МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політикум. Кадровий реєстр

09/23/2006 | media
Отже, шановні друзі, тема кадрового реєстру знову на часі.
За останні два роки чимало політиків, на яких, здавалося б, можна було би покласти сподівання, значно втратили в очах громадськості.
Хто ж може стати основою для майбутнього, "поспомаранчевої" влади?
Це люди, які перебуваючи у владі "зберегли обличчя", а також ті, хто безповоротно розчарували.
1. Тимошенко - якщо Ви бачите альтернативу, назвіть її :)
2. Турчинов - непоганий організатор і виконавець, попри все. Втім, залишається «людиною №2» за спиною у ЮВТ.
3. Пинзеник. Так само, як і Тимошенко (в жанрі публічних політиків) - більш кваліфікованих фінансистів у нас немає.
4. Томенко - прерасний фахівець з проведення інформаційної політики, піар-кроків. Працездатний, на відміну від дуже багатьох колег по команді. Під час роботи в уряді намагався ефективно протидіяти деструктивним крокам з боку Президента та його Секретаріату, поставивши принципи в основу (що робить і досі).
5. Яценюк - відкриття команди Президента. Визнані всіма чудова компетентність, інтелект і працездатність.
6. Кириленко - в уряді був "людиною Президента", виконував всі неоднозначні накази, але за потреби може добросовісно працювати на більш вузькій ділянці роботи. Виявив принциповість при формуванні уряду Януковича.
7. Андрій Шевченко - чудовий оратор, з часом зможе прекрасно працювати у якості ефективного публічного політика. Вміє вчитися, є людиною некомуністичного мислення (що вкрай важливо).
8. Луценко. Він з тих, хто «не пройшли» випробування владою, однак скидати його з рахунку як харизматичного політика було би не варто.
9. Катеринчук. Найбільший актив – це голівудська зовнішність, і принципи, які з тієї чи іншої причини, проявилися. Мінуси – в ДПА займався невідомо чим, йому та робота була явно нецікава.
10. Ключковський. Ветеран-рухівець, пік якого прийшовся на вибори-2004 і судовий процес у Верховному суді. Зараз, на жаль, перестає вражати своєю адекватністю, однак виваженість і (будемо сподіватися) принциповість у «фінансових» питаннях залишають шанс на майбутнє.
11. Онопенко. Складно щось сказати напевно, однак на посаді Голови Верховного суду, сподіватимемося, він буде достатньо адекватним. Або – міністра юстиції 
12. Стецьків і Філенко. Філенко – порядна людина, бессрєбрєннік, але невідомо нічого про його організаційні і управлінські здібності. Стецьків непогано «попрацював» для себе в НТКУ, але принаймні адекватності в оцінках не втратив, і деякої принциповості теж.

І на жаль, довшим буде перелік тих, хто «розчарував»:
1. Ющенко. Стільки вже сказано, що несила далі коментувати. Головний недолік, як на мене – невміння розставляти пріоритети, перевага особистісному комфорту. Плюс, на жаль, незначний інтелект – здатність приймати правильні рішення, але не доводити їх до кінця, слабкий контроль. Потакання корупції. Одновимірність мислення і вчинків (на це, втім, страждає не лише він).
2. Мороз. Повне розвінчання іміджу, який формувався попередніми роками – і «мудрствування», не зможуть ніяким чином зарадити.
3. Єхануров. Міг би бути віднесений в першу категорію, якби не його готовність завжди і всюди бути «зіцпрєдсєдатєлєм» при одній людині.
4. Безсмертний. Неоднозначна кучмівська біографія; бездарне керівництво кампанією «Нашої України»; безпосередня участь і керівництво провальними переговорами по «коаліціаді» (він був ідеологом цих переговорів і темпу їх проведення); повна сірість у якості публічного політика.
5 – 8. Порошенко, Мартиненко, Жванія, Червоненко – ноу коментс.
9. Васюник. Непримітний, але доволі важливий тип, який відіграв свою негативну роль в центробіжних процесах у «Нашій Україні» та безпосередньо причетний до нинішнього формату газових угод.
10. Матвієнко. Колишній «послідовний опозиціонер» виявився повною бездарністю і в Криму, і на посаді заступника глави СП – і як політик, і як управлінець.
11. Вінський. Схоже, він так і не знайде себе і виявиться нікому не потрібен. Адже без партії «король голий» - на розвінчанні Мороза можна ще якийсь час бути на плаву, а далі що? Сірих кардиналів у тому ж БЮТ і так вистачає, а на іншу роль він за визначенням не здатен.
12. Тарасюк. Мало хто знає, що минулого року, коли були всі сприятливі умови, план дій Україна-НАТО ,щодо якого точаться зараз такі дискусії, виконувався ще гірше, ніж при Кучмі... Плюс невиваженість заяв щодо Росії.
13. Кінах. Позавчорашній день.
14. - .... Рухівці, яким пора на пенсію; численні бізнесюки і непевні люди, яких повно і в БЮТ, і в НСНУ;... сумний перелік можна довго продовжувати.

Відповіді

 • 2006.09.23 | 123

  Ви ще блін Терьохіна забули - видатного економіста

  media пише:
  > Це люди, які перебуваючи у владі "зберегли обличчя", а також ті, хто безповоротно розчарували.

  Якщо ви претендували на об*єктивність - то ІМХО не дуже вдалося.

  > 2. Турчинов - непоганий організатор і виконавець, попри все. Втім, залишається «людиною №2» за спиною у ЮВТ.

  Цікаво - що він такого "організував" та "виконав"?


  > 3. Пинзеник. Так само, як і Тимошенко (в жанрі публічних політиків) - більш кваліфікованих фінансистів у нас немає.

  Навіщо фінансист має бути публічним політиком?

  > 4. Томенко - прерасний фахівець з проведення інформаційної політики, піар-кроків. Працездатний, на відміну від дуже багатьох колег по команді. Під час роботи в уряді намагався ефективно протидіяти деструктивним крокам з боку Президента та його Секретаріату, поставивши принципи в основу (що робить і досі).

  Чудова характеристика. Може з нею працювати прес-секретарем прем*єр-міністра -- думаєте, в уряді Юлі це особа дійсно №4 має бути? ;)

  > 6. Кириленко - в уряді був "людиною Президента", виконував всі неоднозначні накази, але за потреби може добросовісно працювати на більш вузькій ділянці роботи. Виявив принциповість при формуванні уряду Януковича.

  Така пляма в біографії - "виконував неоднозначні накази". Мабуть монтував мікрофон в кабінеті у Юлі? Самому не смішно? :)

  Більш вузька ділянка тепер лише світить йому. Наприклад, керівник управління в інформаційному відомстві Томенка.

  > 7. Андрій Шевченко - чудовий оратор, з часом зможе прекрасно працювати у якості ефективного публічного політика. Вміє вчитися, є людиною некомуністичного мислення (що вкрай важливо).

  Ги-ги. Одна характеристика смішніша від іншої. І ким ви його бачите з такими характеристиками? Першим заступником Томенка?

  > 8. Луценко. Він з тих, хто «не пройшли» випробування владою, однак скидати його з рахунку як харизматичного політика було би не варто.

  :=))

  > 9. Катеринчук. Найбільший актив – це голівудська зовнішність, і принципи, які з тієї чи іншої причини, проявилися. Мінуси – в ДПА займався невідомо чим, йому та робота була явно нецікава.

  :=))) Прикольні принципи добору до кадрового резерву Юлі. Почесне місце №9 зайняла людина, головним активом якої є посмішка :)

  В ДПА йому було дуже цікаво - тіки він хотів її очолити, а не замом бути.

  > 11. Онопенко. Складно щось сказати напевно, однак на посаді Голови Верховного суду, сподіватимемося, він буде достатньо адекватним. Або – міністра юстиції 

  Мдя... Людина 4 роки суміщала мандат депутата і роботу суддєю, і навіть спромоглася отримати рішення суду, бо це законно. Чудова кандидатура на голову ВС :)


  > 12. Стецьків і Філенко. Філенко – порядна людина, бессрєбрєннік, але невідомо нічого про його організаційні і управлінські здібності.

  Відомо, що їх нема. Добре підійде на другого заступника Томенка.

  > Стецьків непогано «попрацював» для себе в НТКУ, але принаймні адекватності в оцінках не втратив, і деякої принциповості теж.

  Теж прикольна характиристика :)

  > І на жаль, довшим буде перелік тих, хто «розчарував»:
  > 1. Ющенко. Стільки вже сказано, що несила далі коментувати. Головний недолік, як на мене – невміння розставляти пріоритети, перевага особистісному комфорту. Плюс, на жаль, незначний інтелект – здатність приймати правильні рішення, але не доводити їх до кінця, слабкий контроль. Потакання корупції. Одновимірність мислення і вчинків (на це, втім, страждає не лише він).


  Найбільше сподобалось визначення замалого інтелекта: "здатність приймати правильні рішення, але не доводити їх до кінця, слабкий контроль"

  > 3. Єхануров. Міг би бути віднесений в першу категорію, якби не його готовність завжди і всюди бути «зіцпрєдсєдатєлєм» при одній людині.

  Ги-ги :) Те, що уряд працював ефективно - до жопи. Адже гавкати не хоче, як Томенко :)


  > 5 – 8. Порошенко, Мартиненко, Жванія, Червоненко – ноу коментс.

  :=))) "Толстие и кучєрявие"

  > 12. Тарасюк. Мало хто знає, що минулого року, коли були всі сприятливі умови, план дій Україна-НАТО ,щодо якого точаться зараз такі дискусії, виконувався ще гірше, ніж при Кучмі... Плюс невиваженість заяв щодо Росії.

  А що погано виконував Тарасюк? Було б цікаво почитати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.23 | media

   Re: Ви ще блін Терьохіна забули - видатного економіста

   > Якщо ви претендували на об*єктивність - то ІМХО не дуже вдалося.
   Сприймайте це як хочете. Я не розумію, чому для вас навички публічного політика не мають ніякого значення. Якби у нас вибори відбувалися за принципом ротації - 1000 мудреців (серед них, безумовно, були б і Ви, я думаю :) - тоді звісно вибирали би уряд за принипами іншими. Але поки за політиків і партії голосують люди - це має дуже велике значення.
   > > 2. Турчинов - непоганий організатор і виконавець, попри все. Втім, залишається «людиною №2» за спиною у ЮВТ.
   Наприклад, він не останню роль відігравав у штабах Ющенка-2004 і БЮТ - 2006. Результати цих кампаній не найгірші, погодьтеся.
   > > 3. Пинзеник. Так само, як і Тимошенко (в жанрі публічних політиків) - більш кваліфікованих фінансистів у нас немає.
   > Навіщо фінансист має бути публічним політиком?
   У більшості демократичних країн міністри є публічними політиками. Зрештою, Яценюк - він що, менше на публіці працював?

   > Чудова характеристика. Може з нею працювати прес-секретарем прем*єр-міністра -- думаєте, в уряді Юлі це особа дійсно №4 має бути? ;)
   Порядок тут абсолютно довільний :)
   > > 6. Кириленко - в уряді був "людиною Президента", виконував всі неоднозначні накази, але за потреби може добросовісно працювати на більш вузькій ділянці роботи. Виявив принциповість при формуванні уряду Януковича.

   > Така пляма в біографії - "виконував неоднозначні накази". Мабуть монтував мікрофон в кабінеті у Юлі? Самому не смішно? :)
   Поїдьте в Батурин, подивіться, як там "освоювалися" кошти меценатів - думаю Вам там не буде смішно

   > > 7. Андрій Шевченко - чудовий оратор, з часом зможе прекрасно працювати у якості ефективного публічного політика. Вміє вчитися, є людиною некомуністичного мислення (що вкрай важливо).

   > Ги-ги. Одна характеристика смішніша від іншої. І ким ви його бачите з такими характеристиками? Першим заступником Томенка?
   А що поганого? Він що, погано керує комітетом з питань свободи слова? І знову ж таки, чим вам так не подобаються люди, які вміють працювати з аудиторією?

   > > 9. Катеринчук. Найбільший актив – це голівудська зовнішність, і принципи, які з тієї чи іншої причини, проявилися. Мінуси – в ДПА займався невідомо чим, йому та робота була явно нецікава.
   >
   > :=))) Прикольні принципи добору до кадрового резерву Юлі.
   Та це не кадровий резерв Юлі :) це все я напівжартома роблю :) до того ж заспокойтеся, до Юлі він не йде :)
   > > 11. Онопенко.
   > Мдя... Людина 4 роки суміщала мандат депутата і роботу суддєю, і навіть спромоглася отримати рішення суду, бо це законно. Чудова кандидатура на голову ВС :)
   Він не працював у якості судді, тобто рішення не виносив. На відміну від того ж Порошенка, який і в Раді голосував, і країною намагався керувати. До того ж, згадайте "помаранчевого" Мойсика.


   > Найбільше сподобалось визначення замалого інтелекта: "здатність приймати правильні рішення, але не доводити їх до кінця, слабкий контроль"
   А хто вам сказав, що до правильних рішень він дійшов "власним інтелектом" :)

   > Ги-ги :) Те, що уряд працював ефективно - до жопи.
   Думаю, уряд Януковича буде працювати не менш "ефективно", якщо Ваші критерії використовувати.

   > :=))) "Толстие и кучєрявие"
   Та ні. Це - Святі Люди, наша політика - це для цих світочей моральності занадто низько. Не їх це рівень :)
   До речі, Ви можете назвати хоча б одну корисну справу, яку хтось із цієї четвірки зробив за минулий рік? Або хоч одну шкоду, яку вони не дали зробити?

   > А що погано виконував Тарасюк? Було б цікаво почитати.
   Почитайте звіт Тимчасової спеціальної комісії ВР з питань моніторингу Плану дій "Україна-НАТО" за 2005 рік
 • 2006.09.24 | толя дейнека

  Re: Політикум. Кадровий реєстр

  media пише:
  > 1. Тимошенко - якщо Ви бачите альтернативу, назвіть її :)
  звісно, слід зауважити, що її штовханина коли чути запах влади, фактично була провальною для неї. Вилетіла з прем'єрок рік тому, і особливий провал - коаліціада. Все ж таки, якщо маєш домінанту "я в білому, а решта - гімно" - це вірний путь до поразки, раз за разом.
  Проте, черговий струс повернення до опозиції здається знов додав їй трохи мізків, і вона стала зваженішою і говорити по темі.
  Крім того, якщо мається на увазі її повернення у владу, не погано б застрахувати український нарід від можливості дерибану майна на користь Коломойського чи там Березовського.

  > 3. Пинзеник. Так само, як і Тимошенко (в жанрі публічних політиків) - більш кваліфікованих фінансистів у нас немає.
  чесно кажучи, мене насторожують його ініціативи типу:
  "заміть того щоб фінансувати школу, давайте роздамо ці гроші людям, зай вони самі вирішують як вчинити".
  уявляю собі, що станеться, коли ця маячня стане дійсністю.

  > 4. Томенко - прерасний фахівець з проведення інформаційної політики, піар-кроків. Працездатний, на відміну від дуже багатьох колег по команді. Під час роботи в уряді намагався ефективно протидіяти деструктивним крокам з боку Президента та його Секретаріату, поставивши принципи в основу (що робить і досі).
  Томенко - добрий і влучний фахівець робити лузерські коментарі. Приклад: його вітання Азарову з 0 голосів "за" в день обрання Мороза спікером. БЮТ зазнав краху, супротивник продемонстрував блискучу командну гру, - але Томенко завжди знає чим втішитися.

  > 5. Яценюк - відкриття команди Президента. Визнані всіма чудова компетентність, інтелект і працездатність.
  за Яценюка можна бути спокійним за будь-якої влади. Людина справді сидить у номенклатурі людей, що тримають руку на пульсі. За Кучми, Ющенка чи Януковича він буде при владі і точно досидиться до прем'єрства (Малінковіч(с) брехати не буде).

  > 7. Андрій Шевченко - чудовий оратор, з часом зможе прекрасно працювати у якості ефективного публічного політика. Вміє вчитися, є людиною некомуністичного мислення (що вкрай важливо).
  чудовий оратор - це характеристика Керенського. тільки цього мало. Шевченко напоки хіба що синок, але в нього є шанси набратися розуму.

  > 8. Луценко. Він з тих, хто «не пройшли» випробування владою, однак скидати його з рахунку як харизматичного політика було би не варто.
  "не пройшов випробовування" - нема чого заносити в пергий список. На Луценкові сповна лежить пшик зі справою Колесникова. Тільки цього досить, щоб він втратив довіру і в помаранчу і в голубців. Перспективи - кепські.

  > 9. Катеринчук. Найбільший актив – це голівудська зовнішність, і принципи, які з тієї чи іншої причини, проявилися. Мінуси – в ДПА займався невідомо чим, йому та робота була явно нецікава.
  Голівудська зовнішність - це плюс, але якщо лишиться невміння робити в команді (біда всього помаранчу!), то шансів робити кар'єру в Голівуді в нього більше.

  > 10. Ключковський. Ветеран-рухівець, пік якого прийшовся на вибори-2004 і судовий процес у Верховному суді. Зараз, на жаль, перестає вражати своєю адекватністю, однак виваженість і (будемо сподіватися) принциповість у «фінансових» питаннях залишають шанс на майбутнє.
  видатний переговорник, не треба забувати. Нескінчені перемовини казна про що з усіма "партнерами по коаліції" додали йому невмирущої слави. Той випадок коли "жид сам себе перехитрив".

  > 12. Стецьків і Філенко. Філенко – порядна людина, бессрєбрєннік, але невідомо нічого про його організаційні і управлінські здібності. Стецьків непогано «попрацював» для себе в НТКУ, але принаймні адекватності в оцінках не втратив, і деякої принциповості теж.
  не забудемо ніколи, що Стецьків ввів нам на радість дублювання російської мови в новинах (вже почило в бозі). Весь час, поки був в НТКУ був скандал (невідомо про що) і гамлетівські роздуми "піти не піти". На роль Гамлета можна взяти, до роботи - наврядчи.

  > 3. Єхануров. Міг би бути віднесений в першу категорію, якби не його готовність завжди і всюди бути «зіцпрєдсєдатєлєм» при одній людині.
  Єхануров молодець, і головно що цілується і з Ющем і з Кучмою і з Януком. Таких би нам побільше. Другий номер він лише через своє бурятське призвище. Якби Юля була б Григян, вона була б теж третім номером.

  > 10. Матвієнко. Колишній «послідовний опозиціонер» виявився повною бездарністю і в Криму, і на посаді заступника глави СП – і як політик, і як управлінець.
  так. Плюс хронічне нерозуміння що відбувається.

  > 11. Вінський. Схоже, він так і не знайде себе і виявиться нікому не потрібен. Адже без партії «король голий» - на розвінчанні Мороза можна ще якийсь час бути на плаву, а далі що? Сірих кардиналів у тому ж БЮТ і так вистачає, а на іншу роль він за визначенням не здатен.
  думаю, Йосип Вікентьйович ще цілком може себе знайти. Вже ніхто не пам'я тає, що він в 2004 був найзавзятішим противником підтримки СПУ Юща на виборах. У всіх в голві лише його відчайдушна принциповість у коаліціаді.

  > 12. Тарасюк. Мало хто знає, що минулого року, коли були всі сприятливі умови, план дій Україна-НАТО ,щодо якого точаться зараз такі дискусії, виконувався ще гірше, ніж при Кучмі... Плюс невиваженість заяв щодо Росії.
  тарасюків-бутейок впускати в МЗС не можна через їхню повню профнепридатність - що вони впевнено довели плодами своєї роботи. Їйбо, навіть якщо ти зобов'язався лизати сраку вашингтону - це можна робити з більшим смаком.

  > 13. Кінах. Позавчорашній день.
  який тим не менше буде у коловладниз кабінетах аж поки сам не збереться на заслужений відпочинок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | пан Roller

   +1 (2:0)

 • 2006.09.24 | пан Roller

  -1 (КГ/............)

 • 2006.09.24 | BIO

  Выборы в цеху штамповки выиграло пресс-папье.

  Для гражданского ресурса коим (теоретически)
  является Майдан гораздо важнее не жуйка про
  персоналии, а продвижение на идейном фронте
  и общая платформа для сотрудничества.

  Они все чудесные люди, отличные семьянины и
  призеры школьных олимпиад - а подпишутся хотя
  бы под здешним Меморандумом... ?

  И зачем тогда затевать эту "перепись" ?

  Могу дать время подумать...:)

  Им и Вам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | ОРИШКА

   Re: Выборы в цеху штамповки выиграло пресс-папье.

   Предлагаю лицам, приближенным к Зраде, раздать ММ кажному дупутату и с трибуны сказать, что если не претворить в жизнь - затопчем.

   Нужно, чтобы он прозвучал на всю страну.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua