МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нарешті це сталося. Сенсація!!! Несуни називають свої помилки

11/03/2006 | Нестор
Хоча в чаті на УП Безсмертний старанно уникав незручних питань

http://www2.maidanua.org/news/view.php3?key=1162572933&trs=-1&bn=maidan_free&site=maidan

Всеж таки дещо цікаве ми почули. Зокрема учасники чату попросили Безсмертного назвати помилки НСНУ, завдяки яким партія опинилася в повній дупі.

Безсмертний: "Я сам іноді закриваю очі та згадую Майдан і задаюсь питанням: "В чому наші помилки?" Іноді я знаходжу відповідь, іноді - ні."

Ну тут Остапа (тобто Рому) понесло :) Перелік помилок - це просто пісня. Ось вони.

Перша і головна помилка, через яку несуни опинилися в повній дупі: "Перша помилка - це призначення Тимошенко прем'єр-міністром".

Це якраз те, що я говорив тут на форумі. До виборів в Ющенка і Тимошенко була домовленість про посаду прем"єра та 25 % усіх посад в уряді та в місцевих адміністраціях. Після перемоги несунам це здалося забагато і вони начхали на договір і дали БЮТ лише посаду прем"єра (під тиском Майдану) та 1 посаду в уряді (голова СБУ). Як тепер констатує Безсмертний і цього виявилося занадто багато. :) За наслідком восьмимісячного прем"єрства Юлі спільний електорат поретік до Тимошенко. Тож Безсметрний вважає, що треба було начхати на договір і взагалі нічого не давати. Сподіваюся Тимошенко подякує, за таку високу оцінку Безсмертним своєї роботи (агов Міноре!!!)

Друга помилка - позакоаліційний формат першого помаранчевого уряду без будь-яких зобовязань сторін

Це також грандіозна помилка. Вимогу Ющенка: "Не рухай моїх хлопців" безперечно треба було прописати в коаліційній угоді :)

Третя помилка - те, що не розпустили Верховну Раду одразу після помаранчевої революції.

Агов несуни!!! Хто там казав про необхідність стабільності, дотримання законності та надзвичайну дороговизну позачергових виборів? Га?

Виявляється, що коли не можна, але дуже хоцца, то можна? :) Коли рейтинг високий, то дайош перевибори, коли рейтинг нижче плінтуса, то дайош стабільність :) :) :)

Четверта помилка - що стосується виборчої кампанії 2006 року - це суміщення виборів до Верховної Ради і до місцевих рад і нестворення одноформатного блоку "Наша Україна" в центрі та на місцях. Це зруйнувало цілісність кампанії.

Ну нє шмагла я, нє шмагла!!!! :) Коли в несунів нема цілісності кампанії, то як тут бути іншим потенційним союзникам. Чому в інших була цілісність кампанії? :) Мабуть начальником штабу в несунів був крутий прахвєсіанал. :)

"Я збирався зробити аналіз кампанії, назвати всі помилки та відзвітуватися на з'їзді два тижні тому."

Треба ж Ющ такий кайф нам поламав. :)

Ну і ще декілька перлів. не можу втриматися :)

На з'їзді "Нашої України" я вперше бачив Віктора Ющенка таким, яким я мріяв його бачити півтора роки тому: президент, який дає оцінки, хай іноді і несправедливі ...

То Рома трошки мазохіст ???

По поводу съезда могу сказать: "Лучше ужасный конец, чем ужас без конца".

бідний Рома!!! Невже з партією все так погано???

Ющенко - демократ, банкір, сім'янин, художник, землероб. Тимошенко - демагог, бізнесменша, активістка, модніца, королева бензоколонки. Янукович - учень, начальник, прораб, штангіст, парєнь з "Весны на заречной улице".

Ну з шантажисткою все ясно. Тільки невиправний романтик Шутер і наївні наші форумні тролі можуть думати про якусь співпрацю з БЮТ. Партія вже усьо рєшіла.

Але от в Януковича яких дикий прогрес!!! Він бандита до "парня на Зарєчной уліце". В ХАМА тепер нове паганяло буде :)

Ну і відразу ж після того

Для Ющенка більшим супротивником (на президентських виборах) буде Янукович. Чому? Тому що все одно Тимошенко буде разом з Ющенком.

Як це так дємагог і бізнесменша раптом підтримує Ющенка на президентських виборах?!!! Та вона ж весь електорат розлякає!!! :) :) :) Нєт і іщо раз нєт!!! Тока прагматікі!!!

У проекті нашого сценарію (річниці Майдану) є момент, коли Ющенко виходить на сцену і звертається до Майдану.

А що в проекті сценарію написано про слова з якими народ на Майдані звертається до Ющенка? :) Нецензурні вислови передбачені?

Відповіді

 • 2006.11.03 | Свiдомий

  I знову в них Юлька в усьому винна. Стара пiсня "любих друзiв"..

 • 2006.11.03 | Предсказамус

  Картинки с мусорки

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | ОРИШКА

   Re: Картинки с мусорки

   Если человек - Бессмертный, это не надолго. Это - навсегда. И стоило вот на эту собачью радость буквы тратить?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | Нестор

    Стоіло. 5,9 % рейтинга - це досить багато

 • 2006.11.03 | толя дейнека

  Re: помилки визнав це добре

  треба тепер визнати себе архітектором всіх поразок НУ. Всіх числених і нескінчених поразок. Вщент.
 • 2006.11.04 | Englishman

  Re: Нарешті це сталося. Сенсація!!! Несуни називають свої помилки

  Нестор пише:
  >>
  > Як це так дємагог і бізнесменша раптом підтримує Ющенка на президентських виборах?!!! Та вона ж весь електорат розлякає!!! :) :) :) Нєт і іщо раз нєт!!! Тока прагматікі!!!
  >

  Vy virno pidmityly neracional'nist', jaku Bezsmertnyj prypysuje Yuschenkovi ;). Ale mene bilshe dyvuje, chomu vin trymaje "demagoga i karalevu benzakalnoki Tymoshenko" za povnu idiotku?
 • 2006.11.04 | Сахаров

  Больной пєрєд смєртью потєл? Ето хорошо..(-)

 • 2006.11.04 | Юрій Шеляженко

  Найбільша помилка - патякати отакі дурниці:

  > Безсмертний: "Я сам іноді закриваю очі та згадую Майдан і задаюсь питанням: "В чому наші помилки?" Іноді я знаходжу відповідь, іноді - ні." "Перша помилка - це призначення Тимошенко прем'єр-міністром".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | SpokusXalepniy

   Люблю его за последовательность (числовую)

   Юрій Шеляженко пише:
   > > Безсмертний: "Я сам іноді закриваю очі та згадую Майдан і задаюсь питанням: "В чому наші помилки?" Іноді я знаходжу відповідь, іноді - ні." "Перша помилка - це призначення Тимошенко прем'єр-міністром".

   Тобто, з цього випливає, що найбільшою перемогою було зняття Тимошенко з прем"єрства. Вся країна наче оновилася з тої миті.

   Цікава також і нумерація. Це була перша помилка...
   ...А об"єднання на президенських виборах в один блок як треба рахувати - як нульову помилку? А призначення Тимошенко на посаду віце-прем"єра у Ющенко в 1999 була мінус перша?
   Я всеж таки гадаю, що найпершою помилкою був сам факт народження Тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua