МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Семенюк хоче Криворіжсталь

09/25/2006 | Андрій Дутчак
“Криворіжсталь” знову заберуть?

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк має намір повернути підприємство “Криворіжсталь” у власність держави.

За її словами, на це може піти 25 років, і всі ці роки вона готова працювати на посаді голови Фонду держмайна.

“25 років! Працюватиму, поки не поверну “Криворіжсталь” державі. Я всім це кажу. Тому що раніше я говорила: такий об’єкт повинен бути в руках держави”, – так відповіла пані Семенюк на запитання журналіста “Известий в Украине” про те, скільки вона працюватиме на своїй теперішній посаді.

На зауваження, що цей об’єкт вона ж і продала, В. Семенюк відповіла: “Я виконала те рішення, яке ухвалив Кабінет Міністрів Юлії Тимошенко. І написала заяву про відставку. Але, бачачи мій професіоналізм, Президент Ющенко не прийняв її”.

На запитання, з чим пов’язана заява прем’єр-міністра Віктора Януковича, мовляв, приватизацію “Луганськтепловозу” можуть припинити, голова Фонду держмайна зауважила, що не може коментувати слова прем’єра, проте визнала, що за такої умови “можливий зрив бюджету”.

(Львівська Газета, 25 вересня, 2006 року, № 174 (981))


Ну це вже все. І як в таких умаовах в нашій державі можна робити якісь бізнес. Вийде одне таке на трибуну, бевкне щось не те -- і все, акції падають, інвестори тікають, гроші за ними...

Відповіді

 • 2006.10.01 | samopal

  Криворіжсталь. Переваги окупаційного режиму (/)

  Почему пресса проходит мимо сенсаций и возводит в ранг событий всякую херню? Почему никто не заметил уникальную бумажку под названием «Додаток №11» к проекту закона о государственном бюджете на 2007 год. Это «Перелік об'єктів які підлягають приватизації в 2007 році». Открывайте 372 позицию и выпадайте в осадок: «Митал Стил Кривой Рог». Неплохо донецкие плюнули в рыло Лакшми Митталу?! Типа продадим твой заводик, обезьяна, и даже тебя не спросим. Президент молчит в тряпочку, делая вид, что не давал индусу гарантий. (Хотя чего сейчас стоят его гарантии? Не больше, чем гарантии моей кошки). Вообще, последняя декада показала, что донецкие наплевались всласть во всех, до кого могли доплюнуть…

  Объявление войны Митталу
  http://www.ord.kiev.ua/categ_1/article_50962.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.02 | Мартинюк

   Семенючка почала "педалити" тему реприватизації Міттала з весни

   Це означає що вже тоді вступили в дію ті "антимітталівські" важелі про які твердить стаття.

   З другого боку, якщо Україна змогла таки вигідно для себе продати Мітталу цю "Криворіжсталь" то вона все таки здатна грати в самостійні ігри на світовому рівні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.02 | samopal

    Семенючка "свою" Криворіжсталь і віддавати не хотіла

    Вона з Рудьковськими там непогано паслася майже пів року. А тут якийсь індус... Такий облом. НУ, хоч НЗФ "врятувала" :D
 • 2006.10.02 | damoradan

  Если б я хотел коня

  Это был бы номер
  Если б конь хотел меня -
  Я б, наверно, помер...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.02 | НТВ

   Re: Если б я хотел коня

   Семенючка вообще с ума сошла.Она,что забыла,что конкурс был перед телекамерами, на весь мир? Они доиграются,что Евросоюз и Америка объявят эмбарго на весь наш металл и будут лапу сосать.Надо хоть немного головой думать.
  • 2006.10.02 | samopal

   Схоже, що "конь" звернув на Валю увагу... (/)

   "Міттал Стіл Кривій Ріг" пропонує голові Фонду держмайна Валентині Семенюк утриматися від заяв щодо результатів перевірки підприємства до розгляду зауважень до цих результатів з боку компанії.
   Про це йдеться у коментарі прес-служби компанії.
   "В останні дні голова ФДМ Валентина Семенюк в інтерв'ю ЗМІ неодноразово заявляла про те, що на ВАТ "Міттал Стіл Кривій Ріг" не виконуються умови договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ "Криворіжсталь", - йдеться у повідомленні.
   "Зокрема, в інтерв'ю газеті "Дело" Семенюк заявила про скорочення чисельності персоналу, недостатнє фінансування соціальної сфери, неповне перерахування дивідендів за 2005 рік", - додає прес-служба.
   Адміністрація компанії вважає некоректними публічні заяви ФДМ щодо результатів перевірки і пропонує утриматися від таких заяв, до розгляду зауважень до результатів перевірки з боку компанії.
   "У своєму листі на ім'я Валентини Семенюк від 25 вересня 2006 року адміністрація компанії виклала зауваження до акту перевірки, надала необхідні пояснення, а також запропонувала внести зміни в акт перевірки з урахуванням цих зауважень", - йдеться у повідомленні.
   У той же час компанія стверджує, що "у 2006 році штатна чисельність персоналу збільшилася з 57159 до 58675 одиниць, також було збільшено фінансування соціальної сфери підприємства, на утримання якої за 7 місяців 2006 року було витрачено 28,4 млн. грн., що на 16% більше, ніж за аналогічний період у 2005 році".
   "На поліпшення соціально-побутових умов праці за 7 місяців 2006 року виділено 34,8 млн. грн.; на охорону праці – 24,4 млн. грн., що також перевищує суми подібних витрат за аналогічний період 2005 року", - відзначається у повідомленні.
   Також 29 червня 2006 року на зборах акціонерів було вирішене питання про порядок розподілу прибутку за результатами 2005 року, зокрема, було ухвалено рішення про виплату дивідендів. Дивіденди були повністю перераховані державі на рахунок Держказначейства 30 червня 2006 року, йдеться у коментарі.
   Також "Міттал Стіл Кривій Ріг" висловив готовність до обговорення і врегулювання спірних питань із представниками ФДМ.
   "Ми звернулися до ФДМ з пропозицією зустрітися для обговорення усіх питань, що виникли, 2 жовтня 2006 року. На даний час ми очікуємо їхньої відповіді", - зазначив голова адміністрації по кадрах і зв'язках із громадськістю Франк Паннір.
   Раніше в інтерв'ю газеті "Дело" Семенюк відзначила, що "на підприємстві ("Криворіжсталі") відбулося скорочення людей з 57,2 до 55,5 тис., в утримання соціальної сфери не вкладено обіцяних коштів, до того ж власники не проводили перерахувань всього обсягу дивідендів у бюджет".
   "Тим більше, що це дивіденди за 2005 рік, коли підприємство було в держвласності", - підкреслила голова ФДМ.
   ------------------------------------------------------------------
   http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/2/48341.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua