МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадські слухання у Харкові підтрималі місцеву владу.

09/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Громадські слухання щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги відбулись 22 вересня 2006 у Харкові з ініціативи міської влади.

Подробиці тут: Не піднімемо тарифи,- взимку топитимемо "буржуйки" Конституцією!

Відповіді

 • 2006.09.23 | шкіпер

  Re: Громадські слухання у Харкові підтрималі місцеву владу.

  Ничего удивительного - в зале сидели "добровольно" участвующие сотрудники например ХТС. Вернулся к власти Яныч, вернулись и его методы работы. Так что думаю в переди у нас 100-тысячный митинг на площади Свободы "приверженцев" новых тарифов и нового мера (какой каламбур!).

  В этой связи интересует только одна деталь ;)

  В октябре в ХТС вводят пропускную систему, тоесть будет строгий учет рабочего времени. Как господин Андреев будет решать вопрос с посещаемосту меропритий? Обяжет не только посещать, но и ещё писать заявления об отгуле за свой счёт? Какая гениальная мысль - и поддержка власти и экономия на зарплате!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.23 | Віктор Гарбар

   Re: Громадські слухання у Харкові підтрималі місцеву владу.

   Я свідомо облишив поза увагою "якісний склад громадських слухачів", хоча, по реакції зали на ті, чи інші виступи було доволі зрозуміло, що місцева влада не тіко ініціювала, але й "добре підготувала", і "провела" ті слухання.

   З огляду на побачене та почуте у залі, я дійшов висновку, що ті слухання та їхній "позитивний результат", в першу чергу були потрібні саме керівникові КП "Харківські теплові мережі". Тому й було "теплової громадськости" чи не пів зали.

   І сенс тут не тільки, і не стільки у поверненні Януковича до влади. Сенс висловив один з учасних слухань. Він сказав приблизно таке: "Комунальники вже давно живуть при капіталізмі, але вважають, що споживачі їхніх послуг продовжуть жити присоціалізмі. Себто є безправними, заляканими і платитимуть будь які гроші, аби не розгнівати начальство".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua