МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

нова фішка Москви проти України

09/24/2006 | Хвізик
Слухав передачу руської Свободи. Мова йшла про доцільність повернення монархії в Росії. Цілком серйозно серйозні люде говорять про повернення представників Імператорського Дому Романових на Російський Престол. Логіка в них залізна: правління Путіна веде Росію в нікуди, не даючи Росії та її народам жодних перспектив. Повернення ж Романових у російську політику надасть нове дихання Росії. На протязі програми кілька разів звучить підтекстом, що ідея повернення монархії у Росію виявилася цікавою для багатьох людей, наближених до рос. влади, отже ця ідея не є нездійсненою. Крім того, популярність монархії в Росії неухильно зростає. Зараз цю ідею поділяють вже 25% росіян.

Здавалося б, ну і нехай. Монархія, чи республіка - то є внутрішня справа Росії, і немає чого цю тему піднімати на Вільному форумі Майдану, який, як відомо, присвячено УКРАЇНСЬКІЙ політиці??

А от і ні. Тема відновлення правління сім"ї Романових у Росії НАПРЯМУ стосується УКРАЇНСЬКОЇ політики. Бо вже ЗАРАЗ, на таких, здавалося б, далеких підходах до поновлення престолу, звучить така думка:
"а якщо раптом українцям чи білорусам набридне бути самим по собі, то ми радо приймемо їх до складу Імперії на правах домініону, приблизно як Канада входить до Британської співдружності..." (цитую по пам"яті)

Моя особиста думка, а пішли би вони всі на 3 (три) веселих букви одного російського слова. Але, досвід попередніх років мені підказує, що якщо Росія дійсно поновить монархію, то НЕОДМІННО розпочне тиск на нас, щоб і ми "добровільно приєднувалися"

Хто бажає, нехай прослухає пронраму сам. Коли руська Свобода викладе розпечатку тексту, я наведу лінка.
rtsp://realaudio.rferl.org/RU/2006/09/23/20060923-160000-RU-program.rm
rtsp://realaudio.rferl.org/RU/2006/09/23/20060923-160000-RU-program.mp3

Відповіді

 • 2006.09.24 | один_козак

  Так вона вже не дуже й нова...

  Вже доводилося чути заявочки, що, мовляв, час нащадкам підданих російського царя повернутися до господаря. А тим часом готується відновлення монархії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | Хвізик

   може і не нова, але цікаво спостерігати, як московське гестапо ш

   шукає для себе місця під сонцем
 • 2006.09.24 | Rus36

  Re: нова фішка Москви проти України

  "Вы спросите: а при чем здесь Лужков? А он - ни при чем. Он - всегда ни при чем." ©
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.25 | вва

   Re: нова фішка Москви проти України

   Причем здесь Лужков? Вашт москальские иронии или может даже сарказмы здесь не нужны. Онт неуместны, непонятны, туманны. Боритесь задемократию в своем регионе.
 • 2006.09.24 | Alex_1

  Re: нова фішка Москви проти України

  От я і кажу-доки Росія не приєднала нас до себе, як домініон, чи ще там як воно зветься - треба приєднати Росію до себе на правах Східно-Слов"янської області. А Януковича зробити Генерал-Губернатором
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | Alex_1

   Re: хай здохнуть всі кацапи

   Нащо? Тоді буде скучно
 • 2006.09.24 | Чучхе

  А ми можемо ударити українською монархією по московській

  Тим більше, що принаймні один з наших постійних новинарів є переконаним монархістом.

  І одразу ж запропонуємо російським монархістам перейти під омофор Короля Київського, Галицького та Всієї України-Руси Ореста Першого
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.24 | vvkornilov

   Re: А ми можемо ударити українською монархією по московській

   ми можемо зробити це раніше за росіян, повернути Романових або Габсбургів СЮДИ, але Романови нам більше підходять бо нащадки Рюрика, як і Байда-Вишневецький:))) А там нехай у династичному праві розбираються, гадаю територія України буде розширюватися і розширюватися на схід.

   Права король матиме такі самі як сьогодні президент, лише треба обмежити кількість актів, на які той може накласти вето.
   До Отто Габсбурга нічого не маю, але у нього є права лише на Галичину та Буковину, і те дещо сумнівні. У Романових на все решта є права, але так само як Габсбурги, вони відрікалися від трону. Наприклад, Карл Стюарт цього не зробив, відтак його син мав право на Англію у 1660 р. Тобто у нас є проблеми з монархією юридичного плану. Це раз. А два -- ми можемо лише реставрувати Велике Князівство Київське, для чого необхідно довести, що той чи той претендент має кровний зв-язок із родом Рюрика. Інакше це туфта буде все. Нащадками Рюриків були не тільки Романови, але й Острозьки. І всі Чернігівські князі які після уній пішли під Москву разом з отчинами...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.09.24 | Чучхе

    Re: А ми можемо ударити українською монархією по московській

    Наскільки я пам"ятаю, українські монархісти ведуть династичний рід від князів Довгоруких (після того, як не якийсь слен собачий, а сам великий князь Олексій Довгорукий-Рюрикович взяв на себе королівські повноваження), так що ми можемо претендувати й на Москву
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.09.24 | один_козак

     Історичні граблі.

     Так все й починалося. Знадобилося нашим князям оте болото. Потім пан Феофан Прокопович нараяв пацанові Петру ліпити імперію. Тепер - наслідки. Маємо те, що маємо. Ні, нехай їдять свою монархію самі. А ми більше не будемо ліпити не властивих українському духові форм правління, і не будемо більше пробувати приєднати до себе оте болото.
 • 2006.09.24 | Pavlo

  Це швидше добре, ніж зле для України.

  Хай повертаються до царату - це аж ніяк не збільшить кількість українських симпатиків Росії. Швидше зменшить, бо для совків царат це вже занадто.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.25 | один_козак

   Сумніваюся щодо совків.

   Це ж було б просто визнання та найменування речей належними іменами. Бо фактично, якщо придивитися, більшовицька країна була відновленням "старого режиму" в нових формах. Сталін (Ленін) - цар, ВКП(б)-НКВД-КПСС-КГБ - то дворянство, в колгоспах - кріпацтво, права людини - допоки державі або якомусь її "служителю" не захочеться їх порушити. Демократія - тільки в словах. Було навіть щось ніби релігійний культ, що формами нагадував дореволюційний православний: портрет вождя замість ікон, незаперечний авториитет вождя, догматичність партійних настанов... А це:"Ленин жил, Ленин жив, Ленин будет жить!" Га?)) Або:"Эх, раз, ещё раз! Сталин думает о нас!"
   Сталин думает ЗА нас. Наше дело - растить хлеб, копать руду, и если что - не жалеть живота своего.

   Тепер подивіться на сум совків за сильною рукою, за "оптимістичним" телебаченням, ходянням на роботу...

   Отже, не вистачає одного - змінитирефлекси на слова. РПЦ і ряд партій над цим вже давно працюють. І в Україні - теж.
 • 2006.09.26 | Хвізик

  появився роздрукованй текст програми (л)

  http://www.svobodanews.ru/Transcript/2006/09/23/20060923100551277.html

  а ось той прикольний фрагмент, що Україну заторкує:
  > Речь идет о том, что если народ России захочет восстановления монархии, то в России, в нынешней Российской Федерации она будет восстановлена. Если, предположим, Белоруссия или Украина скажет: мы другая страна, но мы тоже хотим быть под династическим управлением Романовым, то будет что-то типа Британской империи, где доминионы, независимые политически, тем не менее, имеют главой государства британскую королеву, как Канада и Австралия. Это уже политическая инженерия


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua