МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Украину обвиняют в дискриминации

09/28/2006 | brucht
Знову російське МЗС "всерьез озаботилось дискриминацией русского языка на Украине" http://www.vz.ru/politics/2006/9/27/50577.html Цитата:"«Гонителям русского языка на Украине необходимо наконец осознать, что двуязычие на Украине - это исторически сложившееся явление, и поэтому заниматься искоренением русского языка подобными методами просто контрпродуктивно», - говорится в комментарии." Там ще багато пасажів у дусі російського (совєтського) МЗС.
Якщо не знати справжнього стану речей, то просто плакати з жалю до російської мови хочеться від слів Лаврова, яка вона є в Україні занапащена та утиснута...
Ще цитата: "МИД России выражает сожаление в связи с тем, что «в эту неблаговидную кампанию наряду с правонационалистическими силами включилось Министерство юстиции Украины». В частности, «в публично обнародованном ведомством проекте государственной языковой политики содержатся формулировки, от которых «краснеют уши»."
Тут постає питання: чому Лаврову не червоніють вуха, коли він відверто бреше та втручається у внутрішні справи інших держав?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua