МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Командуючий УПА Василь Кук про Ющенка

11/02/2006 | Нестор
http://oglyadach.com/news/2006/11/2/120431.htm

Чи підтримуєте Ви Президента Ющенка?

Як я можу його підтримувати, як його не підтримує навіть його власна партія, бо не знає, що він хоче. Була конференція, він виступив, всіх посварив, а ті залишились розгублені: не знають, чи їм йти в опозицію, чи їм йти наводити якісь можливості співпраці. Як нема чіткої лінії, то такий політик себе тільки компрометує. І тому його в майбутньому ніхто підтримувати не буде, навіть під час виборів. Та політика, яку він веде, цілковито спрямована на укріплення Януковича, тому вона є антиукраїнська, навіть антидержавницька політика.


Знаковий виступ. Партія Ющенка відносно перемогла лише в трьох західних областях, де УПА і її останній командувач є безперечними авторитетами. Так що ці слова очевидно є останнім цвяхом в домовину Ющенка-політика.

Відповіді

 • 2006.11.02 | один_козак

  Ну, а що ж поробиш... Проект не вдався.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | jean-valjean

   я - ВАШ ОДНОДУМЕЦЬ,

 • 2006.11.03 | Свiдомий

  Кук - молодець. Все чiтко i вiрно.

 • 2006.11.03 | 123

  Василь Кук відповів як діючий політик

  Нестор пише:
  > http://oglyadach.com/news/2006/11/2/120431.htm
  >
  > Чи підтримуєте Ви Президента Ющенка?
  >
  > Як я можу його підтримувати, як його не підтримує навіть його власна партія, бо не знає, що він хоче. Була конференція, він виступив, всіх посварив, а ті залишились розгублені: не знають, чи їм йти в опозицію, чи їм йти наводити якісь можливості співпраці.

  Так чи інакше, але власна партія його підтримує.

  > Як нема чіткої лінії, то такий політик себе тільки компрометує.

  Так, це безперечно. Але це не є тотожнім - що такий політик чинить антидержавницькі. Це означає лише те, що такий політик втрачає підтримку виборців.

  > І тому його в майбутньому ніхто підтримувати не буде, навіть під час виборів.

  Так.

  > Та політика, яку він веде, цілковито спрямована на укріплення Януковича, тому вона є антиукраїнська, навіть антидержавницька політика.


  Це неправда - що політика Ющенка "цілковито спрямована на укріплення Януковича". Існує безліч очевидних аргументів на користь того, що Ющенко веде політику, абсолютно окрему від Януковича, більш того - політику, яка є контрполітикою до Януковича. Наводити ці аргументи мені просто лінь, бо вони очевидні для всякого, хто хоче бачити.


  > Знаковий виступ. Партія Ющенка відносно перемогла лише в трьох західних областях, де УПА і її останній командувач є безперечними авторитетами. Так що ці слова очевидно є останнім цвяхом в домовину Ющенка-політика.

  Я напевно не знаю, але якби то було саме так, то, мабуть, вибори до Ради да місцевих рад в західних областях вигравали ті, кого б політично підтримали упівці. А тріумфу Свободи у тих краях, наприклад, я не побачив (хоч в п*ятірці до ВР і був один з діячів ОУН, як я розумію) - як і тріумфу КУН тоді, коли його очолювала пані Стецько.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua