МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про деякі плани контрабандистської фірми "Смешко і партнери"

11/06/2006 | kreep
Про деякі плани контрабандистської фірми "Смешко і партнери"

http://www.highway.com.ua/art.php?id=22102
Може я великий оптиміст, але мені здається, що останні кадрові зміни в Секретаріаті Президента України сприятимуть ефективності діяльності інституту президентства в Україні. Імпонує передусім те, що нові менеджери намагаються об’єктивно оцінити ситуацію в країні і прагнуть до того, аби запропонувати суспільству нову політику, яка ґрунтуватиметься на інтелекті і професіоналізмі. Хочеться вірити і в те, що ці люди усвідомлюють надзвичайну складність тих проблем, які потребують першочергового вирішення. Мабуть це зможе зробити лише нова команда.

Проте не слід забувати й того, що в Україні є декілька "бригад" ( "Донецькі", "Порошенківці", "Смешковці"), які намагаються за будь-яких умов потрапити до влади, аби продовжити дерибан України. Сьогодні "донецькі" все ще продовжують залишатися в екстазі після "оволодіння" Кабміном. Натомість "смешковці" розробляють плани "посилення позицій у владі" ( як любить висловлюватися "СІП" - тобто Смешко І.П. ) з огляду на поступове "вимітання" із Секретаріату та РНБО "порошенківців".

Нещодавно фірма "Смішко і партнери" розробила план з умовною назвою "Маленький Мук", основною метою якого є "просування" в Секретаріат Президента України "своєї людини" – Седельникова О.І., який нині ніяк не може знайти себе у Службі зовнішньої розвідки України. Причому плани у "смешковців" наполеонівські - вони прагнуть здобути контроль як в РНБО, так і в Секретаріаті Президента України саме у напрямку “кришування” військово-технічної галузі.

Кажуть, що в РНБО у Смешка вже є така людина – Терещенко. Тому для забезпечення "контролю і координації" за цією прибутковою сферою до Секретаріату Президента України планується "втиснути" О.Седельникова. І зараз його кандидатура всіляко рекламується перед новими керівниками Секретаріату. Для цього активно задіються дружні зв’язки "смешковців" серед впливових осіб. Чи зможуть своєчасно розгледіти суть цієї людини нові керівники Секретаріату і побачать у "маленькому мукові" великого злодія?

Люди, які добре знають Седельникова О.І , говорять про нього як про "спеціаліста" у двох справах – у плетінні інтриг і розпусканні пліток, а також в організації контрабандних схем. Кажуть, що свого часу, працюючи у посольстві України в Греції О.Седельников активно допомагав А. Деркачу налагоджувати і здійснювати контрабандні поставки з Греції апельсинів, бананів та інших товарів. Після "обкатки" на бананах О.Седельникову доручили більш відповідальну ділянку – контрабанду зброї. За "значні успіхи в роботі" від Л.Деркача, який на той час очолював СБУ, О.Седельников отримав генеральське звання, а від колег по службі – прізвисько "банановий генерал".

Не випадково, що такі "здібності" О.Седельникова своєчасно помітив тандем "Смешко-Синянський", які активно використовували О. Седельникова вже не лише як "спеціаліста" по контрабанді зброєю, але й залучали до найпотаємніших справ цього тандему.

Саме О.Седельникову та ще декільком співробітникам СБУ “службістом” Синянським було доручено восени 2004 року виїхати до м. Відня ( Австрія), а потім через підставних осіб з клініки, в якій лікувався В.Ющенко, внести зміни до лікарняної картки останнього. Седельников і компанія успішно впоралися із завданням, а картку хворого В.Ющенка із зміненим діагнозом Синянський особисто передав ще одному своєму поплічнику - Сацюку В.М.. який на той час був першим заступником голови СБУ, а той у свою чергу передав данні Медведчуку. Після цього у своєму близькому оточенні Синянський нахвалявся, що тепер Сацюк зможе перевірити наскільки австрійські лікарі правильно поставили діагноз В.Ющенку.

Виникає запитання - що такий спеціаліст як Седельников робитиме в Секретаріаті Президента? Відповідь напрошується одна – крастиме документи для фірми "Смешко і партнери" і сприятиме поверненню цієї фірми до свого найприбутковішого бізнесу - контрабанди зброї.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua