МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

11/03/2006 | Карт
Це я звертаюся до електорату, наче він на останні гроші купив собі компів, замість того, щоб сплачувати послуги за новими тарифами, і, відкинувши виживання, припав до екранів.

Ну, що ж, панове, у вас була можливість виявити почуття самозбереження під час парламентских виборів. Ви цю можливість прокльопали.
Вітайте нових завойовників, які сунуть, посміхаючись, з червоною гвоздичкою в зубах.

Луцик, бачте, тримає останній окоп! у якому бідкується невдаха-президент, обійнявши вулика.
Луцик, вилазь з піднятими руками, не руйнуй картину.
Тим більше, що бульдозер вже наближається, зарівняє окоп разом з бджолярем.

Соціялісти начебто засовались на антикризових крісельцях - з Луциком було все ж таки спокійніше.
У них з’явилася проблема: гнати Юраську з окопу одніє командою з братами-братками, чи прикрити свого мента своїм рожевим задом. Засвітивши таким чином свою золоту акцію.
Мороз зовсім стух на вигляд від важкої дилеми: кого більше боятися: братків чи електорату (якщо він ще є)?

Особливо занепокоїло Мороза голосування Бютівців по Луцику.
Якщо скрутити дулю в кармані янукам, то замість Мороза золотою одноразовою акцією може помахати Турчинов.
А якщо здати Юрасіка, то надалі з цим голим фактом і доведеться жити.
Звичайно, що свого мента зберегти не вдастся, звичайно, що і поянення є: якби не ми перші здали, то Бютівці нас випередили б.
Та навряд чи останній з електорату це вибачить, бо він любить Юрасика.

Януки вам покажуть. Тарифи – то для розминки.
Чума не зупиниться, поки не отримає повного задоволення.
Система утворюється така: найбільші дони пораються біля бюджету, тобто тримають товсті пальці на кнопках. Дрібніші дони, розподілені по зграях, шугають по своїх зонах відповідальності.
Переходить під контроль все, що впливає на отримання у власність всього, що сприяє отриманню власності, щоб тримати під контролем все, що ..

За такої системи про добробут електорату потурбуються ЗМІ, які теж переходять під контроль януків, щоб контролювати виготовлення та збут інформаційної продуції, тобто локшини в асортименті.

Ну, і, звичайно, буде наведений порядок на дорогах. В автокатострофах будуть гинути лише ті, хто дійсно на це заслуговує, а не хто попав.

І так буде доти, аж доки Великий Східно-Піденний Електорат не нахлєбається алчевська в трьох генераціях.

Відповіді

 • 2006.11.04 | Нестор (Львів)

  Re: Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

  Дякую, Карте! Сподіваюся, що цей удар по "мозгах" бодай до якогось відсотку дійде. Насправді, особисто я відмовляюся розуміти як можна так голосувати. Де перебуває, в якому місці, той ОРГАН, який каже що януковичі - то добре, який ВАБИТЬ до януків. Все ж таки, середовище в якому перебуваєш багато важить. Але ще раз хочу подякувати за статтю - що не речення - то удар батога. Гей любителі януків, пора підключати до живлення голову. То також людський орган. Мерзне не тільки дупа (перепрошую). Йокалемене.
 • 2006.11.04 | VOL

  Влучно. Але для кого?

  Для нас, які й так це добре бачили і розуміли? Чи до того електорату що не має компів, не читає газет і не дивиться 5-го каналу?

  Якщо до "чергових машиністок", що порозлазилися по усіх форумах і за "трудову наснагу" (а може й за реальні срібляки) відбивають дроб похоронного маршу незалежній Україні - то вони також розуміють що щось не так. Але настирно продовжують розкладати старший електорат і ні Ви, ні я їм нічого не можемо зробити. Зупинити їх може тільки СБУ яка також розложена і малоефективна.

  На кого надіятися..? Якщо навіть ЧАхлик Невмирущий на сьогодняшньому чаті УП відповів:

  - Светлана Гриценко, 16:40


  Питання: Охарактеризуйте пожалуйста 5 словами каждого из политиков: Ющенко, Тимошенко, Янукович.


  Відповідь: Ющенко - демократ, банкір, сім'янин, художник, землероб. Тимошенко - демагог, бізнесменша, активістка, модніца, королева бензоколонки. Янукович - учень, начальник, прораб, штангіст, парєнь з "Весны на заречной улице".-
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Карт

   Re: Влучно. Але для кого?

   Пане VOL, хіба ж ми знаємо, для кого пишимо?
   "Роби, що маєш, і най буде, як буде".

   >
   > На кого надіятися..? Якщо навіть ЧАхлик Невмирущий на сьогодняшньому чаті УП відповів:
   >
   > - Светлана Гриценко, 16:40
   >
   > Питання: Охарактеризуйте пожалуйста 5 словами каждого из политиков: Ющенко, Тимошенко, Янукович.
   >
   > Відповідь: Ющенко - демократ, банкір, сім'янин, художник, землероб. Тимошенко - демагог, бізнесменша, активістка, модніца, королева бензоколонки. Янукович - учень, начальник, прораб, штангіст, парєнь з "Весны на заречной улице".-


   Надіятися, звичайно, на себе. А Чахлики, вони, дійсно, - невмирущі, і це добре.

   Щодо характеристик, то за ними стоїть якась дійсність.
   Просто переліковані риси не є тими, що визначають цих особистостей повною мірою. Тому в цілому вони не є правдивими.
 • 2006.11.04 | fagot59

  Re: Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

  СОГЛАСЕН С ВЫВОДАМИ!
 • 2006.11.04 | hrushka

  Re: Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

  Дане положення не мусить тривати аж до наступних виборах. Коли виборцям виживання погіршає то напевне зможе примусити своїх вибраних дипутатів переходити до опозиції. Коли буде більше число дипутатів у опозиції ніж уряді, то тоді зможна уряд змінити. Димократія не є "сталий стан" він безупинку міняється, чи повиннен мінятись, щоби виконати бажання виборчих!
 • 2006.11.04 | Oleg

  Re: Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

  Карт. Я не волів, але мене викинули.
 • 2006.11.04 | 100%

  По Крилову-Фройду: хвалить зозуля пєтуха

  Карт пише:
  > Якщо скрутити дулю в кармані янукам, то замість Мороза золотою одноразовою акцією може помахати Турчинов.
 • 2006.11.05 | Pavlo_M

  Re: Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

  Просто наші політики є нерозумними, а електорат зомбований телевізором.
  Януковича хотіли десь приблизно 32% виборців. Усі інші не хотіли. Ще за часів померанчевої революції ЮВТ казала, що партія регіонів набере на виборах не більше 5%. Що, їй обов'язково треба було воювати з Ющем? І не треба розповідати усім що у всьму винен Ющенко, а усі інші все робили правильно.
  Практично зараз буде застосовуватися практика, озвучена ще колись Леніним "Тим гірше, тим краще". Зараз "скривджена" ЮВТ буде діяти саме так. Це вже було продемонстровано неодноразово:
  1. Невже БЮТ так було важливо голосувати на позбавлення депутатських повноважень Порошенко? Що, він головний ворог? Хіба вони не разом стояли на сцені майдану? ЮВТ його опустити нижче плінтуса. І чого вона тим добилася? Хіба він не вбухав мільйони грошей на померанчеву революцію. Ну сидів би собі в парламенті...
  2. Коли БЮТ не захотіла голосувати за Єханурова і Ющенко, шукаючи можливість якось втримати ситуацію, змушений був домовлятися з Януковичем. Врешті було підписано меморандум. Хто від цього виграв? Програли усі нормальні люди. Що, не можна було прорахувати на декілька кроків наперед. Невже жадоба влади більша ніж долі людей.
  3. Коли БЮТ голосувала за прийняття закону про недоторканість в надії, що Ющенко його не підпише і, таким чином, порушить свої домовленості з Януковичем. А Ющ не хотів війни, він хотів миру і стабільної роботи економіки, тому що в стані перманентої війни нічого не можна побудувати. Де тоді була принциповість БЮТ? Хто від того виграв? І нащо потім було лити крокодильячі сльози щодо скасування депутатської недоторканості? Крім застосування принципу "чим гірше, тим краще" важко це чимось пояснити. Але винен Ющенко, що підписав (правильніше змушений був підписати по закону, тому що вчасно не відхилив). А ЮВТ тоді святкувала перемогу - вона заставила таким чином Юща зробити непопулярний крок, щоб позіцонувати себе послідовним борцем за справедливість. А вона стала білою і пухнастою з червоним серцем.
  4. Що, це вже дуже потрібно було відправляти уряд Єханурова у відставку, хоча він після того пропрацював ще півроку. І коли саме відправити - коли президент вів у Туркменістані переговори про газ. І це знову було зроблено за допомогою БЮТ? Нормальні люди, яким би уряд Єханурова не був, сприйняли це як удар в спину... Знову "чим гірше, тим краще".
  5. Хіба потрібно було тільки "мочити" Нашу Україну під час виборів і не займатися януковичем. Практично під час виборчої компанії БЮТ воювала лише проти Нашої України. Ось і отримали результат. То нашо було воювати, щоб потім об'єднуватися? Невже не можна було об'єднатися ще до виборів? Хіба вони не бачили, як під себе "підминала" своїх сателітів партія регіонів. Вони йшли на четвертий тур президентських виборів. Вони хотіли реваншу. Це чергові "граблі", основа яких - власні амбіції і прагнення до влади будь якою ціною. Ніхто не хоче враховувати інтереси своїх партнерів. І електорат тут не винен - його просто розвели як "лохів". Бо кому ж не хочеться жити добре вже сьогодні. І ніхто не хоче подумати, що це в принципі неможливо. Однак, якби "померанчеві" об'єдналися, то Януковича б не було.
  6. Гасло ЮВТ про вибори "народного прем'єра". Так що справедливість є - маємо "народного прем'єра".
  7. Нарешті голосування БЮТ (частиною БЮТ) проти Луценка, а потім пояснення, що депутати не втрималися і вони живі люди. Це все брехня. Вони добре знали, що робили. Вони все добре прорахували, і голосували рівно стільки, скільки хватило голосів для того щоб створити слідчу комісію проти Луценка і відсторонити його на два місяці від керівництва МВС, беручи до уваги, що соціалісти можуть не проголосувати за це. Це такий хитрий крок... Знову принцип - "чим гірше, тим краще". Кому буде краще, якщо буде інший міністр МВС?

  Але це не все... Далі буде більш "цікаво". Так що тримайтеся... Ющ буде уникати війни з Януковичем і намагатися зберегти мир, як запоруку економічного зростання, Янукович буде потрохи намагатися перебрати на себе більше повноважень і захопити ключові посади, а ЮВТ буде намагатися розхитати ситуацію, щоб показати як вона переймається Україною і її народом. Хіба що знову "померанчевим" прийдеться об'эднатися перед розстрілом. Але таке враження, що все це ми вже неодноразово проходили...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.05 | Предсказамус

   А еще она обозвала Юща желтым червяком...

   Если все Ваши претензии свести в одну фразу, получится что-то типа "чего она не подмахивала, когда ёё трахали?!".
   Кто заставлял Юща и Ко сразу после голосования за премьера Тимошенко создавать вместо РНБОУ второе правительство, наделяя его дополнительными полномочиями?
   Как можно назвать то, что Тимошенко в правительстве не получила никакой квоты и все раздали несуновским клоунам?
   Кто заставлял Порошенко в РНБОУ внаглую грести под себя судебную власть, через Москаля - МВД, а через Шокина - ГПУ?
   Какая острая необходимость вынудила Ющенко постоянно лезть в работу правительства, то отмазывая нефтетрейдеров, то отдавая Третьякову управление энергетикой?
   Как вообще так получилось, что глава СП (ныне - штатный советник Президента) обвинил в коррупции лидеров НУ, а за это отправили в отставку почему-то правительство?
   Почему сразу после отставки несуны во главе с почетным их главой бросились рассказывать, как Тимошенко все развалила и как они теперь героически все сделают тип-топ?
   Какая Тимошенко заставила Ющенко и Ивченко сдать газовые позиции в январе 2006-го?
   Какая Тимошенко помешала Ющенко в первые секунда выгнать Пискуна и поставить на его место порядочного человека?
   Ну и так далее.

   Тимошенко многое проиграла, в первую очередь свой собственный список в ВР и местные организации, она склонна преувеличивать достижения и преуменьшать промахи, временами оптимизм насчет того, как БЮТ всех победит, смахивает на идиотизм. Все это есть. Но предателями и мудаками Ющенко и Ко стали сами. Им для этого помощь просто не нужна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Pavlo_M

    Re: А еще она обозвала Юща желтым червяком...

    Мені байдуже хто кого обізвав. Просто тепер я можу "насолоджуватися" повним Януковичем і спостерігати як він день від дня "крепчает".
    І немає поки що цьому ніякої ради.
    Я думаю що усі в цей процес додали свою частку - і ЮВТ і ЮЩ. Але історія розставить все на свої місця. Ми це зробити не можемо, тому що в нас немає достатньої інформації. Багато хто бачить у певних кроках лідерів тільки те, що йому хочеться бачити може трактувати будь-які події з точністю до навпаки. Таким чином поміркованість або тверезий розрахунок перетворюється у зраду, витримка і гуманність у нерішучість і боягузство, крикливість і популізм у революційність і сміливість і так далі. Залишаєтья тільки запитати, коли в людей переможе здоровий глузд. Але таке враження, що не переможе. Тому будуть граблі, граблі, граблі......
  • 2006.11.05 | Адвокат ...

   Моя така думка, що Ви перебільшуєте.

   БЮТ, і ЮВТ, зокрема, аж ніяк не можуть погіршити те, що роблять прусаки під патронатом Юща. Як не можуть тим згубним діям, хоч і в купі з несунами, ехвективно протидіяти.

   Леді Ю., як людина активна, почуває сі вельми зле. Вона звикла виборювати свої перемоги, а за нинішніх умов з нею ніхто вже не воює. Несуни,-- бо їм бракне сил та наполегливости, а прусаки,-- бо їм того вже не треба, вони мають значно приємніший клопіт: загебсти все, чого не загребли "за пєрвую ходку" свого лідера.

   На жаль, БЮТ зара є там, де й усі інші партії, що до В(з)Ради не потрапили,-- на марґінесі. І цей стан є прямим наслідком реалізації "палітрехворми" ММС, яку могла, але не схотіла "завалити" леді Ю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Нестор (Львів)

    Re: Моя така думка, що Ви перебільшуєте.

    Шановний Адвокате, сперечатися із Павлом_М - то дурного робота. Якщо на сьогодні не бачити те, що для більшости є очевидним, тут не аргументи тра шукати а ліки.
    Щодо маргінесу, на якому ся опинила Ю.Тимошенко, то тут Ви рації не маєте. Наразі просто не було таких питань, де можна було щось справді потужне створити чи поборотись і щоб це щось ся обходило пересічного забембаного українця. Але як на мене, сунуть певні події, де Юля змушена буде себе показати, навіть якби того не хтіла.
    До речі, дуже показовим і характерним була остання передача зі Савіком Шустером. Можна совати дулі Юлі сидячи біля екрану, реготати чи матюками їй ліжко стелити, але ж сам на сам зі собою пречудово бачиш що ситуація - справжнісінька ЖО..А, дупенція завбільшки з донецьку область.
   • 2006.11.06 | Карт

    Шановний Адвокате, і Ви туди ж ..

    Адвокат ... пише:
    >
    > Леді Ю., як людина активна, почуває сі вельми зле. Вона звикла виборювати свої перемоги, а за нинішніх умов з нею ніхто вже не воює. Несуни,-- бо їм бракне сил та наполегливости, а прусаки,-- бо їм того вже не треба, вони мають значно приємніший клопіт: загебсти все, чого не загребли "за пєрвую ходку" свого лідера.

    З того, що леді Ю. вміє відстоювати свою лінію, Ви робите висновок, що це єдине, що їй притаманне. Зауважу, доречі, що стійке відстоювання своєї лінії свідчить не лише про бійцівський харатер, а й про те, що ця лінія є суспільно значущою. І навпаки, якщо політик, ледь позначивши свою позицію, вже біжить "домовлятися", можна запідозрити, що він тримтить за прихований особистий інтерес, який його втримує від протистояння.

    Леді Ю - універсальний солдат.
    На мою думку вона вже переросла опозиційний статус і він дещо знижує її життєвий тонус.
    Вже десять років вона намагається стати у руля і менеджерськими засобами продемонструвати ті можливості України, які гнобляться тупою ненажерливою буржуазією першого призову.

    Для того, щоб машина поїхала, треба залити в бак паливо. Саме це і намагається зробити Юля, а саме: продемонструвати, що машина може іхати швидко, якщо змусити великий бізнес заливати в бак паливо.
    А двигун можна буде модернізувати впродовж руху.    >
    > На жаль, БЮТ зара є там, де й усі інші партії, що до В(з)Ради не потрапили,-- на марґінесі. І цей стан є прямим наслідком реалізації "палітрехворми" ММС, яку могла, але не схотіла "завалити" леді Ю.
  • 2006.11.06 | Карт

   Формула для ідіётів.

   Ось вона:
   > Хіба потрібно було тільки "мочити" Нашу Україну під час виборів і не займатися януковичем.

   Та зрозумійте Ви нарешті, що результат виборів-2006 не визначався тим, хто кого "мочив", тим більше тим, хто ким займався.

   Він визначався тим, чи були партнерами БЮТ і НУ (+Ющ) впродовж роботи, чи не були.
   І відповідає за все Ваш любий Ющ, бо його обрали Президентом.
   І саме він заклав міни під спільну перемогу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Pavlo_M

    Re: Формула для ідіётів.

    Автор замітки пише:
    >"Він визначався тим, чи були партнерами БЮТ і НУ (+Ющ) впродовж роботи, чи не були.
    І відповідає за все Ваш любий Ющ, бо його обрали Президентом.
    І саме він заклав міни під спільну перемогу."

    Ющ за все відповідає апріорі, бо він Президент. А БЮТ і НУ не могли бути партнерами, тому що були конкурентами. Один став Президентом, а друга хотіла влади. Вони могли тільки об'єднатися проти спільного ворога (тобто перед смертю), й то ненадовго. І поки наші політики не навчаться гамувати свої амбіції для досягнення спільної мети, до тих пір ми будемо наступати на дуже старі українські граблі. А "мочити" своїх партнерів, з якими потім планується укладати угоду про співробітництво, на мою думку, погано. Це все робилося для того, щоб бути "зверху", а не для народного блага. Але як потім можна довіряти один одному? І не важливо хто перший це почав. Хтось мав бути розумніший.
    І ще. Дійсно, Президент заклав міни під спільну перемогу. Йому не треба було призначати ЮВТ прем'єр-міністром. Але він тримав слово. Йому треба було розігнати стару ВР і призначити вибори нової, але він хотів бути послідовним демократом. Йому треба було зробити все, щоб скасувати політичну реформу, але він знову тримав слово. І так далі...
    Декілька місяців назад я чув інтерв'ю Назарбаєва, де, на запитання хто з них хітріший - він чи Кравчук - той відповів, що без хитрощів на теренах СНД нічого зробити неможна. Тобто питання стоїть не в тому, щоб вести якусь прогнозовану політику, а в тому, як один одного обдурити щоб досягти своєї мети.
    Але ж як можна потім, обдуривши майбутнього прартнера, сподіватися що він не обдурить тебе. Якесь суцільне "кидалово".
    Але все ще попереду. Хай но люди почнуть платити нові ціни за комунальні послуги. Ось тоді й треба буде щоб знайшовся відповідний організатор для того, щоб організувати людей. Але чи знайдеться такий? Чи зможе це зробити ЮВТ? Нові тарифи відчують усі і стан народного незадоволення може досягти революційної межі. Тільки б знов це не використали політикани, які нічого доброго для цього народу не хочуть...
 • 2006.11.05 | Адвокат ...

  Ви великий оптиміст, пане...

  Карт пише:

  > І так буде доти, аж доки Великий Східно-Піденний Електорат не нахлєбається алчевська в трьох генераціях.

  Він ніколи "нєнахлєбаєцца". Бо вдачу має таку. Бо роблений був, аби бути гарматним м`ясом для для кремлівських правителів. Бо дуже не хтів бути гарматним м`ясом, а тому ладен був терпіти будь яку над собою наругу,-- "лішь би нє било войни".

  Прусаки ж,-- "плоть от плоті, кровь от крові". Вони усьо чотко обрахували.


  Що паравда, є одна ситуація, коли таки,-- "нахлєбаєцца". Це коли,-- хоч з половини,-- перестане бути електоратом та отарою переляканих пост-совків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | Нестор (Львів)

   Re: Ви великий оптиміст, пане...

   Якщо справи є такі, як Ви пишете, то СОВОК - непереможний, і приміром вова_путін давно мав би сидіти у буцегарні, а йому передачі носив би головний кац-ком (прізвище забув трясця цим кац-сер..ам)
   А я собі мислю так: якщо найбільша втіха - то ковбаса (пригадуєте класику: горбачов-донбас-шахтар-вкраїнська мова-наші манюнькі шахтарські ідеали), то ми ся вельми обуримо та ся дуже розгнівимо якщо януко-о-ові-і-іч не нагодують кубаскою, а лишень денатурат - від нього тягне на закусь кортить щось вкусити, а тут у біса сніг на батареях та улюблена помаранчево-чорна команда прос..рає все що можна й понад то і навіть бос Льоня ніц не мож вдіяти.
   Отож не так все зле, як на мене, то прозріння не за ТИМИ горами, що на протилежній півкуляці, а отут поруч, можна мацнути але тра з донецька пиляти на захід а ту такі бАндери Шо най їх в баню, най самі по тих горах лазять та ся видивляють тую Європу. Зато в нас є Путя, так шо накося викуся. Одне зле (то вже свій до свого про своє кажуть - не хоче жлоб мАсковскій годувати - але то єдина вада, приміром говорить парускі, всьо панятна)
 • 2006.11.06 | Таля

  Re: Ви воліли януковичів? Так отримуйте їх у повному обсязі !

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | Sean

   By the way

   Читав Ваші (принаймні під тим самим ніком і вельми схожі за штилем) дописи про "Майдан" на хворумі ВО "Свобода" ім.тов.Тягни-в-бока. Що я можу сказати? Круто! :)
 • 2006.11.07 | Олечка

  Не хотели, но не все....

  Да не хотели мы их, они нас хотели и поимели...И пока не вымрут коммуняки и иже с ними, ни фига не будет... Ну не хочет электорат думать, не хочет!!!!! Поэтому ЭЛЕКТОРАТ, а не НАРОД. Слушайте и думайте, смотрите и думайте. И в конце концов подключайте голову!!!!
  Согласна с тем, что непонимание порождено недостатком информации и низким интелектом масс. На это расчитывают... Учитесь, думайте...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua