МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стало відоме ім’я наступника Луценка - це Джига

11/01/2006 | Illia
У середу, 1 листопада, остаточно вирішене питання про долю одного з найважливіших міністерських крісел - міністра внутрішніх справ України.

Як повідомляє MIGnews з посиланням на джерело в Кабінеті міністрів, прийнято два принципових рішення: Юрій Луценко іде з посади міністра внутрішніх справ (таке рішення він прийняв сам) у велику політику. Друге - новим міністром внутрішніх справ буде призначений Микола Джига. Джерело також стверджує, що рішення остаточне і протягом тижня питання буде закрите.

Як відомо, чутки про те, що нинішній міністр МВС Юрій Луценко залишить Кабінет міністрів і піде в політику, ходили вже давно. Звучали навіть припущення, що він на найближчому з’їзді "Нашої України" очолить пропрезидентську партію. Можливо, Луценко, пішовши з посади міністра МВС, продовжить свою кар’єру, але вже в ролі одного з провідних політиків.

19 жовтня в секретаріаті Верховної Ради була зареєстрована заява міністра внутрішніх справ Луценка про відставку. Однак у того ж дня Луценко відкликав її.

Тим часом, 13 жовтня члени Комітету парламенту з питань державного будівництва і місцевого самоврядування рекомендували звернутися до глави уряду Віктора Януковича для того, щоб той подав представлення про звільнення з посади міністра внутрішніх справ.

У середу, як очікується, парламент розгляне питання про міністрів від блоку "Наша Україна", які раніше подали заяви про відставку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua