МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Вінниці будуть кращі дороги, аніж у Києві

09/26/2006 | Brat
Нову для України, але перевірену в Європі, технологію ремонту доріг – щебенево-мастичний асфальт - почали використовувати у Вінниці. З ініціативи мера Вінниці нова муніципальна влада міста взялася за найбільш болючу проблему – реконструкцію шляхів, на які досі чомусь ніколи не вистачало грошей. Капітальний ремонт доріг міста востаннє проводили ще, мабуть, перед «Олімпіадою-80», а після цього обмежувалися сезонним латанням дір. Новий підхід до дорожнього будівництва був реалізований лише цього року.
За словами міського голови Вінниці Володимира Гройсмана, дорога в Європу починається з наших міських доріг. Не так з політичних декларацій, а з реальних «асфальтних» справ. І якби керівники кожного міста менше виступали з амвонів, а зводили житло, ремонтували мости, прокладали нові дороги, ми б уже давно «доїхали» до Європи. Дороги у Вінниці ремонтуватимуть крок за кроком, спочатку найважливіші магістральні, потім черга дійде і до найменших вулиць. На наступний рік уже заплановано роботи з відновлення тротуарів.
Вінницька міська влада взяла муніципальну позику в 20 мільйонів гривень і оголосила тендер на виконання робіт. Конкурс виграло комунальне підприємство «Агропромшляхбудіндустрія». За словами його директора, Василя Власенка, КП використовує перевірену в Європі технологію ремонту - щебенево-мастичний асфальт. Тож тепер у Вінниці асфальт кладуть у 2 шари: вирівнюючий та основний. Дороги виходять гладенькими та міцними, а це, в свою чергу, дозволяє збільшити термін їх експлуатації в 2-3 рази.
Крім того, за словами вінницьких водіїв, тепер вони зможуть заощадити на ремонті власних авто, у яких до того через ями на дорогах постійно «летіли» покришки, ламалися амортизатори, виходили з ладу шарові опори.
До слова, Василь Власенко каже, що «Агропромшляхбудіндустрія» готова гарантувати якість своїх робіт цілих шість років. Якщо ж за цей час, на відремонтованій ділянці з’являться ями, підприємство відремонтує дорогу за власний кошт.

Прес-служба Вінницької міської ради
www.myvin.com.ua
Контакти у Вінниці:
8 (0432)461 65 23, 8 (050) 461 65 23 Таїсія Олійник,

Контакти у Києві:
Т. 284 58 32
8(050)461 76 73 Богдана Бабич,
8(050)543 10 60 Ірина Тиран

Відповіді

 • 2006.09.26 | Analytik

  Re: У Вінниці будуть кращі дороги, аніж у Києві

  Таїсія не треба розповідати про житія вашого Гройцмана і пхати це в усі форуми України.

  Розповіси краще як в п*ятницю в вас розглянули на сесії 190 питань за 1 год 45 хвилин.
  Або звідки візьмуть гроші, щоб повернути кредити, на які будувалися дороги, бо бюджет пустий.

  Або розкажи про той ринок, про який писав сьогодні "Обком":
  "Новое в практике винницкой прихватизации: было коммунальное – стало муниципальное"
  http://obkom.net.ua/news/2006-09-26/1315.shtml

  Цікаве щось давай.
  Кужуть, розміри хабарів за рішення про виділення землі виросли вдесятеро після того як у Вінниці міським головою і секретарем ради стали директори ринків.
  Це правда?
 • 2006.09.27 | Михайло Свистович

  Тю, в Ірпені теж саме

  Ті самі технології, ті самі плани на майбутнє. Тільки без отакого пахвосу і без позик. Вкрасти цю новину для "Ірпінського вісника" чи що? Бо там заміни Вінницю на Ірпінь та викинь позику - буде те саме :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.27 | Михайло Свистович

   Сьогодні говорив з людиною з Чернівців - в них те саме

   Не думаю, що і в Києві інакше. Так що вінницький пахвос абсолютно зайвий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua