МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Трошки зменшимо градус суперечок

11/03/2006 | observer
З інтерв'ю Бектурсунова (колишній головред "КомерсантЪ-Украина")

В течение последнего года у меня был в Лондоне постоянный собеседник, который спрашивал: "Ну как Юля?". Я говорю: "Молодец!". "А вот если она станет премьером – это на шаг ближе к президентству?" Я говорю: "Да". "А если ее кинут?" Я говорю: "Еще на один шаг ближе к президентству". Хохочем. (Смеется)

...

– Я не знаю достоверно. Но из суммы разговоров, которые я слышал, я знаю, что роль Березовского была первой в революции – ну, после украинского народа. Я знаю с его слов, я верю ему, что он заплатил очень много денег. А деньги – вещь такая, что они хороши в нужный момент. Когда Ющенко был в Вене, болел, и решалось: "Вот сейчас Ющ вернется на Майдан, и тогда…", то Борис позвонил Ющенко и говорит: "Ты или болей там, и тогда мы посчитаемся, или вставай и иди на Майдан". Он встал и пошел. Анекдот.

http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/3/50133.htm

Відповіді

 • 2006.11.03 | Чучхе

  Це свідчить виключно про рівень Бектурсунова

  ще один тупий, зажраний, самовпевнений до дебілізму московський політолог, тільки качає гроші не з Януковича, а з Тимошенко.

  А так, як головне гасло московських політтехнологів - "не досягти успіху, але втюхати замовнику концепцію", то перед БЮТом відкриваються просто грандіозні :sarcastic: перспективи
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | observer

   Миколо, я там ще трохи додав - про Юща

  • 2006.11.03 | Tatarchuk

   Чучхе абсолютно правий

   Чучхе пише:
   > ще один тупий, зажраний, самовпевнений до дебілізму московський політолог, тільки качає гроші не з Януковича, а з Тимошенко.

   Через те що особисто знав Бєктурсунова ще у 2001 році, повністю підтверджую таку характерістику.

   > А так, як головне гасло московських політтехнологів - "не досягти успіху, але втюхати замовнику концепцію", то перед БЮТом відкриваються просто грандіозні :sarcastic: перспективи

   ця метода "впаріти використаний презерватив" тобто технологію, була вже у 2001/2002 році. Цей "бухарській єврей" як він сам себе у жарт називав прочьосивал тєми про те, що Єльцін став президентом через псевдо-технології, які до речі і так багатьом відомі за виразом покійного Лєбєдя - "солдатік в каптьоркє галочкі ставить". Я так і не повірив власним вухам що такі ж технології можна використати за Юлю у 2002, це все ж таки не діючий през Єльцін у 1996.

   Корочє, перспективи дійсно "радують"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua