МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький вимагає арешту своїх опонентів.

11/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Управління внутрішньої політики Київської державної адміністрації чинить тиск на працівників правоохоронних органів, домагаючись арешту організаторів сьогоднішнього спалення опудала київського мера Леоніда Черновецького. Акція була проведена у відповідь на недавно підписане Черновецьким підняття житлово-комунальних тарифів у місті Києві у 3,5 раза.Про це повідомляють джерела у правоохоронних органах.

Чиновники мерії особливо наполягають на затриманні довголітнього опонента всіх київських мерів Вадима Гладчука, який приймав активну участь у сьогоднішній акції. Сам Вадим Гладчук і директор громадської організації “Інститут “Республіка”” Володимир Чемерис нещодавно провели прес-конференцію, під час якої різко скритикували наміри мера Черновецького заборонити проведення громадських акцій у центрі Києва.

Відповіді

 • 2006.11.03 | Koala

  Можна трохи уточнень?

  > Управління внутрішньої політики Київської державної адміністрації чинить тиск на працівників правоохоронних органів, домагаючись арешту організаторів сьогоднішнього спалення опудала київського мера Леоніда Черновецького. Акція була проведена у відповідь на недавно підписане Черновецьким підняття житлово-комунальних тарифів у місті Києві у 3,5 раза.Про це повідомляють джерела у правоохоронних органах.
  1. Звідки все ж таки інформація? Зі слів Гладчука чи з внутрішнього джерела МІ?
  2. Що означає "чинить тиск"? Прибиральниця управління сказала в присутності міліціянтів "а посадаити б їх всіх" чи начальник приїхав до начальника київської міліції, кричав на всіх і вимагав заарештувати?

  > Чиновники мерії особливо наполягають на затриманні довголітнього опонента всіх київських мерів Вадима Гладчука, який приймав активну участь у сьогоднішній акції. Сам Вадим Гладчук і директор громадської організації “Інститут “Республіка”” Володимир Чемерис нещодавно провели прес-конференцію, під час якої різко скритикували наміри мера Черновецького заборонити проведення громадських акцій у центрі Києва.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | Юрій Шеляженко

   Re: Можна трохи уточнень?

   Koala пише:
   > 1. Звідки все ж таки інформація? Зі слів Гладчука чи з внутрішнього джерела МІ?

   Зі слів Гладчука.

   > 2. Що означає "чинить тиск"?

   Те, що Черновецький зателефонував Яремі і сказав: "Ми тут рішеннями Київради від № 77-83 на останньому пленарному засіданні Київради дали вашому головному управлінню справами МВС купу землі, а тим часом якийсь Гладчук на сходинках Київради правила протипожежної безпеки порушує. Непарядок. Посадіть його на 15 діб за хуліганство, а то ще всю Київраду нам попалить. Шо? Які права людини? Це ви у Захарова про права людини нах наслухалися? Я люблю його! Я люблю вас! Я люблю Гладчука, хай він буде здоровий і зберігає чоловічу потенцію назавжди!!!!". ;)
 • 2006.11.03 | vmo1

  Re: Черновецький вимагає арешту своїх опонентів.

  Міліцією незаконно затримано підпалювача опудала Черновецького – В. Гладчука
  www.sprotiv.info [03.11.2006 15:33]
  3 листопада 2006 року о 13.30 під час мітингу проти підвищення мером Чернівецьким цін на житлово - комунальні послуги 3,4 рази міліцією був затриманий лідер ВО «Молодь – надія України» Вадим Гладчук, повідомляє www.sprotiv.info

  За повідомленням прес- служби ВО «Молодь – надія України» міліціонери таким чином виконали устне розпорядження заступника міського голова Володимира Головача.

  Гладчука міліціонери провели у приміщення КМДА та почали складати протокол про адміністративне правопорушення за статтею 173 Адміністративного кодексу України. Але після дзвінка невідомого на мобільний телефон міліціонера Сергія Нагорняка протокол було виправлено і в ньому було вказана інша стаття – 185 прим 1.

  Одночасно за пільним наглядом полковника МЧС Сергія Окапова офіцери МЧС склали інший амінпротокол, де вказали що Вадим Гладчук розвів багаття на фасаді! адмінбудинку столичної мерії.

  За повідомленням представників правоохоронних органів на них чиниться тиск Чернівецьким та його заступником Головачом – від них вимагають затримати на добу В. Гладчука.

  Як повідомлялося у пятницю 3 листопада, о 13.00, на Хрещатику, навпроти київської мерії палили опудало діючого мера Києва. Ритуал очищення вогнем “чорного мера” здійснили представники обурених киян, які до останнього моменту зберігали надію на те що бізнемен Черновецький розуміє те що підняття втричі ціни на на газ не піднімає вартість всіх інших послуг де викоритовується блакитне паливо у стільки ж разів.

  Зокрема, протестуючі намагалися пояснити київським чиновникам що холодна вода у квартири киян надходить не з Росії, а з Дніпра, і російський уряд поки що не знайшов способу як на цій води заробити. Згідно підписаного днями розпорядження київського мера Черновецького всі комунальні розцінки підвищуються у три з половиною рази, безвідносно до того скільки на них тратися злощасного російського газу.

  Опудало Черновецького одягли у гамівну сорочку. Дали понюхати “порошок невідомого походження” та закидали яйцями, оскільки на думку учасників акції в нормальному стані жодна людина не підписала би такого безглуздого розпорядження. І лише після символічного “підписання ціни” опудало Черновецького було підпалено.

  Після кількох хвилин горіння організатори мітингу та співробітники комунальних служб притушили Черновецього водою та піною з вогнегаснику.

  FOTO
  http://sprotiv.info/?id=03.11.2006%2015:33&tablename2=news_hroniki


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua