МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко натякає на «веселі яйця» для Президента

11/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомив сайт «Оглядач» з посиланням на УНІАН, Микола Томенко не радить Віктору Ющенко виступати на Майдані під час святкування другої річниці Помаранчевої революції. За його словами, «в іншому випадку він побоюється прогнозувати адекватну реакцію активістів Помаранчевої революції відносно Почесного голови НСНУ».

На думку депутата, свято має проходити «без політики й політиків». Він вважає, що святкування річниці Майдану є виключним правом громадян України, які виявили мужність у відстоювання своїх політичних свобод. Судячи з заяви пана Томенка, політикам, які протягом виборчої кампанії закликали «не зрадити Майдан», нема зараз чим хвалитися перед людьми.

Незважаючи на це попередження, прес-служба «Нашої України» повідомила сьогодні про ініціативу створення оргкомітету відзначення Дня Свободи. За словами першого заступника голови центрвиконкому НУ Ігоря Жданова, співголовами оргкомітету мають стати Р.Безсмертний та Ю.Тимошенко. Жданов зауважив, що «жодна політична сила не має права приватизувати Майдан». В той же час, в його переліку «політичних сил, які були з нами на Майдані», не знайшлося місця для представників Соціалістичної партії України.

Чи будуть активісти Помаранчевою революції використовувати легендарну народну зброю, чи висловлять своє ставлення до політиків «оранжевого табору» якимось іншим чином – побачимо на Майдані Незалежності 22 листопада.

Відповіді

 • 2006.11.07 | Уляна

  Ще в січні 2005 року було боязно,

  що все зійде "на матрьошки". Матрьошок ще не було, але були вже якісь ознаки, що до того іде. Ніколи б тоді не вгадала, що Томенко стане приколістом-матрьошечником, пардон яйцеспівом. Багацько хлоп може.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Shooter

   Re: Ще в січні 2005 року було боязно,

   Уляна пише:
   > Ніколи б тоді не вгадала, що Томенко стане приколістом-матрьошечником, пардон яйцеспівом. Багацько хлоп може.

   І це вже він патякає суттєво менше, ніж це робив під час великого помаранчевого мочілова...
  • 2006.11.07 | Хвізик

   Re: Ще в січні 2005 року було боязно,

   Уляна пише:
   > що все зійде "на матрьошки". Матрьошок ще не було, але були вже якісь ознаки, що до того іде. Ніколи б тоді не вгадала, що Томенко стане приколістом-матрьошечником, пардон яйцеспівом. Багацько хлоп може.
   томенко такий з молоду
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.07 | Уляна

    Так чого він досягнув в житті?

    Який він такий? Здається, він був соціологом. Все, що про нього пам'ятаю. Навіть, якщо й непоганим соціологом, то й що з того,

    Хвізик пише:

    > томенко такий з молоду
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Хвізик

     Re: Так чого він досягнув в житті?

     Уляна пише:
     > Який він такий?
     він завжди був любителем побалакати, не сильно задумуючись над тим, що каже
  • 2006.11.07 | Хвізик

   ?

   > яйцеспівом
   це культурна форма вислову для "мудодзвона"?
 • 2006.11.07 | Горицвіт

  розумно було би нікому з них на сцену не лізти

  показавши таким чином повагу власне до майдану. Народне свято - значить народне. Ніхто з відомих політиків не заслужив права варнякати з трибуни в честь "майдану". Хто з них це зрозуміє - проявить такт і не полізе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Englishman

   Zdaet'sja, Tomenko same pro ce.

  • 2006.11.07 | wunch

   100% пiдтримую! геть с пляжа:)

  • 2006.11.07 | Уляна

   І що тут розумного?

   Перли, перли, перли. "Народне свято - значить народне." Так що це значить? Для чого якісь виключення? Від імені кого вирішувати, хто на що заслужив? І хто чого не заслужив? Хто варнякає, а хто говорить - ти будеш вирішувати? Чого ти хочеш добитися цим вичурним остракізмом? Плебісцит проводити, кому де і коли можна говорити?

   Горицвіт пише:
   > показавши таким чином повагу власне до майдану. Народне свято - значить народне. Ніхто з відомих політиків не заслужив права варнякати з трибуни в честь "майдану". Хто з них це зрозуміє - проявить такт і не полізе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.07 | Горицвіт

    Re: І що тут розумного?

    Уляна пише:
    > Перли, перли, перли. "Народне свято - значить народне." Так що це значить?


    Бажаючі сходяться на площу, де нема центральної офіціозної трибуни.


    > Від імені кого вирішувати, хто на що заслужив? І хто чого не заслужив?


    Вони самі повинні зрозуміти, що не виконали сподівань того майдану, річниця якого святкується. Будь-який виступ 22 числа Ющенка, Тимошенко, Томенка, і хто там ще - буде фальшивим. Я їхні виступи можу спрогнозувати наперед і наперед сказати, в яких саме словах буде брехня. Оскільки визнання помилок неможливе, то хай би краще мовчали.


    > Хто варнякає, а хто говорить - ти будеш вирішувати?

    Зокрема.


    > Чого ти хочеш добитися цим вичурним остракізмом? Плебісцит проводити, кому де і коли можна говорити?

    У нас свобода слова. А оцінювати політиків я маю повне право.

    Їхні виступи 22-го тільки збільшать розчарування і озлобленість в суспільстві - і більш нічого.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Уляна

     За себе говори, а не за суспільство.

     Вже й "народне свято" придумав, і як його святкувати. Майдан Незалежності оголошено капищем і за якимись канонами чогось там має не бути? Ти настоятель капища? Чи Майдан не підпадає під статус капища, а під площу з певним адміністративним підпорядкуванням? Тебе обирали на 5 років розпоряжатися цією територією? До-речі, на днях міста, Івана-Купала, тощо бувають офіційні трибуни. Вже й не знаю, що думати з приводу визначення "народного свята".


     Горицвіт пише:
     > Уляна пише:
     > > Перли, перли, перли. "Народне свято - значить народне." Так що це значить?
     >
     >
     > Бажаючі сходяться на площу, де нема центральної офіціозної трибуни.
     >
     >
     > > Від імені кого вирішувати, хто на що заслужив? І хто чого не заслужив?
     >
     >
     > Вони самі повинні зрозуміти, що не виконали сподівань того майдану, річниця якого святкується. Будь-який виступ 22 числа Ющенка, Тимошенко, Томенка, і хто там ще - буде фальшивим. Я їхні виступи можу спрогнозувати наперед і наперед сказати, в яких саме словах буде брехня. Оскільки визнання помилок неможливе, то хай би краще мовчали.

     А чого майдан сподівався?

     > > Хто варнякає, а хто говорить - ти будеш вирішувати?
     >
     > Зокрема.
     І як успіхи?

     > > Чого ти хочеш добитися цим вичурним остракізмом? Плебісцит проводити, кому де і коли можна говорити?
     >
     > У нас свобода слова. А оцінювати політиків я маю повне право.

     Please. Please. Тільки не маєш права втручатися в чийсь персональний простір.
     >
     > Їхні виступи 22-го тільки збільшать розчарування і озлобленість в суспільстві - і більш нічого.

     Розчарування без причини - признак дурачини. Я тебе розчарую. Неадекватних меншість.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.07 | Михайло Свистович

      Re: За себе говори, а не за суспільство.

      Уляна пише:
      >
      > Розчарування без причини - признак дурачини

      Причин аж забагато

      >
      > Неадекватних меншість.

      І тому ми маємо прим"єром Януковича?
     • 2006.11.07 | Hanna1

      Re: За себе говори, а не за суспільство.

      Уляна пише:
      > Вже й "народне свято" придумав, і як його святкувати. Майдан Незалежності оголошено капищем і за якимись канонами чогось там має не бути? Ти настоятель капища? Чи Майдан не підпадає під статус капища, а під площу з певним адміністративним підпорядкуванням? Тебе обирали на 5 років розпоряжатися цією територією? До-речі, на днях міста, Івана-Купала, тощо бувають офіційні трибуни. Вже й не знаю, що думати з приводу визначення "народного свята".
      >
      >
      > > У нас свобода слова. А оцінювати політиків я маю повне право.
      >
      > Please. Please. Тільки не маєш права втручатися в чийсь персональний простір.

      Значить, по-Вашому, Уляно, я повинна терпляче стояти і дивитися, як збанкрутілі політики й далі робитимуть собі піар на тому, до чого вони мають дуже опосередкований стосунок - на на щирому пориві людей до свободи. Значить, я маю слухати їхні лицемірні слова, і нічим не можу висловити своє до них ставлення, бо це чийсь персональний простір?! Ні фіга собі! Персональний простір у них на їхніх дачах, у спальнях і в банях. Я туди не лізу.

      А на Майдані у них публічний простір, і попередити їх про те, що терпіти це фарисейство бажаючих тепера мало (може, Ви та як кіт наплакав), - нормальна справа.

      Коли я дивлюся на наш політикум (який, звичайно, ж є виразником загального стану), то перше, що мені спадає на думку: в них відсутня залоза, яка відповідає за сором. За нормальний людський сором, який людині моральній не дасть ні жити, ні спати за таких умов.

      А вони абсолютно безсоромно збирають оргкомітет і думають, кого пустити на сцену, щоб міг попіаритися, промовляючи знов слова про українську націю, її гідність і свободолюбність і про те, як вони про неї дбають і тяжко працюють. Якби в них була совість, то вони б самі на ту трибуну не полізли б, а залишили б її для когось іншого ( або й взагалі не ставили).

      Те, що сказав Томенко, думають мільйони людей. Я їх, звичайно, не рахувала, але подивіться на перше ліпше дослідження, скільки людей підтримують те, що робиться в країні.
     • 2006.11.07 | Горицвіт

      Re: За себе говори, а не за суспільство.

      Уляно, просто уяви сценарій. Вони виходять, виголошують промови (дуже легко уявити хто яку). Дуже легко спрогнозувати як це сприймається слухачами, які стоять там. Слухачами по телевізору це сприйметься трохи інакше: як легітимізуючий ритуал, але не зовсім повноцінний, рваний, бо, скоріше всього, не прийде прем'єр. Отже, і легітимність влади розбита і рвана. От і все. Це святкування в такому вигляді не виконає задуманої (позитивної) мети.

      А твої закиди, що я щось комусь забороняю, я не хочу навіть коментувати з поваги до тебе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.07 | Уляна

       Святкування

       Мету виконують не під час святкування, а наступного дня зранку.

       Горицвіт пише:
       > Це святкування в такому вигляді не виконає задуманої (позитивної) мети.

       Перепрошую за попередню різкість, але пропозиції до сегрегації(термін Чучхе) були і є для мене абсолютно неприйнятними.

       > А твої закиди, що я щось комусь забороняю, я не хочу навіть коментувати з поваги до тебе.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.08 | Горицвіт

        Re: Святкування

        Уляна пише:
        > Перепрошую за попередню різкість, але пропозиції до сегрегації(термін Чучхе) були і є для мене абсолютно неприйнятними.


        Де ти знайшла сегрегацію в пропозиції політикам не лізти на трибуну 22 листопада? Сегрегація за ознакою "політики"?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.08 | Уляна

         Re: Святкування

         А тобі не приходило в голову, що політиків у нас дуже багато? У нас, може, взагалі більше нічого немає, крім політики. Далі, у політиків є команди. Величезні команди різних рівнів: від всеукраїнського до районних. Ти може вже забув роль, наприклад, Ліни Костенко або Вячеслава Брюховецького два роки тому. Чому поповзли ідеї якихось народних свят "з чайком ілі покрєпчє", і "вас здєсь чтоби нє стояло". Що за галіматья?

         Горицвіт пише:

         > Де ти знайшла сегрегацію в пропозиції політикам не лізти на трибуну 22 листопада? Сегрегація за ознакою "політики"?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.08 | Горицвіт

          Re: Святкування

          Уляна пише:
          > А тобі не приходило в голову, що політиків у нас дуже багато?

          Ні, не дуже багато. Тим більше, що я мав на увазі відомих політиків.


          > роль, наприклад, Ліни Костенко або Вячеслава Брюховецького два роки тому.


          Ліна Костенко не політик. І трибун вона дуже не любить. Брюховецький дрібний (не відомий) політик.


          > Чому поповзли ідеї якихось народних свят "з чайком ілі покрєпчє", і "вас здєсь чтоби нє стояло". Що за галіматья?

          Я описав вище свої міркування.
    • 2006.11.07 | S.D.

     Чудова ідея!!!

     > Бажаючі сходяться на площу, де нема центральної офіціозної трибуни.
     Яка чудова ідея!

     Особисто я прийшов би з великим термосом чаю, бутербродами, "Мівіною", та пригощував би усіх навколо. Взяв би з собою власноручно зроблений плакат на суспільно-важливу тему. Взяв би портрет Гії та поставив би перед ним свічку. І - поспілкувався би з народом, з міліцією, та послухав би чудову українську музику.

     Якщо би так зібралося принаймі тисяч десять людей - було б просто чудово!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.08 | Таля

      Re: Чудова ідея!!!

      Не знаю, що краще, дивлячись на сьогоднішню ситуацію в Україні, чи з термосом та Мівіною, чи з граблями та вилками, щоб оту всю нечисть при владі повикидати на смітник, як зрадників усього того, за що боровся Майдан.
      Ну можна ще раз-два поспівати та попригощатися, але ситуація на наступний день від того не зміниться. Чує моє серце, що з вилками вийти все ж прийдеться незабаром. Бо поки ми будемо співати, та вся морда при владі останнє розкраде-роздарує, та "працюючи" над бюджетом понабирає боргів стільки, що наші нащадки розплачуватимуться поколіннями... Вже не кажу про національну ідею та українофобську політику...
    • 2006.11.09 | Svitlana

     Re: Горецвіту

     Ти пишешь :Оскільки визнання помилок неможливе, то хай би краще мовчали.
     Не помиляється лише мертвий. На Майдані ми,звичайно стояли за себе, за правду і це ми ототожнювали з Ющенко. Я особисто не розчарована в Президентові і досі свої надії покладаю на нього. І взагалі вважаю нашого Президента самим мужнім і мудрим мужчиною в нашій державі.Нажаль, не всім дано це зрозуміти.І хотіла б ,щоби Президент сказав своє слово на Майдані, а ми, не як бидло з матюками і яйцями , толерантно вислухали б його і принагідно висловили б свої побажання і
     зауваження. З цього було б більше толку.
   • 2006.11.07 | S.D.

    Плебісцит може бути проведено безпосередньо під час святкування

    Саме про це натякає Томенко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.07 | Уляна

     Приймається

    • 2006.11.07 | BIO

     Плебсцит - голосування безпосередньо під час святкування

     Диджеям диджеево - революція то більш серьозна справа.
     Досить, кажу, натякив, тут або/або бо всім вже
     зрозуміло що до Москви нам відступати не дадуть...
 • 2006.11.07 | BIO

  Re: Томенко натякає на «веселі яйця» для Президента

  Здохла в лісі мабуть собака
  Ти ж диви, ето не з проста
  Помаранчева всрана срака
  Половинками не сроста

  Ну не хтять вони об"єднатись
  Щоб покаятись в смертних гріхах
  Хочуть й далі з народом гратись
  ТАК щоб завжди зверху!!! їха

  Слухай сюди оранжова дупа
  Прочищай-но підковой вуха
  Якщо будеш і далі глупа
  Буде добра з тебе юха

  Будуть тобі і яйця в брульоні
  Власні яйця, а не якийсь
  Бо ж гурмани тепер на троні
  І, коротше, життя - заїбись...
 • 2006.11.07 | ans-mo

  Недолуга Юля налаштовує свою обслугу на

  боротьбу проти Президента, не розуміючи, що цим вона укріплює владу донецьких.
  Зрозуміло, що в разі кількарічної опозіційної боротьбі фракція БЮТ розвалиться. Тому вони й готові до любої брехні, щоб підтримати надію на скоре повернення Юлі у влади (чи через дострокові парляментські, чи через дострокові президентські вибори).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Hanna1

   Недолугий народ шукає хто на кого

   кого налаштовує, замість того, щоб побачити, що вони всі один одного варті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Таля

    Re: Недолугий народ шукає хто на кого

    Абсолютно вірно, всіх треба в шию гнати. А нам - порозумнішати та дорости до справжньої революції...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | Volodymir

     Якщо розумнішати, то не треба генералізувати

     Як от - всіх треба у шию гнати. Отже і Вас - у майбутньому, бо застережень не було. Тоді навіщо такі об'ємні месаджі ні про що.
     Цікавіше і по дорослому було б почути, чи є ті всі Костенко, наприклад, із своїми альтернативними.
     Чи як Свобода планує з манкуртами поступати. Бо поки що тільки на фоні Жирика ибн Носенберга чи як там і Педри Симоненки позитивне сприйняття, зароблене на акціях розпорошує. Мені з вашими вождями облом вже на цю тему спілкуватися, маю честь пити каву у лісі з дядьками і то набагато краще. А ви можете передати: будеш тусуватися на екрані із ідіотами - дебілом станеш.
     Ну і якщо зовсім по дорослому, то ворогам смерть, тільки операції планувати треба. За відкритою статистикою, навіть Гебельсу після двадцяти років промивання мозків про націонал-соціалістичну ідею вдалося зробити активними і свідомими гітлерівцями біля десяти відсотків арійців (десь біля ще 25% - просто послідовниками; біля 25% оставалися антинацистами; звісно дані спотворені, бо відбувалася фільтрація і опитування проводили союзники серед полонених).
     Але факт простий - навіть після економічного чуда у кожній сім’ї (трохи і за кошт жидів), 65% не були перевиховані пропагандою нац. свідомості.
     Тож чисто технічно: палких крайніх підтримують поки 3%. Насилля у центрі Європи призведе, скоріше за все, до втручання об’єднаного контингенту Росії і НАТО. Хоча комусь і це - фігня і стихія.
     Тож справу робите привільну, позначаючи свою присутність. Чудаків повинно бути багато і різних. Так вони себе проявляють для ворожої розвідки та сублімують дію, лякаючи виборців.
     Але хотілось би що не будь конструктивне таке для рідної Неньки почути. Без приколів та тупості. Ту типа того, що будемо робити, коли комуняки старії повиздихають.
     Чи хто є вождь та вчитель, за кого не тільки проголосуємо 1,3%, а який поведе, бо нас вартий.
  • 2006.11.08 | Нестор

   Re: Недолуга Юля налаштовує свою обслугу на

   ans-mo пише:
   > боротьбу проти Президента, не розуміючи, що цим вона укріплює владу донецьких.

   Угу. А главний президент всіх кумів, треба розуміти, аснавной барєц з донецькими. :)

   > Зрозуміло, що в разі кількарічної опозіційної боротьбі фракція БЮТ розвалиться.

   Угу. За останніх 6 років вона майже розвалилася :)

   > Тому вони й готові до любої брехні, щоб підтримати надію на скоре повернення Юлі у влади (чи через дострокові парляментські, чи через дострокові президентські вибори).

   Уточніть якої брехні. Про те, що вдячний народ захоче йому подякувати яйцем по морді? Та я вам за 5 звилин купу добровольців знайду. І це у Львові, де його колись підтримували 95 % людей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Таля

    Re: Недолуга Юля налаштовує свою обслугу на

    +1
   • 2006.11.08 | Таля

    Несторе, відколи це наш Львів з маленької літери? Непорядок...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | Нестор

     Сорі. Виправив

  • 2006.11.08 | Таля

   Ось вам лінк до статті про президентство, може ви ще не

   зрозуміли, кого ми обрали (безальтернативно звичайно -зеківці "нєвщот").


   http://www.ridnaukraina.com/view.aspx?type=news&lang=1&nid=341&id=93
 • 2006.11.09 | Svitlana

  Хай Томенко не натякає

  Нажаль, такі люди як Томенко, Шкіль- виявились звичайною шантропою.
  І я не радила би ПАНУ Томенко брати на себе те, на що його Майдан не уповноважував. Якщо він особисто збирається жбурляти в Президента яйця, то, я особисто не здивуюсь. Це може єдине, що він зможе зробити правильно і до кінця. При цьому, раджу ПАНУ Томенко поберегти свої власні яйця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.09 | Михайло Свистович

   Re: Хай Томенко не натякає

   Svitlana пише:
   > Нажаль, такі люди як Томенко, Шкіль- виявились звичайною шантропою.
   > І я не радила би ПАНУ Томенко брати на себе те, на що його Майдан не уповноважував. Якщо він особисто збирається жбурляти в Президента яйця, то, я особисто не здивуюсь. Це може єдине, що він зможе зробити правильно і до кінця.

   Ви звідкись знаєте, що Томенко вміє жбурляти яйця? Я от йрого знаю років 18, але жодного разу не бачив, щоб він це робив.

   > При цьому, раджу ПАНУ Томенко поберегти свої власні яйця.

   Ви хочете вказати, що охоронці Ющенка чи орли Луценка порушать закон і вдарять Томенка по яйцях? Бо навряд чи хто з простих людей аж так захищатиме президента.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua