МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cенсація! Життя і здоров'я Януковича під загрозою!

11/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
22 жовтня цього року в інтернет-виданні "Обозреватель" з'явилося повідомлення про те, що попри Указ Президента №815/2006 "Про впорядкування застосування тимчасових обмежень або заборони дорожнього руху під час проїзду окремих осіб, щодо яких здійснється державна охорона", переміщення вулицями Києва гр-на Януковича В.Ф. (відомого також як Проффесор та Прім'ьер-Мєністр тощо) супроводжується зазначеними обмеженнями та перекриттям.

Правовий радник ВГО Альянс "Майдан" оперативно спитав у КМУ та МВС, а що б це значило? МВС наразі втаємничено мовчить (напевно - замислилося глибоко), а от КМУ надав інформацію, котра, напевно, змусить прихильників Віктора Федоровича не спати ночами, пити валер'янку і ставити за його здравіє пудові свічки. У сенсі - у церкві.

З листа №41-С-006516/26 від 02.11.06 за підписом заступника міністра Кабінету Міністрів України п.Івана Ратушняка:

"Тимчасове обмеження руху транспортних засобів на окремих ділянках вулиць, автомобільних доріг під час проїзду Прем'єр-Міністра України, Президента і Голови Верховної Ради України здійснюється у відповідності до ст.26-1 Закону України "Про дорожній рух" та Указу Президента України від 03 жовтня 2006 року №815/2006 "Про впорядкування застосування тимчасових обмежень або заборони дорожнього руху під час проїзду окремих осіб, щодо яких здійснюється державна охорона".

Щодо публікації в інтернет-газеті "Обозреватель" від 22.10.2006р., то в ній йдеться саме про неухильне дотримання працівниками ДАЇ вимог зазначених нормативних актів під час руху Прем'єр-Міністра України".


А тепер нагадаємо, що відповідно до зазначеного Указу "заборона руху транспортних засобів, пішоходів на окремих ділянках вулиць, автомобільних доріг під час проїхду автомобільним транспортом осіб, зазначених у частині першій ст.26-1 Закону України "Про дорожній рух" може здійснюватися лише за наявності інформації про загрозу життю або здоров'ю таких осіб, причому лише за погодженням з Президентом.

Ми, неусипно хвилюючись за підтоптане "відсидками" та яйцем курячим ordinaris здоров'ячко колишнього директора автобази, обов'язково продовжимо розслідування щодо таємничих загроз.

Відповіді

 • 2006.11.04 | stefan

  шутіть ізволітє...

 • 2006.11.04 | один_козак

  Нормальний прикол))

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Сахаров

   Re: Нормальний прикол))

   Який у біса прикол. Сам факт втрати свідомості від яйця свідчить що Янук живе у страху. І це сумно - прем'єр-міністр має психіку з дефектом. А чим це загрожує суспільству? У воєнній авіації є правило - пілот, котрий мав шок у ситуації, пов'язаній з польотами, назавжди позбавляється права літати. А от післяшоковим прем'єр-міністром бути, на жаль, можна.
 • 2006.11.04 | пан Roller

  КГ/АМCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua