МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сніг

11/04/2006 | DADDY
Сьогодні впав перший сніг на мою вулицю. Вона достатньо унікальна для сучасного Києва: на ній є і транспортна частина, і широкий тротуар, і зелена зона. По дорозі здебільшого рушають іномарки, по тротуару вранці і в вечорі сунуть чиновники поважної і впливової державної інституції, а на „зеленій зоні” місцеві активісти живої природи намагаються підтримати баланс бензинових випарів та свіжого повітря.

І ось сьогодні вся загальна картина почала вкриватися першим снігом. „Мердессеси” як рушили так і рушають, чиновництво так саме долає останні метри до своєї установи, тримаючи в руках портфелі з калькуляціями та державними секретами. Тільки паростки живої природи, вкриті снігом, готуються до зимового сну.

Чи то телевізією навіяло, чи отака сьогодні атмосфера, але у мене виникли алюзії між вкритими холодним снігом осінніми квітами та несподівано замерзлим громадським рухом.

Гладчук, що підпалює солом‘яного Черновецького (для кого, для чого?) та виважені грантосплачені заяви-дії КВУ щодо Чернигівських виборів – ось і вся громадська діяльність на сьогодні. А, ні – „Руський марш”! – але те лайно коментарю не варто.
Особисто на мене сучасний громадський рух справляє враження вкритих снігом квітів. Ці квіти чудові, чарівні, але вони вже вкриті снігом і доживуть о наступної весни тільки в тому випадку, якщо мають достатньо соків та сил, читай, ідей, ресурсів та прихильників.
Без „зеленої зони”, без громадського, громадянського руху вулиця, де живе кожний з нас перетвориться на задушливу трасу для можновладців та чиновництва. Країна перетвориться на чиновницьке королівство, на звичну для нинішніх можновладців „зону”.

22 листопада ми відзначимо другу річницю початку нашої революції. Для когось це не революція, для когось це – „оранжевий шабаш”. Для когось це низка подій, яка призвела до певних змін політичних еліт.
Для мене і для моїх друзів – це Наша революція. Ми скинули Кучмо. Ми довели те, що громада, суспільство мають свою думку, своє бачення, свій світогляд, свою чітку позицію і можуть всі ці речі відстояти у прямому протистоянні з існуючим політичним режимом.

Я вірю у весну. Я вірю, що паростки громадянського суспільства залишаться живими і настане весна, коли вони зламають асфальт, по якому так впевнено та комфортно суне „Мердессес” проФФесора.

Відповіді

 • 2006.11.05 | Нестор (Львів)

  Re: Сніг

  Павло Грабовський писав:
  "Ой не сійтесь сніги, ой не сійтесь рясні, не губіть ви останньої слави..."

  Олександр Олесь писав:
  "З журбою радість обнялась..."

  Леся Українка писала:
  "На вічну пам'ять листочкові, спаленому приятельською рукою у непевні часи"

  Тарас Шевченко писав:
  "...Скажи їм ось що: брешуть боги,
  Ті ідоли в чужих чертогах,
  Скажи, що правда оживе,
  Натхне, накличе, нажене
  Не ветхеє, не древлє слово
  Розтлєнноє, а слово нове..."

  William Wallace once said:
  "Aye, fight and you may die, run and you'll live. At least a while.
  And dying in your beds many years from now,
  would you be willing to trade all the days from this day to that
  for one chance, just one chance
  to come back here and tell our enemies
  that they may take our lives, but they'll never take our freedom?!"
 • 2006.11.05 | BIO

  Re: Сніг

  У Вас щось із дозатором віри - то вірите, то не вірите.
  Не треба вірити у перемогу весни бо то є природня зміна
  поки що циклічного сезону (якщо не доживете до Великого
  Катаклізму - тоді дійсно, молиться...)

  А щодо озимих соків то побачимо: якщо чорний мєр не весь глузд ще
  висмоктав з киян - Майдан буде повний і шанс відродити ся є...
 • 2006.11.05 | Хвізик

  то пан обіймає непогану вогньову позицію?а чи має пан гвинтівку?

  > Я вірю у весну. Я вірю, що паростки громадянського суспільства залишаться живими і настане весна, коли вони зламають асфальт, по якому так впевнено та комфортно суне „Мердессес” проФФесора.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.05 | Уляна

   Пан Хвізик кокетує, як завжди?

 • 2006.11.05 | Уляна

  Re: Сніг

  Дорогий DADDY,
  Квіти громадського руху ще не розквітали, а отже не можуть бути вкриті снігом. Громадський рух в розвинутому демократичному суспільстві - тисячоликий, а в Україні він монокультурний. І ця монокультура на даний момент обмежується політичною активністю. А як відносно громадської активності в медичній, адвокатській, хімічній, інженерній галузях? Нікому тут навіть і не сниться, що правила і тон гри у всіх галузях повинен задаватися вільними об'єднаннями громадян, а не державою. Діагностику сифілісу чи іншої холєри зазвичай придумують якісь допитливі громадяни, а інші пасіонарії підхоплюють це і формують протоколи для наступних поколінь спеціалістів. Назвемо їх громадою мікробіологів-клініцистів. Часом такі протоколи можна впроваджувати на рівні політичних законів, якщо є сенс і можливості підключати органи влади, але десятиліттями обходяться без бюрократа з печаткою. Печатка, бюрократ і партійне рішення завжди бувають на кінцевому етапі процесу і далеко не в кожному випадку.

  Я зараз в Америці. Минулої суботи була в Медісоні, штат Вісконсін, і дізналася, що в цьому місті починав свою діяльність видатний американський активіст зі створення національних та місцевих парків. Завдяки йому зараз існують великі заповідники секвойї в Каліфорнії. Його ім'я John Muir, і його зображення викарбуване на ювілейній монеті штату Каліфорнія.

  DADDY, ти можеш назвати когось, хто б добився значного успіху в піднятті якоїсь реальної, в корні неполітичної, проблеми і добився чогось в її вирішенні?

  DADDY пише:

  > Чи то телевізією навіяло, чи отака сьогодні атмосфера, але у мене виникли алюзії між вкритими холодним снігом осінніми квітами та несподівано замерзлим громадським рухом.
  >
  > Гладчук, що підпалює солом‘яного Черновецького (для кого, для чого?) та виважені грантосплачені заяви-дії КВУ щодо Чернигівських виборів – ось і вся громадська діяльність на сьогодні. А, ні – „Руський марш”! – але те лайно коментарю не варто.
  > Особисто на мене сучасний громадський рух справляє враження вкритих снігом квітів. Ці квіти чудові, чарівні, але вони вже вкриті снігом і доживуть о наступної весни тільки в тому випадку, якщо мають достатньо соків та сил, читай, ідей, ресурсів та прихильників.
  > Без „зеленої зони”, без громадського, громадянського руху вулиця, де живе кожний з нас перетвориться на задушливу трасу для можновладців та чиновництва. Країна перетвориться на чиновницьке королівство, на звичну для нинішніх можновладців „зону”.
  >
  > 22 листопада ми відзначимо другу річницю початку нашої революції. Для когось це не революція, для когось це – „оранжевий шабаш”. Для когось це низка подій, яка призвела до певних змін політичних еліт.
  > Для мене і для моїх друзів – це Наша революція. Ми скинули Кучмо. Ми довели те, що громада, суспільство мають свою думку, своє бачення, свій світогляд, свою чітку позицію і можуть всі ці речі відстояти у прямому протистоянні з існуючим політичним режимом.
  >
  > Я вірю у весну. Я вірю, що паростки громадянського суспільства залишаться живими і настане весна, коли вони зламають асфальт, по якому так впевнено та комфортно суне „Мердессес” проФФесора.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.05 | Пані

   Я можу навести позитивні приклади.

   Уляна пише:

   > DADDY, ти можеш назвати когось, хто б добився значного успіху в піднятті якоїсь реальної, в корні неполітичної, проблеми і добився чогось в її вирішенні?

   У нас не буває неполітичних проблем, нажаль... Нам ще сто років йти до того стану, щоб такі з`явилися.

   Але я знаю. Навіть не напружуючися. Усі приклади - з Харкова.

   Катя Левченко, ла Страда Україна. Проблема - торгівля жінками. Спочатку добилася актуалізації проблеми, потім законодавчих і процедурних змін, тільки потім стала депутатом ВР.

   Наша обласна профспілка підприємців. Там кілька прізвищ можу назвати. Придумали та пролобіювали заокнодавче закріплення дурналу перевірок підприємців.

   Ми - ціла мережа активістів різномасних - підняли і актуалізували проблему незаконної забудови в місті. Домоглися відміни кількох забудов. Вже. Домагаємося зараз зміни процедури землевідводу.

   Це тільки так - з льоту. Навіть не напружуючи пам`ять. Бо я втомилася з писання документів...

   Я вже мовчу про правозахисників...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Уляна

    Re: Я можу навести позитивні приклади.

    Клас! Коли я ставила це питання до DADDY, я тримала в думці єдину успішну громадську справу в українських реаліях - ла Страда. Знала, що є якась жінка в Україні, яка наполегливо цим займалася і що завдяки її особистій зацікавленості, багато було зроблено в справі захисту жертв торгівлі людьми. Дякую за фактичну інформацію. То вона зараз у Верховній Раді? Зараз подивлюся, в якій вона фракції. Це в моїй оціночній шкалі зразу добавить тій фракції +1 за 12-бальною системою. Такого калібру справи і особистості я маю на увазі, а їх практично немає в Україні.

    І все-таки, в інженерії чи якихось інших технологічних ділянках, немає прикладів успішної самоорганізації громадян. Так, є в спорті, бізнесі (досить слабкі), правозахисті, але не в науко-ємких галузях. Відсутність таких об'єднань є набагато шкідливішою, ніж політична апатія. "Професор Преображенський" - учасник і діяч доброї дюжини фахових товариств - ось кого зовсім немає і не передлачається!!! в Україні, а конче потрібно. Натомість маємо спектр товариств "Допомоги голодаючим дітям Франції", куди пропонується вступити професору.

    Пані пише:

    > Катя Левченко, ла Страда Україна. Проблема - торгівля жінками. Спочатку добилася актуалізації проблеми, потім законодавчих і процедурних змін, тільки потім стала депутатом ВР.
    >
    > Наша обласна профспілка підприємців. Там кілька прізвищ можу назвати. Придумали та пролобіювали заокнодавче закріплення дурналу перевірок підприємців.
    >
    > Ми - ціла мережа активістів різномасних - підняли і актуалізували проблему незаконної забудови в місті. Домоглися відміни кількох забудов. Вже. Домагаємося зараз зміни процедури землевідводу.
    >
    > Це тільки так - з льоту. Навіть не напружуючи пам`ять. Бо я втомилася з писання документів...
    >
    > Я вже мовчу про правозахисників...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | Уляна

     Yes!!! - Наша Україна!!!!!!

     Левченко Катерина Борисівна
     Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
     Блок "НАША УКРАЇНА": Політична партія "Народний Союз Наша Україна", Народний Рух України, Партія промисловців і підприємців України, Конгрес Українських Націоналістів, Українська республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Дем.Союз
     Порядковий номер у списку 35

     http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/site/p_deputat?d_id=8809
 • 2006.11.05 | Linx

  І це називається скинули?

  Ну і де ваше Кучмо зараз?
  Відповідь:
  Живе на шикарній дачі, лікується в Карлових Варах і Феофанії...
  Де ми, учасники Майдану?
  Відповідь:
  В більшості там де і були, :( живемо в "хлівах", отримуємо ті ж самі "копійки", не враховуючи інфляцію.
  За виключенням окремих персонажів Павленків, Луценків, Червоненків, Зваричей і т.д. ... навіть тих самих Ющенків, що ніколи своїми руками ніколи не крали!

  Для Луценка. В футбольних вболівальників є приказка "не забиваєш ти, забивають тобі". Мій прогноз - сидіти Вам Юрій в скорому майбутньому...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.05 | DADDY

   Re: І це називається скинули?- Вбий КуЧмо у собі спочатку

   Linx пише:

   > Де ми, учасники Майдану?
   > Відповідь:
   > В більшості там де і були, :( живемо в "хлівах", отримуємо ті ж самі "копійки", не враховуючи інфляцію.
   > За виключенням окремих персонажів Павленків, Луценків, Червоненків, Зваричей і т.д. ... навіть тих самих Ющенків, що ніколи своїми руками ніколи не крали!
   >
   Я вибачаюсь, а в яку суму особисто Ви оцінювали Вашу участь в революції? Чи Ви прагнули обійняти якусь конкретну посаду?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Нестор (Львів)

    Re: І це називається скинули?- Вбий КуЧмо у собі спочатку

    Шановний DADDY, не потрібно "сікатись" до слів. Всі ми пречудово розуміємо, що мав на увазі Linx, і що він і не мав на меті (чи наміру) щось для себе просити чи оцінювати, як Ви кажете, свою участь у подіях "які поставили на вуха не олну країну", а констатує факти, до речі, заперечити ПО СУТІ, я би особисто не мав що і не мав як.
   • 2006.11.06 | Linx

    Re: І це називається скинули?- Вбий КуЧмо у собі спочатку

    DADDY пише:
    > Я вибачаюсь, а в яку суму особисто Ви оцінювали Вашу участь в революції? Чи Ви прагнули обійняти якусь конкретну посаду?
    Не прикидуйтесь дурником і не судіть усіх по собі. Де Ви побачили натяк на суми і посади?
    Я особисто вийшов з багатьох причин, основні:
    1) Набридло годувати цю свору кланів.
    2) Повірив, що в Україні влада може належати народу.

    А Ви, ДЕДДІ, які відповіді дасте на Ваші ж питання? (Другій річниці Майдану присвячується)
    Для чого виходили на Майдан? В яку суму особисто Ви оцінювали Вашу участь в революції? Яку конкретну посаду прагнули обійняти?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | DADDY

     Re: І це називається скинули?- Вбий КуЧмо у собі спочатку

     Linx пише:
     > А Ви, ДЕДДІ, які відповіді дасте на Ваші ж питання? (Другій річниці Майдану присвячується)
     > Для чого виходили на Майдан? В яку суму особисто Ви оцінювали Вашу участь в революції? Яку конкретну посаду прагнули обійняти?
     >

     Відповідаю по пунктах:
     1) Для того аби президентом став Ющенко і не став колишній з/к.
     2)Про суми я вже колись відповідав: Конгрес США та ЦРУ "закроїли" моє бабло - я буду звертатися з цього приводу до Гаагського трибуналу.
     3) Мені державні посади не потрібні - я підприємець.
  • 2006.11.06 | Уляна

   Re: І це називається скинули?

   Linx пише:
   > Ну і де ваше Кучмо зараз?
   > Відповідь:
   > Живе на шикарній дачі, лікується в Карлових Варах і Феофанії...
   Яка Вам різниця, де він живе. Невже у Вас зразу фаховість і зарплата підвищиться, якщо заборонити Кучмі лікуватися? Чому Ви так пов'язуєте ці питання?

   > Де ми, учасники Майдану?
   > Відповідь:
   > В більшості там де і були, :( живемо в "хлівах", отримуємо ті ж самі "копійки", не враховуючи інфляцію.
   Хтось чесно більше і не заробляє, ніж копійки.

   > За виключенням окремих персонажів Павленків, Луценків, Червоненків, Зваричей і т.д. ... навіть тих самих Ющенків, що ніколи своїми руками ніколи не крали!

   А Ваші руки? Чому б не присвятити увагу власним рукам?

   > Для Луценка. В футбольних вболівальників є приказка "не забиваєш ти, забивають тобі". Мій прогноз - сидіти Вам Юрій в скорому майбутньому...

   Тепер ясно про Ваш фах. А рекламу в газету даєте про свої здібності передбачати? Так і працюєте за "копійки"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Linx

    Що значить, яка різниця?

    Уляна пише:
    > > Живе на шикарній дачі, лікується в Карлових Варах і Феофанії...
    > Яка Вам різниця, де він живе. Невже у Вас зразу фаховість і зарплата підвищиться, якщо заборонити Кучмі лікуватися? Чому Ви так пов'язуєте ці питання?
    Що значить, яка різниця? Ви при своєму розумі? Потрібно було одразу казати "Бандитам - Карлові Вари"!!!
    А якщо надати таким підарасам можливість лікуватись максимум в тюремному лазареті, то фаховість в мене не підвищиться, але медичну допомогу змогли б отримати всі хто її потребує. Медицина в нас безкоштовна, Ви не забули? Але безкоштовна вона зараз ЛИШЕ для таких як Кучмо і т.п.
    А за фаховість я свою не переживаю. І я не думаю, що жити як люди мають лише супер-пупер проФФесіонали. Чи Ви вважаєте, що люди в нас так живуть, бо вони ніхрєна не вміють робити? То Ви, пані, дуже глибоко помиляєтесь!
    > А Ваші руки? Чому б не присвятити увагу власним рукам?
    А що в Вас є на мене? В чому Ви мене звинувачуєте? Якщо хочете поговоримо про мої руки, але в іншій гілці... А поки не переводьте стрілки.
    > > Для Луценка. В футбольних вболівальників є приказка "не забиваєш ти, забивають тобі". Мій прогноз - сидіти Вам Юрій в скорому майбутньому...
    > Тепер ясно про Ваш фах. А рекламу в газету даєте про свої здібності передбачати? Так і працюєте за "копійки"?
    Де Ви побачили слово "передбачати"? При союзі половина чоловічого населення грала в Спортпрогноз, запишіть їх усіх в екстрасенси.
 • 2006.11.06 | странник

  Re: Сніг

  DADDY, може все замерзло тому що, насправді, немає ідей, які б політичні структури мали дати людям?
  Ідей-дороговказів, що важливі сьогодні, на які б реагували люди, а не жуваних-пережуваних, залапаних повторів, які окрім відрази, чи нудоти, вже нічого не викликають у (як каже наш месія) "маленького українця".
  Про розчарування в месіях все ясно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | DADDY

   Re: Сніг

   странник пише:
   > DADDY, може все замерзло тому що, насправді, немає ідей, які б політичні структури мали дати людям?
   > Ідей-дороговказів, що важливі сьогодні, на які б реагували люди, а не жованих-пережованих, залапаних повторів, які окрім відрази, чи нудоти, вже нічого не викликають у (як каже наш месія) "маленького українця".
   > Про розчарування в месіях все ясно.
   Як це немає ідей? Що від того, що Ви розчарувалися у особі ВАЮ,зникла Україна? Чи вона вже не потребує мого,Вашого,Катіного, Михайлова жертовного служіння? "Україна понад усе!" - ось Вам і дороговказ і засіб від нудоти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | BIO

    Re: Сніг

    Я вам не прогнозист-ботаник
    Но предскажу все ж заодно
    Поросший сорняком титаник
    Со свистом движется на дно...

    А теперь прошу всех в ботсад: по приколу актив Майдана не
    может ничем таким ярким похвастать за многолетнюю историю
    селекции, что в общем-то подтверждает некоторые допущения в
    гипотезе о теории подснежного пустоцвета - ПР не в счет -
    там гуляли все цветочки, лишь сладки ягодки кушают не все...

    Опыляешь его, пымаш, опыляешь, а плоды все не вяжутся хотя
    опять же этот голый кактус действительно вдруг да чего-нибудь
    уродит суперприкольного на почве принципиальной бесхребетности
    идейно импотентной "правозащиты" лет эдак через 100, что с т.зр.
    умудренной вечным совком черепахи есть вполне пристойный темп для
    гиперреволюционных глобальных преобразований начала ХХІ века.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | DADDY

     Re: Сніг

     Щодо "принципиальной бесхребетности идейно импотентной "правозащиты" то це не до мене. Я таким не займаюсь з урахуванням віку та наявного особистого досвіду.
     Щодо продукування чогось істотного, то побачимо, побачимо - і Майдан здатний народити не мишу (маємо вже приклади) і окремі майданівців не скрізь всі імпотентні правозахисники, а деякі, то дуже потентні :-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.06 | BIO

      Повірю коли перевірю...

      ...???

      Майдан мій, красень велелюдний
      Мов на світлині ти застиг
      Чого ж ти ждеш ?
      Щоб хам облудний
      Нагайкой панською вгостив ?

      Ти прокидайся мій Майдане
      Не варто спати на чатах
      З півроку вже щиті ворожі
      Розп"яті на твоїх вратах

      Тобі замало зрозуміти
      Кого пустив ти за порог ?
      Чи хочеш з іншими лизнути
      Імперський кований сапог ?

      Чи хочеш щоб тебе продали
      На рабську Русь де палачів
      Розводять як мурах-солдатів ?
      Чому ж ти дрихнешь на печи ?

      Кому ж це треба, мій Майдане ?
      Не бачу відповідь в очах
      Щоб ти на раз порвав кайдани
      А потім сам в себе зачах

      Кінчай дурить, проходе осінь
      А потім прийде і зима
      Кому прочуханів не досить
      Того пов"яжуть задарма

      Не слухай бзджолярів лукавих
      Лисичкам теж не довіряй
      У іхніх пазурах ласкавих
      Багато ще поневірянь

      Ти вірь собі народе, брате
      Себе ж оманути не дай
      Отім балакалам строкатим
      Покласти треба чітко край

      Якщо ж натрапиш на особу
      Що до "реваншу" довела
      Спитай ії поки що чемно:
      Доволі гасел - де діла ?
    • 2006.11.08 | странник

     Re: Сніг

     BIO пише:
     > Я вам не прогнозист-ботаник
     > Но предскажу все ж заодно
     > Поросший сорняком титаник
     > Со свистом движется на дно...

     Може дурень, а може месія
     Час покаже, хто кожен із нас
     Та не треба, і ворог Росія
     Якщо продав, чи згаяв наш час
   • 2006.11.06 | странник

    Re: Сніг

    DADDY пише:
    > Як це немає ідей?
    > Чи вона вже не потребує мого,Вашого,Катіного, Михайлова жертовного служіння? "Україна понад усе!" - ось Вам і дороговказ і засіб від нудоти.

    Я кажу не про Вічне. Не про Україну. А про конкретні цілі, на окремі відрізки часу.
    А всі триндять про вічне, зводячі його до низу, і по дорозі так замацують, що вже й не видно, того вічного. Треба нам менш всуї говорити про декотрі речі, а більше працювати мізками над більш земними речами.

    >Що від того, що Ви розчарувалися у особі ВАЮ,зникла Україна?

    А я не розчарувався в ВАЮ. Я просто здивований його талантами. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | DADDY

     Re: Сніг

     странник пише:
     >
     > Я кажу не про Вічне. Не про Україну. А про конкретні цілі, на окремі відрізки часу.

     На данному, конкретному відрізку часу особисто я працюю над тим, щоб своїми слабкими зусиллями намагаюся все ж таки просунути питання вступу Укарїни в НАТО. Вважаю це найгострішим питанням. Але не валаю про це на "круглих столах", а тихо роблю свою справу.Пропоную і всім іншим меньш перейматися обговоренням національної ідеї чи особистостей політичних гендлярів, а наполегливо будувати мур (демаркувати кордон,відібрати маяки, зробити інформаційний, культурний та медійний фільтр тощо) між Україною та колишньою метрополією (тобто Московією).Оце і буде НМХР найкраща робота на користь України на сьогодняшній час.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.08 | странник

      Re: Сніг

      DADDY пише:
      > странник пише:
      > >
      > > Я кажу не про Вічне. Не про Україну. А про конкретні цілі, на окремі відрізки часу.
      >
      > На данному, конкретному відрізку часу особисто я працюю над тим, щоб своїми слабкими зусиллями намагаюся все ж таки просунути питання вступу Укарїни в НАТО. Вважаю це найгострішим питанням.
      Але не валаю про це на "круглих столах", а тихо роблю свою справу.
      >Пропоную і всім іншим меньш перейматися обговоренням національної ідеї чи особистостей політичних гендлярів, а наполегливо будувати мур (демаркувати кордон,відібрати маяки, зробити інформаційний, культурний та медійний фільтр тощо) між Україною та колишньою метрополією (тобто Московією).Оце і буде НМХР найкраща робота на користь України на сьогодняшній час.

      От і я про це! :)
      Треба нам менше про все, в цілому, і ні про що конкретно!
      Один єдиний реальний крок завжди важить більше, ніж 100 найкращих планів.
      Хоча, як на мене, головні наші проблеми не зовнішні.
 • 2006.11.06 | Саша-нічна варта

  Re: Згоден, весна переможе !

  Привіт Деді,

  Ти знову і знову правий. Ідемо на Майдан разом, на річницю дійсно НАШОЇ революції разом з Нічною Вартою та усіма тими, хто вважає цей день святом !

  Буду щиро радий тебе побачити! Весна переможе!

  Саша
  На зеленом танке :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | DADDY

   Re: Згоден, весна переможе !

   Саша-нічна варта пише:
   > Привіт Деді,
   >
   > Ти знову і знову правий. Ідемо на Майдан разом, на річницю дійсно НАШОЇ революції разом з Нічною Вартою та усіма тими, хто вважає цей день святом !
   >
   > Буду щиро радий тебе побачити! Весна переможе!
   >
   > Саша
   > На зеленом танке :)
   Друже, слідкуй за об"явами на Майдані про час і місце зустрічі.
   Буду радий побачити всіх, хто був у ті дні і ночі разом, з кого склалося те саме "НАС БАГАТО!"
  • 2006.11.06 | Svitlana

   Re: Згоден, весна переможе !

   Майдан – це свято духу нації, це найкраще, що було у нашому житті.
   На Майдані,зустріч на Майдані........
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.07 | Уляна

    Обережно! Ентузіасти фейс-контролю.

    Носії схематизованого мислення вже обговорюють, що з їх точки зору має всім сподобатися: має бути народне свято. Треба заборонити сцену. Добре слідкуйте за тим, що забороняється, а що забороні не підлягає, бо вас можуть записати до ворогів або шкідників народу. А Ви про свято духу нації...

    Svitlana пише:
    > Майдан – це свято духу нації, це найкраще, що було у нашому житті.
    > На Майдані,зустріч на Майдані........
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | странник

     Re: Обережно! Ентузіасти фейс-контролю.

     Уляна пише:
     > Носії схематизованого мислення вже обговорюють, що з їх точки зору має всім сподобатися: має бути народне свято. Треба заборонити сцену. Добре слідкуйте за тим, що забороняється, а що забороні не підлягає, бо вас можуть записати до ворогів або шкідників народу. А Ви про свято духу нації...

     А їм ще в 2004 казалось, що нам попса зі сцени не потрібна!
     Ну хай знову наступають на свої граблі. Але краще б вони нас не дратували. :)
 • 2006.11.09 | Linx

  Братство берет инициативу на себя

  Януковичу поступило предложение выступить на праздновании годовщины Майдана  Иногда предводителю «Братства» Корчинскому таки удается быть смешным и добрым. Для поддержки предпраздничного настроения в канун годовщины приснопамятной оранжевой революции предлагаем читателям ознакомиться со свежим пресс-релизом «Братства».


  «В связи с тем, что до сих пор никто из участников «Майдана» не взялся организовывать праздничные мероприятия, посвященные второй годовщине Оранжевой революции, Братство берет инициативу на себя. Соответствующее уведомление сегодня будет направлено в Киевскую госадминистрацию.

  На роль ведущего праздничного концерта приглашен экс-глава ЦИК Сергей Кивалов. Решается вопрос последовательности торжественных речей: первым будет выступать либо Премьер-министр Виктор Янукович либо экс-президент Леонид Кучма.

  После официальных выступлений начнется концерт. Для участия в нем уже приглашены известные артисты и певцы: Ян Табачник, Иосиф Кобзон, Николай Басков, Верка Сердючка и Алла Пугачева.

  Нововведением мероприятия станет вип-ложа, предназначенная для важных гостей из-за границы. Приглашение уже отправлены лидеру ЛДПР Владимиру Жириновскому, мэру Москвы Юрию Лужкову, президентам Российской Федерации и Беларуси.

  Решение технических вопросов поручено вице-премьеру Андрею Клюеву.

  Охрану Майдана Независимости во время празднования будет обеспечивать российский спецназ».

  http://obkom.net.ua/news/2006-11-09/1245.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua