МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

чи встигне міністр Тарасюк здійснити задумане? (\)

11/07/2006 | толя дейнека
Кілька днів тому Інтернет-сайт офіційно зареєстрованої у Мінюсті організації геїв та лесбіянок України оприлюднив сенсаційну новину. Борис Тарасюк у відповідь на звернення рожево-блакитної публіки (прохання не плутати з помаранчевими та регіоналами) виклав офіційну позицію Міністерства закордонних справ щодо широкого спектру питань, пов’язаних із правами секс-меншин у нашій державі.

У зверненні геїв та лесбіянок до пана міністра був викладений широкий спектр вимог: від офіційного визнання в Україні одностатевих шлюбів і права гомосексуалістів та лесбіянок на офіційне усиновлення дітей до введення кримінального покарання за будь-яку протидію гомосексуальним зазіханням.

Борис Тарасюк, наголошуємо — офіційно! — повідомив усім адептам одностатевого сексу, що їм нема чого хвилюватися, все, даруйте, на мазі і всі їхні забаганки уже найближчим часом одержать законодавчу підтримку. Конкретно:

· У Верховній Раді розглядається УРЯДОВИЙ проект нового трудового кодексу, який, зокрема, забороняє будь-яке обмеження у прийомі на роботу геїв та лесбіянок. А це означає, що цій збоченій публіці будуть настіж відкриті двері саме туди, куди вони посилено прагнуть прорватись: у шкільні та дитячі позашкільні заклади та установи.

· У Верховній Раді також розглядається УРЯДОВИЙ законопроект про введення кримінальної відповідальності за так звані “гомофобні дії”. Це означає, що якщо кожен з нас особисто або наші діти чи онуки стануть жертвами гомосексуальних зазіхань цих виродків, то ми не маємо ніякого права цьому протидіяти. Більше того — за грати підемо ми, а не вони. Одне слово, панове — “розслабляйтесь і насолоджуйтесь”. Бо насильства таки не уникнемо. Досі влада, даруйте за вираз, ставила нас раком у символічному розумінні цього слова. Тепер натхненні урядовою підтримкою гомосексуалісти робитимуть це без будь-якого символізму.

· Що ж до одностатевих шлюбів з відповідними майновими правами та правом на усиновлення дітей, то й тут Борис Тарасюк всебічно підтримав вимоги гомофілів. Він повідомив, що першим етапом до такої повної розперезаної свободи, на його думку, стане визнання в Україні — цитуємо — “одностатевих шлюбів між громадянами України або між громадянами України і іноземцями, що в законний спосіб зареєстровані в іншій державі”. За словами Тарасюка це не викличе ніяких заперечень з боку українського Уряду.

· Стосовно безпосереднього запровадження в Україні одностатевих шлюбів, то це, на думку пана міністра, буде логічним завершенням вищезацитованої законодавчої легалізації свободи гомосексуальних збочень у нашій державі.

http://mignews.org.ua/akcent.php?id=858

Відповіді

  • 2006.11.07 | Englishman

    Ви дійсно такий дурачок, яким виглядаєте?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua