МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кушнарьов назвав Тарасюка та Гриценка "п'ятою колоною"

11/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Представник Партії регіонів Євген Кушнарьов не виключає, що після того, як Верховна Рада заслухає звіти міністра оборони Анатолія Гриценка та міністра закордонних справ Бориса Тарасюка, вони можу бути відправлені у відставку.

Про це Кушнарьов сказав в кулуарах Верховної Ради в п’ятницю.

"Їхні звіти не будуть простими, тому що, коли окремі міністри фактично формують опозиційну п’яту колону в уряді і дозволяють собі коментувати уже ухвалені рішення, будь-які спроби прикрити їхню діяльність квотою президента недоречні", - зазначив він.

"Будемо дуже жорстко добиватися від цих міністрів готовності втілювати політику антикризової коаліції, бо не можна однією ногою бути в уряді, а головою – в опозиції", - додав він.

Відповідаючи на питання, що буде за умови, якщо вони будуть відправлені у відставку, президент повторно внесе ці ж кандидатури, Кушнарьов відповів, що це "несерйозно" і в такому разі ці відомства будуть очолювати виконуючі обов’язки, яких призначатиме прем’єр-міністр.

Коментуючи припущення, що відставки двох міністрів можуть бути першим кроком до імпічменту президента, Кушнарьов відповів:

"У страха великі очі, і так можна договоритись до будь-чого. У нас ні у фракції, ні у коаліції це не обговорюють навіть в теоретичному плані".

Відповідаючи на питання, що Партія регіонів нібито упереджено ставиться особисто до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, Кушнарьов відповів:

"Ми що порушуємо карну справу? Чи вимагаємо посадити його в тюрму?"

"А взагалі нехай він зрозуміє, як було тисячам людей, яких безпідставно звинувачували, переслідували і навіть кидали за грати, але схоже, що ця людина нездатна робити висновки", - додав він.

Джерело: http://pravda.com.ua/news/2006/11/3/50128.htm

"Майдан-Iнформ" нагадує: обидва мiнiстри були призначенi за президентською квотою.

Відповіді

 • 2006.11.03 | gyp

  Re: Кушнарьов назвав Тарасюка та Гриценка "п'ятою колоною"

  Действия Кушнарева и голубых - плевок в сторону президента.
 • 2006.11.03 | VV

  і прямо каже, що Луценка звинувачують БЕЗПІДСТАВНО

  > Відповідаючи на питання, що Партія регіонів нібито упереджено ставиться особисто до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, Кушнарьов відповів:
  > "Ми що порушуємо карну справу? Чи вимагаємо посадити його в тюрму?"
  > "А взагалі нехай він зрозуміє, як було тисячам людей, яких безпідставно звинувачували, переслідували і навіть кидали за грати, ...
  Тобто тепер вже ми можемо безпідставно звинувачувати і переслідувати, і очевидно ж, не минемо нагоди познущатись над людиною.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua