МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пити пиво в центрі Києва стало небезпечно!

11/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в Шевченківському районному суді продовжили судити громадян України, які нібито намагалися 4.11.2006 перешкодити проведенню в Києві „Руского марша”. Нагадаємо, що вчора 21 громадянина засудили до трьох діб ув’язнення, чотирьох відпустили (серед них троє неповнолітніх), а ще 10 залишились ночувати у Шевченківському районному відділку міліції в очикуванні суду.

Троє затриманих стверджують, що приїхалм у вихідний день в центр для того, щоб відпочити і розважитись, купили собі по пляшці пива і вийшовши з магазину аж ніяк не очикували, що їх заламає "Беркут" (!) Ніяких посвідчень і роз’яснень, мовчки і швидко. На питання "За що?" їм відповіли "Сейчяс всьо раскажем" і запхали у бобік. Про затримання родичів повідомлено не було. Хлопці сидячи у Шевченківському відділі міліції на свої очі бачили як беркутівці мало не під копірку писали протоколи про затримання і рапорти, причому не ті беркутівці, що затримували, а зовсім інші (!)

Шевченківський суд (знову наче під копірку) подарував їм по три доби ув’язнення.

Серед підсудних також двоє студентів які в якості покарання отримали адміністративне стягнення у розміри 85 гривень (дві третіх стипендії).

Загалом сьогодні було розглянуто 10 справ. Всіх визнали винними.

Майдан-Інформ: навіть якщо зактити очі на те, що дивним чином 40 людей майже одночасно почали "вживати нецензурну лексику" і "нереагувати на неодноразові зауваження співробітників МВС", чому серед затриманих 4.11.2006 не було жодного представника "Руского марша", тоді як за словами заступника начальника Шевченківського районного управління МВС України полковника О. Киреєва серед тих хто брали участь у сутичках були члени ПСПУ Вітренко? І чи не означає вчорашній та сьогоднішній день, що міліція повертається до тих самих схем які використовувались під час "України без Кучми"?

Відповіді

 • 2006.11.05 | Юрій Шеляженко

  Та повертається, повертається до старих схем. Хто б сумнівався.

 • 2006.11.05 | Карт

  Схоже на те, що залякують наперед.

 • 2006.11.05 | Адвокат ...

  Це так тре розуміти, що пана Луценка почали "і словом, і ділом"

  виштовхувати з крісла міністра ВС.

  Не встигла В(з)Рада відстронити пана Юрія словом, як підлеглі міністра продемонстрували йому його ж не повну службову відповідність. Або ж не повну міністерську дієздатність.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | Михайло Свистович

   Re: Це так тре розуміти, що пана Луценка почали "і словом, і ділом"

   Адвокат ... пише:
   > виштовхувати з крісла міністра ВС.
   >
   > Не встигла В(з)Рада відстронити пана Юрія словом, як підлеглі міністра продемонстрували йому його ж не повну службову відповідність. Або ж не повну міністерську дієздатність.

   Не думаю, що хтось з янучар засудить такі дії міліції, щоб підсидіти Луценка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua