як стало відомо «Оглядачу» з інформованих джерел, вчорашнє засідання Ради національної безпеки і оборони Віктор Ющенко провів у надзвичайно агресивному стилі, чим викликав певний шок у присутніх, особливо – у представників антикризової коаліції. Зокрема, це збило з пантелику керівництво уряду. Адже Віктор Ющенко пригрозив ветувати бюджет, а віце-прем’єру Азарову навіть пообіцяв виведення зі складу РНБО, оскільки «міністр фінансів, який має приходити на засідання РНБОУ з економічними викладками замість цього виступає з політичними промовами».

   Та засідання з Універсалу теж так починалося. Потім кулька здулася.
   Дія озверину швидко закінчується.
 • 2006.09.22 | ilia25

  Закончится тем, что донецкие докупят себе 300 голосов в ВР...

  ... и обрежут президенту то, что у него еще осталось.

  Все это классика, которая по-английски называется "checkbook diplomacy", по-русски "бабло побеждает зло". И которая объясняет, почему борьба за свободу и демократию имеет реальные шансы в этом лучшем из миров. Не смотря на все доводы об обратном со стороны циников и мизантропов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.22 | samopal

   НУ, докупити, то це навряд

   Дуже вже то все недешево коштує. А от знайти "одноразових однодумців", - при певних розкладах цілком можливо... :D
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.22 | BIO

    Заява Минтрансу

    Керівництво галузі не має наявної можливости
    надати у розпорядження апарату ВР ту кількість
    вантажних вагонів яка замовлена для перевезення
    компромату та бабла по міжфракційніх коліях але
    може безкоштовно надати аеробус до найближчої катастрофи
    та вагон-рефрижератор для повернення вцілілих рештків совісті
    депутанів додому...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua