МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бунт проти тарифів. Саринь на кічку!

11/02/2006 | Tatarchuk
Для початку почитаймо отаке:

НОВОСТЬ ДНЯ
[Экономика]
02.11.2006, 10:18
Луганчане отказываются платить за ЖКХ по повышенным тарифам
Назревает акция гражданского неповиновения
http://www.cxid.info/main.php?newsid=35394&newsgroup=%DD%EA%EE%ED%EE%EC%E8%EA%E0

А тепер продовжимо нашу розмову (хто памятає), на таку тематику.

А що робити всім аби не сплачувати тарифи?

Чи скине заколот громадян по тарифам владу?

Чи варто комусь (не обовязково поамранчевим) очолити БУНТ?

ПС. Саринь на кічку

Відповіді

 • 2006.11.02 | один_козак

  Re: Бунт проти тарифів. Саринь на кічку!

  Tatarchuk пише:
  >
  > Чи варто комусь (не обовязково поамранчевим) очолити БУНТ?

  Вітрянці))

  А кажучи серйозно, то в разі, якщо спротив таки почнеться, то логічно й порівняно непогано було б, якби його очолила Юля. Хто ж ще.

  Тільки ж проблема... (Чесно кажу, я не дуже розібрався.) Яка вага в підвищенні тарифів реальних макроекономічних факторів, а яка - злої волі "визискувачів"?
  Бо підняти бунт - то тільки початок справи. А задовільнити очікування публіки та заспокоїти маси - то ще клубок великих задач.
  А в тому, щоб запустити (руйнівний) бунт може бути зацікавлений тільки ворог України та її усіх окремо взятих мешканців.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.02 | Tatarchuk

   Я не ворог України, я маю тексти Монтян

   один_козак пише:
   > А кажучи серйозно, то в разі, якщо спротив таки почнеться, то логічно й порівняно непогано було б, якби його очолила Юля. Хто ж ще.

   Але вона нічого не робить.

   > Тільки ж проблема... (Чесно кажу, я не дуже розібрався.) Яка вага в підвищенні тарифів реальних макроекономічних факторів, а яка - злої волі "визискувачів"?

   Судячи з статей-розвидок Тетяни Монтян, які друкуються на Майдані, визискувачи нас настільки нагло оббирають, що будь-яке підвищення і без того незаслуженно високої плати неіснуючих послуг є абикгнавєнний бандітізьм.

   > Бо підняти бунт - то тільки початок справи. А задовільнити очікування публіки та заспокоїти маси - то ще клубок великих задач.
   > А в тому, щоб запустити (руйнівний) бунт може бути зацікавлений тільки ворог України та її усіх окремо взятих мешканців.

   Якщо взяти за основи розробки майданівців з приводу тарифів то енергетики, то навіть розправа із всіма жеками країни разом піде на користь а не на шкоду.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.02 | один_козак

    Якщо втілення "чаяній" відбудеться, а потім хвилі

    нормально вляжуться, то може й так.
 • 2006.11.02 | vmo1

  Re: Бунт проти тарифів. Саринь на кічку!

  Черновецький “нагрів” киян. За це його спалять


  У пятницю 3 листопада, о 13.00, на Хрещатику, навпроти київської мерії палитимуть опудало діючого мера Києва. Ритуал очищення вогнем “чорного мера” здійснять представники обурених киян, які до останнього моменту зберігали надію на те що бізнемен Черновецький розуміє те що підняття втричі ціни на на газ не піднімає вартість всіх інших послуг де викоритовується блакитне паливо у стільки ж разів.

  Зокрема, протестуючі збираються пояснити київським чиновникам що холодна вода у квартири киян надходить не з Росії, а з Дніпра, і російський уряд поки що не знайшов способу як на цій води заробити. Згідно підписаного днями розпорядження київського мера Черновецького всі комунальні розцінки підвищуються у три з половиною рази, безвідносно до того скільки на них тратися злощасного російського газу.

  Опудалу Черновецького дадуть понюхати “порошок невідомого походження” та випити “донецького трамадолу”, оскільки на думку учасників акції в нормальному стані жодна людина не підписала би такого безглуздого розпорядження. Потім одягнуть гамівну сорочку. І лише після символічного “підписання ціни” опудало Черновецького буде спалено.

  Про участь у мітингу вже заявили представники ВО "Молодь - надія України" та ГК "Громадський спротив України", повідомляє www.sprotiv.info

  Голова ВО "Молодь - надія України" Вадим Гладчук, закликає усіх небайдужих киян прийти до столичної мерії на Хрещатик, 36 о 13.00 3 листопада та "зупинити божевільного мера"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.02 | Tatarchuk

   Отже, перші бунтари з'явилися

   Коли піде такими темпами, то завтра всі "наші українці", всі "наших Б''ЮТь", а також всі зацикавлені інші підуть накєр. Туди ж куди й Янукович.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua