МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кореспондент: доколє? плутать імперіалістів з націоналістами

11/06/2006 | ziggy_freud
чи може хтось пояснити, що спільного в "євразійства" з націоналізмом? Що пацани самі почали нариватись на проблеми з укр. націоналістами це одне, за те їм проплачують відрядження,

а що на Кореспонденті нема жодного фахівця, який пояснив би різницю, це вже серйозна помилка КП Паблишінг.

> http://www.korrespondent.net/data/main.html
Русским националистам в Украине грозит геноцид?

Геноцид це знищення певної групи населення за національною або іншою ознакою. Тут йдеться лише про перешкоджання антидержавній діяльності іноземців. До речі, інший проект рос. спецслужб УДПНІ виступає проти мігрантів з расистських позицій. І знов таки, маємо ксенофобію без жодних ознак націоналізму...

Відповіді

 • 2006.11.06 | Адвокат ...

  До скону.

  Бо,-- "Комерцсрант". Себто сере за гроші. Гроші дають мацькалі,-- сере на українців. Це тільки робота і нічого особистого...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.06 | ziggy_freud

   так наче гроші американські

   і в принципі не все що пише Кореспондет тупо. Інакше я би давно припинив читати їх новини. Але в хлопців з дівчатами є певні білі плями в гуманітарній освіті. Навіть в п.Сандена, який аж ні разу не москаль.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.06 | Адвокат ...

    Та йой, пане, який Ви наївний!

    Гроші,-- штука хитра. Згадайте масовані анти-українські кампанії, інспіровані Моцьквою у европейських та гамериканських ЗМІ. В тих ЗМІ,-- ясна річ,-- не мацькалі працювали... Але за мацькальські гроші, хвахово і без жодних особистих мотивів, ті "акули пєра" залюбки "мачілі" Україну.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.06 | ziggy_freud

     думаю, трохи інакше

     Адвокат ... пише:
     > Гроші,-- штука хитра. Згадайте масовані анти-українські кампанії, інспіровані Моцьквою у европейських та гамериканських ЗМІ. В тих ЗМІ,-- ясна річ,-- не мацькалі працювали... Але за мацькальські гроші, хвахово і без жодних особистих мотивів, ті "акули пєра" залюбки "мачілі" Україну.

     Кореспондент частково працює на рос. авдиторію, де подібне видання давно прикрили б за антипутінські закиди. Або вважає, що частково працює на неї. Або помилково вважає, що всі його читачі зразкові космополіти. Тон самого повідомлення не дуже співчутливий до азіопів, навіть іронічний.

     викривлення хвактів навряд комусь додають авторитету. А щодо заказухи, в кожному нормальному виданні є свої правила, яку заказуху, чи то джинсу, вони _не беруть_
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.06 | Адвокат ...

      Одна справа,-- "брати", інша,-- "продукувати".

      ziggy_freud пише:

      > викривлення хвактів навряд комусь додають авторитету. А щодо заказухи, в кожному нормальному виданні є свої правила, яку заказуху, чи то джинсу, вони _не беруть_

      Продукувати,-- вигідніше: і гроші отримані і редакціна цнота збережена.
     • 2006.11.06 | Сахаров

      Re: думаю, трохи інакше

      Згадайте казочку про лисичку, яка попросилася в зайчика трохи погріти хвостика у його хатці і чим це закінчилося. "Комерсант" - міна уповільненої дії, яка має у потрібний час спрацювати на повну міць а покищо потроху "розхитувати устої". І тут - жодної конспірології. Проаналізуйте публікації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.06 | ziggy_freud

       таки конспірологія, батєнька ;-\

       Сахаров пише:
       > Згадайте казочку про лисичку, яка попросилася в зайчика трохи погріти хвостика у його хатці і чим це закінчилося.

       Казочка відома. Ми люді нє мєсниє, бєжєнци. А сама отримала в Севастополі український паспорт і одразу вступила в Двіженіє протів нацыкофф.

       > "Комерсант" -

       Кореспондент. Це трохи різні історії.

       Або одна, дуже сумна. Як українці за 15 років спромоглись створити одиниці нормальних ЗМІ, і ті частково позакривались. Куди податись писучому індивіду з прогресивними поглядами на життя? Найчастіше - хіба що блог в Сітці відрити.

       За той же час іноземці створили пару десятків _майже_ нормальних ЗМІ, і пару тисяч фігових, що теж мають якусь аудиторію. Отже, ми його втрачаємо (с). Тобто вітчизняний інформаційний простір.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua