МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я фігею:

11/06/2006 | Hanna1
Слухайте, мало того, що на 1+1 весь час рекламують "відроджену" передачу Піхоішека "Епіцентр", то ще й знаходіться тіпа політики, зокрема і з-поміж колишніх "помаранчевих", які не гребують туди ходити і про щось там бізікати.

Особисто я ставлю жирний хрест на кожному політику, який буде мною помічений у цьому самому "Епіцентрі". Бо нормальна людина з мінімальним почуттям власної гідності, нмд, відмовиться туди йти хоч би з гидливості. Хоча канешно, помітити всіх не зможу, бо таку гидоту не дивлюсь...
Доведеться користуватися сведеніямі со сторони.:)

Відповіді

 • 2006.11.06 | Illia

  Можна просто читати анонси на сайті 1+1

 • 2006.11.06 | Адвокат ...

  Не треба! Сприймайте дійсність тако, якою вона є в дійсності.

  Що ми согодня спостерігаємо? Відродження ку-чміз-му. Неквапні, але цілеспрямовані дії, спрямовані до того, аби "покнчити з вакханалією свободи слова". Швидке "повернення до тями після помаранчевого кошмару" чиновників та політиків.

  Ну як же такий працес,-- та й без П(с)іховшека, натхненного трубадура ку-чмі-зму?!

  Нікак нєльзя, нє порядок будєт!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.07 | Illia

  Re: Я фігею:

  Вчора спецыально на 5 сек включив подивитись хто буде у Піхвовшека.
  Був "Любий Друзь", кум, шоколадний заєць - Петро Порошенко
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Hanna1

   Re: Я фігею:

   Добре, що хоч так - цього я вже давно викреслила із списків. Тобто немає потреби переглядати ставлення.

   Правда, список, що залишився, такий малий, що як ще пару прізвищ викреслити, то порожній залишиться і буде чекати, коли вже хтось адекватиний з"явиться.
  • 2006.11.07 | пан Roller

   Re: Був "Любий Друзь", +1 Заяц кум кота.

   Illia пише:
   > Вчора спецыально на 5 сек включив подивитись хто буде у Піхвовшека.
   > Був "Любий Друзь", кум, шоколадний заєць - Петро Порошенко

   Заяц кум кота.Чем не тема для сюжета.

   Brgds
  • 2006.11.07 | Людмила

   за ті самі 5 сек склалося враження, що бріховшек


   справді напружується та хвилюється.
   не все так добре у його справі...
 • 2006.11.07 | Illia

  Єрмолаєву після заяви Порошенка стало погано

  Директор Центру соціальних досліджень “Софія” Андрій ЄРМОЛАЄВ називає заяви народного депутата від “Нашої України” Петра ПОРОШЕНКА початком кризового варіанту розвитку подій.

  Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в агентстві УНІАН.

  “Фактично було проголошено, що обирається кризовий варіант розвитку подій”, - сказав А.ЄРМОЛАЄВ.

  Він зазначив, що зробив свій висновок, виходячи з того, що вчора в ефірі телеканалу “1+1” П.ПОРОШЕНКО заявив про бажання “Нашої України” відмінити політичну реформу; про те, що партія і, відповідно, блок можуть вести себе відмінно від Президента, а також виходячи із тези про бажання нового переоб’єднання помаранчевих сил. “Я думаю, нескладно сконструювати можливий сценарій розвитку подій, враховуючи заявлене”, - сказав політолог.

  За словами А.ЄРМОЛАЄВА, це дуже тривожний симптом, якій свідчить про те, що політики працюють на знищення один одного.

  “Вчора я не дуже добре почував себе після цих слів, оскільки я дуже добре розумію, що може бути далі. Питання не лише в тому, що “Наша Україна” спробує відмінити політичну реформу. Питання полягає в тому, що це той сценарій, якому не буде відповідей ні у суспільстві, ні у політиків, як відходити з цієї кризи”, - наголосив політолог.

  Він зазначив, що за такого розвитку подій можлива не лише конституційна криза – криза, в якій органи влади не зможуть виконувати свої функції, - але й політичне протистояння з елементами “відкритого протиборства”.

  У зв’язку з цим А.ЄРМОЛАЄВ порівняв події кінця 2006 року в Україні з подіями 1993 року в Росії, які, як відомо, завершилися розстрілом Білого дому.

  “Тоді ця криза теж розпочиналася спочатку з конфлікту амбіцій, потім з неможливості домовленості, потім з кризового варіанту як можливої “маленькой победеносной войны”, - сказав А.ЄРМОЛАЄВ.

  Він не виключив, що такий кризовий варіант розвитку подій Президенту України пропонують ті політики, які програли “помаранчеві” переговори по коаліції і не змогли настояти на вигідних умовах при переговорах щодо формування широкої коаліції.

  “Риторичне запитання: розуміють автори ідеї, що можливий такий варіант? Я стверджую, що розуміють... Але я стверджую: керованими бувають лише перевороти, жодна революція не буває керованою”, - наголосив А.ЄРМОЛАЄВ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Hanna1

   Re: Єрмолаєву після заяви Порошенка стало погано

   Хай означений Любий Друзь піде й з Азаровим перетре на цю тему. Може той за колишні заслуги йому добровільно політзуформу здасть. Бо якщо ні, то я хочу подивитися, як цей Любий Друзь знов полізе на барикади за відміну політреформи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua