МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

> Телекритика: 5-й канал - знову звільнення (л)

11/01/2006 | НеДохтор
http://www.telekritika.kiev.ua/news/146/0/21066/mikhajlo_kukin_komentue_svoe_zvilnennja_z_5_kanalu/

----------
Михайло Кукін коментує своє звільнення з 5 каналу
13:31 01.11.2006/ «Телекритика» /


Шеф-редактор служби новин 5 каналу Михайло Кукін прокоментував своє звільнення, про яке стало відомо вчора, 31 жовтня. За його словами, це рішення зріло давно. Приводом для такого кроку стала спроба звільнення випускового редактора новин, якого колеги вважають одним із найбільш фахових. «Порушення, якого припустилась випускова група, не є дуже значущим і не відбилось на якості ефіру. Позаминулої неділі був значно гірший випадок, коли через технічні проблеми на сервері з 5 сюжетів, що мали вийти в ефір у підсумковому випуску програми «Час», випустили лише один. За це нікого не покарали. Тому в це скидалося на розправу над конкретною людиною».

Як стало відомо «ТК», у ніч з суботи на неділю (28-29 жовтня) випуск, що мав вийти опівночі, був записаний за 20 хвилин до ефіру і пішов в ефір у запису. Випусковий редактор (її прізвище «ТК» не називає з етичних міркувань) визнала свою провину. Випускова група взяла на себе відповідальність, не бажаючи, аби покарано було лише випускового редактора. Проте, шеф-редактор каналу Олександр Народецький запропонував випусковому редактору вибір: або вона напише заяву про звільнення за власним бажанням, або її звільнять «за статтею» (хоча не вточнили, за якою саме). На думку працівників каналу, покарання не відповідає тяжкості провини; до того ж, людина, яку намагались звільнити, не мала в минулому жодної догани.

На зустрічі із менеджментом каналу 31 жовтня представники випускової групи, озвучивши свою позицію, почули у відповідь, що керівництво не має наміру звітувати перед журналістами за свої кадрові рішення.

«Це був не перший випадок, коли кадрові рішення щодо моїх підлеглих приймались без погодження зі мною. Я не амбітна людина. Коли півроку тому я зголошувався працювати на посаді шеф-редактора новин, я розумів, що беру на себе велику відповідальність, і розраховував на те, що матиму якісь інструменти для вдосконалення продукту, за який відповідаю», - каже Михайло Кукін.

Нагадуючи про свою оцінку, свого часу дану менеджерським здібностям колишнього шеф-редактора каналу Романа Скрипіна, Михайло Кукін констатує, що, незважаючи на це, Скрипін був «людиною дуже телевізійною, прекрасно розумівся на технології, тоді як нинішнє керівництво є взірцем непрофесійності».

Окрім Михайла Кукіна, заяви на звільнення написали журналіст Валентин Трохимчук та заступник шеф-редактора новин Петро Стебницький. За інформацією «ТК», перш ніж підписати їхні заяви, керівництво намагалось умовити їх залишитись, тоді як заяву Михайла Кукіна було задоволено відразу.Прес-служба 5 каналу на наше прохання обіцяла незабаром оприлюднити офіційну позицію каналу щодо звільнення його працівників.----------

Відповіді

  • 2006.11.01 | vmo1

    Re: > Телекритика: 5-й канал - знову звільнення (л)

    На 5 - зараз цензура круче чим на "Новому" чи плюсах. Навіть за 1500 баксів не можна в сюжеті показати гасла проти Януковича :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua