МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому черговий телевиграш Юлії Тимошенко знову нагадує програш?(л

11/01/2006 | observer
Здавалося б, нащо в’язнути в проблемі більшої чи меншої залежності України від російських енергоносіїв? Спеціалісти давно вже стверджують, що проблема розв’язується лише швидким розвитком власної видобувної галузі й ефективною системою енергозбереження. Кому, як не пані Юлії, про це знати? Як і про те, що нинішній владний істеблішмент, маючи міцні «присоски» до тієї ж російської газової труби, не зацікавлений у розвитку власної енергетичної галузі.Отож, на позитивній програмі розвитку стратегічної галузі Тимошенко могла б розкрити власний реальний план модернізації вітчизняного господарства. Але для цього треба не зациклюватися на пошуку дірок у чужих схемах (хоч і без цього не обійтися), а мати свій стратегічний – яскравий, зрозумілий, реальний – план, бажано - узгоджений із відомими фахівцями.

http://www.telekritika.kiev.ua/articles/124/0/8005/chomu_chergovij_televigrash_julii_timoshenko_znovu_nagadue_progrash/

Відповіді

 • 2006.11.01 | damoradan

  Эта тема уже обсуждалась, причем достаточно активно

  Ничего не имею против цитирования Телекритики, но почему Вы не вернулись к старой теме, а начали новую?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | observer

   Re: Эта тема уже обсуждалась, причем достаточно активно

   damoradan пише:
   > Ничего не имею против цитирования Телекритики, но почему Вы не вернулись к старой теме, а начали новую?

   Можливо для того, щоб Вам було про що поговорити?
  • 2006.11.01 | samopal

   Тому що. Забалтиваєт актуальний стан речей

   відвертає увагу від реальної загрози національній безпеці та переводить стрілки на обговорення "світлого майбутнього", котре за нинішніх політичеих та економічних підходів так ніколи й не настане...
   Другим важливим пунктом є нібито безсумнівне твердження неназваних "спеціалістів" про неважливість питання енергозалежності та про способи його подолання. При цьому якось не враховується (чи навмисне замовчується?), що дуже багато країн не можуть забезпечити розвиток "власного газовидобування" хоча б тому, що не мають покладів природного газу, проте успішно відстоюють енергонезалежність.
   Це також успішно замулює питання про те хто і навіщо імпортує в Україну аж 55 млрд кубометрів газу на рік, та ще й зумовлює цим цілком політичні рішення, вправно відвертаючи увагу від того, що основним споживачем цього газу є зовсім не державні структури, котрі торгуючи державними інтересами отримують реальні приватні прибутки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.02 | BIO

    +5!

    Услышу это от Юли - застрелюсь на спор.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | samopal

     А що, є хтось крім БЮТ, хто ці питання піднімає?

     Це зараз основне питання для України. А уся решта - плюскіт язиком для відвернення уваги від ліквідації української державності та спроби базіканнями на національно-історичні теми замусолити усю очевидність ЗРАДИ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ВЖЕ СЬОГОДНІ...
     Ну визнають комуністи разом з Росією Голодомор "спільною трагедією українського, російського та білоруського народів"... а Газпром за цей час повністю контролюватиме всю українську енергетику (і усе, що від неї залежить). Та ще й отримає ексклюзивне право на пошук та освоєння можливих (ні прівіді Господь) запасів на чорноморському шельфі. Практично вже отримує. Саме у цей момент. Ура! Слава "патрійотам"!
     Ще років через п'ять широка коаліція на чолі з провладним прізідєнтом Ющенком (або таким же "прокоаліційно-опозиційним" Луценком) таки визнає УПА воюючою "колись" стороною. При цьому самих воїнів серед живих залишиться хіба з десяток, зате братський стабілізаційно-чорноморський фльот отримає право на "довічне бащзування" у Севастополі. Разом з кораблями НАТО... А громадяни України отримають право на безвізовий в'їзд у вільні економічні зони на своїй території. МВД створить новий підрозділ. На зразок колишніх совєцьких ДНД. І назве його якимось модним красивим словом на американський манєр. Тільки не "рейнджерами", а "рейдерами". Ура! Слава "патрійотам"!
 • 2006.11.01 | BIO

  Чому ?

  Да, и куда , спрашивается, подевались 1,5 млрд.$ полученных (?)
  на Бродский НПЗ ?

  И сколько выработано кВт за месяц с гаком работы ТГАЭС ?

  И...и...и

  И где хотя-бы теневой энергобаланс страны ?

  Юля, только не надо юлить...
 • 2006.11.01 | Мінор

  Це просто пиздець - тролі вже навіть не читають своїх друзів?

  Так Чучхе з такою ж назвою уже одну гілку мав. Що, гроші за один раз не відробили? Багато платять?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.01 | igor

  так задача ЗМІ поставлена

  коли людина сідає грати із жуліками то це її перша й основна помилка
  На жаль ЗМІ є найбільшими жуліками із всіх. Бачили вчора розмову з Пинзеником в ТСН на 1+1. Потрібні коментарі? Я прямо бачу як шеф ведучої з порога на неї гавкає: "Ты что, дура, не можешь из этого умника дурака не экране сделать, рот ему заткнуть!!! А еще кто-то тебя профи называл ..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.02 | BIO

   Задача-то поставлена, кому решать ?

   Ну дал ему вчера Соболев в своей зачетке наговориться - и что ?
   Страусиная стратегия: "ховайся кто куда, мы не успели
   сделать реформы необратимыми..." - обрадовал, мля.
   А не придавили бы Пороху НДС - и этого бы не услышали - чем
   кончаются публичные упреки в адрес васек амбарные мыши знают.

   Для буратин уже понятно, что СТРАТЕГИИ как не было так и нет, а...


   >...мати такі плани треба не тільки в енергетиці, а й у інших не менш важливих галузях вітчизняного господарства й суспільного життя. І про ці реальні й суперефективні плани повинен знати кожен старшокласник і кожна домогосподарка. Тоді пасіонарна особистість не буде розмінюватися на «добивання» міністра, котрий застряг у власноруч вибудуваних тіньових схемах. А буде вести свою лінію – толерантну і конструктивну. І на цьому шляху здобувати все більше однодумців і симпатиків.

   >Не питатимемо чи це можливо. Найшвидше – фантастика. А шкода. Адже коли ще виросте такий могутній політичний гравець на вітчизняній політичній шахівниці?! Тому можна лише пошкодувати, коли талановиті люди не бажають вчитися. Чи не так?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua