МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українці вважають, що події йдуть у неправильному напрямку

11/01/2006 | Illia
От вам і "покращення вашого життя вже сьогодні":-)))
Може півники, що так не люблять козлів, які чимось заважають півникам жити, задумаються своїми курячими мізками. А то зараз вони тільки тим і займаються, що намагаються залізти повище і обі*рати того, хто нижче.


Майже дві третини громадян України вважають, що події в нашій державі розвиваються в неправильному напрямку.

Про це свідчать передані УНІАН результати соціологічного дослідження, проведеного Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Так, лише 12,9% респондентів відповіли, що події розвиваються у правильному напрямі, відповідаючи на запитання: “Якщо говорити в цілому, як Ви вважаєте, події в Україні розвиваються у правильному чи неправильному напрямі?”.

Протилежної думки дотримуються майже дві третини - 63,8% - опитаних.

Центр зазначає, що ці показники погіршилися, порівняно з минулим місяцем, і є одними з найгірших, з часу президентських виборів і гіршими, ніж до початку президентської виборчої кампанії 2004 року. Більш песимістично розвиток подій громадяни оцінювали лише в липні 2006 року, коли під час політичної кризи частка респондентів, які вважали, що події в країні розвиваються в неправильному напрямі, зросла до 67,5%.

Найкращою є оцінка ситуації у східному регіоні, але й тут напрям розвитку подій неправильним вважають більше половини опитаних. Найгірше оцінюють ситуацію жителі центрального регіону, де три чверті опитаних відповіли, що ситуація розвивається в неправильному напрямі.

Дослідження було проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 26 жовтня 2006 року в усіх регіонах України. Опитано 2006 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

http://www.unian.net/ukr/news/news-171556.html

Відповіді

 • 2006.11.01 | Чучхе

  Га! Але при цьому 30% всеодно хочуть голосувати за Януковича

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | damoradan

   При всех раскладах, это плохой сигнал для власти

   Особенно в сочетании с позавчерашей информацией об ухудшающихся потребительских настроених. Это свидетельствует о том, что у коалиции нет никакого запаса, никакого кредита доверия всего через три месяца после прихода к власти.

   Любая серия оплошностей может привести к резкому падению рейтинга ПР на протяжении короткого периода времени. С другой стороны, абсолютно непонятно, как коалиция могла бы переломить настроения в обществе. Впереди у них - только новые испытания :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | Чучхе

    А що вважати "властью"

    одні ненавидять "власть", бо вона у них асоціюється з Януковиче
    інші так само ненавидять, але асоціюють її з Ющенко

    відповідно нема ніякого конструктиву, бо кожен вірить в геніяльність свого лідера і невдачі пояснює тільки проіскамі конкурентофф
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.01 | Illia

     А що у Юща від влади залишилось? - одні спогади

    • 2006.11.01 | damoradan

     Ответ простой

     И коалиция, и Ющенко получают по заслугам. Они же "объединились во имя Украины" - вот теперь пусть вместе и расхлебывают.

     "Неконструктивно" это было бы, если бы не было оппозиции. Вам она может 300 раз не нравиться, но она есть.
 • 2006.11.01 | Illia

  68+30 = 100+-2%Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua