МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Опора» вимагає від влади Львова скасувати збільшення тарифів

11/02/2006 | keymaster
Громадянська мережа «Опора» намагається захистити мешканців Львова від зубожіння, яке може настати внаслідок запровадження необґрунтовано збільшених тарифів на тепло у Львові. Відтак, організація виступила із місцевої ініціативою – розглянути на пленарному засіданні Львівської міської ради питання про скасування рішення міськвиконкому №1189 від 20 жовтня 2006 року «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення та підігріву води» як такого, що не відповідає вимогам чинного законодавства. Про це члени ініціативної групи повідомили сьогодні, 1 жовтня, під час прес-конференції у Львові.

Основна мотивація – повне ігнорування владою пропозицій громадських організацій щодо прозорого формування тарифів, що були озвучені під час трьох громадських слухань (6 вересня, 19 вересня та 3 жовтня 2006 року). Крім того, рівень рентабельності послуг для населення не повинен перевищувати 0,1% (для промисловості – 15-20%), а також влада має платити за втрати тепла у мережі – 13%. За словами активіста ГО «Львівська спілка захисту прав громадян» Сергія Компанійця, у Львові формується думка, що все дорожчатиме, проте міська влада так і не спромоглася наразі надати економічне обґрунтування збільшених комунальних тарифів.

На думку ініціаторів вимог, серед порушень, зокрема, такі: розробник пропозицій тарифів на надання послуг з централізованого постачання гарячої води (управління житлово-комунального господарства) не представив річного плану надання таких послуг, а також вартості холодної води, що для цього використовується; не укладено жодного договору між ЛКП «Львівводоканал» та МКП (колишні ЖЕКи); пропозиції щодо тарифів подано трьома зацікавленими організаціями – ЛКП «Львівтеплоенерго», ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та управлінням житлово-комунального господарства, з яких тільки дві перші надали аналіз регуляторного впливу; комунальні підприємств не уклали типових договорів про надання послуг, тому не можуть виписувати рахунки на надані послуги тощо.

За словами представника ГМ «Опора» Тараса Гаталяка, ініціативна група сподівається, що завтра висунута пропозиція щодо скасування нових тарифів буде внесена у порядок денний сесії Львівської міської ради. «Ми передали нашу вимогу через «єдине вікно» Львівської міської ради, скерували його 12 постійно діючим комісіям і у вигляді звернення – міському голові Львова Андрію Садовому», – повідомив він.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

 • 2006.11.02 | Нестор (Львів)

  Re: «Опора» вимагає від влади Львова скасувати збільшення тарифів

  До "ОПОРИ": хлопці, тільки вважайте на каськівих, тої наволочі скрізь і всюди як грибів (отруйних) після дощу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.02 | Yaryna

   Нестору

   ???
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Нестор (Львів)

    Re: Нестору

    Ярино, то - знаки питання чи "невдале" повідомлення (трансформована кирилиця на знакозапитальну мову)?
 • 2006.11.03 | Нестор (Львів)

  Re: «Опора» вимагає від влади Львова скасувати збільшення тарифів

  Ярино, що я мав на увазі (на випадок, якщо знаки питання означають питання):
  Всі ми добре знаємо, що то було "Чорна Пора", і як то ся стало, що ця потужна сила раптом розтанула, зникла з політичного обрію. Бо з'являється такий собі Каськів (енд компані), такий собі квазіклоун, і починає поступово у дуже підступний спосіб нищити цей рух (організацію), який до речі втілював в собі надзвичайно цікаву ідею побудови своєї внутрішньої структури (чом не своєрідний курінь УПА).
  З чого починає цей квазійолоп: а з того, що краде назву - привласнює назву "Пора", помалювавши прапор на жовте. Тобто мали йолопа й клоуна, а отримали злодія чистісінької води. Цей злодій раптом але впевнено стає уособленням всього українського патріотичного молодіжного руху і за тих складних суспільних обставин не злазить з екранів телевізорів. В мене навіть виникає таке враження, що ця нендза просто прописалась на телевежі. Чим вся діяльність цього злодія, який до речі, є стовідсотковим неуком, ся скінчила? А тим що зникла Чорна Пора, зникла Жовта Пора, а при слові Пора виникає одна-єдина стійка доволі неприємна асоціація - Каськів. Той Каськів, що до речі, цупив гроші, які приносили люди на Майдан. Тобто, це до того ж, і наочна ходяча дискредитація Майдану.

  А тепер спробуємо проаналізувати стисло, як все було:
  вигулькує неук, перебирає у злодійський спосіб керівництво потужної організації з неабияким майбутнім, усуває від керівництва всіх явно незалежних та принципових Пористян, дістає по суті необмежений доступ до ЗМІ, утворює з Пори партію (що категорично суперечить ідеї її побудови) і врешті-решт розвалює її. Принагідно підпрацьовує злодієм скрізь де це можливо.
  Я собі задаю питання: чий це почерк? хто зазвичай саме отак підступно й нахабно але ж як результативно діє? Історія каже, що ГБ-шня. Перевірений не раз на практиці спосіб знищення або дискредитації (або того й того) організації.
  Тому, Ярино, я й кажу: прошу вас усіх, членів ОПОРИ, вважати на отаких каськівих.
  Чого я висловив таке побажання - здається логічно обгрунтував. Бо мені - "...неоднаково...".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua