МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Полтава знову без гарячої води

09/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
28 вересня в обласному центрі почалося відключення котелень від газопостачання. На 11-ту ранку в місті відключили 9 котелень з 61. Блакитне паливо припинило подавати ВАТ „Полтавагаз” на вимогу ДК „Газ України”. Причина такого радикального кроку газівників – на поверхні: ОП „Полтаватеплоенерго” не має грошей, щоб розраховуватися за спожитий газ. За останніми даними, борг підприємства перед газопостачальною компанією становить понад 8,5 млн. грн.

Полтавські тепловики в свою чергу виправдовуються тим, що не мають коштів для сплати тому, що вартість газу останнім часом зросла на 85%, а у бюджеті не передбачено додаткових витрат. Крім того, тарифи для населення теж не відповідають затратам підприємства.

У Полтавському міськвиконкомі терміново скликали нараду, куди запросили всі зацікавлені сторони, щоб обговорити ситуацію і знайти з неї вихід. Повідомляється, що представники ВАТ „Полтавагаз” на поступки не пішли. Єдине, про що домовилися, що подачу газу не припинятимуть для 12 котелень, які опалюють лікарні Полтави і подають в них гарячу воду.

Як повідомили „Новинам Полтавщини” в аварійно-диспетчерській службі Полтавської міськради, станом на 20 годину 27 вересня в Полтаві було вже відключено 27 котелень.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2006.10.01 | Михайло Свистович

  Почалось. А що буде, як мораторій вступить у дію?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.01 | poltavec

   Re: Почалось. А що буде, як мораторій вступить у дію?

   Був Бульба - тарифи піднімалися. Тепер Асадчев - картина та ж сама. Тільки зараз відключають всіх - і боржників, і тих, хто живе з ними поруч.
   Далі буде ще гірше, бо в Україні є Президент, але немає Ґаранта Конституції. :(
 • 2006.10.01 | poltavec

  Re: Полтава знову без гарячої води

  ВАТ "Полтавагаз" - це Партія регіонів. Народний депутат від ПР О.Лелюк має контрольний пакет акцій цього підприємства. Далі - без коментарів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua