МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим купили Ющенка?

11/06/2006 | Taraslt
Чим купили Ющенка?

Зрозуміло що не грошима!
Та й поступок йому ніяких-забрали всю владу в свої руки, а його в ролі коментатора залишили!? Чому ж нема спротиву з його сторони, звіриного оскалу, помсти за наругу над народом на останніх Президентських Виборах януковичцями-фальсифікаторами? А цього чекали довго, і з надією чекають досі Всі ті, хто за нього голосував, мерз, терпів всіляки незгоди, отримував по лиці від мордатих бандюків!?

А купили його банальною балаканиною про Демократію, та "забули" якось уточнити, що пропонована "ними" модель перекошена:

Коли йде мова про Визнання ОУН-УПА, Голодомору-то чомусь треба звертати увагу на існування іншої "думки", а коли ж превселюдно хаять наших Героїв та про Голодомор кажуть, що його не було(або так їм і треба), то нам бачте треба терпіти-забувають якось з нашою думкою рахуватись...

Коли йде мова про вибір шляху до кращого життя, що є в Європі-то знову треба рахуватись з іншою "думкою", а шлях до російського способу життя (авторитаризм, поганні дороги і тотальне пянство), то це не обговорюється-просто ставлять пред фактом...

Те саме стосується і СОТ, і багатьох інших подібних рішень, що в основному характеризуються протиставленням української позиції проти російської...

Ще один фокус, який розіграли з нашим Президентом-це нібито відвели йому роль Президента всієї України. Як видно, з його останніх коментарів подій-це їм осибливо вдалось! Та тільки дивним чином не знайшлось нікого хто б пояснив йому, що Презедентом він став справді задля всього народу, але з позицією більшості, та саме з їх баченням розвитку країни. Коли ж він намагається впровадити в життя і позицію меншості, (яка причому була не паралельним курсом, а протилежним) то це Зрада тих, хто його делегував туди (інші(меншість) не хотіли Ющенка бачити на посту Президента, і справа не у вдячності, а в непохитності віри в обраний шлях...).

Жаль що він такий сліпий:
Соломонова Мудрість в справі двох матерів, які спорили за новонароджену дитину вже давно мала б відкрити йому очі-хто справді переживає за Українську Державу і терпить москвофільські образи заради збереження державності,
а хто кричав на Донецькому Зїзді-хай помре Україна, розвалити її...

То чия Україна? Кому вона Рідна, а кому так,-авантюрний інтерес жуліка?

У поведінці Ющенка є ще одна дивна лінія поведінки, якій я пояснення не знаходжу,-це звернення до Консттуційного Суду. Це виглядає ніби міліціонер зі зброєю і помічниками кричить "міліція" при виді злочину. Питається, хто ж тоді має "злочинця" затримувати, чи може він сам кине свою підлу справу налякавшись якогось рішення Суду? А толку з того рішення, як нема кому його в життя впровадити, наступним рішенням пугати будуть?! І так доки Революція не почнеться...

Питання, пропозиції та зауваження прошу надсилати на адресу taraslt@ukr.net
або Приватними повідомленнями на Форумі Українського Козацтва http://kozatstvo.kiev.ua/

Відповіді

 • 2006.11.06 | Svitlana

  Re: Чим купили Ющенка?

  Taras у lt
  Так, Ющенко не все зробив і робить правильно, як нам здається. Але слава богу, що саме він наш Президент. Якщо Taraslu ви розумна людина, то спробуйте змоделювати ситуацію у разі, якщо би Президент діяв так, як нам підсказують наші емоції. Всяка нестабільність в країні або гальмує або взагалі відкидає країну назад в економічному розвитку. Я не думаю, що Президентові приємно спілкуватись з Януком та його безнадійно розумовонеспроможними "подєльніками" (читай :міністрами).Але за ПР проголосувало більше 30% виборців.І це також -Україна, нажаль. І не рахуватись з цим не можна.
  Тому одні - закликають до радикальних мір. А інші, і вт.ч. Президент, розуміють, що нинішню ситуацію можна виправити лише еволюційним шляхом. Люди самі мають побачити хто дійсно дбає про них і країну, а хто їх обдурює. Так, це не додасть динамики нашому розвитку, але і не кине нас у вирій непрогнозованих подій. А взагалі я вважаю,що наш Президент дуже мужня і мудра людина. Так тримати удар не всякий зможе.
  І я закликаю, давайте зараз просто повіримо Президентові,хоча б тому, що разом мерзли на Майдані заради нас самих,а значить України. А хто не розуміє його зараз, зрозуміє пізніше. Я впевнена.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Михайло Свистович

   Re: Чим купили Ющенка?

   Svitlana пише:
   >
   > Всяка нестабільність в країні або гальмує або взагалі відкидає країну назад в економічному розвитку.

   Та ні, в Україні, навпаки, під час нестабільності економічні показники покращуються :)

   Все інше навіть не хочеться коментувати
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.07 | Хвізик

    Re: Чим купили Ющенка?

    > в Україні під час нестабільності економічні показники покращуються
    це тому, що у нас при владі сидять вороги народу і всякі шкідники
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Уляна

     Re: Чим купили Ющенка?

     Дякую за нову інформацію. А за кермом автомобіля у нас - свині. Це, якщо Ви пропустили цю виключно важливу інформфцію в одній з недавніх гілок. Михайло на цьому дуже наполягав і не сумніваюся, що ще раз підтвердить.

     Хвізик пише:

     > це тому, що у нас при владі сидять вороги народу і всякі шкідники
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.07 | Михайло Свистович

      Re: Чим купили Ющенка?

      Уляна пише:
      > Дякую за нову інформацію. А за кермом автомобіля у нас - свині. Це, якщо Ви пропустили цю виключно важливу інформфцію в одній з недавніх гілок. Михайло на цьому дуже наполягав і не сумніваюся, що ще раз підтвердить.

      Ні, не підтверджу, бо брехати і перекручувати мої слова не гарно. Я писав, що серед тих, хто за кермом автомобіля, в нас є жлоби. Але ніде я не використовував совкового прийому розповсюдження окремих фактів на всю категорію. І взагалі там не йшлося про тих, хто за кермом. Лише про деяких власників.
  • 2006.11.07 | Таля

   Re: Чим купили Ющенка?

   Ви бува не з 2 чи 3 хвилі "еміграчії". Це тільки вони вперто захищають совка Юща, бо в Україні не живуть, а "народно-обраний президент" з українським прізвищем їх розчулює просто до сліз.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.07 | Мірко

    Re: Чим купили Ющенка?

    Таля пише:
    > Ви бува не з 2 чи 3 хвилі "еміграчії". Це тільки вони вперто захищають совка Юща, бо в Україні не живуть, а "народно-обраний президент" з українським прізвищем їх розчулює просто до сліз.<

    Стара еміграція як правило реаґує із довжелезним запізненням. Вік такий що для них і-нет незрозумілий. Поки КУН з Ющенком то Ліґа слова не скаже. Їхні діти на загал пісьля короткої евфорії розчарувалися та іґнорують будь які вісті з України. Мовляв, мастіть собі голови. Зробили були великий вклад як і політичний та фінансовий і особистий в Помаранчеву Революцію, - лише на то щоби бачити як .... все прогавили материкові.
    А дикторка новин, Любомира Матвіяс, на ТБ програмі Контакт (Канада і США) настільки наставлена проти Юлі Тимошенко, що підчас бесіди з Лукяненком аж вискакувала зі шкіри коли той про Юлю говорив. Не знаю чи на це вплинула Юлійна московська поїздка, чи тут діє щось просто гормонально жіноче.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Уляна

     Pardon me...

     Ви на чому розумієтесь, перепрошую?

     Мірко пише:
     > А дикторка новин, Любомира Матвіяс, на ТБ програмі Контакт (Канада і США) настільки наставлена проти Юлі Тимошенко, що підчас бесіди з Лукяненком аж вискакувала зі шкіри коли той про Юлю говорив. Не знаю чи на це вплинула Юлійна московська поїздка, чи тут діє щось просто гормонально жіноче.
   • 2006.11.07 | Михайло Свистович

    Re: Чим купили Ющенка?

    Таля пише:
    > Ви бува не з 2 чи 3 хвилі "еміграчії". Це тільки вони вперто захищають совка Юща

    Не тільки вони
 • 2006.11.07 | ans-mo

  Чомусь зараз рідко пригадують, хто у квітні

  2006 р. ходив під ручку з Морозом та настроював того на спікерство.
  Помаранчеву коаліцію у 2005 та 2006 р. розвалив зовсім не Президент. Хоча й він міг зробити більше.
  Якщо б у січні 2005 р. Ющенко заради розвитку країни послав подалі некомандну, непрофесійну та непрогнозовану Юлю, та призначив кваліфіковану людину, то зараз все було б по іншому та скоріш за все не гірше ніж сталося.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua