МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Офіційна заява ВО "Свобода" стосовно подій 4-го листопада

11/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Українські націоналісти зупинили т. зв. "русскій імпєрскій марш"

4 листопада українські націоналісти з ГО "Патріот України", ВО "Свобода", УНА-УНСО, Культурного товариства імені Курбаса, ВО "Тризуб" імені Степана Бандери та інших організацій дали відсіч кремлівським найманцям, які намагались провести т. зв. "русскій імпєрскій марш" в столиці України.

Цього дня кияни стали свідками брутальної спроби вчинити антидержавний шабаш в центрі Києва. Однак нахабство московських шовіністів, які з антиукраїнськими гаслами намагались пронести вулицями української столиці прапори Російської імперії та триколори РФ, було буквально розтрощене українською молоддю. Саме українські націоналісти, а не правоохоронці, не дозволили шовіністичній наволочі ступити й кроку на Хрещатик. Так званий "русскій імпєрскій марш" розбігся, відчувши силу духу і міцність кулаків українців.

Такий самий "прийом" очікував українофобів на Софійській площі. Адже коли влада не виконує своїх прямих обов'язків із захисту громадян, народ захищає себе сам. Так було завжди. Так сталося і на цей раз.

Неадекватною під час цих подій була поведінка київських правоохоронців, які з незрозумілих причин затримували тільки українських патріотів. За офіційними повідомленнями, міліція з допомогою полку "Беркута" затримала 39 осіб. Водночас немає жодного повідомлення про затримання іноземних громадян, які вчинили провокацію з т. зв. "русскім імпєрскім маршем". Це ще раз підтверджує, що міліція працювала цілеспрямовано проти українців.

Під час виконання своїх професійних обов'язків було затримано кілька журналістів, зокрема Руслана Шеленка, Вадима Рябченка, Андрія Гончара, Ігоря Скрипника, Ольгу Худецьку. У відношенні до журналістів міліція вела себе брутально, наприклад у В. Рябченка працівники МВС відібрали журналістське посвідчення, а командир полку "Беркуту" м-р Костюк заявив, що "Рябченко - це активний учасник" (!?). Таким чином правоохоронці не лише завадили журналістам виконувати свій професійний обов'язок, але й помстилися їм за намагання донести об'єктивну інформацію про "марш". На сьогодні трьох журналістів засуджено й вони перебувають під арештом.

Не маючи жодних доказів щодо вчинення українськими націоналістами протиправних дій, міліція "пришила" їм нецензурну лайку в громадському місці, що є явною брехнею і наклепом на українських патріотів. "Відкритий" суд, який відбувався в суботу ввечері після 19-00 за закритими дверима, підтвердив висновки міліцейських "лінгвістів" і засудив понад двадцять п'ять українських націоналістів до трьох діб адміністративного арешту (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Окремо відзначаємо, що внаслідок бездіяльності правоохоронних органів України т. зв. "русскій імпєрскій марш" відбувся в Одесі, Харкові, Севастополі та Сімферополі, куди також прибули російські емісари. Гасла, під якими в цих містах пройшов "марш", є не просто образливими для українців, але й становлять загрозу державному суверенітету та національній безпеці України.

Нагадуємо українським правоохоронцям, що є такі поняття як честь нації, гордість за свою державу, громадський і службовий обов'язок. І якщо молоді українські патріоти, для яких ці поняття невід'ємні, не дали кремлівським найманцям та п'ятій колоні здійснити наругу в столиці України, то правоохоронці проявили себе як запопадливі слуги Москви.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє рішучий протест проти бездіяльності Служби безпеки України, яка дозволила громадянами РФ безперешкодно приїхати до України та не завадили провокації, спрямованої проти української державності. Нагадуємо працівникам СБУ московську імперську максиму: "русская зємля там, гдє стал сапог русского солдата". Оскільки ЄСМ є кремлівською диверсійною структурою, основна діяльність якої спрямована на гуртування п'ятої колони та підрив української державності, то жодної їхньої ноги не має бути не лише на Хрещатику, але й будь-де на території України.

У зв'язку з цим вимагаємо від Служби безпеки України вжити заходів щодо припинення на території України діяльності антидержавних антиукраїнських організацій, зокрема ЄСМ, НБФ, "Русскій блок", "Союз православних граждан" та інших їм подібних, які, по суті, є філіями російських структур.

Вважаємо, що СБУ зобов'язана порушити кримінальну справу за фактом втручання іноземних громадян у внутрішні справи України та заборонити в'їзд на територію України всім без виключення іноземцям - членам зазначених організацій.

Вимагаємо від Міністра внутрішніх справ України Ю. Луценка провести службове розслідування і притягнути до відповідальності офіцерів міліції, які сфальшували справи проти українських націоналістів і дали завідомо неправдиві свідчення в суді, внаслідок чого українці були засуджені за правопорушення, яких не скоювали.

Закликаємо українців дати рішучу відсіч намаганням п'ятої колони дестабілізувати ситуацію в Україні.

Пам'ятаймо, що ми на своїй, Богом даній землі!

Прес-служба Київської міської організації ВО "Свобода"
http://www.kyiv.vosvoboda.info/dokument000873.html

Відповіді

 • 2006.11.06 | Предсказамус

  Теперь о каждой драке будем новости "Майдана" читать?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Українські націоналісти зупинили т. зв. "русскій імпєрскій марш"
  ...
  > Однак нахабство московських шовіністів, які з антиукраїнськими гаслами намагались пронести вулицями української столиці прапори Російської імперії та триколори РФ, було буквально розтрощене українською молоддю. Саме українські націоналісти, а не правоохоронці, не дозволили шовіністичній наволочі ступити й кроку на Хрещатик. Так званий "русскій імпєрскій марш" розбігся, відчувши силу духу і міцність кулаків українців.
  > Такий самий "прийом" очікував українофобів на Софійській площі. Адже коли влада не виконує своїх прямих обов'язків із захисту громадян, народ захищає себе сам. Так було завжди. Так сталося і на цей раз.

  Тот факт, что украинские мудаки устроили русским мудакам закат солнца вручную, ничем иным, кроме как дракой мудаков, назвать трудно. Если это новость, то торжественно обещаю: минимум пара харьковских мордобоев (не поделили бутылку, не дали закурить и т.п.) будет регулярно появляться в ветке новостей. Причем в том же торжественном стиле.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | Таля

   Re: Теперь о каждой драке будем новости "Майдана" читать?

   Від мудака і чуємо. Про ваших же ж "собутильніков" навряд чи Майдан писатиме, вашого брата повно п"є і писки один одному б"є, а місця в інформаційному просторі мало!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | Михайло Свистович

   Re: Теперь о каждой драке будем новости "Майдана" читать?

   Предсказамус пише:
   >
   > Тот факт, что украинские мудаки устроили русским мудакам закат солнца вручную, ничем иным, кроме как дракой мудаков, назвать трудно.

   Не бачу в діях свободівців нічого мудачного.

   >
   > Если это новость, то торжественно обещаю: минимум пара харьковских мордобоев (не поделили бутылку, не дали закурить и т.п.) будет регулярно появляться в ветке новостей. Причем в том же торжественном стиле.

   Це не стосується української політики.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Таля

    Re: Теперь о каждой драке будем новости "Майдана" читать?

    Свистович пише: "Не бачу в діях свободівців нічого мудачного"

    Там були не тільки свободівці...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Михайло Свистович

     Re: Теперь о каждой драке будем новости "Майдана" читать?

     Таля пише:
     > Свистович пише: "Не бачу в діях свободівців нічого мудачного"
     >
     > Там були не тільки свободівці...

     В діях не тільки свободівців теж не бачу нічого мудачного
   • 2006.11.06 | Предсказамус

    Угу

    Михайло Свистович пише:
    > Не бачу в діях свободівців нічого мудачного.
    В заявлении тоже? К примеру, юридических оснований для прекращения деятельности ВО "Свобода" тоже не видать? Мне видать и именно поэтому они мудаки.

    >> Если это новость, то торжественно обещаю: минимум пара харьковских мордобоев (не поделили бутылку, не дали закурить и т.п.) будет регулярно появляться в ветке новостей. Причем в том же торжественном стиле.
    > Це не стосується української політики.
    Ничего, я напишу так, что будет касаться :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | ОРИШКА

     Re: Угу

     Таки угу.
     Угу-ощущение, что часть "Майдана" построила себе чайный павильон и в нем выполняет церемонии для избранных.

     И весь мир подождет!

     Ну, жо поделать, вот такие образы навеваются
    • 2006.11.07 | Михайло Свистович

     Re: Угу

     Предсказамус пише:
     > Михайло Свистович пише:
     > > Не бачу в діях свободівців нічого мудачного.
     > В заявлении тоже?

     Я не заяв, які не несуть мені нічого нового. Тим більше, коли там так багато літер.
  • 2006.11.06 | Юрій Шеляженко

   Пан П. клеїть дурня?

   ВО "Свобода" - у більшості своїй не мудаки і не були такими принаймні останні два роки, до того не стикався.

   А проведення "Руського маршу" треба було заборонити за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та заклики до повалення конституційного ладу. Якщо ж правоохоронці не виконують своїх обов'язків, природньо, що їм на допомогу приходить добровільна народна дружина :) мені тіки цікаво, чого менти свободівців пов'язали. Може, вони порушили заповіді св. Джіна Шарпа про ненасильницький спротив? Розкажіть хто був свідком плз.

   Предсказамус пише:
   > Тот факт, что украинские мудаки устроили русским мудакам закат солнца вручную, ничем иным, кроме как дракой мудаков, назвать трудно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Предсказамус

    Пана П. утомили дураки

    Юрій Шеляженко пише:
    > Якщо ж правоохоронці не виконують своїх обов'язків, природньо, що їм на допомогу приходить добровільна народна дружина.
    Результат прихода:
    а) ВО "Свобода" написала явку с повинной о совершении противоправных действий, санкционированных руководством, плюс заложила тех, кто был вместе с ними, теперь их всех можно закрывать через суд;
    б) евразийские гомосеки выполнили свою задачу с помощью ВО "Свобода" - в Киеве успешно прошла шумная провокация, лишний раз показавшая звериный оскал украинского национализма.
    А так все хорошо, конечно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | Юрій Шеляженко

     Ви відєлі ету явку с павінной ілє, вибачте, знову брєдсказуєтє?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.06 | Предсказамус

      Щас и Вы увидите

      ---
      Цього дня кияни стали свідками брутальної спроби вчинити антидержавний шабаш в центрі Києва. Однак нахабство московських шовіністів, які з антиукраїнськими гаслами намагались пронести вулицями української столиці прапори Російської імперії та триколори РФ, було буквально розтрощене українською молоддю. Саме українські націоналісти, а не правоохоронці, не дозволили шовіністичній наволочі ступити й кроку на Хрещатик. Так званий "русскій імпєрскій марш" розбігся, відчувши силу духу і міцність кулаків українців.
      ---
      Разжевать или поняли уже?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.06 | ОРИШКА

       Re: Щас и Вы увидите

       Предсказамус,

       Не нужно расстраиваться. Вы же видите, что здесь идет веселая игра "Украинский DOOM". Игра хороша тем, что отвлекает от забот повседневности - тарифов-непоняток, дерибана лакомых участков, ой, лень дальше перечислять.

       Нужно же и поразвлекаться, не все же думу думувАти..
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.06 | Предсказамус

        Re: Щас и Вы увидите

        ОРИШКА пише:
        > Не нужно расстраиваться.
        Да я и не расстраиваюсь. Для чего существуют ВО "Свобода", "Тризуб", УНСО Шухевича и прочие, знают, наверное, даже наши политолухи: именно для того, чтоб пересічний українець не забивал себе голову ЖКХ, застройками, бюджетом и прочими скучными вещами. Плохо, что им в этом святом деле решил помочь "Майдан".
  • 2006.11.07 | alx_1904

   +1

 • 2006.11.06 | Wlodko

  Re: Офіційна заява ВО "Свобода" стосовно подій 4-го листопада

  Дякуючи "діям" луценкової (недарма проффесор- прем"єр-міністер хвалить і не має застережень до дій, а точніше до бездіяльності міністра-соціаліста Луценка в уряді "по понятіях" Януковича)міліції, в суботу молоді патріоти і захисники Української держави були розтерзані "новою" зграїєю мурав"їстів ("українським" "Беркутом") і засуджені "українським" судом, як патріоти-хлопчаки, які полягли в нерівному бою під Крутами за незалежну і вільну Україну з бандою більшовиків-шовиністів Муравйова!!! Українці, ДОКИ МИ БУДЕМО ТЕРПІТИ ГЕНОЦИД МОСКАЛІВ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ТЕПЕР ВЖЕ У ВІЛЬНІЙ І НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ!!! БОРІМСЯ І ПОБОРЕМО СВОЮ І ЧУЖУ НАВОЛОЧ!!! МИ, УКРАЇНЦІ,- МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ!!!ПЕРЕМОГА ТЕПЕР БУДЕ ЗА НАМИ!!!
 • 2006.11.06 | RedBagira

  Зачем столько патетики? :)

  Все до безобразия банально.
  Кучка провокаторов из ЕСМ и г-н Александров из "Русского блока", нагнав человек 50 платных "майдаунов", т.к. все организации отказались давать туда людей, попыталась организовать "Русский марш". Через кордоны ментов пробилась кучка нациналистов во главе с преподавателем (!) МАУП, который со словами "Пішли 3,14здіти москалів" врезал молотком Александрову по голове. Александров попал в больницу, "преподаватель" - в обезьянник, вместе с остальными зачинщиками правонарушения.
  Теперь все пропиарены: и "Русский блок", и ЕСМ, и нацюги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | Патріот

   Дура ти прибита, була би там - не базарила б

   Тому що я там був і був учасником тих подій. Ніхто нам не платив - це був наш громадський обов"язок. Українофоби отримали бамбулєй, наші товариші - На Ремонтній 7, на три доби.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.07 | RedBagira

    На воре и шапка горит. :)

    Эпиграф.

    Я зустріла на вулиці тітку Секлету, так вона просила передати вам, Проня Прокоповна, що ви - падлюка. (Это о заголовке оппонента). :)

    Разве я писала, что Вам платили? Слава богу, с националистами контактов не имею, потому не знаю. Я писала о том, что ЕСМ привел платников, которые и разбежались при первой угрозе. Я вообще считаю, что зря Русский блок с ЕСМ завел мероприятие. И вообще зря "Русский марш", весьма сомнительное мероприятие даже в России, организовывали. По-моему, это нацистское дейсьтво ничем не отличается от знакомых всем в Украине националюжных шабашей.

    В отношении того, что Скрипник не бил. Врут националисты. В двух метрах от Александрова стояли журналисты, которые дали показания милиции, а сегодня принимали участие в пресс-конференции Александрова в УНИАН. Одну из журналисток я знаю лично. Кроме того, милиции там было валом, потому Скрипника взяли с поличным и обвиняют в нападении, а не в "нецензурной брани".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Gunslinger

     не бреши - 2

     а у мене є хвотки - хто бив і чим.


     молоток- гоніво. не було там молотків.

     на відміну від голослівних журналістів, які усе можуть розказати і нічого показати, я маю докази.

     але я ці хвотки не покажу :)
  • 2006.11.06 | Gunslinger

   не бреши.

   він не бив

   молотком ніхто не бив.
 • 2006.11.06 | Пані

  А брехати ж негарно

  І ці і п`ятак чомусь стверджують, що ентот марш пройшов в Харкові.

  Насправді в Харкові типу "маршем" пройшло кілька українських націоналістів, які довго і нудно чекали і шукали цей російський марш. І за неіменієм оного - провели його самі. Типу.

  Ось репортаж
  http://olehkots.livejournal.com/64733.html

  Якщо Свобода пише про ЦЕЙ марш... то ваще, 5ку я взагалі то давно не дивуюся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | gavrilaf

   Re: А брехати ж негарно

   Десь тиждень тому Ви сміялись, коли я казав, що на Майдані повно фашистів. А що Ви скажете зараз? UNIK, Патріот - це хто?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Пані

    Логіка де?

    gavrilaf пише:
    > Десь тиждень тому Ви сміялись, коли я казав, що на Майдані повно фашистів. А що Ви скажете зараз? UNIK, Патріот - це хто?

    Що таке "на Майдані"? На форумі? так само я можу ствреджувати, що тут повно ліваків - от ви, Бораччо, РедБагіра - це хто???

    Логіка де? Чи вона протипоказана представникам лівої ідеології?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | Чучхе

     Але найбільше на Майдані - ТРОЛІВ +

     уже користуючись нагодою скажу, що я буду цілком задоволений, якщо всі біложопі скінхеди взаємно переріжуться з біложопими антифа, а якісь російські та українські ультраправі навзаєм перемолотять молотками, вимбовками, костурами тощо одне одного.

     бо тут ми маємо справу навіть не з політичною евтаназією

     ці кретини є відпадками еволюційного процесу і їх взаємоубивство запрограмоване самою логікою дарвінізму, як, наприклад, смерть лососів після нересту.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.06 | Адвокат ...

      Про лососів.

      Чучхе пише:

      > ці кретини є відпадками еволюційного процесу і їх взаємоубивство запрограмоване самою логікою дарвінізму, як, наприклад, смерть лососів після нересту.

      Лоґіка давінізму тут ні до чого. Лососі після нересту гинуть з тих же медичних причин, що й люди хворі на рак. Дарвін не встановлював правила еволюції, він їх просто зрозумів і нам розказав. Ваш приклад є в край не вдалим, ІМНО.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.06 | Чучхе

       Тут часто апелюють до Нобелівських премій

       Я не вважаю, що це завжди доречно, але всеж нагадаю,

       що одного з останніх років премія була отримана за роботи по темі запрограмованого генетично старіння і самовбивства клітин і організмів

       зараз взагалі дуже популярний погляд на процеси старіння і смерті, як генетично запрограмовані. Це не тільки лососів стосується, але і дуже багатьох організмів як тваринного, так і рослинного світів (агава, наприклад). Деякі дослідники вважають, що і рак запрограмований, до речі.

       Як запрограмоване і те, що якісь радикали в людській спільноті будуть свідомо шукати собі смерті в т.ч. на політичних бойовищах
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.06 | Адвокат ...

        Я перепрошу, наша розмова починає ставати офф-топіком в цій

        гільці, але старіння не варто шукати на ґенетичному рівні, досить ІІ-го начала термодинаміки. На ґенетичному рівні варто шукати механізми, що до певної міри покликані знівілювати згубний вплив збільшення ентропії на задатність орґанізму продовжувати існування.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.06 | Чучхе

         Re: Я перепрошу, наша розмова починає ставати офф-топіком в цій

         Адвокат ... пише:
         > гільці, але старіння не варто шукати на ґенетичному рівні, досить ІІ-го начала термодинаміки.

         а на клітинному рівні - ще й активізації нелізосомних ендогенних ендонуклеаз, які розщеплюють на фрагменти ядерну ДНК :)
     • 2006.11.06 | Пані

      Неправда!

      На Майдані найбільше - читачів. Які не наважуються на форум постити, бо загавкають праві-ліві, віті-юлі, совкі-нацюкі і так далі.

      Мені один наш автор постійно шле відповіді на мої форумні пости. Милом. Бо не хоче постити...

      Чучхе пише:
      > уже користуючись нагодою скажу, що я буду цілком задоволений, якщо всі біложопі скінхеди взаємно переріжуться з біложопими антифа, а якісь російські та українські ультраправі навзаєм перемолотять молотками, вимбовками, костурами тощо одне одного.
      >
      > бо тут ми маємо справу навіть не з політичною евтаназією
      >
      > ці кретини є відпадками еволюційного процесу і їх взаємоубивство запрограмоване самою логікою дарвінізму, як, наприклад, смерть лососів після нересту.

      А можна я скажу? Me too!!!! Я теж буду цілком задоволена природнім ходом історії.
     • 2006.11.06 | gavrilaf

      Re: Але найбільше на Майдані - ТРОЛІВ +

      Чучхе пише:
      > уже користуючись нагодою скажу, що я буду цілком задоволений, якщо всі біложопі скінхеди взаємно переріжуться з біложопими антифа, а якісь російські та українські ультраправі навзаєм перемолотять молотками, вимбовками, костурами тощо одне одного.

      Цілком підтримую :)
      Але неприємно бачити на нормальному (в минулому) ресурсі заклики до "вбивай москалів", "руйнуй пам’ятники", "вішай комуняк".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.06 | Пані

       Re: Але найбільше на Майдані - ТРОЛІВ +

       gavrilaf пише:
       > Чучхе пише:
       > > уже користуючись нагодою скажу, що я буду цілком задоволений, якщо всі біложопі скінхеди взаємно переріжуться з біложопими антифа, а якісь російські та українські ультраправі навзаєм перемолотять молотками, вимбовками, костурами тощо одне одного.
       >
       > Цілком підтримую :)
       > Але неприємно бачити на нормальному (в минулому) ресурсі заклики до "вбивай москалів", "руйнуй пам’ятники", "вішай комуняк".

       Ці заклики на Майдані на форумах були ЗАВЖДИ. Це легко по архівах пошукати. причому раніше - в більшій кількості.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.06 | Чучхе

        На форум без таких закликів ніхто б не ходив

        в чому можна переконатися, подивившись на дуже вже прискіпливо моддеровані форуми різної направлености

        тим більше. що й заклики (читай: поява закликів) до бий москалів є генетично-еволюційно обгрунтованими, як я доводив вище, тому що в суспільстві є певний процент евтаназистів-пасіонаріїв, що їх неможливо виелімінювати, приблизно так, як не можна від магніта відламати один із полюсів
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.06 | Адвокат ...

         Будьте обережнішими у порівняннях.

         Наука Фізика вже давно сповістила про існування маґнітних монополів.

         Стосовно ж потягу до смерти, щиро раджу Вам взяти консультацію у Зіґґі_Фройда, і не шукати глибини там, де її нема, себто, на тім рівні пізнання, де Ваших знань відверто бракує.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.06 | Чучхе

          Не у того шукаєте

          Адвокат ... пише:
          >
          > Стосовно ж потягу до смерти, щиро раджу Вам взяти консультацію у Зіґґі_Фройда, і не шукати глибини там, де її нема, себто, на тім рівні пізнання, де Ваших знань відверто бракує.

          Краще вже апелювати до Конрада Лоренца

          бо фройд, звиняйте, це не наука
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.06 | Адвокат ...

           І чом же?

           Чучхе пише:

           > Краще вже апелювати до Конрада Лоренца

           Чим краще?


           > бо фройд, звиняйте, це не наука

           Хіба?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.06 | Чучхе

            Re: І чом же?

            Адвокат ... пише:
            > Чучхе пише:
            >
            > > Краще вже апелювати до Конрада Лоренца
            >
            > Чим краще?

            Це я повернувся до первісної теми гілки - мордобоїв. а у Лоренца є чудова книга про внутрішньовидову агресію у вищих ссавців.

            >
            >
            > > бо фройд, звиняйте, це не наука
            >
            > Хіба?

            бо оперує віртуальними поняттями, які неможливо експериментально підтвердити чи спростувати. весь цей психоаналіз - це чистої води кашпіровщина
    • 2006.11.06 | gavrilaf

     Re: Логіка де?

     Пані пише:
     > Що таке "на Майдані"? На форумі? так само я можу ствреджувати, що тут повно ліваків - от ви, Бораччо, РедБагіра - це хто???
     >
     > Логіка де? Чи вона протипоказана представникам лівої ідеології?

     А представникам правої ідеології протипоказана ввічливість і бажання бачити факти?
     В темі про марш російських фашистів деякі модер Майдану домовляються про спільні дії з представником УНТП.
     В цій темі і темі про пам’ятник більшість "майданівців" підтримують вандалізм та насилля.
     Чи цього недостатньо, щоб стверджувати, що Майдан перетворився на ультраправий ресурс?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.06 | Пані

      Re: Логіка де?

      gavrilaf пише:
      > Пані пише:
      > > Що таке "на Майдані"? На форумі? так само я можу ствреджувати, що тут повно ліваків - от ви, Бораччо, РедБагіра - це хто???
      > >
      > > Логіка де? Чи вона протипоказана представникам лівої ідеології?
      >
      > А представникам правої ідеології протипоказана ввічливість і бажання бачити факти?

      Які факти???

      > В темі про марш російських фашистів деякі модер Майдану домовляються про спільні дії з представником УНТП.

      Де? Хто?

      > В цій темі і темі про пам’ятник більшість "майданівців" підтримують вандалізм та насилля.

      Цей сам пам`ятник вандалізму та насиллю. Так що це все симметрично.

      > Чи цього недостатньо, щоб стверджувати, що Майдан перетворився на ультраправий ресурс?

      Вам щоб стверджувати що завгодно достатньо власного бажання.
  • 2006.11.06 | Gunslinger

   А як стосовно цього (Харків)?

   "4 ноября в Харькове триумфально прошёл Имперский марш Евразийского союза молодёжи (ЕСМ) и Национал-большевистского фронта (НБФ). Ещё в 10 утра активисты ЕСМ и НБФ, а так же Корпорации труда Украины провели митинг у консульства Российской федерации в Харькове, главными лозунгами которого стали «Россия – да!» / «Союзное государство – да!». "

   http://www.rossia3.ru/mer/mrash_har?PHPSESSID=694c7bde4ce4039f50db878cbfc1110e

   Давайте будемо правдивими до кінця- в Харкові це таки вилазило на вулиці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Пані

    Я відповіла про це Чучзе

    В іншій гілці. Це був пікет консульства (яке розташовано в малолюдному місці) і який ніхто, здається, крім самих учасників не бачив.

    Марш був анонсований на площі Свободи і мав пройти Сумською.

    Харків`яни, які шукали той марш по всій Сумській, не могли додуматися піти в сторону десь на кілометр до консульства... Я б сама не додумалася.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | Gunslinger

     це я знаю :)

     питання не в тому скільки і де ходило-никалося.

     а в тому, що він не був офіційно заборонений міськвладою - як то було в росії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.06 | Пані

      Re: це я знаю :)

      Gunslinger пише:
      > питання не в тому скільки і де ходило-никалося.
      >
      > а в тому, що він не був офіційно заборонений міськвладою - як то було в росії.

      А здається ніхто ні заявки не подавав і відповідно не забороняв. Фактично його і не було...
     • 2006.11.06 | Адвокат ...

      А що, Харків,-- вже приєднали до Мацьковськго каганату?

      Gunslinger пише:
      > питання не в тому скільки і де ходило-никалося.
      >
      > а в тому, що він не був офіційно заборонений міськвладою - як то було в росії.

      ???      P.S. Це, ясна річ, жарт, але спало мені на думку, що місцева харківська влада, як і годить амбіційній провінції, вирішила створити з своїх міщан чергову "нову спільноту людей". Що їхньою ідеольоґією має бути не доктирина "ліберально імперії" ( як у моцькалів ), але "моськальський імперіалізм з данєцькім ліцьом". Так що Пукін Дупкіну,-- "не указ"!
 • 2006.11.06 | Патріот

  Якщо ТИ українофоб....

  ... то здохни собака зараз!
  (бо допоможемо:))
 • 2006.11.07 | Забойщик

  ПолитичЄские маргиналы из "СлободЫ" заявляюТЬ!

  Та ще й оХвіційно!

  С ума сойти,как усЁ сУрьЁзно!!! :D :D :D
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | один_козак

   Політсексменшини знайшли одне одного.

   Тепер святкують вдалу зустріч.
  • 2006.11.07 | Бєлочка

   Клоуне-брехунцю, а що у вас з літерами?

   Ви п'яненький, ручки тримтять? Чи дядя остаточно рознервувався? :) :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua