МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щербаня пов'язали

11/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Екс-кучмосатрапа Сумщини Вову Щербаня, що прилетів сьогодні в Україну, у Борисполі зустрів "Беркут".

Вову відвезли до Генеральної прокуратури. Чи надовго?

Відповіді

 • 2006.11.04 | stefan

  Мабуть, довго його там чекали

 • 2006.11.04 | Englishman

  Цікаво, яку державну посаду він незабаром отримає?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Englishman

   ну от, перший крок зроблено (\)

   братва допомогла:

   ЩЕРБАНЯ ВІДПУСТИЛИ НА ПОРУКИ
   www.ПРАВДА.com.ua, 04.11.2006, 11:53, доповнено о 13:31
   Екс-главі Сумської облдержадміністрації Володимиру Щербаню, що прибув у суботу до Києва і доставлений в Генпрокуратуру, обрали запобіжний захід у вигляді взяття на поруки.

   Як повідомили "Інтерфакс-Україна" джерела в правоохоронних органах, слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури прийняв рішення про припинення розшуку Щербаня по лінії Інтерполу і виніс постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття на поруки.

   Поручителями виступили зокрема депутати з фракції Партії регіонів.

   Джерело повідомило, що 3 листопада до Генпрокуратури надійшло письмове клопотання від народних депутатів Яна Табачника, Євгена Геллера, Михайла Мироненка, які просять орган досудового слідства у випадку повернення Щербаня з США в Україну обрати йому запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі, а саме - передати Щербаня під їхню особисту поруку.

   За інформацією джерела, депутати склали письмове зобов'язання про те, що вони ручаються за явку Щербаня до слідчого і зобов'язуються доставити його в органи дізнання або в суд на першу вимогу.

   З огляду на вік Щербаня, стан здоров'я, сімейне і матеріальне становище, наявність постійного місця проживання слідчий Генпрокуратури ухвалив застосувати стосовно Щербаня запобіжний захід у вигляді особистої поруки депутатів.

   Цю постанову підписав слідчий з особливо важливих справ Кринін: документ датований 4 листопада ц.р.

   3 листопада старший прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими Генпрокуратури Брезицький скасував постанову прокуратури Сумської області від 4 травня 2005 року про притягнення Щербаня в якості обвинувачуваного по ряду статей.

   Разом з тим, Генпрокуратура розслідує справи, у яких Щербань виступає в якості підозрюваного у скоєнні злочинів за статтями 157 частина 3, ст189 ч.4, ст.212 ч.3, ст365 ч.1.(перешкоджання здійсненню виборчого права, що вплинуло на результати виборів; вимагання, що заподіяло майновий збиток в особливо великих розмірах; ухиляння від сплати податків, зборів та інших платежів; перевищення влади або службових повноважень).

   Як повідомлялося, екс-глава Сумської облдержадміністрації прилетів у Київ зранку в суботу й у супроводі міліції (спецпідрозділу "Беркут") був доставлений у головне слідче управління Генпрокуратури України.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.04 | damoradan

    Паскуды

    Лучше бы, падло, в Штатах сидел - не так было бы обидно. Когда ждем Боделана?

    Ну так что честный Луценко в этой стране делает? Кроме организации имиджевого прикрытия бандюков?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.04 | один_козак

     Тобто?.. Луценко мав не випускати його з прокуратури? Запихати

     "Беркутом" назад?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.04 | damoradan

      Нет

      Во-первых, если Луценко к Щербаню отношения не имеет, неча было себя в грудь бить и всем год рассказывать, как он его будет трахать - и так, и так, и так. А в реальности вышло - что он только виртуально может, или, там, по телефону.

      Во-вторых, своими заявлениями Луценко создает и создавал все это время PR завесу тому факту, что бандитов в тюрьмы никто не сажает. В этом плане непонятно, почему "журналистская" деятельность Луценко не нравится Януковичу.

      В-третьих, Луценко как честный человек давно уже должен был бы подать в отставку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.04 | один_козак

       Скажу вам відверто,

       Мені не дуже свербить, щоб конкретнй окремо взятий бандюк був неодмінно покараний. Це - не головна мета, а підпорядкована. Тільки "в назіданіє потомкам". Якщо МВС його й не покарає, то кари він все одно не омине. Бо Бог - це серйозно. ;) А головне - щоб він був нейтралізований і більше не робив країні шкоди. А найголовніше - втратив, разом з подєльниками, можливість претендувати на довіру трудящих. Можна посадити деяких, а решті навіть дати змитися. І дуже бажано - без награбованого.
       Тому, якщо Луценко не має реальної змоги силами тільки МВС, без партнерства прокуратури та суду довести справи до вироків, то це - не причина лаяти його за його піар-боротьбу. От вона мені як раз подобається. Ато, панімаєш, зазря друзєй Фьодоровіча оболгали. Правильно робить Луценко, що кричить про погану прокуратуру й бандюковичів у владі. І правильно робить, що демонструє, як жк ж йому хочеться й прагнеться тих бандюків посадити, а прокуратура - оно, "данєцка".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.04 | Нестор

        Дивна у вас логіка

        один_козак пише:
        > Правильно робить Луценко, що кричить про погану прокуратуру й бандюковичів у владі. І правильно робить, що демонструє, як жк ж йому хочеться й прагнеться тих бандюків посадити, а прокуратура - оно, "данєцка".

        Ну просто дивина якась.

        Коли я і ще багато хто говорить про поганого генпрокурора, призначеного Ющенком, то ви кажете, що це взаємне поборювання, обливання брудом помаранчевих сил і таке інше.

        А коли це саме каже Луценко, то це правильно робить. Звідкіля ж така дискрімінація по відношенню до мене :cry:

        Скажіть вся справа в тому, що Луценко прикидаться шлангом і не помічає хто несе відповідальність за поганого генпрокурора, а я не ховаю голову в пісок? :sweat:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.04 | один_козак

         Гм...

         Нестор пише:
         > Коли я і ще багато хто говорить про поганого генпрокурора, призначеного Ющенком, то ви кажете, що це взаємне поборювання, обливання брудом помаранчевих сил і таке інше.
         Брехня :)То був не я або ви мнене якось не так зрозуміли.
       • 2006.11.04 | damoradan

        Я уже как-то писал о том, что

        если Луценко действительно хотел бы расследования по бандюкам, он мог бы для начала организовать массовые сливы конкретных фактов в СМИ. Фактов, которые у него наверняка есть. Но он этого не делает. А просто продолжает говорить красивые слова. Да так, что даже Вас заставляет симпатизировать своему бездействию. В этом, на мой взгляд, и есть реальная роль Луценко с точки зрения коалиции.

        А так я считаю, что один в правительстве не воин, тем более в таком. И по честному, Луценко должен был бы давно уйти (еще более по-честному - даже не появляться в том правительстве).

        Я думаю, у многих остался стереотип с прежних времен, когда говорить что-то даже отдаленно напоминающее правду было для государственного деятеля неприемлемо и каралось немедленно. И любой, кто что-то говорит сейчас, считается героем. Пора установить другие стандарты.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.06 | ОРИШКА

         Re: Я уже как-то писал о том, что

         І я писала не раз, що треба факти дати, люди самі розберуться. І Луценко наші ремарки 100% читав.
         Спіктакелі, натомість, дає. Аплодувати йому по черзі будуть Щербані, Засухи, Боделани, Бакаї - і всі по личку.

         Не втримаюся - з другої гілки своє ж - пішла вистава "Наслідки придуркуватого Миморандуму" . Кінець прогнозований і відомий.
       • 2006.11.06 | Svitlana

        Re: Скажу вам відверто,

        "Одному козаку"
        Цілком згодна з Вами. Правильно робить Луценко що,з екранів і шпальт розказує про бандюків. Посадити їх сам він не може, нажаль.Це насьогодні повноваження прокуратури і суду. Так хоча б опублікує їх призвища, щоби вони у людей наслуху були. Я вважаю, що це дуже мужньо з його сторони.
     • 2006.11.04 | Нестор

      Це в дятла Shootera спитайте

      Це він тут з повними від радості штанами восхваляв геній Ющенка, який донецького генпроркурора буде заставляти боротися з донецькими бандюками.

      Тепер чєловєкі президента Луценко та Медведько будуть традиційно переводити один на одного стрілки, а Ющ з тупою міною буде робити вигляд, що нічого не сталося.

      Ну а дятел Shooter далі буде восхваляти геній Ющенка :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.04 | damoradan

       Неужели и такое было?

       Нестор пише:
       > Це він тут з повними від радості штанами восхваляв геній Ющенка, який донецького генпроркурора буде заставляти боротися з донецькими бандюками.
       >
       Что-то я пропустил:). Ну и слава Богу, сэкономил несколько нервных клеток. Хотя удивляться-то мне не стОит никак...
   • 2006.11.04 | S.D.

    Винокуров отрабатывает своё недолгое и.о. на все сто.

    http://www2.maidan.org.ua/n/pressk/1162586499
    "Показательно,что ... совпало с исполнением Винокуровым С.М. обязанностей Генпрокурора..."

    Как говорят в таких случаях, "тут мне карта и пошла". Всего-то за неделю можно так озолотиться..!
   • 2006.11.06 | QuasiGiraffe

    Re: ну от, перший крок зроблено (\)

    Незабаром йому видадуть "во врємєнноє пользованіє" всі речові докази, типу картин , зброї і золота.
  • 2006.11.06 | Englishman

   Ні, ну це капець. Він ВЖЕ збирається в політику (\)

   ЩЕРБАНЬ ДУМАЄ, ЩО ЙОМУ ЗНАЙДУТЬ МІСЦЕ В ПОЛІТИЦІ
   www.ПРАВДА.com.ua, 05.11.2006, 09:34
   Екс-губернатор Сумської області Володимир Щербань планує продовжувати публічну діяльність в Україні.

   Про це він повідомив у суботу ввечері в ефірі 5 каналу, відповідаючи на питання про свої плани на майбутнє.

   "Я думаю, що я не зникну. Тому що мої колеги, мої друзі знаходяться всі в політиці. Тому я думаю, що вони знайдуть і для мене місце", - сказав Щербань.

   Водночас він ще не визначився, з чим саме буде пов’язана його подальша діяльність.

   "Я буду радитися зі своїми політичними друзями", - сказав він.   Серед таких друзів Щербань назвав Євгена Кушнарьова, Віктора Януковича, Рината Ахметова, Віталія Гайдука, Сергія Таруту.

   Водночас він зазначив, що має друзів не лише серед представників Партії регіонів. "Чому тільки Партія регіонів. У мене дуже добрі відносини з багатьма БЮТівцями. Цього просто ніхто не знає, але колись напрацьовувалися схеми і з тими, хто сьогодні в опозиції, у зовсім іншому таборі до Партії регіонів", - сказав Щербань.

   Відповідаючи на питання, чи хотів би він гіпотетично знову стати губернатором Сумщини, Щербань відповів: "Гіпотетично хотів би повернутися [на цю посаду]".

   Він також висловив переконання, що зараз порушено всі напрацювання в економіці області, які були напрацьовані за його губернаторства.

   Екс-губернатор також повідомив, що планує візит до Сумської області. "Я думаю, що мене і слідчі повезуть в Сумську область. Я й сам поїду, там дуже багато справ залишилось, друзів багато там", - сказав він.

   Українська правда
 • 2006.11.04 | damoradan

  Щербаня отпустили

 • 2006.11.04 | Нестор

  Скоро випустять

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | Свiдомий

   ВЖЕ випустили. Навiть дня не пройшло.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.04 | Нестор

    Нічого Ющенко пообіцяв порвати Щербаня, як тузік тряпку (л)

    http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/4/50197.htm

    Будемо чекати :)

    Мабуть справа Щербаня в чергу стане. Ще рік тому мала бути розкрита справа Гонгадзе. Десь років за три після розкриття справи Гонгадзе розкриємо і справу Щербаня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.04 | damoradan

     Re: Нічого Ющенко пообіцяв порвати Щербаня, як тузік тряпку (л)

     Нестор пише:
     > http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/4/50197.htm
     >
     > Будемо чекати :)
     >
     > Мабуть справа Щербаня в чергу стане. Ще рік тому мала бути розкрита справа Гонгадзе. Десь років за три після розкриття справи Гонгадзе розкриємо і справу Щербаня.
     В результате чего Щербань заплатит штраф за превышение скорости...
   • 2006.11.04 | Englishman

    Якщо не помиляюся,

    в Штатах він сидів під домашнім арештом. Ніяких "порук".
 • 2006.11.04 | samopal

  НУ от. Всьо класно. І Луценко ситий, і Щербань цілий

  Чи, може. навпаки?
  А як грізно пан Луценко напирав на свій "священний обов'язок" зустріти Щербаня... І які прозорі намьйокі роздавав про зацікавленість та змову БЮТ+ПРУ у його відстороненні від цієї церемонії. А як дійшло до очної ставки з ЮТ перед телекамерами, - одразу став "дружити та поважти".
  Політика важка та брудна справа (не лише у нас), а Юрася у неї встряг і... заплутався (слід зазначити, що йому у цьому здорово допомогали. У першу чергу - прізідєнт). А, пробуючи виплутатись, щей обдрипується. Шкода... Краще б він замісь Чєрвонца очолив "мінтрансзв'язку".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | SpokusXalepniy

   По свежим следам выдаю в скрижали очередное определение...

   ... коррупции.
   Коррупция, как я уже неоднократно говорил, это не хабарі которые дают друг другу сверху донизу в государстве. На это есть свой закон - про хабарництво.

   Коррупция - это когда практически любой человек во власти, со всей ответственностью, перед любым судом, в любой момент, может вдруг прокричать ключевую фразу: "Геть, всіх повидаю к чьортовій матері!"... но не кричит, потому что те "всі" до суда его никогда не допустят.
 • 2006.11.04 | alx_1904

  Он приехал САМ и сам обратился в МВД за

  защитой, т.к. привёз локументы, и где тут повязали? ;)
 • 2006.11.04 | samopal

  Ющенко занепокоєний взяттям Щербаня... (/)

  ...на поруки.
  http://www.unian.net/ukr/news/news-171904.html

  Президент України Віктор ЮЩЕНКО називає взяття колишнього голови Сумської обласної державної адміністрації Володимира ЩЕРБАНЯ на поруки народними депутатами з парламентської більшості «красномовним, але вельми сумнівним жестом».
  Про це УНІАН повідомили в офіційному інтернет-представництві глави держави.
  Президент застерігає політиків, насамперед із депутатськими мандатами, від втручання у слідство і судочинство. «ЩЕРБАНЬ всіляко ховався від правосуддя, втік від нього аж за океан, розшукувався Інтерполом», – зауважив В.ЮЩЕНКО. Взявши підозрюваного у кримінальних злочинах на поруки, народні депутати, очевидно, «добре усвідомлюють всі можливі правові та репутаційні наслідки такого кроку».
  Президент вважає прибуття до України зі США В.ЩЕРБАНЯ «видворенням людини, яка на батьківщині підозрюється у кількох дуже серйозних злочинах».
  Глава держави вдячний американській стороні, яка повернула українським правоохоронцям їхнього підслідного. В.ЮЩЕНКО розглядає справу екс-губернатора виключно в юридичній площині, «без жодних політичних домішок», – цитує слова глави держави його прес-секретар Ірина ВАННИКОВА. «Ті, хто називає у діях правоохоронців стосовно ЩЕРБАНЯ інші мотиви, окрім вимог закону, свідомо вводять суспільство в оману», – заявив Президент. На його думку, будь-які спроби представити справу колишнього губернатора Сумщини у політичному світлі - безвідповідальні і недопустимі.
  Президент наголошує, що остаточне слово у справі В.ЩЕРБАНЯ має сказати тільки суд. «Перед правосуддям рівні всі. Сьогодні слідство має кваліфіковано довести обґрунтованість звинувачень. У цьому зацікавлені всі: і сам ЩЕРБАНЬ, і правоохоронці, і суспільство, і уряд, і парламент, і Президент», – підкреслив глава держави.
  Як повідомляв УНІАН, В.ЩЕРБАНЬ сьогодні повернувся в Україну зі США, де його було затримано 12 жовтня 2005 року за порушення візового режиму.
  Після прибуття до України В.ЩЕРБАНЯ було доставлено в Генпрокуратуру, яка вирішила відпустити його на поруки народних депутатів.
  У відповідній постанові зазначається, що 3 листопада 2006 року до Генпрокуратури надійшло письмове клопотання від народних депутатів Яна ТАБАЧНИКА, Євгена ГЕЙЛЛЕРА, Михайла МИРОНЕНКА, в якій вони просять органи досудового слідства в разі повернення В.ЩЕРБАНЯ зі США до України обрати йому запобіжний захід, не пов’язаний з позбавлення волі, а саме – передати екс-губернатора Сумщини під їх особисту поруку.
  В Україні В.ЩЕРБАНЯ звинувачують у скоєнні ряду тяжких злочинів, таких як зловживання службовим становищем, перевищення службових повноважень, вимагання, шахрайство з фінансовими ресурсами та інших.
  ---------------------------------------------------------------------
  Бідний Віктор Андрійович, ну ніяк спокою не дають. І мимурандум підписав, і універсал підписав, і подання на прімьєра підписав, і міністрів позабирав... А "вони" неяк не одстануть...
 • 2006.11.05 | Юрій Зарицький

  Re: Хто там черговий з "емігрантів"- Боделан,Бакай?

  Бандюки винюхали,що в Україні завершився процес "єднання" Сходу і Заходу,відновився дерибан власності,то як же без них?Поки янук руліть у власті братва не упускає моменту.Адже стільки привабливих вакансій появилось,а тут сидять спеціалісти-дерибанщики за границею без діла.Скоро високі державні посади "прикрасять" такі відомі прізвища кучмівського періоду і це вже не здивує нікого - кучмізм поступово повертається на свої стратегічні позиції.Наступає повний реванш.І хто би таке передбачив після переможного майдану?Чи понесе хтось відповідальність за зраду майдану,за зраду народу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.06 | vmo1

  Re: Щербаня пов'язали (L)

  Возвращение Щербаня в Украину – это «полное фиаско» силовиков перед Януковичем
  http://sprotiv.info/?id=06.11.2006%2008:47&tablename2=news_ukraine


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua