МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що регіонали пообіцяли БЮТу за голову Луценка-які будуть версії?

11/03/2006 | observer
Мені окрім Закону про опозицію нічого в голову не приходить. Можливо це тому, що більше нічого БЮТ за останні місяці не спродукувала, та менше з тим.

з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.

Відповіді

 • 2006.11.03 | Englishman

  Re: Що регіонали пообіцяли БЮТу за голову Луценка-які будуть вер

  observer пише:

  >
  > з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.

  Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський не залишалися б у фракції БЮТ без деяких поступок керівництва, наприклад стосовно розширення прав на вільне голосування. Так що формально (стосовно відмашки) може ви й праві, але це не обов"язково означає, що Тимошенко на це пішла від гарного життя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | 123

   Re: Що регіонали пообіцяли БЮТу за голову Луценка-які будуть вер

   Englishman пише:
   > observer пише:
   >
   > >
   > > з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.
   >
   > Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський не залишалися б у фракції БЮТ без деяких поступок керівництва, наприклад стосовно розширення прав на вільне голосування. Так що формально (стосовно відмашки) може ви й праві, але це не обов"язково означає, що Тимошенко на це пішла від гарного життя.

   Ви не зрозуміли головного. Серед тих, хто голосували, є люди, особисто віддані Юлє. Вони не могли її шантажувати виходом з фракції. Вони не політики, не громадські діячі - воно потрапили у список як близькі люди Юлі, як її відплата за особисту відданість.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Shooter

    Тут, думаю, Ви неправі

    123 пише:
    > Englishman пише:
    > > observer пише:
    > >
    > > >
    > > > з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.
    > >
    > > Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський не залишалися б у фракції БЮТ без деяких поступок керівництва, наприклад стосовно розширення прав на вільне голосування. Так що формально (стосовно відмашки) може ви й праві, але це не обов"язково означає, що Тимошенко на це пішла від гарного життя.
    >
    > Ви не зрозуміли головного. Серед тих, хто голосували, є люди, особисто віддані Юлє. Вони не могли її шантажувати виходом з фракції. Вони не політики, не громадські діячі - воно потрапили у список як близькі люди Юлі, як її відплата за особисту відданість.

    Оскільки видається мені, що Englishman все прекрасно зрозумів - себто, що Луценка "мочили" за прямою вказівкою лідерів БЮТ.
    Проте в черговий раз шукаються якісь "надприродні причини", які заважають Юлі та Ко бути чесними, принциповими та послідовними політиками.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Englishman

     Re: Тут, думаю, Ви неправі

     Shooter пише:
     > 123 пише:
     > > Englishman пише:
     > > > observer пише:
     > > >
     > > > >
     > > > > з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.
     > > >
     > > > Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський не залишалися б у фракції БЮТ без деяких поступок керівництва, наприклад стосовно розширення прав на вільне голосування. Так що формально (стосовно відмашки) може ви й праві, але це не обов"язково означає, що Тимошенко на це пішла від гарного життя.
     > >
     > > Ви не зрозуміли головного. Серед тих, хто голосували, є люди, особисто віддані Юлє. Вони не могли її шантажувати виходом з фракції. Вони не політики, не громадські діячі - воно потрапили у список як близькі люди Юлі, як її відплата за особисту відданість.
     >
     > Оскільки видається мені, що Englishman все прекрасно зрозумів - себто, що Луценка "мочили" за прямою вказівкою лідерів БЮТ.
     > Проте в черговий раз шукаються якісь "надприродні причини", які заважають Юлі та Ко бути чесними, принциповими та послідовними політиками.


     БНГ, я ніде цього не стверджував.Але і щодо "особистої відданності", хотілося б почути кращу аргументацію ніж "ви не зрозуміли головного".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Shooter

      Re: Тут, думаю, Ви неправі

      Englishman пише:
      > Shooter пише:
      > > 123 пише:
      > > > Englishman пише:
      > > > > observer пише:
      > > > >
      > > > > >
      > > > > > з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.
      > > > >
      > > > > Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський не залишалися б у фракції БЮТ без деяких поступок керівництва, наприклад стосовно розширення прав на вільне голосування. Так що формально (стосовно відмашки) може ви й праві, але це не обов"язково означає, що Тимошенко на це пішла від гарного життя.
      > > >
      > > > Ви не зрозуміли головного. Серед тих, хто голосували, є люди, особисто віддані Юлє. Вони не могли її шантажувати виходом з фракції. Вони не політики, не громадські діячі - воно потрапили у список як близькі люди Юлі, як її відплата за особисту відданість.
      > >
      > > Оскільки видається мені, що Englishman все прекрасно зрозумів - себто, що Луценка "мочили" за прямою вказівкою лідерів БЮТ.
      > > Проте в черговий раз шукаються якісь "надприродні причини", які заважають Юлі та Ко бути чесними, принциповими та послідовними політиками.
      >
      >
      > БНГ, я ніде цього не стверджував.

      Але продовжуєте шукати "надприродні причини", чи не так?

      > Але і щодо "особистої відданності", хотілося б почути кращу аргументацію

      Яку саме? Що, скажімо, Сивульський ще з початку 90-х працював на Юлю, а пізніше за неї навіть "зону хавав"? Чи що Кожем'якін попав в список БЮТ виключно як чєловєчєк Турчинова?

      Чи якого плану? Поясніть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | Englishman

       Re: Тут, думаю, Ви неправі

       Shooter пише:
       >
       > Яку саме? Що, скажімо, Сивульський ще з початку 90-х працював на Юлю, а пізніше за неї навіть "зону хавав"? Чи що Кожем'якін попав в список БЮТ виключно як чєловєчєк Турчинова?
       >
       > Чи якого плану? Поясніть.


       я не знаю, що Ви маєте на увазі під "чєловєчком Турчинова", але я не певний, що багаторічна співпраця рівнозначна особистій відданості. Якщо той же Баграєв скоріш за все скористався "розширенними повноваженнями", то логічно очікувати, що повноваження ці (вільне голосування з більшості питань) зараз розповсюджуються на всю фракцію. І той факт, що голос дав той же Омельченко (людина з більш-меньш незалежною позицією) для мене є непрямим підтвердженням теорії, що голосування було у вільному режимі.

       До речі, як там з Вашим ставленням до імперативного мандату?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Shooter

        Re: Тут, думаю, Ви неправі

        Englishman пише:
        > Shooter пише:
        > >
        > > Яку саме? Що, скажімо, Сивульський ще з початку 90-х працював на Юлю, а пізніше за неї навіть "зону хавав"? Чи що Кожем'якін попав в список БЮТ виключно як чєловєчєк Турчинова?
        > >
        > > Чи якого плану? Поясніть.
        >
        >
        > я не знаю, що Ви маєте на увазі під "чєловєчком Турчинова",

        те, що вони "сильно подружились" в СБУ і що "вводячи" Кожем'якіна у ВР, Турчинов рятував його від відкриття карної справи.

        > але я не певний, що багаторічна співпраця рівнозначна особистій відданості.

        :) нє, я нє могу. Ви, доречі, бачили коли-небудь, що Земля - куля? ;)

        > Якщо той же Баграєв скоріш за все скористався "розширенними повноваженнями", то логічно очікувати, що повноваження ці (вільне голосування з більшості питань) зараз розповсюджуються на всю фракцію. І той факт, що голос дав той же Омельченко (людина з більш-меньш незалежною позицією) для мене є непрямим підтвердженням теорії, що голосування було у вільному режимі.

        :) Вам навели список людей, особисто відданих Юлі і Турчинову, але Ви бачите лише Баграєва...і відколи, доречі, Гріша Омельченко є "незалежним"?

        > До речі, як там з Вашим ставленням до імперативного мандату?

        Негативне. Як і до брехливого лицемірства у політиці.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.03 | Englishman

         Re: Тут, думаю, Ви неправі

         Shooter пише:
         > Englishman пише:
         > > Shooter пише:
         > > >
         > > > Яку саме? Що, скажімо, Сивульський ще з початку 90-х працював на Юлю, а пізніше за неї навіть "зону хавав"? Чи що Кожем'якін попав в список БЮТ виключно як чєловєчєк Турчинова?
         > > >
         > > > Чи якого плану? Поясніть.
         > >
         > >
         > > я не знаю, що Ви маєте на увазі під "чєловєчком Турчинова",
         >
         > те, що вони "сильно подружились" в СБУ і що "вводячи" Кожем'якіна у ВР, Турчинов рятував його від відкриття карної справи.
         >
         > > але я не певний, що багаторічна співпраця рівнозначна особистій відданості.
         >
         > :) нє, я нє могу. Ви, доречі, бачили коли-небудь, що Земля - куля? ;)

         Ви хочете сказати, що я маю вірити у ВСЕ, що я не бачу? Чи щось інше?

         >
         > > Якщо той же Баграєв скоріш за все скористався "розширенними повноваженнями", то логічно очікувати, що повноваження ці (вільне голосування з більшості питань) зараз розповсюджуються на всю фракцію. І той факт, що голос дав той же Омельченко (людина з більш-меньш незалежною позицією) для мене є непрямим підтвердженням теорії, що голосування було у вільному режимі.

         > :) Вам навели список людей, особисто відданих Юлі і Турчинову, але Ви бачите лише Баграєва

         Ви побачили те, що я не бачив. Я не писав лише про Баграєва, що Ви таки визнали у наступному реченні.

         > і відколи, доречі, Гріша Омельченко є "незалежним"?

         Ще один переконливий аргумент. Скіп.

         >
         > > До речі, як там з Вашим ставленням до імперативного мандату?
         >
         > Негативне. Як і до брехливого лицемірства у політиці.

         Я так розумію, що можливфсть "брехливого лицемірства" Ви вирішили прийняти за аксіому, не витрачаючи часу на докази. Зазначу, що за умови його не відповідності реальності, Ваш благородний гнів має деяку двозначність у світлі Вашого ж "негативного ставлення" до ІМ.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.03 | Shooter

          Re: Тут, думаю, Ви неправі

          Englishman пише:
          > Shooter пише:
          > > Englishman пише:
          > > > Shooter пише:
          > > > >
          > > > > Яку саме? Що, скажімо, Сивульський ще з початку 90-х працював на Юлю, а пізніше за неї навіть "зону хавав"? Чи що Кожем'якін попав в список БЮТ виключно як чєловєчєк Турчинова?
          > > > >
          > > > > Чи якого плану? Поясніть.
          > > >
          > > >
          > > > я не знаю, що Ви маєте на увазі під "чєловєчком Турчинова",
          > >
          > > те, що вони "сильно подружились" в СБУ і що "вводячи" Кожем'якіна у ВР, Турчинов рятував його від відкриття карної справи.
          > >
          > > > але я не певний, що багаторічна співпраця рівнозначна особистій відданості.
          > >
          > > :) нє, я нє могу. Ви, доречі, бачили коли-небудь, що Земля - куля? ;)
          >
          > Ви хочете сказати, що я маю вірити у ВСЕ, що я не бачу? Чи щось інше?

          Що "доводиться", "нажаль", сприймати деякі загальновизнані постулати, навіть якщо їх не годен помацати руками. Чи Ви дотримуєтесь протилежного підходу?

          > > > Якщо той же Баграєв скоріш за все скористався "розширенними повноваженнями", то логічно очікувати, що повноваження ці (вільне голосування з більшості питань) зараз розповсюджуються на всю фракцію. І той факт, що голос дав той же Омельченко (людина з більш-меньш незалежною позицією) для мене є непрямим підтвердженням теорії, що голосування було у вільному режимі.
          >
          > > :) Вам навели список людей, особисто відданих Юлі і Турчинову, але Ви бачите лише Баграєва
          >
          > Ви побачили те, що я не бачив.

          Тоді пишу для Вас ще раз:

          "за відсторонення Луценка проголосували депутати, близькі до Тимошенко і Турчинова - Шаго, Кожемякін, Лук’янчук, Сивульський, Портнов, Баграєв"

          Попереджаю - статтю на УП писав не я.

          > > і відколи, доречі, Гріша Омельченко є "незалежним"?
          >
          > Ще один переконливий аргумент. Скіп.

          хех :) Абсолютно адекватний Вашому, що Омельченко є "незалежним".

          > > > До речі, як там з Вашим ставленням до імперативного мандату?
          > >
          > > Негативне. Як і до брехливого лицемірства у політиці.
          >
          > Я так розумію, що можливфсть "брехливого лицемірства" Ви вирішили прийняти за аксіому, не витрачаючи часу на докази.

          Цитую прямо Турчинова: http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/2/50064.htm

          "БЮТ не підтримував цю постанову, більшість наших членів не голосувало" (проте голосів якраз вистачило)

          Ще Вам потрібні якість докази в лицемірстві? Чи нагадати про "відсутність" депутатів в складі БЮТ, які мають хоча би 100 тис? чи про "транзитний сервер"? (і то тільки відверто найгучніші брехні)

          > Зазначу, що за умови його не відповідності реальності

          ну. Турчинов же сказав - БЮТ за постанову не голосував. Значить, не голосував. Все. крапка.

          >Ваш благородний гнів має деяку двозначність у світлі Вашого ж "негативного ставлення" до ІМ.

          Гм...поясніть мені, будь-ласка, логічний зв'язок між брехнею та лицемірством в політиці та ІМ?
  • 2006.11.04 | Михайло Свистович

   Re: Що регіонали пообіцяли БЮТу за голову Луценка-які будуть вер

   Englishman пише:
   >
   > Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський не залишалися б у фракції БЮТ без деяких поступок керівництва, наприклад стосовно розширення прав на вільне голосування.

   По-перше, треба, по-друге, чим таким цінним для Юлі є Кожемякін чи Лук'янчук, що вона аж на такі поступки для них пішла? В них бабла немає, як в Баграєва чи імені як в Сивульського.
 • 2006.11.03 | damoradan

  Re: Що регіонали пообіцяли БЮТу за голову Луценка-які будуть версії?

  1. А как Баграев попал в список верных Юле людей? Еще недавно, насколько я помню, он был олигархом и кучмистом, который должен был контролировать Юлю и убежать из фракции при первой возможности.

  2. Ну как, у ПР есть много чего предложить Юле:
  - не давать хода всем справедливым уголовным делам против нее;
  - дать ей поучаствовать в дерибане газовых прибылей (ведь такое участие - единственная цель ее антикоррупционных разоблачений);
  - не давать гарантий поддержки Юща на следующих выборах (ведь Юля спит и видит, как бы только нассать в борщ "украинскому" президенту);
  - пообещать Юле фальсифицировать досрочные выборы в подконтрольных регионах в пользу БЮТ, а потом объединиться в коалицию с конституционным большинством;
  - пригласить Шона Карра выступить на следующем празднике команды "Шахтер",

  да мало ли что еще...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | observer

   дякую, моєї вранішньої фантазії б не вистачило

   damoradan пише:
   > - пригласить Шона Карра выступить на следующем празднике команды "Шахтер",

   наскількі я зрозумів Ви не вважаєте, що за відставку Луценка БЮТівці голосували з відома керівників фракції?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | damoradan

    Конечно, с ведома

    С одной стороны - голосование знаковое (ПР+КП+частьБЮТ), с другой - мало что решающее. Так что реальные мотивы голосования 23 человек из БЮТ очень трудно определить, если не знать точно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | SpokusXalepniy

     Сколько же было человек?

     damoradan пише:
     > С одной стороны - голосование знаковое (ПР+КП+частьБЮТ), с другой - мало что решающее. Так что реальные мотивы голосования 23 человек из БЮТ очень трудно определить, если не знать точно.

     По составу комиссии было несколько голосований и у БЮТ было разное количество "за" (от разных людей!!!).
     За само постановление голосовало не 23, а 17 человек.

     Я вообще не вижу целесообразности гадать на кофейной гуще почему и за какие заслуги кто-то кого-то купил в ВР.
     От незнания здесь можно фантазировать до бесконечности.

     Поэтому, когда надо выбирать между различными конспирологиями, я лично совсем теряюсь...

     Почему бы не допустить, что Юля просто объявила свободное голосование фракции по этому вопросу? В смысле, предложила банан в качестве съестного, а не фалического.

     Я, кстати, давно заметил, что к Луценко она относилась более чем равнодушно (ещё со времён премьерства).
  • 2006.11.03 | 123

   Очевидного не можна заперечити:Юля перекрила голоси социків

   Яких ригіонам не вистачало для розправи над Луценком. Юля позичила ригіонам голоси, яких ригінонам не вистачало.

   Поза сумнівом, щось вона за це отримає. Що - подивимось...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | damoradan

    Есть еще и такой вопрос:

    а не проголосовали бы социалисты "за", если бы БЮТ не дал голосов?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Shooter

     Добре питання.

     damoradan пише:
     > а не проголосовали бы социалисты "за", если бы БЮТ не дал голосов?

     А чи не став би фашистом Черчіль, якби фашистом не став Гітлер? (аналогія лише щодо Вашої логіки).

     Юлєфани не можуть не умілять. ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | damoradan

      Вы бы лучше сначала думали, а потом писали

      Потому что мой вопрос явился результатом попытки разобраться, а не кого-то защитить, как Вам показалось.

      Смотрите: СП не хочет голосовать против популярного в партии Луценко - у них и так с рейтингами плохо. Коалиция (именно так, не ПР, а вся коалиция) просит Юлю слить немного голосов, чтобы СП не надо было голосовать против Луценко - раз. Юля думает: почему бы нет, в случае чего скажу, что просто хотела простимулировать "раскол" в коалиции (что формально и произошло). Кроме того, вопрос мелкий, помочь можно, негативный результат близок к 0.

      Что пообещали - другое дело, но я как раз факта договоренности БЮТ с коалицией не исключаю. Но и не закатываю истерику каждый раз, когда БЮТ голосует вместе с ПР. Это разве не НУ говорила о "конструктивной" оппозиции, в отличие от "радикальной"? Конечно, по этому вопросу НУ бы не голосовала, но это их проблемы. У Юли перед Луценко никаких обязательств нет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | Shooter

       То ви Юлі і Ко порадьте - думати хоча би крок наперед

       damoradan пише:

       > Смотрите: СП не хочет голосовать против популярного в партии Луценко - у них и так с рейтингами плохо. Коалиция (именно так, не ПР, а вся коалиция) просит Юлю слить немного голосов, чтобы СП не надо было голосовать против Луценко - раз. Юля думает: почему бы нет, в случае чего скажу, что просто хотела простимулировать "раскол" в коалиции (что формально и произошло). Кроме того, вопрос мелкий, помочь можно, негативный результат близок к 0.

       :) і? питання не ЯК - а НАВІЩО...різницю розумієте?

       Хоча радий, що нарешті визнали очевиде: Юля (далеко не вперше) голосує разом з ПР і саме по принципових питаннях.

       Заодне читайте Сушка - він стерджує, що СПУ була категорично проти саме такого формулювання - "відсторонення". Ну як тут братанам з ПРУ нє подсобіть...харошиє люді же ж....

       > Что пообещали - другое дело, но я как раз факта договоренности БЮТ с коалицией не исключаю.

       Як так??? Непримиренна опозиціонерка підтримує рішення смертельного ворога - ПРУ, причому однозначно вигідне насамперед для ПРУ?

       > Но и не закатываю истерику каждый раз, когда БЮТ голосует вместе с ПР.

       Звісно - істерики Ви закатуєте, коли НУ діє подібним чином.

       > Это разве не НУ говорила о "конструктивной" оппозиции, в отличие от "радикальной"?

       Угу. Зауважте - відмінність НУ від БЮТ в тому, що НУ публічно декларує такі кроки і намагається пояснити їх логіку. Натомість, БЮТ домовляється про щось під килимом, а потім ще й публічно бреше "БЮТ за це рішення не голосував" (Турчинов)...лохи ж ще і не таке хавали, правда?

       > У Юли перед Луценко никаких обязательств нет.

       :) Зато будуть перед, скажімо, Джигою - правда? І є перед одним із спонсорів БЮТ (чисте співпадіння - данєцким), якому грозить серйозна карна справа - еге ж?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | damoradan

        В последний раз

        Shooter пише:
        > damoradan пише:
        >
        > > Смотрите: СП не хочет голосовать против популярного в партии Луценко - у них и так с рейтингами плохо. Коалиция (именно так, не ПР, а вся коалиция) просит Юлю слить немного голосов, чтобы СП не надо было голосовать против Луценко - раз. Юля думает: почему бы нет, в случае чего скажу, что просто хотела простимулировать "раскол" в коалиции (что формально и произошло). Кроме того, вопрос мелкий, помочь можно, негативный результат близок к 0.
        >
        > :) і? питання не ЯК - а НАВІЩО...різницю розумієте?
        Понимаю. Каждый может догадываться в меру своей фантазии. У Вас она богатая, точнее больная, помешанная на персональной иррациональной ненависти к Тимошенко, которая и в оппозиции мешает Вам жить при том, что у власти находится ПР, СПУ, КП, НУ и Ющенко.
        >
        > Хоча радий, що нарешті визнали очевиде: Юля (далеко не вперше) голосує разом з ПР і саме по принципових питаннях.
        Создание комиссии - не принципиальный вопрос.

        > Заодне читайте Сушка - він стерджує, що СПУ була категорично проти саме такого формулювання - "відсторонення". Ну як тут братанам з ПРУ нє подсобіть...харошиє люді же ж....
        Вы теперь всегда будете цитировать кабана, когда аргументов не будет хватать?

        > > Что пообещали - другое дело, но я как раз факта договоренности БЮТ с коалицией не исключаю.
        >
        > Як так??? Непримиренна опозиціонерка підтримує рішення смертельного ворога - ПРУ, причому однозначно вигідне насамперед для ПРУ?
        Еще раз говорю - вопрос непринципиальный, можно и проголосовать.
        >
        > > Но и не закатываю истерику каждый раз, когда БЮТ голосует вместе с ПР.
        >
        > Звісно - істерики Ви закатуєте, коли НУ діє подібним чином.
        Никогда. Чего мне - я за них не голосовал.

        > > Это разве не НУ говорила о "конструктивной" оппозиции, в отличие от "радикальной"?
        >
        > Угу. Зауважте - відмінність НУ від БЮТ в тому, що НУ публічно декларує такі кроки і намагається пояснити їх логіку. Натомість, БЮТ домовляється про щось під килимом, а потім ще й публічно бреше "БЮТ за це рішення не голосував" (Турчинов)...лохи ж ще і не таке хавали, правда?
        БЮТ никогда не говорил, что будет принципиально голосовать против всех законопроектов, за которые голосует коалиция.

        > > У Юли перед Луценко никаких обязательств нет.
        >
        > :) Зато будуть перед, скажімо, Джигою - правда? І є перед одним із спонсорів БЮТ (чисте співпадіння - данєцким), якому грозить серйозна карна справа - еге ж?
        БЮТ не то что не проголосовал за Джигу - он не проголосовал и не проголосует за отставку Луценко. Все остальное - Ваши фантазии (см. начало).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.03 | Shooter

         Для Вас вcі - трудні самі

         damoradan пише:
         > Shooter пише:
         > > damoradan пише:
         > >
         > > > Смотрите: СП не хочет голосовать против популярного в партии Луценко - у них и так с рейтингами плохо. Коалиция (именно так, не ПР, а вся коалиция) просит Юлю слить немного голосов, чтобы СП не надо было голосовать против Луценко - раз. Юля думает: почему бы нет, в случае чего скажу, что просто хотела простимулировать "раскол" в коалиции (что формально и произошло). Кроме того, вопрос мелкий, помочь можно, негативный результат близок к 0.
         > >
         > > :) і? питання не ЯК - а НАВІЩО...різницю розумієте?
         > Понимаю. Каждый может догадываться в меру своей фантазии. У Вас она богатая, точнее больная, помешанная на персональной иррациональной ненависти к Тимошенко

         Брехати негарно. Більше того - це якраз подібне голосування БЮТ, яке Ви захищаєте з піною на губах, є ірраціональним. Але то в Юлі - далеко не вперше. Результат (що я прогнозував вже давно): розбите корито. На жаль, з важкими наслідками і для країни.

         > > Хоча радий, що нарешті визнали очевиде: Юля (далеко не вперше) голосує разом з ПР і саме по принципових питаннях.
         > Создание комиссии - не принципиальный вопрос.

         Звісно. Спроба "підвішення" недонецького міністра ВС в ситуації, коли донецькі покривають собою майже всі сфери в країні - питання абсолютно непринципове. Особливо, якщо воно має шанси допомогти вирішити певні персональні питання деяких депутатів БЮТ.

         > > Заодне читайте Сушка - він стерджує, що СПУ була категорично проти саме такого формулювання - "відсторонення". Ну як тут братанам з ПРУ нє подсобіть...харошиє люді же ж....
         > Вы теперь всегда будете цитировать кабана, когда аргументов не будет хватать?

         ги :) а Ви будете задавати такі "логічні" питання?

         В принципі, можна й Турчинова: "БЮТ не підтримував цю постанову". Все. Крапка.

         > > > Что пообещали - другое дело, но я как раз факта договоренности БЮТ с коалицией не исключаю.
         > >
         > > Як так??? Непримиренна опозиціонерка підтримує рішення смертельного ворога - ПРУ, причому однозначно вигідне насамперед для ПРУ?
         > Еще раз говорю - вопрос непринципиальный, можно и проголосовать.

         Бєз базара. Як і непринциповим було багатократне відправлення уряду Єханурова у відставку чи спроба запущення інфляції в країні через гроші Криворіжсталі з паралельним заваленням бюджету, етс. Все це було і є абсолютно непринциповим на шляху до здобуття влади (як це здається декому).

         > > > Но и не закатываю истерику каждый раз, когда БЮТ голосует вместе с ПР.
         > >
         > > Звісно - істерики Ви закатуєте, коли НУ діє подібним чином.
         > Никогда. Чего мне - я за них не голосовал.
         >
         > > > Это разве не НУ говорила о "конструктивной" оппозиции, в отличие от "радикальной"?

         А ето развє не БЮТ било себе в груди, що вони взагалі не визнають такого поняття як "конструктивна" опозиція?

         > > Угу. Зауважте - відмінність НУ від БЮТ в тому, що НУ публічно декларує такі кроки і намагається пояснити їх логіку. Натомість, БЮТ домовляється про щось під килимом, а потім ще й публічно бреше "БЮТ за це рішення не голосував" (Турчинов)...лохи ж ще і не таке хавали, правда?
         > БЮТ никогда не говорил, что будет принципиально голосовать против всех законопроектов, за которые голосует коалиция.

         Звісно. БЮТ голосує лише за ті, з яких бачить персональний хосен (хоча їм то знову лише так здається). А те, що ця постанова є підвішенням Луценка, першим кроком до його відставки і наступним вискоймовірним призначенням міністром ВС "чєловєчка" ПРУ - БЮТ цього "не бачить". Зауважу - нє впєрвой БЮТ не бачить навіть на один крок наперед. Тому й сидять біля розбитого корита.

         > > > У Юли перед Луценко никаких обязательств нет.
         > >
         > > :) Зато будуть перед, скажімо, Джигою - правда? І є перед одним із спонсорів БЮТ (чисте співпадіння - данєцким), якому грозить серйозна карна справа - еге ж?
         > БЮТ не то что не проголосовал за Джигу - он не проголосовал и не проголосует за отставку Луценко.

         :) БЮТ взагалі не голосував за відповідну постанову, як це відомо зі слів Турчинова.
 • 2006.11.03 | Shooter

  Джигу? (добавлено)

  І, скажімо, прикрити справу одного зі спонсорів Юлі - депутата фракції БЮТ, підозрюваного в гучному вбивстві полковника УБОЗу? "Уже називалося ім'я цього депутата з фракції Тимошенко - Олександра Шепелева, який начебто має громадянство Канади і який начебто може стати фігурантом справи Єрохіна."

  + ще цілком вірно зауважив дармодаран: голосування стало "знаковим" в тому плані, що Ющу тепер чітко видно: "в разі потреби" 300 голосів для початку процесу імпічменту знайдуть.

  + "зачистка електорального поля" - кілька відсотків від НСНУ "відійшли і гуляють". До БЮТ поки-що не спішать "приставати", а Луценко (та інші) мали би хороші шанси їх "підібрати".

  І вкотре повторюсь: цинізм і жадоба влади БЮТ в рази перевищують навіть банальний інстинкт самозбереження.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.03 | Предсказамус

  observer, а у БЮТ был повод Луценко защищать?

  Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное. Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | observer

   А я десь казав, що БЮТ мав його захищати?

   То нащо ці маніпуляції? Я лише питав чому БЮТ проголосував за його відсторонення. Розуміючі, що будь який міністр від коаліції для країни буде гірше за Луценка. За всіх юриних величезних недоліків

   Предсказамус пише:
   > Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное. Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?

   А я десь казав, що БЮТ мав голосувати проти?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Предсказамус

    Не лучше или хуже?

    observer пише:
    > За всіх юриних величезних недоліків
    Насколько я вижу (не из СМИ), Луценко в значительной степени министерство либо не контролирует, либо лучше бы не контролировал. Впрочем, Вы можете меня переубедить, если припомните что-то хорошее в его деятельности в правительстве Януковича.

    > Предсказамус пише:
    >> Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное. Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?
    > А я десь казав, що БЮТ мав голосувати проти?
    Вы сказали, что для этого голосования БЮТ был нужен дополнительный стимул. Я так не считаю, поэтому и спрашиваю: что в этом голосовании для Вас неестественного?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | damoradan

     Можно я?

     На мысль о договоренности наводит точно вычисленное количество голосов БЮТ - чтобы с запасом, но небольшим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Предсказамус

      Конспирология

      Очень сомневаюсь, что в ВР принципиально возможно точно вычислить количество голосов, разве что непосредственно перед голосованием.
    • 2006.11.03 | observer

     То Джига такі да - краще за Юру?

     Предсказамус пише:
     > observer пише:
     > > За всіх юриних величезних недоліків
     > Насколько я вижу (не из СМИ), Луценко в значительной степени министерство либо не контролирует, либо лучше бы не контролировал. Впрочем, Вы можете меня переубедить, если припомните что-то хорошее в его деятельности в правительстве Януковича.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | damoradan

      За Джигу, как и за снятие Луценко,

      ответственность понесет ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО коалиция, и никто другой.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | observer

       Повністю з Вами згоден

       damoradan пише:
       > ответственность понесет ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО коалиция, и никто другой.

       Та ж сама коаліція, до речі, що знімала й Єханурова: ПР+БЮТ+КПУ
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Shooter

        Влучно!

       • 2006.11.03 | damoradan

        Уже понесли

        observer пише:
        > damoradan пише:
        > > ответственность понесет ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО коалиция, и никто другой.
        >
        > Та ж сама коаліція, до речі, що знімала й Єханурова: ПР+БЮТ+КПУ

        Все три партии - в парламенте, две первые - победители выборов. А Ехануров где?

        Вообще, я давно предлагал определиться. Вы сами для себя решите - Юля сука, или Юля дура. Юля сука, или Юля лузер. А то Вы до выборов кричите, что лузер, вот мы ее трахнем, а после выборов: сука, вот он нас трахнула. Не может же быть и так, и так.
     • 2006.11.03 | Предсказамус

      Не вмер Данило, бо болячка задавила

      Вы видите разницу? В чем именно?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | observer

       Дякую, я з'ясував те, що хотів

       Предсказамус пише:
       > Вы видите разницу? В чем именно?

       Тим, що Луценко хоча б публічно, як голова МВС, називає бандюків. Для просвітництва населення - це дуже важливо, знаю з досвіду. Хоч він справді ніфіга не робить (або робить замало), щоб реально їх посадити.
       Джига ж просто мовчки мочитиме на замовлення "регіонів".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Предсказамус

        Я еще нет.

        observer пише:
        > Тим, що Луценко хоча б публічно, як голова МВС, називає бандюків. Для просвітництва населення - це дуже важливо, знаю з досвіду. Хоч він справді ніфіга не робить (або робить замало), щоб реально їх посадити.
        > Джига ж просто мовчки мочитиме на замовлення "регіонів".
        Согласен, это плюс Луценко. А то, что при нем все равно будут мочить по заказу не только ПРУ, но и НУ, причем все грехи МВД списывать на "оранжевых" (типа "оранжевый министр") - это минус. Вы взесили эти минусы и плюсы?

        P.S. Только не нужно мою позицию выдавать чуть ли не за мнение руководства БЮТ. Я даже не Минор. Лично меня судьба Луценко мало тревожит после его решения остаться в правительстве Януковича.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.03 | observer

         залежить

         Предсказамус пише:
         > observer пише:
         > > Тим, що Луценко хоча б публічно, як голова МВС, називає бандюків. Для просвітництва населення - це дуже важливо, знаю з досвіду. Хоч він справді ніфіга не робить (або робить замало), щоб реально їх посадити.
         > > Джига ж просто мовчки мочитиме на замовлення "регіонів".
         > Согласен, это плюс Луценко. А то, что при нем все равно будут мочить по заказу не только ПРУ, но и НУ, причем все грехи МВД списывать на "оранжевых" (типа "оранжевый министр") - это минус. Вы взесили эти минусы и плюсы?

         Не на помаранчевих, а на Юща+НУ. Тому, на жаль, оцінка плюсів/мінусів залежить від дій Юща. Якщо він в опозиції, то Луценко має піти у відставку. Якщо "плідно співпрацює", то Луценко посилює його позиції. По суті, БЮТ ламає гру Президента. Можливо їй це піде на користь, але країні, певен, що ні.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.03 | Предсказамус

          Именно.

          observer пише:
          > Предсказамус пише:
          >> Согласен, это плюс Луценко. А то, что при нем все равно будут мочить по заказу не только ПРУ, но и НУ, причем все грехи МВД списывать на "оранжевых" (типа "оранжевый министр") - это минус. Вы взесили эти минусы и плюсы?
          > Не на помаранчевих, а на Юща+НУ.
          Вообще-то, по символике это и есть "оранжевые". Других просто не осталось.

          > Тому, на жаль, оцінка плюсів/мінусів залежить від дій Юща. Якщо він в опозиції, то Луценко має піти у відставку. Якщо "плідно співпрацює", то Луценко посилює його позиції. По суті, БЮТ ламає гру Президента. Можливо їй це піде на користь, але країні, певен, що ні.
          Вот это место не со совсем понял. Стране пойдет на пользу плодотворное сотрудничество Ющенко и ПРУ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.03 | observer

           Re: Именно.

           Предсказамус пише:
           > observer пише:
           > > Предсказамус пише:
           > >> Согласен, это плюс Луценко. А то, что при нем все равно будут мочить по заказу не только ПРУ, но и НУ, причем все грехи МВД списывать на "оранжевых" (типа "оранжевый министр") - это минус. Вы взесили эти минусы и плюсы?
           > > Не на помаранчевих, а на Юща+НУ.
           > Вообще-то, по символике это и есть "оранжевые". Других просто не осталось.
           >
           > > Тому, на жаль, оцінка плюсів/мінусів залежить від дій Юща. Якщо він в опозиції, то Луценко має піти у відставку. Якщо "плідно співпрацює", то Луценко посилює його позиції. По суті, БЮТ ламає гру Президента. Можливо їй це піде на користь, але країні, певен, що ні.
           > Вот это место не со совсем понял. Стране пойдет на пользу плодотворное сотрудничество Ющенко и ПРУ?

           Я вважаю, що ні. Але якщо він все ж таки вирішить співробітничати, то відсутність Луценка в МВС на користь країні точно не піде.

           Я вважаю, що Юля має дати Ющу зіграти свою гру. Тим більше, якщо вона щира в своїх "Ми хочемо допомогти Віктору Андрійовичу" і "Питання відставки міністрів - справа лише антикризової коаліції"
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.03 | Предсказамус

            В чем игра Ющенко?

            observer пише:
            > Предсказамус пише:
            >> Вот это место не со совсем понял. Стране пойдет на пользу плодотворное сотрудничество Ющенко и ПРУ?
            > Я вважаю, що ні. Але якщо він все ж таки вирішить співробітничати, то відсутність Луценка в МВС на користь країні точно не піде.
            Если Ющенко решит сотрудничать, то гаплык хоть так, хоть этак. Томущо© сотрудничество в его исполнении есть капитуляция под стоны "Ну нельзя же так... Вы же обещали... Это не по-честному..." Что толку, если министром останется Луценко, а все будет решать его донецкий первый зам? Т.е. Януковичам как раз толк прямой, они вроде как не при делах, а стране что за польза?

            > Я вважаю, що Юля має дати Ющу зіграти свою гру. Тим більше, якщо вона щира в своїх "Ми хочемо допомогти Віктору Андрійовичу" і "Питання відставки міністрів - справа лише антикризової коаліції"
            Ничего не могу сказать, т.к. не вижу игры. Капитуляцию - да, вижу. Если Вы можете что-то разъяснить, буду очень благодарен.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.03 | observer

             Нагадаю, сабж про БЮТ, а не Юща

             Ми оговорюємо мотиви голосування БЮТу за відсторонення Луценка. Я не бачу в цьому нічого позитивного для країни. І вважаю Юру краще за Джигу, на відміну від Вас.

             Предсказамус пише:
             > > Я вважаю, що Юля має дати Ющу зіграти свою гру. Тим більше, якщо вона щира в своїх "Ми хочемо допомогти Віктору Андрійовичу" і "Питання відставки міністрів - справа лише антикризової коаліції"
             > Ничего не могу сказать, т.к. не вижу игры. Капитуляцию - да, вижу. Если Вы можете что-то разъяснить, буду очень благодарен.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.03 | Предсказамус

              Я помню.

              observer пише:
              > Ми оговорюємо мотиви голосування БЮТу за відсторонення Луценка. Я не бачу в цьому нічого позитивного для країни. І вважаю Юру краще за Джигу, на відміну від Вас.
              Ну, тогда давайте расставим точки над і.
              1. Рекомендация ВР отстранить Луценко от исполнения обязанностей министра на время проведения расследования юридического значения не имеет. Более того, она не вносит ничего принципиально нового в соглашение Ющенко-Янукович, по которому Луценко остался на своей должности. То есть, сам факт создания комиссии гораздо более важен, чем рекомендация ВР.
              2. Структура МВД, порядок принятия кадровых решений, прокурорский надзор за его работой и оперативная работа СБУ по МВД таковы, что у Ющенко остаются серьезные рычаги воздействия независимо от фамилии министра. Более того, если министром будет Джига, Ющенко станет на порядок проще устроить МВД веселую жизнь. Если захочет, конечно. Если не захочет - беспредел будет одинаковым при Луценко и при Джиге.
              3. Единственное, что можно сейчас позитивного сделать для страны, это распустить ВР. Все остальное мало повлияет.

              Напоследок - я попросил Вас прокомментировать собственные слова об игре Ющенко, которой Юле не надо мешать. Вы видите какую-то игру, я не вижу. Или Вы о ней просто так сказанули?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.03 | observer

               Не схоже

               Бо відповіді на основне питання гілки Ви так і не дали

               Предсказамус пише:
               > observer пише:
               > > Ми оговорюємо мотиви голосування БЮТу за відсторонення Луценка. Я не бачу в цьому нічого позитивного для країни. І вважаю Юру краще за Джигу, на відміну від Вас.
               > Ну, тогда давайте расставим точки над і.

               У Ваших "крапках" я не бачу причин, чому опозиційна сила голосувала за відсторонення міністра разом з антикризовою коаліцією. Хоча раніше казала, що це не її, БЮТ, справа.

               > 1. Рекомендация ВР отстранить Луценко от исполнения обязанностей министра на время проведения расследования юридического значения не имеет. Более того, она не вносит ничего принципиально нового в соглашение Ющенко-Янукович, по которому Луценко остался на своей должности. То есть, сам факт создания комиссии гораздо более важен, чем рекомендация ВР.

               Сподіваюсь Ви розумієте, що комісія шукатеме лише компромат на Луценка, а не зловживання в системі МВС загалом (в тому числі ті, про які Ви пишете)?

               > Напоследок - я попросил Вас прокомментировать собственные слова об игре Ющенко, которой Юле не надо мешать. Вы видите какую-то игру, я не вижу. Или Вы о ней просто так сказанули?

               В Юща є бачення що для України важливо: ВТО-зона вільної торгівлі з ЄС-НАТО. З іншого боку, йому хочеться комфорту - ніяких перевиборів і розслідувань по Івченку і Нафтогазу (а вибори і розслідування пов'язані, бо це - війна). Отже його гра спрямована на досягнення вищевказаних стратегічних цілей без сварки з донецькими.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.03 | Предсказамус

                Ага, теперь понял. Но не понял, почему это хорошо

                observer пише:
                > У Ваших точках я не бачу причин, чому опозиційна сила голосувала за відстороення міністра разом з антикризовою коаліцією. Хоча раніше казала, що це не її, БЮТ, справа.
                А она и не голосовала. Из 120 членов фракции "за" проголосовало 17. Стандартное свободное голосование по вопросу, относительно которого у фракции нет единого мнения и не настолько принципиальному, чтоб нагибать несогласных.

                >> 1. Рекомендация ВР отстранить Луценко от исполнения обязанностей министра на время проведения расследования юридического значения не имеет. Более того, она не вносит ничего принципиально нового в соглашение Ющенко-Янукович, по которому Луценко остался на своей должности. То есть, сам факт создания комиссии гораздо более важен, чем рекомендация ВР.
                > Сподіваюсь Ви розумієте, що комісія шукатеме лише компромат на Луценка, а не зловживання в системі МВС загалом?
                Именно поэтому я и сказал, что факт создания комиссии гораздо важнее, чем рекомендации ВР об отстранении Луценко.

                >> Напоследок - я попросил Вас прокомментировать собственные слова об игре Ющенко, которой Юле не надо мешать. Вы видите какую-то игру, я не вижу. Или Вы о ней просто так сказанули?
                > В Юща є бачення що для України важливо: ВТО-зона вільної торгівлі з ЄС-НАТО. З іншого боку, йому хочеться комфорту - ніяких перевиборів і розслідувань по Івченку і Нафтогазу (а вибори і розслідування пов'язані, бо це - війна). Отже його гра спрямована на досягнення вищевказаних стратегічних цілей без сварки з донецькими.
                Насчет ЕС-НАТО говорить покуда не о чем, в первый мы не попадем гарантированно еще лет 20, во второй - 10. Т.е. обе цели за пределами полномочий и президента, и ВР. ВТО - важно и реально, но настолько ли, чтоб отдать страну донецкому клану на 5 лет? Если Юля согласится с Вами и не будет мешать Ющенко это сделать, такое согласие будет первым её предательством своих избирателей. Надеюсь, она это понимает.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.03 | observer

                 А я Вас - все ніяк

                 Предсказамус пише:
                 > observer пише:
                 > > У Ваших точках я не бачу причин, чому опозиційна сила голосувала за відстороення міністра разом з антикризовою коаліцією. Хоча раніше казала, що це не її, БЮТ, справа.
                 > А она и не голосовала. Из 120 членов фракции "за" проголосовало 17. Стандартное свободное голосование по вопросу, относительно которого у фракции нет единого мнения и не настолько принципиальному, чтоб
                 нагибать несогласных.

                 Постанова пройшла лише завдяки БЮТу. Так що навряд чи це було неприципове голосування. І це Кожемякін з Сівульскім - нєсогласні?! Предсказамус, ну це ж не дитячий садок, їй бо.

                 > >> 1. Рекомендация ВР отстранить Луценко от исполнения обязанностей министра на время проведения расследования юридического значения не имеет. Более того, она не вносит ничего принципиально нового в соглашение Ющенко-Янукович, по которому Луценко остался на своей должности. То есть, сам факт создания комиссии гораздо более важен, чем рекомендация ВР.
                 > > Сподіваюсь Ви розумієте, що комісія шукатеме лише компромат на Луценка, а не зловживання в системі МВС загалом?
                 > Именно поэтому я и сказал, что факт создания комиссии гораздо важнее, чем рекомендации ВР об отстранении Луценко.

                 То ж вкотре не бачу відповіді на питання нащо БЮТ разом з регіонами створили "комісію з мочіння Луценка"?

                 > >> Напоследок - я попросил Вас прокомментировать собственные слова об игре Ющенко, которой Юле не надо мешать. Вы видите какую-то игру, я не вижу. Или Вы о ней просто так сказанули?
                 > > В Юща є бачення що для України важливо: ВТО-зона вільної торгівлі з ЄС-НАТО. З іншого боку, йому хочеться комфорту - ніяких перевиборів і розслідувань по Івченку і Нафтогазу (а вибори і розслідування пов'язані, бо це - війна). Отже його гра спрямована на досягнення вищевказаних стратегічних цілей без сварки з донецькими.
                 > Насчет ЕС-НАТО говорить покуда не о чем,

                 Більш ніж "не о чем" - НАТО Ющ провалив. І? Це причина влаштовувати перевибори аби провалити ще й ВТО на невідомо який час? Не кажучі вже про 100% непідтримку НАТи регіонами у майбутньому.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.11.03 | Предсказамус

                  ОК, попробую еще проще

                  observer пише:
                  > Постанова пройшла лише завдяки БЮТу. Так що навряд чи це було неприципове голосування.
                  Если бы постановление о покраске стен ВР в зеленый цвет прошло только благодаря БЮТ, это решение тоже стало бы принципиальным?

                  > І це Кожемякін з Сівульскім - нєсогласні?! Предсказамус, ну це ж не дитячий садок, їй бо.
                  Они что - рабы подневольные без права на собственное мнение? Повторяю, если фракция не определила своей позиции по этому вопросу и разрещила свободное голосование, Кожемякин и Сивульский все равно должны бежать к Юле и спрашивать, как им голосовать? Или Вы просто хотите, чтоб это было именно так?

                  >>> Сподіваюсь Ви розумієте, що комісія шукатеме лише компромат на Луценка, а не зловживання в системі МВС загалом?
                  >> Именно поэтому я и сказал, что факт создания комиссии гораздо важнее, чем рекомендации ВР об отстранении Луценко.
                  > То ж вкотре не бачу відповіді на питання нащо БЮТ разом з регіонами створили "комісію з мочіння Луценка"?
                  Для создания следственной комиссии достаточно 150 голосов, т.е. одних регионалов. Для этого, главного, пункта, никакой поддержки им не нужно.

                  >> Насчет ЕС-НАТО говорить покуда не о чем,
                  > Більш ніж "не о чем" - НАТО Ющ провалив. І? Це причина влаштовувати перевибори аби провалити ще й ВТО на невідомо який час? Не кажучі вже про 100% непідтримку НАТи регіонами у майбутньому.
                  Вы считаете сделку "власть донецкого клана за ВТО" приемлемой? Думаю, с Вами не согласятся многие, кроме разве что самих донецких.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.03 | observer

                   Сподіваюсь хоча б для Юлі покраска стін і відставка міністра -

                   не одне й те ж саме. Так само сподіваюсь вона розуміє, що Джига гірше за Луценка. І голосуванням за його відставку вона виторгувала бодай щось.


                   Предсказамус пише:
                   > observer пише:
                   > > Постанова пройшла лише завдяки БЮТу. Так що навряд чи це було неприципове голосування.
                   > Если бы постановление о покраске стен ВР в зеленый цвет прошло только благодаря БЮТ, это решение тоже стало бы принципиальным?
                   >
                   > > І це Кожемякін з Сівульскім - нєсогласні?! Предсказамус, ну це ж не дитячий садок, їй бо.
                   > Они что - рабы подневольные без права на собственное мнение? Повторяю, если фракция не определила своей позиции по этому вопросу и разрещила свободное голосование,

                   "Не вірю!". Що Ви такий наївний. ;-)
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.11.03 | Предсказамус

                    Анекдот есть хороший, про женскую логику. Напоминить?

                    Придется наверное.
                    Итак, 17 депутатов БЮТ из 120 возможных проголосовали за постановление о создании следственной комиссии, одним пунктом которого ВР рекоментует Кабмину отстранить Луценко на время проведения расследования.

                    observer пише:
                    > І голосуванням за його відставку вона виторгувала бодай щось.

                    А теперь анекдот:
                    - Милая, мне кажется, что ты что-то недоговариваешь.
                    - Ах, недоговариваю?! Значит я обманываю, значит я вру, значит я брешу, значит я собака... Мама!!! А он меня сукой обозвал!!!

                    Для Вашего утверждения требуется слишком много допущений, дистанция между ним и реальностью как между "недоговариваешь" и "сукой обозвал".

                    >>> І це Кожемякін з Сівульскім - нєсогласні?! Предсказамус, ну це ж не дитячий садок, їй бо.
                    >> Они что - рабы подневольные без права на собственное мнение? Повторяю, если фракция не определила своей позиции по этому вопросу и разрещила свободное голосование
                    > "Не вірю!". Що Ви такий наївний. ;-)
                    Живо напомнило Дейнеку, у него все, кто не видит жидомасонского заговора, наивные.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.11.04 | observer

                     Знаю краще анекдот - про сантехніка в ліжку

                     Предсказамус пише:
                     > Придется наверное.
                     > Итак, 17 депутатов БЮТ из 120 возможных проголосовали за постановление о создании следственной комиссии, одним пунктом которого ВР рекоментует Кабмину отстранить Луценко на время проведения расследования.

                     Це називається "БЮТ злило мінімально необхідну кількість голосів для прийняття рішення". Хоча Вам особисто хвилюватись немає чого - Джига для Вас нічим не гірше Луценка. В принципі навіть не знаю чому після цього Вашого откровення продовжив дискусію. Тож виправляюсь,

                     Успіхів!
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2006.11.04 | Предсказамус

                      Не мешки ворочать...

                      observer пише:
                      > Це називається "БЮТ злило мінімально необхідну кількість голосів для прийняття рішення".
                      Это называется "несуны-телепаты на марше". Знают все, что думает БЮТ.

                      > Хоча Вам особисто хвилюватись немає чого - Джига для Вас нічим не гірше Луценка. В принципі навіть не знаю чому після цього Вашого откровення продовжив дискусію. Тож виправляюсь,
                      А это, простите, откровенный пиздеж. От того, что Луценко фактически лег под голубых, Джига лучше не стал. Он намного хуже Луценко, хотя достоинства действующего министра никаким краем на работу МВД не влияют. К сожалению.

                      > Успіхів!
                      И Вам побыстрее выздоравливать.
       • 2006.11.03 | Shooter

        Re: Дякую, я з'ясував те, що хотів

        observer пише:
        > Предсказамус пише:
        > > Вы видите разницу? В чем именно?
        >
        > Тим, що Луценко хоча б публічно, як голова МВС, називає бандюків. Для просвітництва населення - це дуже важливо, знаю з досвіду. Хоч він справді ніфіга не робить (або робить замало), щоб реально їх посадити.

        Гм...думаєте хтось (хто саме?) би справився на його місці краще?

        > Джига ж просто мовчки мочитиме на замовлення "регіонів".

        І фракція ПРУ приростатиме все тими ж "нєстойкімі" елементами з БЮТ.
  • 2006.11.03 | Shooter

   Люблю юлєфанів, включаючих дуру

   Вже вибачайте - але такий пейзаж не може не викликати умілєнія


   Предсказамус пише:
   > Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное.

   Було голосування депутатів БЮТ за відсторонення Луценка з поста міністра МВС.

   > Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?

   Гм...рішення було прийняте ЛИШЕ про створення слідчої комісії чи і про відсторонення?

   (цікаво ще би було дізнатися - де саме є прописаний подібний механізм...хоча на фоні багатократних відправлень міністрів у відставку, а потім відкликання цього/цих рішень - то вже справжня дрібниця)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Предсказамус

    Вам проще, Шутер, ничего включать не надо.

    Shooter пише:
    > Вже вибачайте - але такий пейзаж не може не викликати умілєнія
    Ничего, я привык.

    > Предсказамус пише:
    >> Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное.
    > Було голосування депутатів БЮТ за відсторонення Луценка з поста міністра МВС.
    Нет, было голосование за постановление о создании следственной комиссии, последним пунктом которого ВР рекомендовала КМ отстранить министра от исполнения обязанностей на время проведения расследования.

    >> Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?
    > Гм...рішення було прийняте ЛИШЕ про створення слідчої комісії чи і про відсторонення?
    См. выше.

    > (цікаво ще би було дізнатися - де саме є прописаний подібний механізм...хоча на фоні багатократних відправлень міністрів у відставку, а потім відкликання цього/цих рішень - то вже справжня дрібниця)
    Нет такого механизма (отстранение по рекомендации ВР).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Shooter

     Вам проще

     Предсказамус пише:
     > Shooter пише:
     > > Вже вибачайте - але такий пейзаж не може не викликати умілєнія
     > Ничего, я привык.

     Бути клоуном - не сумніваюсь.

     > > Предсказамус пише:
     > >> Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное.
     > > Було голосування депутатів БЮТ за відсторонення Луценка з поста міністра МВС.
     > Нет, было голосование за постановление о создании следственной комиссии, последним пунктом которого ВР рекомендовала КМ отстранить министра от исполнения обязанностей на время проведения расследования.

     Ну то чого ж Ви в своїй попередній репліці цього не згадуєте? Чи Ви "не бачите" цього принципового моменту? ПРОТИ якого була СПУ і ЗА ЯКИЙ проголосувала БЮТ?

     > >> Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?
     > > Гм...рішення було прийняте ЛИШЕ про створення слідчої комісії чи і про відсторонення?
     > См. выше.

     Див. вище.

     > > (цікаво ще би було дізнатися - де саме є прописаний подібний механізм...хоча на фоні багатократних відправлень міністрів у відставку, а потім відкликання цього/цих рішень - то вже справжня дрібниця)
     > Нет такого механизма (отстранение по рекомендации ВР).

     Гм...то, виявляється, деякі депутати від БЮТ - ще й крайньо неграмотні?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Предсказамус

      Мне вообще просто, а Вы все-таки редкий козел

      Shooter пише:
      > Бути клоуном - не сумніваюсь.
      Чего хамите, Шутер? С Вами разговаривают вежливо - будьте добры соответствовать.

      > Ну то чого ж Ви в своїй попередній репліці цього не згадуєте? Чи Ви "не бачите" цього принципового моменту? ПРОТИ якого була СПУ і ЗА ЯКИЙ проголосувала БЮТ?
      Для Вас принципиально то, что неприниципиально для меня. Рекомендация ВР имеет примерно такую же силу, как мой совет Вам пойти на хуй. Все равно решать будете Вы (а в случае с Луценко - Янукович и Ющенко).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | Shooter

       Вы все-таки редкий козел

       Предсказамус пише:
       > Shooter пише:
       > > Бути клоуном - не сумніваюсь.
       > Чего хамите, Шутер?

       У відповідь на Ваше хамство?

       > > Ну то чого ж Ви в своїй попередній репліці цього не згадуєте? Чи Ви "не бачите" цього принципового моменту? ПРОТИ якого була СПУ і ЗА ЯКИЙ проголосувала БЮТ?
       > Для Вас принципиально то, что неприниципиально для меня. Рекомендация ВР имеет примерно такую же силу, как мой совет Вам пойти на хуй.

       Гм, спробую навзаєм (щоб провірити силу): раджу Вам піти на хуй (чи нахуй? треба попитатися лінгвістів)

       > Все равно решать будете Вы (а в случае с Луценко - Янукович и Ющенко).

       Ага. Значиться, в боротьбі за владу між Януковичем та Юшенком БЮТ в питанні Луценка стала на бік Яника.

       Відповідь "зачєм?" так і не була оприлюднена. Не знаєте?
  • 2006.11.03 | один_козак

   Ну ось... В продовження розмови про юлефанів та юлефобів.

   Предсказамус пише:
   > Гадать на кофейной гуще, что там было на самом деле, занятие дурное. Но не понимаю, отчего БЮТ должен был голосовать против решения о следственной комиссии. Разъясните?

   Тут хочется спросить: Что заставляет достопочтенного Предсказамуса "забыть", что обсуждается проблема голосования БЮТ за отстранение минимтра Луценко, переводя разговор на вопрос поддержки или неподдержки создания следственной комисии? Не то ли, за что сегодня утром вы критиковали ющефанов?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Предсказамус

    Угу. Юлефан - это тот, кто называет вещи своими именами

    один_козак пише:
    > Тут хочется спросить: Что заставляет достопочтенного Предсказамуса "забыть", что обсуждается проблема голосования БЮТ за отстранение минимтра Луценко, переводя разговор на вопрос поддержки или неподдержки создания следственной комисии? Не то ли, за что сегодня утром вы критиковали ющефанов?
    Голосование было именно по вопросу создания следственной комиссии. Отстранить Луценко от исполнения обязанностей ВР не имеет права, поэтому последним пунктом она рекомендует это сделать Кабмину. Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | observer

     Голова на плечах?

     Предсказамус пише:
     > Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?

     сабж і розуміння, що міністр від регіонів буде гірше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Shooter

      Re: Голова на плечах?

      observer пише:
      > Предсказамус пише:
      > > Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?
      >
      > сабж і розуміння, що міністр від регіонів буде гірше.

      Нема того розуміння. І близько. Як, виглядає, і сабжу.
     • 2006.11.03 | Предсказамус

      Не понимаю

      observer пише:
      > сабж і розуміння, що міністр від регіонів буде гірше.
      Еще с лета 2005-го года я убедился, что Луценко в своих действиях может руководствоваться чем угодно, только не всякой херней вроде законности или там идеалов Майдана. Начиная с "борьбы с коррупцией" (отлов врачей и учителей на инсценированных взятках, что давало хорошую цифру и оставляло в покое реальных коррупционеров), и заканчивая советом не брать в партии предпринимателей, чтоб их не стреляли (вчера "Закрытую зону" смотрели?). Должности все так же продаются, подчиненные Луценко все так же беспредельничают. Зато Янукович имеет полное право сказать, что он здесь не при чем, это все оранжевый Луценко. Вас это устраивает?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | один_козак

       Это не устраивает.

       Говоря об инсценированных взятках, вы имеете в виду, что ловят не реальных взяточников? Или что ловят слишком демонстративно?

       Если не смогли посадить главу мафии - значит ли это, что не хорошо ловить мелких жуликов, пока глава мафии гуляет на свободе?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Предсказамус

        Таки не устраивает

        один_козак пише:
        > Говоря об инсценированных взятках, вы имеете в виду, что ловят не реальных взяточников? Или что ловят слишком демонстративно?
        Ловят примерно так: к очередному врачу (преподавателю ВУЗа, мелкому чиновнику и т.п.) заскакивает чувак и суёт куда-нибудь бабки. Тут же следом залетают УБЭПовцы и этого врача (преподавателя и т.п.) задерживают. Методы меняются в зависимости от изобретательности и места проведения, но суть именно такая. В результате куча дел по взяткам, классная отчетность, множество поломанных судеб, а реальные коррупционеры все на местах и процветают.

        > Если не смогли посадить главу мафии - значит ли это, что не хорошо ловить мелких жуликов, пока глава мафии гуляет на свободе?
        Насчет "мелких жуликов" см. выше, насчет "главы мафии" вопрос в том, не смогли или не захотели?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.03 | один_козак

         Тогда почему нет шуму про подкидные "взятки"?

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.03 | Предсказамус

          Где?

          По одному из таких я сейчас работаю. Как что-то получится - расскажу. А шума нет потому, что это на фоне заказных убийств в исполнении милиции и отмазывания исполнителей судами вся эта суета вокруг отчетности по борьбе с коррупцией выглядит мелко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.03 | один_козак

           Ничего себе!!!

           Предсказамус пише:
           > По одному из таких я сейчас работаю. Как что-то получится - расскажу. А шума нет потому, что это на фоне заказных убийств в исполнении милиции и отмазывания исполнителей судами вся эта суета вокруг отчетности по борьбе с коррупцией выглядит мелко.

           Так мы говорим таки об отчетности или о том, что людей нашару за "взятки" наказывают? Или не наказывают, а только изображают?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.03 | Предсказамус

            ОК, подробнее.

            один_козак пише:
            > Так мы говорим таки об отчетности или о том, что людей нашару за "взятки" наказывают? Или не наказывают, а только изображают?
            Одним из разделов отчетности по борьбе с коррупцией является количество уголовных дел, возбужденных по статье 368 КК (получение взятки). На места спускается разнарядка, сколько дел должно быть возбуждено. Ввиду того, что ловить на взяках уважаемых людей типа мэра крупного города или, упаси Бог, судью, себе дороже, проводится отлов нижнего звена потенциальных коррупционеров, т.е. мелких чиновников, врачей, учителей и т.п. Некторые из них действительно что-то берут, некоторым это подсовывают, а в результате получается красивая цифра, которую министр оглашает с очередной трибуны. При этом овцы (т.е. электорат) сыты (видят борьбу), и волки (реальные коррупционеры) целы.
            Вам нравится такое решение проблемы коррупции? Или думаете, что министр просто не в курсе?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.03 | один_козак

             Re: ОК, подробнее.

             Предсказамус пише:
             > Одним из разделов отчетности по борьбе с коррупцией является количество уголовных дел, возбужденных по статье 368 КК (получение взятки). На места спускается разнарядка, сколько дел должно быть возбуждено. Ввиду того, что ловить на взяках уважаемых людей типа мэра крупного города или, упаси Бог, судью, себе дороже, проводится отлов нижнего звена потенциальных коррупционеров, т.е. мелких чиновников, врачей, учителей и т.п. Некторые из них действительно что-то берут, некоторым это подсовывают, а в результате получается красивая цифра, которую министр оглашает с очередной трибуны. При этом овцы (т.е. электорат) сыты (видят борьбу), и волки (реальные коррупционеры) целы.

             Если есть такая система, що людей наказывают за подсунутые "взятки" - то это отдельное возмутительное явление. Если Луценко об этом знает и одобряет, то он - гад. Если догадывается, что его подчиненные таким способом делают цифру, но не может это побороть, то уже не гад, а просто не справляется. А кто бы справился?
             Если взяточники реальные, но ловятся на провокациях, то это уже работа. Не та, которой хочется прямо щас, но уже полезная работа.
             Мне не нравится, что высокопоставленные взяточники по-крупному еще не наказаны. Но это не значит, что не надо делать то, что можно. Если это работа "по-мелкому" используется в пиаре, то это ПРАВИЛЬНО! Наши оранжи - РАЗЗЯВЫ, что брезговали пиаром и не сумели сбить януковские заклинания "видите, ничего не меняется" до выборов ВР.

             Если ДАЖЕ Луценко сознательно так строит работу, что "волки" пока целы, то и при этом начатый в "низах" отлов шаловливых должностных лиц - полезен. И этот отлов работает на будущее. Очень плохо, если власть на верху ворует. Но еще хуже, если воруют напропалую во всех слоях. Какой воришка восстанет против воров в законе?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.03 | Предсказамус

              Re: ОК, подробнее.

              один_козак пише:
              > Если есть такая система, що людей наказывают за подсунутые "взятки" - то это отдельное возмутительное явление. Если Луценко об этом знает и одобряет, то он - гад. Если догадывается, что его подчиненные таким способом делают цифру, но не может это побороть, то уже не гад, а просто не справляется. А кто бы справился?
              В принципе, справиться несложно, с одной стороны, но с другой - невыгодно. Чуть ниже объясню, почему.

              > Если взяточники реальные, но ловятся на провокациях, то это уже работа. Не та, которой хочется прямо щас, но уже полезная работа.
              Теперь берем оклад какой-нибудь паспортистки, около 400 грн. и предлагаем, к примеру, Вам на него прожить больше недели. Одновременно с этим регулярно подсылаем людей, готовых приплатить за ускорение какого-то решения. А дома плачут голодные дети, холода наступают, а зимней одежды нет, старики родители без лекарств погибают и т.п. Интересно, Вы лично удержались бы от соблазна? Честно скажу, что я бы не удержался.
              Ну и, естественно, закономерный вопрос: кого надо сажать, паспортистку или тех, кто ей такой оклад определил?

              А потом начинается самое интересное. Пойманная паспортистка в тюрьму не хочет. Милиционер с окладом около 1000 грн., на которые можно прожить уже не неделю, а две с половиной из 4,5 необходимых, должен принимать решение. Вот он и решает: или зеленый трояк (3 000 долларов США) на бочку, или дело идет в прокуратуру. Паспортистка продает все, что можно, занимает по знакомым и платит. ОК, начинается охота за следующей паспортисткой. Покуда не найдется та, которая не в состоянии заплатить, либо по своей дурости считает, что в суде ее поймут. Вот из таких нищих дурочек и дурачков постепенно вырисовывается победный рапорт о борьбе с коррупцией.

              > Мне не нравится, что высокопоставленные взяточники по-крупному еще не наказаны. Но это не значит, что не надо делать то, что можно. Если это работа "по-мелкому" используется в пиаре, то это ПРАВИЛЬНО! Наши оранжи - РАЗЗЯВЫ, что брезговали пиаром и не сумели сбить януковские заклинания "видите, ничего не меняется" до выборов ВР.
              Если б под моим руководством проходила такая работа, как описано выше (а это описание совершенно реальных событий), я бы застрелился. Перед этим попросил бы сына сменить фамилию, чтоб не позориться.

              > Если ДАЖЕ Луценко сознательно так строит работу, что "волки" пока целы, то и при этом начатый в "низах" отлов шаловливых должностных лиц - полезен. И этот отлов работает на будущее. Очень плохо, если власть на верху ворует. Но еще хуже, если воруют напропалую во всех слоях. Какой воришка восстанет против воров в законе?
              Вы, наверное, забыли, откуда гниёт рыба.
      • 2006.11.03 | SpokusXalepniy

       А я ещё больше, чем вы не понимаю! И не спорьте! Я больше!!! :)

       Я вообще не понимаю как можно нам здесь, на форуме с серьёзной миной рассуждать о промахах или победах Луценко.

       Там (в МВД) за долгие годы сложилась такая халепа, что сам черт ногу сломит. Целые отлаженные механизмы подстав заказанных людей. Причем, на всех иерархических уровнях действуют свои отшлифованные до совершенства механизмы. Там такие прожжёные волки сидят, что молодого Луценка могут втянуть в любую историю, впрочем, как и вытянуть.

       У меня нет даже ГИПОТЕЗЫ каким образом можно перестроить... нет, лучше сказать с чего хотя бы НАЧАТЬ перестраивать эту систему. И вообще, я думаю, что отдельно взятое министерство, а тем более - МВД в корне перестроить невозможно. Разве что только подчистить слегка. Надо начинать с более глобального подхода.

       Короче, выставлять к Луценко подобные претензии, да ещё нам с вами без тщательного разбора полётов внутри ведомства не следует. Точно так же, как и хвалить за что-то. Не видно за что. Но уж точно Луценко справляется с работой не хуже предыдущих министров. Хотя это мало утешает.

       Отсюда вытекает вполне логичное РАВНОДУШИЕ фракции БЮТ и самой Юли к не очень принципиальному вопросу о создании проверочной комиссии. На её месте я бы сказал: голосуйте как хотите ( : да ещё бы и добавил на ушко: можете немного подзаработать, если вам предложат от Регионов : )

       Слава богу БЮТу есть за что в ВР биться рогами по-настоящему. Взять хотя бы закон об оппозиции.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Shooter

        Re: А я ещё больше, чем вы не понимаю! И не спорьте! Я больше!!! :)

        SpokusXalepniy пише:
        > И вообще, я думаю, что отдельно взятое министерство, а тем более - МВД в корне перестроить невозможно. Разве что только подчистить слегка. Надо начинать с более глобального подхода.
        >
        >Но уж точно Луценко справляется с работой не хуже предыдущих министров.

        Гм...чи таки дещо краще?

        > Отсюда вытекает вполне логичное РАВНОДУШИЕ фракции БЮТ и самой Юли к не очень принципиальному вопросу о создании проверочной комиссии.

        :) І дійсно: хіба є принципіальною потенційна заміна Луценка на чєловєчка з ПРУ...риторичне питанння, правда?
     • 2006.11.03 | Englishman

      Re: Голова на плечах?

      observer пише:
      > Предсказамус пише:
      > > Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?
      >
      > сабж і розуміння, що міністр від регіонів буде гірше.

      це ваше питання було б більше доречним адресувати Ющенку. І не зараз, а місяців 6 тому.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | Shooter

       Re: Голова на плечах?

       Englishman пише:
       > observer пише:
       > > Предсказамус пише:
       > > > Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?
       > >
       > > сабж і розуміння, що міністр від регіонів буде гірше.
       >
       > це ваше питання було б більше доречним адресувати Ющенку. І не зараз, а місяців 6 тому.

       То Луценко був від Регіонів? Не знав, не знав...
       І в тому, що БЮТ голосувала за відсторонення Луценка винуватий хто? ...Ющенко, звісно. Ще 6 місяців тому вже був винуватий.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Englishman

        Re: Голова на плечах?

        Shooter пише:

        > То Луценко був від Регіонів? Не знав, не знав...
        > І в тому, що БЮТ голосувала за відсторонення Луценка винуватий хто? ...Ющенко, звісно. Ще 6 місяців тому вже був винуватий.

        1) БЮТ не голосував за відставку Луценка
        2) Насправді вчорашня подія не має жодного значення після НЕРІШЕННЯ Ющенка 6 місяців тому.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.03 | Shooter

         Re: Голова на плечах?

         Englishman пише:
         > Shooter пише:
         >
         > > То Луценко був від Регіонів? Не знав, не знав...
         > > І в тому, що БЮТ голосувала за відсторонення Луценка винуватий хто? ...Ющенко, звісно. Ще 6 місяців тому вже був винуватий.
         >
         > 1) БЮТ не голосував за відставку Луценка

         За "відсторонення" (підвішення), яке є першим кроком до відставки Луценка - таке формулювання Вам підійде?

         Хоча Турчинов стверджує, що БЮТ взагалі не голосував за цю постанову. Вірите Ви йому?

         > 2) Насправді вчорашня подія не має жодного значення після НЕРІШЕННЯ Ющенка 6 місяців тому.

         :) Насправді, вчорашня подія не має жодного значення після РІШЕННЯ Юлі і Ко у вересні 2005 розпочати війну з Ющенком.
    • 2006.11.03 | один_козак

     А это требуется???

     Предсказамус пише:
     > Голосование было именно по вопросу создания следственной комиссии. Отстранить Луценко от исполнения обязанностей ВР не имеет права, поэтому последним пунктом она рекомендует это сделать Кабмину.

     Ну, дык, как же ж они голосовали за то, что не имеют права? А порекомендовав сделать это Кабмину, делают вид, что отстранение Луценка их вообще не интересовало. А потом их сторонники задают следующий вопрос:
     > Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?
     1.Для того, чтобы в его отношении нардепы от БЮТ не принмали странных решений, министр должен быть другом нардепов от БЮТ?
     2.Есть признаки предвзятости Луценко-министра к БЮТ? "Анонсы" по делу Ерохина?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Предсказамус

      Называть вещи своими именами?

      один_козак пише:
      > Предсказамус пише:
      >> Голосование было именно по вопросу создания следственной комиссии. Отстранить Луценко от исполнения обязанностей ВР не имеет права, поэтому последним пунктом она рекомендует это сделать Кабмину.
      > Ну, дык, как же ж они голосовали за то, что не имеют права?
      Как раз голосовали за то, на что право имеют, а именно создание комиссии и рекомендация КМ отстранить министра на время расследования.

      > А порекомендовав сделать это Кабмину, делают вид, что отстранение Луценка их вообще не интересовало.
      Да нет, просто не выходят за рамки закона.

      > А потом их сторонники задают следующий вопрос:
      >> Но мой вопрос был немного не о том, а именно - кто бы мне назвал мотивы, по которым БЮТ должен считать Луценко даже не дружественным, а хотя-бы нейтральным по отношении к ним министром?
      > 1.Для того, чтобы в его отношении нардепы от БЮТ не принмали странных решений, министр должен быть другом нардепов от БЮТ?
      В который раз повторяю - не нахожу это решение странным. Перечитайте постановление ВР, а не заголовки СМИ.

      > 2.Есть признаки предвзятости Луценко-министра к БЮТ? "Анонсы" по делу Ерохина?
      Последний из признаков - совет БЮТ на брать к себе бизнесменов, чтоб их не стреляли (это по поводу убийств). А вчера в "Закрытой зоне" показали, за что убили одного из них. Как выяснилось, за то, что сдуру боролся с мэром Нежина, коррупционером. Если Луценко об этом знал, он нехороший человек. Если не знал, то нахрена такой ничего не знающий министр?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | один_козак

       Залезу, посмотрю постановление.

       Я действительно сужу "по заголовкам". Тогда дальше будем говорить.

       Предсказамус пише:
       > один_козак пише:
       > > Предсказамус пише:
       > >> Голосование было именно по вопросу создания следственной комиссии. Отстранить Луценко от исполнения обязанностей ВР не имеет права, поэтому последним пунктом она рекомендует это сделать Кабмину.
       > > Ну, дык, как же ж они голосовали за то, что не имеют права?
       > Как раз голосовали за то, на что право имеют, а именно создание комиссии и рекомендация КМ отстранить министра на время расследования.

       Так вы ж сами сказали выше... Постановление я не видел. Но вы же сами сказали:"последним пунктом она рекомендует это сделать Кабмину".

       > > А порекомендовав сделать это Кабмину, делают вид, что отстранение Луценка их вообще не интересовало.
       > Да нет, просто не выходят за рамки закона.
       А! Понял, вы - о другом.)) ОК, не вышли за рамки. Но главное, что интересует - БЮТ считает полезным для страны отстранить сейчас Луценко? Или есть более высокие цели?

       > > 2.Есть признаки предвзятости Луценко-министра к БЮТ? "Анонсы" по делу Ерохина?
       > Последний из признаков - совет БЮТ на брать к себе бизнесменов, чтоб их не стреляли (это по поводу убийств).
       Глядя на некоторые фамилии в БЮТ, я бы аналогичный совет дал. Понабирали, действительно, платных "пассажиров", а теперь не знают, как отмазаться от их художеств.
       Тут какой-то Един профигурировал. Это не тот, что по-барски посмеивался над началом революции, а потом перепугался и слинял закордон? Представляю его любовь к Луценко! Сейчас куму перезвоню, уточню.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.03 | Предсказамус

        Насчет отстрела бизнесменов

        один_козак пише:
        > Глядя на некоторые фамилии в БЮТ, я бы аналогичный совет дал. Понабирали, действительно, платных "пассажиров", а теперь не знают, как отмазаться от их художеств.
        Платных пассажиров понабирали все, это проблема невозможности открытого и прозрачного финансирования партий, а не отдельной политической силы.
        А вот насчет художеств: летом был убит депутат Нежинского горсовета Потыльчак. За что и как был убит - хорошо рассказали в "Закрытой зоне", причем вполне аргументированно и убедительно. Депутата БЮТ застрелили за его политическую деятельность, остались жена и ребенок. Вы продолжаете считать, что это его личные проблемы только потому, что он был бизнесменом?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.03 | один_козак

         Я так и не считал, и нет смысла мне это доказывать.

         Вообще, на мой взгляд, очевидна тенденция отстрела именно политиков именно БЮТ.

         Я не знал фамилии Потыльчак до сообщений об этом убийстве. Судя по передаче, он должен был быть порядочным парнем. Хотя выводы авторов передачи мне показались не достаточно обоснованными.
         Но кликуху "Москва" знал отлично, как любой киевлянин. Губский - тоже известный. Но не как авторитет, а как шланг-приспособленец. А вот еще Един, "герой" контрреволюции. И еще кое-о-чем умалчиваю, дабы не добивать в людях надежду на то, что за справедливость еще можно бороться.

         И вот, имея в своих собственных рядах таких "красавцев", БЮТ "принципиально" выступает за отстранение Луценко от дел. Собс-но, кое-кто из "красавцев" как раз и фигурирует среди "принципиальных" голосователей.
         А Москву уже выгнали или так и сидит там?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.03 | Предсказамус

          Значит, я Вас неправильно понял

          один_козак пише:
          > Вообще, на мой взгляд, очевидна тенденция отстрела именно политиков именно БЮТ.
          Пока что я бы не утверждал это категорически. Скорее, идет отстрел тех, кого хочется убрать и можно сделать это без особых проблем. В этом отношении БЮТовцы, конечно, удобнее для отстрельщиков, чем НУшники или ПРУшники.

          > Я не знал фамилии Потыльчак до сообщений об этом убийстве. Судя по передаче, он должен был быть порядочным парнем. Хотя выводы авторов передачи мне показались не достаточно обоснованными.
          Выводов там не было, были версии. Я имел в виду факты, которые действительно говорят сами за себя.

          > Но кликуху "Москва" знал отлично, как любой киевлянин. Губский - тоже известный. Но не как авторитет, а как шланг-приспособленец. А вот еще Един, "герой" контрреволюции. И еще кое-о-чем умалчиваю, дабы не добивать в людях надежду на то, что за справедливость еще можно бороться.
          Не нужно ни о чем умалчивать. Наоборот, проблема "левого" народа в БЮТ - самая серьезная и либо она будет решена в ближайшее время, либо БЮТ вместе с лидером действительно скатится на уровень Наташи.

          > И вот, имея в своих собственных рядах таких "красавцев", БЮТ "принципиально" выступает за отстранение Луценко от дел. Собс-но, кое-кто из "красавцев" как раз и фигурирует среди "принципиальных" голосователей.
          Луценко сам по себе для них не враг и не друг, т.к. в своем министерстве он давно уже решает очень мало. Так что зачем-то его отстранять просто нет смысла.

          > А Москву уже выгнали или так и сидит там?
          Давно исключили, насколько я знаю, только в депутатах остался, конечно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.03 | один_козак

           Re: были версии

           Вот именно, что выводы предоставлено было делать зрителю. Или оставаться с версиями.
  • 2006.11.03 | нтв

   Re: observer, а у БЮТ был повод Луценко защищать?

   А я думаю Роме Безсмертному впадлу было подойти перед голосованием к Тимошенко и договориться-(несуны же у нас"сыновья бога"),поэтому Тимоха и дала добро на свободное голосование.Вот,кто как хотел,так и проголосовал.В аналогичной ситуации с Яныком аж бигом бы побежали договариваться,а тут какая то Юлька.И хватит ныть-ясно было сказано,что нужно было150голосов.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Shooter

    Re: observer, а у БЮТ был повод Луценко защищать?

    нтв пише:
    >И хватит ныть-ясно было сказано,что нужно было150голосов.

    Для створенння комісії. Але не для "відстороення від обов'язків".

    Хоча принципове питання залишається: чому саме БЮТ проголосував за "відсторонення Луценка від обов'язків міністра ВС"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.04 | observer

     Бо страшніше Юри звєря нєт

     А Джига нічим його не гірше (с)


     Shooter пише:
     > Хоча принципове питання залишається: чому саме БЮТ проголосував за "відсторонення Луценка від обов'язків міністра ВС"?
 • 2006.11.03 | alx_1904

  Смотрим пофамильно (л)

  observer пише:
  > Мені окрім Закону про опозицію нічого в голову не приходить. Можливо це тому, що більше нічого БЮТ за останні місяці не спродукувала, та менше з тим.
  >
  > з.і. Сподіваюсь нікому не треба пояснювати, що Шаго, Кожемякін, Лук'янчук, Баграєв та Сивульський без Юліної (Турчинова) відмашки не проголосували б.

  - Шаго - ооочень замаран ЕЭСУ - был предсежателем правления - могли пообещать "забыть"

  -КОЖЕМЯКИН Кадровый сотрудник КГБ/СБУ (генерал-майор), советник председателя СБУ Игоря Дрижчаного (а как же БЮТовский закон о люстрации, с себя почему не начали, а? ;) Ой, забыл, законы и мораль не для них )Говорили, что досье и дело на Могилевича уничтожено по его личному приказу.

  - Лукьянчук - вообще отдельная тема, Луценко у него ЛИЧНЫЙ враг.
  Пример - ну вот хотя бы:
  >Кандидат в народные депутаты Украины от Блока Юлии Тимошенко Руслан Лукьянчук подал исковое заявление в Печерский районный суд Киева о защите чести и достоинства. Ответчик - Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко.
  >Как сообщили ЛІГАБізнесІнформ в пресс-службе БЮТ, Ю.Луценко 12 февраля текущего года направил письмо в Центральную избирательную комиссию, где указал, что Р.Лукьянчук находится на подписке о невыезде. "Однако эта информация свидетельствует о непроинформированности главы МВД, или же носит сознательный и откровенно провокационный характер", - отметили в блоке.
  http://www.liga.net/news/180557.html
  Кстати уголовка на него не закрыта, а обвиняется он в отмывании денег и руководстве преступной группировкой. В мае 2005 готовое дело положили под сукно (ИМХО Юля помогла)

  Баграев вообще в БЮТ вступил только 3 ИЮНЯ 2005

  -Сивульский - дружбан и советник Лазаренко, возглавил его «Украинский газоресурсный консорциум».
  В сентябре 1998 был арестован за умышленное незаконное перечисление более 10 млн. гривен средств АО "Укргазпром" со счетов Консорциума на счета ЕЭСУ.
  В 2001 снова арестован за хищение коллективного имущества в особо крупных размерах. В том числе за перечисление немаленьких госсредств на фирмы однодневки.
  В 2005 г. возглавлял КРУ (мдааа волка поставили руководить овчарней... )
  Короче, ЕЭСУ его можно ещё дооолго шантожировать ;)
 • 2006.11.03 | НеДохтор

  imho: нічого не обіцяли. просто частині бютівців він незручний

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | Shooter

   гм...думаєте, його ймовірний наступник буде зручніший?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | observer

    а це вже питання сабжу - раптом БЮТ щось знає...

   • 2006.11.03 | НеДохтор

    ймовірно,зручніший для тих, хто зараз проголосував проти Луценка

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Shooter

     хіба у випадку переходу у фракцію ПРУ

     бо логіка каже що з наближенням 2009 ймовріний чоловічок ПРУ на цій посаді буде експоненціально підвищувати тиск на фракцію БЮТ, особливо на "нестійких бандюків" з її складу.
 • 2006.11.03 | Shooter

  О! причина голосування (чи не голосування?) БЮТ за обоговорювану

  ...в гілці постанову знайшлася:

  Турчинов:
  http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/3/50132.htm

  "не всі ж міністри, на кшталт Луценка, побігли під Мороза і Януковича"

  А-я-яй, які ж мудаки ці яники - Луценко, виявляється, "побіг під них", а вони його від справ відсторонили...

  :bounce:
 • 2006.11.03 | Нестор

  Регіонали пообіцяли БЮТу глибше запхати язик Луценка собі в зад

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/3/50154.htm

  Прем'єр-міністр Віктор Янукович задоволений коментарями міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, оскільки вони більше "не кривдять людей". Про це він повідомив у п'ятницю на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

  Так що БЮТ із співчуття до позиції Луценка "раком", проголосували за його відсторонення :)

  Ну а якщо серйозно, то мені так ніхто і не пояснив нелогічність дій опозиції, яка не підтримує діючого міністра в уряді. Нагадую, що після переходу НУ в опозицію, Юра Луценко, який був в коаліційному уряді по квоті НУ став міністром від антикризової коаліції.

  Турчинов саме пропонував антикризовикам, або взяти відповідальність за Юру, або вигнати його ніфіг. В обох випадках опозиція тут за Юру вступатися не повинна.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | 100%

   Re: Регіонали пообіцяли БЮТу глибше запхати язик Луценка собі в зад

   Нестор пише:
   > Так що БЮТ із співчуття до позиції Луценка "раком", проголосували за його відсторонення :)
   >
   А що з язиком ? Комфортно ?
 • 2006.11.04 | Михайло Свистович

  Думаю, що нічого. Просто ці БЮТівці не змогли переступити через

  свої почуття до Луценка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Shooter

   Просто ці БЮТівці не змогли переступити через

   Михайло Свистович пише:
   > свої почуття до Луценка.

   І навіть в такому випадку поступили як крайньо "розумні" та "передбачливі" політики.
  • 2006.11.04 | observer

   мстиві лохи?

   чомусь не вірю


   Михайло Свистович пише:
   > свої почуття до Луценка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | 100%

   Це звичайна брезгливість.

   Їсти рибку сидячи на "посту" у Януковича. Чи Вам це імпонує ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.04 | Shooter

    Це звичайний долбоїбізм

    Який БЮТ в моменті відчує на своїй шкірі, якщо Луценка таки знімуть і на його місце прийде який-небудь джига.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.04 | 100%

     Re: Це звичайний долбоїбізм

     Shooter пише:
     > Який БЮТ в моменті відчує на своїй шкірі, якщо Луценка таки знімуть і на його місце прийде який-небудь джига.
     Вони і не таких джиг бачили в гробу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.04 | Shooter

      Re: Це звичайний долбоїбізм

      100% пише:
      > Shooter пише:
      > > Який БЮТ в моменті відчує на своїй шкірі, якщо Луценка таки знімуть і на його місце прийде який-небудь джига.
      > Вони і не таких джиг бачили в гробу.

      Угу. Особливо тов.банд. Васадзе, Абдуллін, Хмельницький та іже с німі.

      Голосування по Луценку було 100% долбоїбізімом БЮТ.
 • 2006.11.04 | BIO

  Чуть помедленнее пони...

  Неследаку копать проще - у него глаз незамыленный.

  Так вот:

  Обещано выпросить у Рыжего за 3й срок его же талисман бессмертия, а
  именно голову Гонгадзе в спиритусе (понятное дело хитрун Данилыч
  по утрам трошки пригубляет - надеется на вечный кайф вместо облома...)
  Голова эта даст показания на очной ставке: Гетьмана заказало
  некто Ю, а фирма "Плазма" где-то видела архивы гестапо и
  сильно вдохновилась подмосковными пейзажами...

  Но это все милая готика на фоне ребра судьбы нашего Йоржика у которого
  те самые поршневые пони порешили ехать в разные стороны и не берусь
  угадать из какой командировки наш портняжка не вернется на капоте.

  А все потому, что слишком трудно угадать сколько и чего можно
  разговаривать вместо ПОГОЛОВНОЙ ЛЮСТРАЦИИ (в том числе и, увы,
  предсказамусов печального образа, что впрочем может спасти не
  одну судьбу ибо печаль их от слишком многого знания) чтобы угодить
  всем всем всем и не отравиться собственноручным ботулизмом который
  потом уже никакими чаями-чифирями не вытравить - это как блатная
  наколка и нестись с ней, привередливой, до самого гроба.

  Что касаемо БЮТа то вместо обещаемой парламентскими цыганами вот-вот
  как только так и сразу ручной Горгоны где-то во время отдыха на
  очередном Таити (вам не видать таких красот, даже если папа Губский
  возьмет вас в приемные дети т.к. Боливар всегда бебет один) из пучин
  морского шельфа всплывет привет от последнего Капета и споет морскую
  серенаду про отважных на вид робеспьеров проделавших за грядущего
  хм...наполеониссимуса всю грязную работу по расчистке поляны - это
  будет потрясающе красиво:
  французские напевы на фоне тропиков звучат просто завораживающе и
  даже как-то близко к сердцу..., но славянское похмелье наступает
  гораздо позже европейского, я бы рискнул сказать фатально позже - что
  может одинокая коса против сорока дюжин ножей в спину и контрольного
  КАМАЗа в этом раю думать как-то влом - главное не перезагореть под
  софитами, не так ли...

  Но, черт побери, судьба-рулетка - может еще повезет со ставками
  на пристреленных лошадок-то ?

  ПС Ну, что - головки еще не бобо от раскладов голосов по битым яйцам -
  мне продолжать этот космический поток или сами разойдетесь по хорошему нафуй?
 • 2006.11.04 | Andrij

  БЮТ послали себе у відставку

  Після цього голосування зникла будь-яка до них симпатія...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | TrollSeeker

   Ну, зникла, то й зникла. Тоді таке сакраментальне питання,...

   ...а до кого ж ота любов неземна? Хо ж тієї симпатії заслуговує?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.04 | Нестор

    Як хто? Месія звісно

    який має, як відомо, здатність облагороджувати своїм знаменням чужі рейтинги :)

    Пам"ятаєте пасаж про те, як Юля при ньому здобула рейтинг. То він тепер за Яника взявся. Відповідно і симпатії таких як Андрій переорієнтувалися :)
   • 2006.11.04 | Shooter

    Cакраментальна відповідь отут:

    http://www.zn.kiev.ua/ie/show/621/54968/

    Зверніть увагу: при дуже низькій підтримці дій уряду, ПРУ зберігає свій рейтинг в межах статистичної похибки. В Юлі він впав вже нижче статистичної похибки.

    Спробуйте задуматися - чому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.04 | damoradan

     Все очень просто

     С момента формирования правительства прошло недостаточно времени для резкой перемены настроений. Вполне естественно, что часть сторонников оппозиционных партий разочарованы тем, что "их" партии не попали в правительство. С другой стороны, электорат ПР еще находится в эйфории. Все это на фоне низкого интереса к политике - люди обращают на нее внимание только в период кампаний.

     Насчет статистической погрешности - это все фигня. БЮТ перед выборами давали 14% с 3%й погрешностью, а они набрали 22%.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.04 | Shooter

      З точністю до навпаки - абсолютно алогічно

      damoradan пише:
      > С момента формирования правительства прошло недостаточно времени для резкой перемены настроений. Вполне естественно, что часть сторонников оппозиционных партий разочарованы тем, что "их" партии не попали в правительство. С другой стороны, электорат ПР еще находится в эйфории. Все это на фоне низкого интереса к политике - люди обращают на нее внимание только в период кампаний.

      Ви (як і БЮТ, доречі) не хочете звертати увагу на головне: при абсолютно низькій популярності уряду Януковича, його партія все ще має третину голосів. Зниження ж рейтингу Юлі в цих умовах свідчить лише про те, що її "викривальна" парадигма (при наявності цілої плеяди бандюків в фракції) все більше працює вхолосту - як, наприклад, це було під час дискусії з Бойком. Більше того - подібний підхід в дискусії по бюджеті теж себе показав далеко не найкраще. І врятували "позицію опозиції" лише Гриценко і Пинзеник, які говорили чітко і по предмету.

      > Насчет статистической погрешности - это все фигня. БЮТ перед выборами давали 14% с 3%й погрешностью, а они набрали 22%.

      Будьте уважні - за 2 тиждні до виборів. (Коли, доречі, Юля все ще грозилися перемогти Януковича). Натомість, опитування зроблені перед виборами, але не опубліковані, вже показували підвищення рейтингу БЮТ на кілька процентів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.04 | damoradan

       Вам не надоело рассказывать, как Юля проигрывает выборы?

       Или Вы думаете, что мы забыли такие же рассказы времен предыдущей кампании?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.04 | Shooter

        Розкажіть мені, будь-ласка, коли саме Юля виграла вибори

        Хоч один раз.

        Як і коли вона _сама_, своєю заслугою, як наслідок виборів отримала владу.
   • 2006.11.04 | Andrij

    Re: Ну, зникла, то й зникла. Тоді таке сакраментальне питання,...

    TrollSeeker пише:
    > ...а до кого ж ота любов неземна? Хо ж тієї симпатії заслуговує?

    Мене дивує впертість дебіла, з якою наша люба (вічна?) опозиція шматує своїх друзів. Дуже типово для України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.04 | damoradan

     Это нестрашно

     Andrij пише:
     > TrollSeeker пише:
     > > ...а до кого ж ота любов неземна? Хо ж тієї симпатії заслуговує?
     >
     > Мене дивує впертість дебіла, з якою наша люба (вічна?) опозиція шматує своїх друзів. Дуже типово для України.
     Если друзья такие, что с ними никаких врагов не надо
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.05 | Andrij

      Це хто каже?

      Московська Орда? Донецький Паханат?


      damoradan пише:
      > Andrij пише:
      > > TrollSeeker пише:
      > > > ...а до кого ж ота любов неземна? Хо ж тієї симпатії заслуговує?
      > >
      > > Мене дивує впертість дебіла, з якою наша люба (вічна?) опозиція шматує своїх друзів. Дуже типово для України.
      > Если друзья такие, что с ними никаких врагов не надо
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.05 | damoradan

       "А ты кто такой"?

       Молодца, Андрейка, еще один вычеркнут из списка для дальнейшего общения...
    • 2006.11.05 | Englishman

     Ви про Безсмертного? Влучно.

     Andrij пише:
     > TrollSeeker пише:
     > > ...а до кого ж ота любов неземна? Хо ж тієї симпатії заслуговує?
     >
     > Мене дивує впертість дебіла, з якою наша люба (вічна?) опозиція шматує своїх друзів. Дуже типово для України.     Ющенко - демократ, банкір, сім'янин, художник, землероб. Тимошенко - демагог, бізнесменша, активістка, модніца, королева бензоколонки. Янукович - учень, начальник, прораб, штангіст, парєнь з "Весны на заречной улице".
 • 2006.11.04 | Убітий Єнот

  Какая разница, трупы закапывают трупы

  Луценко уничтожил себя как политика когда согласлся участвовать в правительстве Януковича. Парнишу поманили, он купился и ... спалился. Теперь можно и в отставку отправлять, кстати его ждет возмездие за дело против Колесникова, за наезды на Ахметова и многое другое.
  Пусть сушит сухари. Он как и многие другие про..ал свой шанс который дается один раз в жизни. Он - отыгранная карта.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Shooter

   Re: Какая разница, трупы закапывают трупы

   Убітий Єнот пише:
   > Луценко уничтожил себя как политика когда согласлся участвовать в правительстве Януковича.

   Маєте яке-небудь підтвердження Ваших слів?

   > Парнишу поманили, он купился и ... спалился.

   На що саме його "поманілі"? і як саме він "спалілся"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | 100%

   Помилка !

   Він як Галкін. За наїзди відповідальності не несе. Скандал - краща реклама, спитайте Кушнарьова. Як би не Юрасик - залишався б він Колесниковим.
 • 2006.11.07 | observer

  Схоже справді нічого

  перечитав срипт тієї частини свободи слова, що я на неї не встиг - більше запитань немає:

  ...
  Юрій Луценко: Дуже дякую за цей коментарій. Цікаво, що буквально два дні тому ви мені дякували за мою діяльність на посаді міністра внутрішніх справ по місту Дніпропетровську. А щодо моєї критики під час виборів, то я вважаю, що вона була об’єктивною. Я, наприклад, попереджував блок Юлії Тимошенко про те, що громадянин Зубик, який прорвався до вас в депутати, має проблеми з громадянством. Він на момент написання заяви кандидата до Верховної Ради був громадянином африканської країни Кабо Верде. Сьогодні ви це визнаєте, сьогодні ви киваєте головою, але, вибачте, чуйте в мені не політичного опонента. Ми з вами на Майдані разом стояли, панове із БЮТ. Я ваш союзник. Але чуйте мене і не думайте, що це ярлики політичні. Просто у мене посада, яка вимагає об’єктивності і до друзів, і до опонентів. Сьогодні почуйте мене. Серед діючих членів вашої фракції є інший громадянин, який має одночасно і паспорт Канади. І це не політичне розслідування, а це просто об’єктивність, яку хтось мусить робити в цій країні, незважаючи на симпатії. Я ось зараз бачу на екрані Юлію Володимирівну. Я в більшості підтримую її заяви, вчинки, заклики, але як міністр внутрішніх справ – не як революціонер Луценко, а як міністр внутрішніх справ – мушу говорити об’єктивні речі. Я розумію, що це комусь дуже не подобається. Бо всі звикли до підкилимних домовленостей. Я таким не буду. Я цього і не обіцяв, коли за мене голосували. В перший раз, в другий раз і в третій раз... Не подобається – знімайте. Це право БЮТ: об’єднатися з “Регіонами” і зняти Луценка, бо він сьогодні незручний був. Це ваше право, панове, але я залишуся Луценком.

  Савік Шустер: Госпожа Тимошенко, пожалуйста...

  Юлія Тимошенко: Власне кажучи, наша фракція прийняла рішення... Незважаючи на те, що вона в нас є претензії по певним діям міністра, ми прийняли рішення не голосувати ні за комісію слідчу, ні за його відставку. По-перше, тому що це не є нашою справою. Це є справа владної коаліції – і вони...

  Савік Шустер: Но 23 члена БЮТ проголосовали за это.

  Юлія Тимошенко: Так я якраз хочу сказати, що ми прийняли рішення, щоб не голосувати всією фракцією. Але є речі, на яких просто люди... Депутати – вони теж люди. Вони іноді не можуть утриматися. Тому що ось зараз дуже яскравий приклад. Сказали, що одна людина, там, в Зімбабве, друга в Канаді... У мене питання: коли ми вже в українському політикумі припинимо вішати такі брудні ярлики політиків один на одного? Замість того, щоб просто звернутися до суду. Наприклад, є громадянин Канади або громадянин Зімбабве... Тому я питаю: чому про це говорити в ефірі, коли у людини є влада? Чому не звернутися до суду і не довести, що там громадянин Канади, а там громадянин Зімбабве? До речі, Зубик, про якого він говорить, вже перейшов в “антикризову” більшість. Тобто в коаліцію влади, в яку входить пан Луценко. Я б хотіла, пройшовши дуже важкий шлях ось цього поливання брудом... Я б хотіла, щоб спочатку був суд, щоб суд виніс рішення, а вже потім людину опускати, гнобити, бруднити її репутацію. Ось тоді буде правильно.

  Юрій Луценко: Юлія Володимирівна, я вас надто сильно поважаю, щоб зараз розв’язувати цю дискусію. Хочу сказати тільки одне речення... Про проблеми вашого депутата, який є громадянином Канади, я вам повідомив по телефону два тижні тому, не роблячи з цього піару. Я б хотів, щоб ми зараз не проводили публічного протистояння, бо це на руку лише антидемократичним силам.

  Юлія Тимошенко: Ми перевірили цю інформацію. В тому числі і через офіційні органи Канади. Вона не підтвердилася. Більше того, у мене в руках якраз документ самого міністра внутрішніх справ, де він по цьому депутату пише, що не має ніяких претензій до нього. Цей документ, думаю, я зможу вам передати, щоб ви його почитали.

  Юрій Луценко: Юлія Володимирівна, давайте ми не будемо продовжувати цю дискусію. Я вам надам офіційну відповідь Канади, яка, на жаль, підтверджує іншу точку зору. Але ще раз кажу про те, що це не протистояння мене і БЮТ. Це виконання мною того, що мені належить за законом. І подобається це мені чи не подобається, але я мушу це робити. Щоб вам було приємніше, я вам повідомлю, що такі самі підозри у мене є щодо члена партії Регіонів. І ми працюємо над ним так само, як працюємо і над іншими людьми. Тобто незалежно від партійного квитка. Така моя доля, така моя посада.

  http://svobodaslova.ictv.ua/ukr/catalog/2006-11-03/text115.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.18 | Shooter

   Супер просто!!!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua