МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Світлий Дім: допомога надходить

11/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Два дні тому ми отримали звернення о. Олександра Чумакова з проханням про допомогу благодійному фонду „Світлий Дім”. Враховуючи, що це було перше таке звернення за більш ніж десятирічну історію фонду, ми зрозуміли, що ситуація дійсно скрутна і оприлюднили це звернення у розділі „Пряма дія”. Сьогодні наши кореспонденти відвідали „Світлий Дім”, де надали власний благодійний внесок, та поцікавилися станом справ.

Керівник фонду о. Олександр щиро подякував нашому сайту за поширення інформації про ситуацію, що склалася. Станом на сьогодні фонд працює, в приміщенні тепло, усі діти нагодовани. Останніми днями, після зміни погоди, до притулку прийшло ще семеро дітей. Сьогодні мешканці Дому, завдяки піклуванню Приморської райадміністрації Одеси, відвідують постанову в Українському театрі. Надходять пожертви від фізичних осіб. Деякі пожертви приходить у вигляді webmoney: зусиллями двох десятків благодійників зібрано 583 WMZ, які будуть спрямовані на найбільш важливу потребу – придбання продуктів харчування для дітей.

Трохи несподівано пролунав дзвінок з управління Пенсійного фонду. Як було вказано у зверненні, через скрутне становище фонд вперше вимушений затримати нарахування та виплату заробітньої платні співробітникам. Приємний дівочий голос у слухавці повідомив, що через це на керіника фонду буде накладено стянгнення у вигляді штрафу. Внаслідок цього о. Олександр буде вимушений витратити завтрашній день не на спилкування з питомцями, а на врегулювання конфлікту з пенсійним фондом. Він при жодних обставинах не погодиться з тим, щоб благодійні кошти було використано таким неприродним чином.

На закінчення зустрічи о.Олександр ще раз подякував усім, хто не залишився байдужим до несподіваних проблем «Світлого Дому» та висловив впевненість, що загальними зусиллями української громади вони будуть вирішені.

Подробніше про ОМБФ „Світлий Дім” можна прочитати, наприклад, на Вільному Форумі:
http://www2.maidan.org.ua/n/free/1162284735

Від редакції.
Завдяки дружній підтримці інтернет-спільноти, сьогодні "Світлий Дім" продовжує працювати. Але становище залишається складним. Ми сподіваємося, що щира допомога української громади дозволить зберігти унікальний дитячий кризовий центр та надати дах над головою та піклування знедоленим дітям.

Відповіді

 • 2006.11.02 | stefan

  Пенсійний Фонд "наїхав" на благодійний

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Трохи несподівано пролунав дзвінок з управління Пенсійного фонду. Як було вказано у зверненні, через скрутне становище фонд вперше вимушений затримати нарахування та виплату заробітньої платні співробітникам. Приємний дівочий голос у слухавці повідомив, що через це на керіника фонду буде накладено стянгнення у вигляді штрафу. Внаслідок цього о. Олександр буде вимушений витратити завтрашній день не на спилкування з питомцями, а на врегулювання конфлікту з пенсійним фондом. Він при жодних обставинах не погодиться з тим, щоб благодійні кошти було використано таким неприродним чином.
  >
  ???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua