МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Куклусклан - региони. ККК - не остання кака.

09/27/2006 | rais
Прозорість влади. Свобода слова. Незалежність ЗМІ. Про все це з приходом до влади комунобандитів треба буде забувати. Вимикають і труть. Недолугість і злочинна бездіяльність помаранчевих є причиною набирающих швидкість помств та репресій. З 2004, 2005 року від Президента до КМ та РНБО жодної відповіді щодо загрози національному інформаційному простору. Повне ігнорування проблеми такого стратегічного ресурсу як частотний ресурс. І ось маємо - п'ятий канал в Одесі виявляється не має власної частоти. А радіочастоти в тих ж самих кучмівських руках. Тупість чи зрада дворічного чаювання? І знов чергова зненацька новина для шоколадних помаранчевих зайців - неповага до журналістів. Калашніков, Кісільов, Ківалов. І це ККК не остання кака від регіоналів.

Відповіді

 • 2006.09.27 | Зверопупс

  Re: Позор Ющу и Юле, не давших частоты для 5 канала

 • 2006.09.29 | rais

  не остання кака Президента.

  Ваша іронія зрозуміла. Юля, Петя, Вітя... то вже проспали. Справа в невмінні стратегічно мислити. Прийти до влади і не прибрати до себе такий ресурс як ЗМІ і контроль над радіочастотами це відверта недолугість. А ось регіони міняють все і одразу не згадуючи про свою колишню істерію про люстрації. Вони Чижа, Геращенко... , а ми їм універсал!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.02 | Антон

   Я інше не можу зрозуміти

   Вчора 5-тий виставив на дискус тему - хто переможе в двобою Президент прем'єр? У мене взагалі таке враження, що Ющенко нічого взагалі не знає про цей "двобій", а його оточення вперто штовхає його в центр цього ринга. Не можу зрозуміти навіщо так піарити "бойцовські якості" преза, це що підстава, спроба розбудити?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua