МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україну - нацменам! Українцям - демократію!

11/08/2006 | Таля
Сайт "Рідна Україна"Не знаю, кому як, а мені давно вже набридла липуча, наче кал, тріскотня провладних медія про «демократичний вибір», «толерантність», «право вільного вибору», «прозорі демократичні вибори» – словом, тотальний, всезагальний тріюмф демократії. У подібний спосіб мозки українцям полоскали давно, ще від часів нетакнутого Макарича з його культовою заморською хатинкою. Але, як виявляється, справжньої демократії ми й не нюхали: ані за Макарича, ані за Данилича, справжню демократію приніс нам помаранчевий концерт під керівництвом пана Андрійовича.

Тепер Україна настільки демократична, що кожен може говорити, писати і навіть публікувати, що заманеться. Навіть можна виходити на вулиці і маніфестувати. Здебільшого чомусь під триколорами сусідньої держави. Навіть нещасна, ображена і принижена всіма «російськомовна національна меншина» тепер має право голосу, має нарешті таку довгоочікувану можливість заторкнути питання страшної, жахливої, кошмарної дискримінації за мовною ознакою – і відновити справедливість, увести свій багатостраждальний «язик» у ранґ якщо не державного, то принаймні реґіонального. Отже, слава демократії, що стає на боці принижених і ображених, сирих і убогих, хворих, божевільних і нетрадиційно орієнтованих! Усіх вона – демократія – приголубить, усіх зігріє своїм загальнолюдським теплом – усіх… крім, звичайно, «титульної нації», українців… Бо так традиційно повелося. Бо й без того мають ці українці забагато: мають власну могутню державу, яка дбає про розвиток національного життя, мають свої військо, суд, поліцію, вся преса, все телебачення, геть усі канали інформації – все в їхніх руках. А нещасні упосліджені «російськомовні» в катастрофічній меншості, піддаються такому асиміляційно-українізаційному тискові, що скоро зовсім утратять останню можливість і слово вимовити своєю російською мовою, не те що там телепрограму переглянути або журнал почитати. Ач дійшло до абсурду: на вулицях великих українських міст неможна й звернутися російською: одразу нарвешся на агресивного націоналіста: «У-у, понаїхали тут москалі!» Так що ситуація вимагає негайного, демократичного втручання.

І втрутились! Спочатку Луганська місцева влада, за нею прискоком Донецька, потім, задерши штани, Днєпрапєтровская, потім – Харківська… дуже демократично, без обговорення, без жодного соцопитування, не кажучи вже про обласний референдум ухвалили реґіональний статус російської мови в цих східноукраїнських областях. З точки зору Конституції України, такі рішення є незаконними, але коли незаконність зупиняла зухвальців?

Усе вищенаведене скидається на театр абсурду в його кращих традиціях. Нісенітниця! Але на думку наших братів-росіян і місцевого русифікованого в третьому поколінні люду – все закономірно, все слушно. Недемократичні, волюнтаристські дії місцевої влади – вірно, саме воно.

Хіба суттєво, що в Україні найупослідженішою дійсною (а не фантастичною) національною меншиною насправді є самі українці? Що українську ідею низведено до хохми «політичної нації», коли українцем може вважатися китаєць або негр з українським паспортом? Що українська мова фактично загнана в резервацію, що україномовна преса відсутня в принципі, україномовного кіно ніхто ще в очі не бачив, що міста все поспіль русифіковані, а по їх вулицям, наче по якомусь Невському проспекту пішки ходять в своїй формі офіцери російської армії? Це не має ніякого значення. Фальшиві твердження, перестановка речей шкереберть, догори ногами – це те, що потрібно «російськомовним».

Бо ця фальш, ця брехня, цi брутальні протизаконні акції корисні для російськомовної п’ятої колони в Україні, це закріплює їхнє панування на цій землі ще на роки й роки. А ось для «хохлів» - демократія. Щоби не здумали поставитися до «язичних» неповажливо. Хай на сторожі російських колоніяльних інтересів стоїть «толерантність до нацменшин» і «демократичні цінності». Хай додушить «хохлів» остаточно «Европейська хартія нацменшин», щоби й голову не сміли підвести! А дурна Европа, на то й дурна, щоб її дурити, виставляючись нещасною, зацькованою знахабнілими хохляцькими нацистами «русскою меншиною».

От, наприклад, заманеться хохлам містам їхнім повернути українські назви, вулицям надати українські імена: а ми їм – добре, робіть, але демократично. Тобто: проведіть референдум. А поки ці дурні хохли будуть з цим референдумом вовтузитися ми таку істерику в цих самих містах роздмухаємо (адже в містах російськомовного совкового мотлоху хоч греблю гати!), що провалиться їхній референдум і залишиться Січеслав Днєпрапєтровском, Кам’янське Днєпрадзіржинском, Златопіль Кіраваґрадом. А якщо навіть і зберуть необхідну кількість підписів (як було в Січеславі з підписами за перейменування площі Лєніна наприкінці 2004 року), то наша влада завжди зробить вигляд, ніби ніяких підписів не було. Як не було? А ось так – не було і все.

«Ніяких убитих не було».

І все чесно, все законно, а головне – демократично.

Тільки от не враховують ґаспада з кодли бандюковичів, ахметових, морозів, єханурових, кушнарьових та інших вітренок, що за всі ці назви, що як поганки розкидані по українській землі, ніхто українців свого часу не питався. Референдумів про надання московсько-большевицьких назв ніхто ніколи не проводив: поназивали і край! А чи хто проводив референдуми щодо прийняття «Валуєвського циркуляру»? «Емського указу»? «Пацифікації»? «Приказу про виселення українців 1944 року»? Але кажуть, що природне право називати свої вулиці і міста по-нашому ми мусимо вимолювати ледве не на колінах!

Так що ж нам, українцям, робити з такою демократією?

Чи прийняти її до дії, продовжувати толерувати зайд і чужинців у власній (але досі не своїй!) хаті?

А чи не занадто довго ми їх толеруємо? Аж пилинки здуваємо. Макарич он навіть бажав, аби москалям у нас було краще, ніж у Росії, євреям – ніж в Ізраїлі, полякам – ніж у Польщі. Українець же переб’ється. То нічого, що по хліб він мусить – як і сто років тому – їхати до Італії, Греції, Німеччини, Аргентини. То нічого, що його діти в Україні не можуть отримати освіту своєю мовою. Аби «меншинам» було добре. Аби вони, ці «меншини», одним файним ранком прокинулись, роздивилися навколо та й зітхнули полегшено: «Слава Тобі, Господі, нема більше хохлів у Хохляндії! Хто в Канаді, хто в Бразилії, хто в Тюмені на нас спину гне, а кого в землю загнали. От і славно…»

Чи не занадто носимося ми з цими «меншинами»? Отямтеся – самі вже давно меншина! Друг пропонував відкрити в Січеславі українську кав’ярню-клуб і назвати це – «Ґетто». Сутність схоплена вірно, але чи погодимося ми з життям у цьому самому українському ґетто? Чи будемо нидіти рабами, підніжками, гряззю «Москви та Варшави»? Адже довго, дуже довго, до болю довго стирчали наші предки у певній позі. З «демократією» ж ми – як нарід, як нація – в цій позі й помремо.

Ні толерантність, ні коректність не змусять їх поважати нас, нашу націю і нашу країну. Толерантність і коректність гарні в спілкуванні інтеліґентних осіб, але ці поняття зайві в спілкуванні з бешкетником у темному провулку, тим паче – з озброєним бандитом. Сила, енергія відпору – ось запорука поваги зі сторони. Нікого так не поважають у дикому полі, ніж людину з кольтом у чересі. Такий закон життя. Століттями наші сусіди сміються з «дурних хохлів», толерантних, як воли. Але з яким несамовитим, до сечовиділення, острахом згадують вони тих Українців, які примусили поважати себе і наш народ. Іван Мазепа. Симон Петлюра. Степан Бандера. Імена, що золотом сяють у верховинах Чину Нації і своїм світлом вказують нам шлях до Воскресіння. Воскресіння Української Нації в «сім’ї вольній, новій» великої потужної національної держави.

А демократія… залишимо її тим, кому вона насправді потрібна. Зайдам на чужій землі.

Семен ШВАЧКА

Відповіді

 • 2006.11.08 | ilia25

  Прям как с речи Гитлера списано

  В самое яблочко!

  Может автор действительно занимался плагиатом бесноватого, может просто мозги у них одинаково устроены, но результат на лицо. Полное совпадение идей.

  Гитлер точно так же винил демократию и злоупотребляющих ею представителей одного нацменьшинства в том, что немецкая нация ужо одной ногой в могиле стоит. И делал вывод, что не будет у немцев великой мощной национальной державы, если эту демократию не отменить вместе с тем самым нацменьшинством.

  Некoторых история не учит.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | Свiдомий

   Справдi: "Майн Кампф" в стислому переказi.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | ОРИШКА

    Re: Справдi: "Майн Кампф" в стислому переказi.

    И пивные кружки так тук-тук-тук по столу.
    Уажаемые админы, странно, что такие плагиаторские (образца 30-х в Германии) имеют место быть.
  • 2006.11.08 | Таля

   Гвалт! Кошмар какой-то, хвашисти кругом!

   Я теж перечитала і жахнулася: що з тими хохлами, вулиці та міста їм називай, якимись хвашистськими назвами, типу Героїв Крут, чи Січеслав... Кіно, пресу і телебачення їм на хохляцькій подавай... мало того вже обнагліли до такої міри, що вимагають говорити своєю мовою та дітей посилати у виключно хохляцькі школи.

   Во шо дєлається, хвашизм, люди добрі.

   Ну просто Майн Кампф у стислому переказі!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | один_козак

    Ну, ще не "кругом"... Місцями тільки.

    При чому раніше були майже виключно на сході, а тепер і з заходу показалися.
   • 2006.11.12 | Альберт

    Якщо хтось вважає ці мої права фашизмом...

    ...тоді...

    Пані Таля - а де тут у хвашисти записуються? Я найпершим буду!!!! Навіть якщо попереду мене вже 100 мільонів нас по всьому світові!

    Ба! Більше!!! Якщо будь-хто зазіхне на перелічені Вами мої права - тому "помаранчова чума" здастся танком дівчат-першокласниць!!!

    А от життя - пеклом... 8))))))) Але недовгим... 8))))
  • 2006.11.08 | толя дейнека

   Re: в Гітлера як грунт була ідея расової зверхності

   зараз цією теорією озброєний лише Ізраїль, народ і держава, і звісно сіоніський рух по світах.
   Так що якщо є бажання сповна ковтнути повітря фашизму - велкам до Ізраїлю. Недолюдей там просто вбивають, за останні пару двів півсотні поклали.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Таля

    Фашизм і український націоналізм для свідомих

    .....

    3. Найприйнятнішою (але не єдино істинною!) видається наступна інтерпретація: фашизм (включно з нацизмом) та український інтегральний націоналізм (поряд з іншими аналогічними рухами недержавних націй) належали до відмінних типів одного суспільного феномену, який умовно можна назвати тоталітарним націоналізмом. Український націоналізм не був механічним пересадженням на український ґрунт чужих зразків, він виріс на власному корені і відрізнявся від фашизму в засадничих питаннях. Головна з цих відмінностей наступна. Фашизм був націоналізмом державних, панівних націй, його енергія була спрямована на тоталітарну реорганізацію держави і на підкорення інших народів. Український інтегральний націоналізм був ідеологією недержавної, поневоленої нації, а отже, в першу чергу, національно-визвольним рухом.

    ...

    Олександр Зайцев
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | Мірко

     Re: Фашизм і український націоналізм для свідомих

     Фашизм / Нац-Соціалізм / Большевизм / Імперіялізм поневолюючі течії.
     Націоналізм визвольний.
     Чорне. Біле.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.09 | ilia25

      Зато методы предлагаются одинаковые

      Мірко пише:
      > Фашизм / Нац-Соціалізм / Большевизм / Імперіялізм поневолюючі течії.
      > Націоналізм визвольний.
      > Чорне. Біле.

      Во-первых, целью нацистов было в первую очередь именно освобождение немцев от ярма, которое на него якобы повесили его враги, особенно евреи. Т.е. различие с украинским течением совсем не такое занчительное, как вы утверждаете.

      Во-вторых, никто не спорит с тем, что есть различия между немецким и украинским фашизмом. Проблема в том, что решение они предлагают одинаковое -- отменить демократию, чтобы не мешала титульной нации решить вопрос с нацменшиствами методами, с демократией несовместимыми.

      Именно эта политика привела Германию к катастрофе. Катастрофа будет и в Украине, если ее не дай бог снова попытаются применить на практике.
   • 2006.11.08 | ilia25

    Неправда

    Беззащитных женщин и детей не уничтожают в промышленным способом просто из чувства национального превосходства. Это вас кто-то обманул, если вы так думаете. И я даже знаю кто.

    Нацисты это делали будучи уверенными в том, что спасают нацию от смертельной угрозы.


    толя дейнека пише:
    > зараз цією теорією озброєний лише Ізраїль, народ і держава, і звісно сіоніський рух по світах.
    > Так що якщо є бажання сповна ковтнути повітря фашизму - велкам до Ізраїлю. Недолюдей там просто вбивають, за останні пару двів півсотні поклали.

    "Недолюдей" -- палестинцев, т.е. -- в Израиле живет больше миллиона. Они граждане Израиля со дня его основания. Плюс десятки тысяч палестинцев ездят в Израиль на работу каждый день. Вот вы лучше у них спросите, как им не западло фашизмом дышать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | толя дейнека

     Re: дихайте глибше, на повні груди

     ilia25 пише:
     > "Недолюдей" -- палестинцев, т.е. -- в Израиле живет больше миллиона. Они граждане Израиля со дня его основания. Плюс десятки тысяч палестинцев ездят в Израиль на работу каждый день. Вот вы лучше у них спросите, как им не западло фашизмом дышать.
     палестинці в ізраїлі загалом на правах батраків, як і належить бути необраним. Адже равіни вчать: "держава всіх її громадян це дещо протилежне поняттю Ізраїль". Але ви скромно забули сказати, що крім громадян Ізраїля є ще 4 млн, що перебувають під окупацією, і ще 1 млн, вигнанний зі своєї землі, поневіряється світами.

     > Беззащитных женщин и детей не уничтожают в промышленным способом просто из чувства национального превосходства. Это вас кто-то обманул, если вы так думаете. И я даже знаю кто.
     я згадував, от проходила операція "Осіння хмара" - вбито понад 50 палестинців, більшість з них цивільні особи (ну ясно доказами вини решти ніхто себе не обтяжував). Не говорячи про просто вбитих поза операціями, так сьогодні вночі вбито ще 2 людини. Така операція проходить щомісяця якщо не щотижня вже понад півстоляття. Перманентний погром, так це треба називати.

     > Нацисты это делали будучи уверенными в том, что спасают нацию от смертельной угрозы.
     коротка довідка.
     згідно World Almanac за 1938 кількість євреїв в світі складала 16.588 тис осіб.
     22 лютого 1948 New York Times казало про кількість між 15,6 млн і 18,7 млн.
     точніші підрахунки дають кількість загиблих євреїв під час СВ-ІІ десь коло 500 тис осіб. Ця ясно багато, але пропорційно це не більше втрат інших народів, що потрапили у жорна війни.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.08 | Englishman

      Почитайте трошки більш збалансованої інформації

      Може хоч трішки попустить. Хоча якщо хтось захоплюється мігнюсом, тут вже навряд чи щось допоможе.

      http://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_Arab
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.08 | толя дейнека

       Re: на що саме я маю звернути увагу?

       на слова Натан'ягу Israel will not be able to remain both Jewish and democratic ?
       я конспективно одним реченням сказав "араби на рівні батраків" і по суті це вірно. Хоча формально Ізраїль намагається зберегти демократичну фізіономію, на практиці араби практично відсутні на керівних посадах (поза фракції в кнесеті) в державі і армії, дуже часто і в цілих інституціях і закладах. Про дискримінаційне ставлення говорить навіть держдеп, та ще контора.

       але становище ізраїльських арабів ще відносно прийнятне, якщо згадати про окупвані території - там взагалі відсутній правовий статус протягом багатьох десятиріч за мовчанки "світової спільноти". В статті наведений список погромів, але фактично він триває щодня. В будь який момент може прилетіти ракета чи розчавити танк, вбити або зруйнувати дім. Знищити майно. Землю конфіскувати. Розлучити з родиною.

       Всі жахи, що розвовідають про гітлера, ми можемо спостерігати в сучасному ізраїлі.
      • 2006.11.08 | толя дейнека

       Re: от вона система у всій красі

       з любязно запропонованого вами ресурса читаймо

       The Follow-Up Committee for Arab Education notes that the Israeli government spends an average of $192 per year on each Arab student compared to $1,100 per Jewish student. The drop-out rate for Arab citizens of Israel is twice as high as that of their Jewish counterparts (12 percent versus 6 percent). The same group also notes that there is a 5,000-classroom shortage in the Arab sector. [76]

       In 2001, Human Rights Watch issued a report that stated: "Government-run Arab schools are a world apart from government-run Jewish schools. In virtually every respect, Palestinian Arab children get an education inferior to that of Jewish children, and their relatively poor performance in school reflects this." [36] The report found striking differences in virtually every aspect of the education system. [37] [77]

       According to the 2004 U.S. State Department Country Reports on Human Rights Practices for Israel and the occupied territories, "Israeli Arabs were underrepresented in the student bodies and faculties of most universities and in higher professional and business ranks. The Bureau of Statistics noted that the median number of school years for the Jewish population is 3 years more than for the Arab population. Well educated Arabs often were unable to find jobs commensurate with their level of education. According to Sikkuy, Arab citizens held approximately 60 to 70 of the country's 5,000 university faculty positions."
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.08 | Englishman

        для особливо розумних

        1) система така ж моя, як і ваша

        2) ключове слово у моєму повідомленні- "збалансована". Тобто по цьому лінку можна побачити погляд з різних джерел, в т.ч. і від "Комітету Арабської Освіти." Для мене цікаво порівняти інформацію від зацікавлених і незацікавлених сторін, але особисто я зазвичай надаю перевагу другим.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.08 | толя дейнека

         Re: для особливо розумних

         таки вас від мене пересмикує так, що дрижить в очах. Я не називав систему "вашою", просто навів цитати з наданої вами (пасибі) статті.
         Апартеїд чистої води. Ніде в світі таке вже не можливе.

         Матеріали хоч збалансовані, хоч пристрастні - звідусіль тхне нацизмом, як не крути. Звичайно, найбільше заслуговує на увагу те, що більшості так накручені мізки, що вони байдуже проходять повз. Нацизм? ну та й шо? це ж євреї, їм можна.
     • 2006.11.08 | ilia25

      Re: дихайте глибше, на повні груди

      толя дейнека пише:
      > ilia25 пише:
      > > "Недолюдей" -- палестинцев, т.е. -- в Израиле живет больше миллиона. Они граждане Израиля со дня его основания. Плюс десятки тысяч палестинцев ездят в Израиль на работу каждый день. Вот вы лучше у них спросите, как им не западло фашизмом дышать.
      > палестинці в ізраїлі загалом на правах батраків, як і належить бути необраним. Адже равіни вчать: "держава всіх її громадян це дещо протилежне поняттю Ізраїль". Але ви скромно забули сказати, що крім громадян Ізраїля є ще 4 млн, що перебувають під окупацією, і ще 1 млн, вигнанний зі своєї землі, поневіряється світами.

      Поскольку вы с первого раза вопрос понять не в состоянии, задаю его снова. Почему миллионам палестинцев не западло жить в "фашистком" Израиле "на правах батраків", а еще сотням тысяч не западло ездить в фашистскую страну на работу? Они что, мазохисты, им доставляет удовольствие, что с ними обращаются как "недолюдьми"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.09 | толя дейнека

       Re: їм западло

       їм западло жити в нациському ізраїлі або жити під ізраїльським чоботом, і це не є секретом, адже самі палестинці про це говорять. Вони хочуть мати власну державу і жити там на свій розсуд.
       про роботу відповідь теж очевидна, жити якось треба, якось треба годувати сім'ю.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.09 | ilia25

        Только они это умело скрывают

        толя дейнека пише:
        > їм западло жити в нациському ізраїлі або жити під ізраїльським чоботом, і це не є секретом, адже самі палестинці про це говорять.

        Я не спарашиваю, что они говорят, а спрашиваю почему они из не стремятся из "фашистского" Израиля уехать? Что их там держит, особенно тех, у кого есть израильский паспорт?

        > Вони хочуть мати власну державу і жити там на свій розсуд.

        У них есть своя половина Палестины, и они там давно могли бы создать свое государство, если бы они этого хотели. Эти земли не были даже оккупированы до 67-го года. Двадцать лет у них было, но вместо этого они использовали Западный Берег как плацдарм для атаки на Израиль.

        И сейчас у них нет полноценного государства только потому, что экстремисты продолжают нападать на Израиль всеми способами, которые у них есть.

        > про роботу відповідь теж очевидна, жити якось треба, якось треба годувати сім'ю.

        Тогда снова вопрос -- как так получается, что в "фашистской" стране "недолюди" зарабатывают больше, чем у себя дома?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.09 | Таля

         Re: Только они это умело скрывают

         Ілля пише: "У них есть своя половина Палестины, и они там давно могли бы создать свое государство, если бы они этого хотели. Эти земли не были даже оккупированы до 67-го года. Двадцать лет у них было, но вместо этого они использовали Западный Берег как плацдарм для атаки на Израиль."

         Ага, "половина", а перед тим у них була "ціленька Палестина". Ану згадаймо, коли заснували Ізраїль, а відколи там була Палестина?
         Цікаво, якби ви відповіли, якби хтось завтра чистину України окупував (зрештою, так і є :), і радив нам "довольствоваться" другою частиною? Ну або скажімо половинку вашої хатки захопили, та запропонували жити у другій половинці (що доречі у нас теж вже було, часами цілу хатку захоплювали :)

         ПС А взагалі давайте краще про Україну, а не Палестину...
        • 2006.11.09 | толя дейнека

         Re: на ваші питання відповісти легко

         ilia25 пише:
         > Я спрашиваю почему они из не стремятся из "фашистского" Израиля уехать? Что их там держит, особенно тех, у кого есть израильский паспорт?
         певно вони вважають, що живуть в себе дома на своїй землі, тож і не хочуть нікуди їхати. Щоб прояснити ситуацію, можете спитати себе, чому українці чи голандці не поспішали залишити окуповані німцями країни - відповідь проста: це їхня домівка, вони там живуть. Нациський режим минеться, а країна лишиться.

         > У них есть своя половина Палестины, и они там давно могли бы создать свое государство, если бы они этого хотели. Эти земли не были даже оккупированы до 67-го года. Двадцать лет у них было, но вместо этого они использовали Западный Берег как плацдарм для атаки на Израиль.
         ситуація 1967 року і зараз дещо різниться. В 67му понад 90% євреями в Палестині були іммігрантами, що загарбали чужу землю. Сьогодні більша частка ізраїльтян вже родилася на тій землі і згідно міжнородних норм та земля вже й їхня. Єдине чому їм треба навчитися - вміти жити разом з сусідами.

         > И сейчас у них нет полноценного государства только потому, что экстремисты продолжают нападать на Израиль всеми способами, которые у них есть.
         не треба мені вішати локшину. Ізраїль нападає на палестинські території, захоплює їх, конфіскує землі, руйнує майно, будує стіни, визнанні незаконними. Спротив палестинців треба визнати настільки ж законним, як дії партизан проти окупанта.

         > Тогда снова вопрос -- как так получается, что в "фашистской" стране "недолюди" зарабатывают больше, чем у себя дома?
         по перше ще раз нагадаю, що палестинці в себе вдома. По друге так само і в іншій фашиській країні частина окупованого населення змушена була робити на окупантів, щоб якось прогодуватися - кожен в міру зіпсованості. По третє, гроші не є аргументом по суті, що цим можна довести? В четвертих, Ізраїль сам зацікавлений в робітниках, робити руками серед ізраїльтян не користується повагою. І наостанок, Ізраїль це країна-попрошайка, країну накачують гроші від зовнішньої вливань діаспор і урядів. Я припускаю, що ізраїль міг би справді жити нормально і сам заробляти собі на життя, якби припинив божевільну конфронтацію з усіма сусідами по периметру і припинив би отруювати весь світ флюїдами нациської зверхності.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.09 | Таля

          Трохи не по темі, але я погоджуюсь з вашими висновками

         • 2006.11.09 | ilia25

          Врать вам действительно легко

          толя дейнека пише:
          > ilia25 пише:
          > > Я спрашиваю почему они из не стремятся из "фашистского" Израиля уехать? Что их там держит, особенно тех, у кого есть израильский паспорт?
          > певно вони вважають, що живуть в себе дома на своїй землі, тож і не хочуть нікуди їхати. Щоб прояснити ситуацію, можете спитати себе, чому українці чи голандці не поспішали залишити окуповані німцями країни - відповідь проста: це їхня домівка, вони там живуть. Нациський режим минеться, а країна лишиться.

          Голландцы не спешили потому, что хрен бы их немцы куда-то пустили, за линию фронта. Украинцам до Англии еще дальше было. Все, что нужно сделать израильскому арабу -- это купить билет на самолет. И если бы с ними действительно обращались как с недолюдьми, то они бы так и сделали, а не заседали бы в израильском парламенте.

          > > У них есть своя половина Палестины, и они там давно могли бы создать свое государство, если бы они этого хотели. Эти земли не были даже оккупированы до 67-го года. Двадцать лет у них было, но вместо этого они использовали Западный Берег как плацдарм для атаки на Израиль.
          > ситуація 1967 року і зараз дещо різниться. В 67му понад 90% євреями в Палестині були іммігрантами, що загарбали чужу землю. Сьогодні більша частка ізраїльтян вже родилася на тій землі і згідно міжнородних норм та земля вже й їхня. Єдине чому їм треба навчитися - вміти жити разом з сусідами.

          Единственное, что нужно -- это чтобы палестинцы признали, что та земля уже принадлежит израилтянам. Тогда они бы перестали пулять по Израилю ракетами, и договорились о мире.

          > > И сейчас у них нет полноценного государства только потому, что экстремисты продолжают нападать на Израиль всеми способами, которые у них есть.
          > не треба мені вішати локшину. Ізраїль нападає на палестинські території, захоплює їх, конфіскує землі, руйнує майно, будує стіни, визнанні незаконними. Спротив палестинців треба визнати настільки ж законним, як дії партизан проти окупанта.

          Сопротивление палестинцев давно признали бы законным, если бы оно было сопротивлением. Но цель у эктремистов -- это уничтожение Израиля. Оккупация Западного берега нужна Израилю чтобы не выпустить ситуацию из под контроля.

          Израиль недавно ушел из сектора Газа, и какой результат? Ракетные обстрелы с этой территории -- и Израилю приходится посылать в Газу войска, чтобы уничтожить ракетные установки экстремистов в жилых кварталах. Конечно мирное население пострадало.

          > Я припускаю, що ізраїль міг би справді жити нормально і сам заробляти собі на життя, якби припинив божевільну конфронтацію з усіма сусідами по периметру і припинив би отруювати весь світ флюїдами нациської зверхності.

          Это тоже вранье -- у Израиля мир с Египтом и Иорданией и на их границах никаких военных действий не ведется уже десятки лет. Точно как и на границе с Сирией. Точно так же Израиль может жить в мире и с палестинцами -- если они признают за ним право на существование и перестанут на него нападать.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.09 | толя дейнека

           Re: Единственное, что нужно

           ilia25 пише:
           > Голландцы не спешили потому, что хрен бы их немцы куда-то пустили, за линию фронта. Украинцам до Англии еще дальше было. Все, что нужно сделать израильскому арабу -- это купить билет на самолет. И если бы с ними действительно обращались как с недолюдьми, то они бы так и сделали, а не заседали бы в израильском парламенте.
           да, думаю вам тяжко зрозуміти що то є - своя земля.

           > Единственное, что нужно -- это чтобы палестинцы признали, что та земля уже принадлежит израилтянам. Тогда они бы перестали пулять по Израилю ракетами, и договорились о мире.
           здається, саме тут проблема. В ізраїля є визначеність що таке "земля Ізраїля"? здається там повно гаврошів, які включають туди Євфрат і Кипр.

           > Сопротивление палестинцев давно признали бы законным, если бы оно было сопротивлением. Но цель у эктремистов -- это уничтожение Израиля. Оккупация Западного берега нужна Израилю чтобы не выпустить ситуацию из под контроля.
           з огляду на фактичний стан, в мене значно більше причин стверджувати, навпаки, що окупація палестинських території має ціллю знищити палестинську державу. І це робиться. І земля за щматочком шматочек відкусюється, і в обіг запущені підленькі слова "Юдея і Самарія".

           > Израиль недавно ушел из сектора Газа, и какой результат? Ракетные обстрелы с этой территории -- и Израилю приходится посылать в Газу войска, чтобы уничтожить ракетные установки экстремистов в жилых кварталах. Конечно мирное население пострадало.
           ізраїль недавно пішов зі смуги, але жодного дня не припиняв бомбити її - звірттеся з переліком жертв. Це не азивається "пішов".

           > Это тоже вранье -- у Израиля мир с Египтом и Иорданией и на их границах никаких военных действий не ведется уже десятки лет. Точно как и на границе с Сирией. Точно так же Израиль может жить в мире и с палестинцами -- если они признают за ним право на существование и перестанут на него нападать.
           цікаво, чи ізраїль готовий визнати Палестину і в яких кордонах? цікаво подивитися на те лахміття. цікаво подивитися, як ізраїль повиписує "суверінітет Палестини", чи буде там щось крім права робити на ізраїльських фабриках, прибудованих до гетто?
           ну і забули що дружній Ізраїль загарбав частину Сирії і навіть не має наміру повертати - такого ніде в світі більше нема.
           загалом, справжній мир з арабським світом неможливий без вирішення палестинського питання. Ізраїль не має змоги конфронтувати на всі боки і купляє мир з Єгиптом і Іорданією за гроші сіоністів США, Єгипет і Іорданія другий і третій ресипієнт американської допомоги (першого не згадую).
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.09 | ilia25

            Re: Единственное, что нужно

            толя дейнека пише:
            > ilia25 пише:
            > > Голландцы не спешили потому, что хрен бы их немцы куда-то пустили, за линию фронта. Украинцам до Англии еще дальше было. Все, что нужно сделать израильскому арабу -- это купить билет на самолет. И если бы с ними действительно обращались как с недолюдьми, то они бы так и сделали, а не заседали бы в израильском парламенте.
            > да, думаю вам тяжко зрозуміти що то є - своя земля.

            Это вам тяжко понять, что такое фашизм.

            > > Единственное, что нужно -- это чтобы палестинцы признали, что та земля уже принадлежит израилтянам. Тогда они бы перестали пулять по Израилю ракетами, и договорились о мире.
            > здається, саме тут проблема. В ізраїля є визначеність що таке "земля Ізраїля"? здається там повно гаврошів, які включають туди Євфрат і Кипр.

            Разумеется есть. Эта граница уже один раз была установлена, при создании Израиля, и просуществовала до 67-го года, пока арабы не попытались уничтожить Израиль в войне. И теперь многих палестинцев не интересует, где пройдет граница, т.к. они намерены воевать с Израилем до его уничтожения. Поэтому Израилю остается устанавливать ее в одностороннем порядке -- я имею в виду стену.

            Палестина и так уже де факто независима и имеет все атрибуты государственности. Хотя Израиль, конечно не признает ее до тех пор, пока с ее территории не будут продолжаться нападения.

            Эти нападения палестинцы могут прекратить в любой момент. Они от этого ничего не потеряют, кроме репутации террористов. Но им мир не нужен.
          • 2006.11.10 | Михайло Свистович

           Re: Врать вам действительно легко

           ilia25 пише:
           >
           > Голландцы не спешили потому, что хрен бы их немцы куда-то пустили, за линию фронта. Украинцам до Англии еще дальше было. Все, что нужно сделать израильскому арабу -- это купить билет на самолет.

           Правда? І його приймуть з розпростертими обіймами в юудб-якій країні? Отак просто біля трапа літака? Та ще й нададуть житло, роботу?

           >
           > И если бы с ними действительно обращались как с недолюдьми, то они бы так и сделали

           Відірвались Ви від реального життя у своїй Канаді :(

           >
           > Сопротивление палестинцев давно признали бы законным

           А хто уповноважений визнавати спротив законним? І взагалі, про яких палестинців йдеться? Вони ж такі різні. Навіть між собою воюють.

           >
           > Израиль недавно ушел из сектора Газа, и какой результат? Ракетные обстрелы с этой территории -- и Израилю приходится посылать в Газу войска, чтобы уничтожить ракетные установки экстремистов в жилых кварталах. Конечно мирное население пострадало.

           Мирне населення часто страждає і просто так. Наприклад, коли ізраїльський літак цинічно обстрілює з літка похоронну процесію.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.10 | ilia25

            Re: Врать вам действительно легко

            Михайло Свистович пише:
            > ilia25 пише:
            > >
            > > Голландцы не спешили потому, что хрен бы их немцы куда-то пустили, за линию фронта. Украинцам до Англии еще дальше было. Все, что нужно сделать израильскому арабу -- это купить билет на самолет.
            >
            > Правда? І його приймуть з розпростертими обіймами в юудб-якій країні? Отак просто біля трапа літака? Та ще й нададуть житло, роботу?

            Статус политического беженца получить -- как два палца об асфальт, если бы израильские арабы действительно могли бы хоть кого убедить, что их притесняют. Они даже и не пытаются, бо это сложно, когда они в то же самое время ходят на выборы и заседают в парламенте.

            Вообще, кто-то когда-то приводил какие-то факты, о притеснении израильских арабов?

            > > Сопротивление палестинцев давно признали бы законным
            >
            > А хто уповноважений визнавати спротив законним?

            Мировое сообщество.

            > І взагалі, про яких палестинців йдеться? Вони ж такі різні. Навіть між собою воюють.

            Так о чем тогда может идти речь? Как должен вести себя Израиль, имея рядом с собой черную дыру, из которой регулярно вылетают ракеты и выползают террористы-смертники?

            Есть два упрямых факта
            1) Израиль не может перестать защищаться от атак потому, что эти атаки не прекратятся, пока Израиль не будет уничтожен. Бо именно такую цель ставят перед собой те, кто стоит за ними стоит. Хамас, который выиграл выборы.
            2) Палестинцы, в то же время, могут прекратитиь эти нападения на Израиль в любой момент, они от этого ничего не потеряют, кроме репутации террористов и поводов, которые они дают Израилю. Но они их не прекращают потому, что им не нужен мир, им нужно стереть Израиль с лица земли.

            > > Израиль недавно ушел из сектора Газа, и какой результат? Ракетные обстрелы с этой территории -- и Израилю приходится посылать в Газу войска, чтобы уничтожить ракетные установки экстремистов в жилых кварталах. Конечно мирное население пострадало.
            >
            > Мирне населення часто страждає і просто так. Наприклад, коли ізраїльський літак цинічно обстрілює з літка похоронну процесію.

            Брехати не гарно.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.10 | Михайло Свистович

             Re: Врать вам действительно легко

             ilia25 пише:
             >
             > Статус политического беженца получить -- как два палца об асфальт, если бы израильские арабы действительно могли бы хоть кого убедить, что их притесняют

             От-от, "єслі би маглі би убєдіть"...

             >
             > Вообще, кто-то когда-то приводил какие-то факты, о притеснении израильских арабов?

             Так. Багато моїх знайомих, які або були в Ізраїлі, або навіть виїхали туди на ПМЖ (серед них і євреї). Частина з них говорить про це з задоволенням і виправдовує такий статус кво.

             >
             > Мировое сообщество.

             А що це за звір такий? І чи входять до цьоо саобщєства такі частини світу як Іран чи Куба?

             >
             > Так о чем тогда может идти речь?

             Про те, що не можна виправдовувати одних злочинців діями інших, як при феодалізмі, коли сеньйори мстилися один одному тим, що витоптували поля селян своїх супротивників.

             >
             > Как должен вести себя Израиль, имея рядом с собой черную дыру, из которой регулярно вылетают ракеты и выползают террористы-смертники?

             Хоча б так само, як США поводять себе в Іраку.

             >
             > Есть два упрямых факта
             > 1) Израиль не может перестать защищаться от атак потому, что эти атаки не прекратятся, пока Израиль не будет уничтожен. Бо именно такую цель ставят перед собой те, кто стоит за ними стоит. Хамас, который выиграл выборы.

             І далі виграватиме, якщо Ізраїль так поводитиметься.

             >
             > Брехати не гарно

             То не брешіть.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.10 | ilia25

              Re: Врать вам действительно легко

              Михайло Свистович пише:
              > ilia25 пише:
              > >
              > > Статус политического беженца получить -- как два палца об асфальт, если бы израильские арабы действительно могли бы хоть кого убедить, что их притесняют
              >
              > От-от, "єслі би маглі би убєдіть"...

              То есть вы считаете одного себя вменяемым, а всех канадцев (к примеру), которые каждый год предоставляют политическое убежище десяткам тысяч мнимых и настоящих жертв политических репрессий -- больными на голову? Или купленными сионистами?

              > > Вообще, кто-то когда-то приводил какие-то факты, о притеснении израильских арабов?
              >
              > Так. Багато моїх знайомих, які або були в Ізраїлі, або навіть виїхали туди на ПМЖ (серед них і євреї). Частина з них говорить про це з задоволенням і виправдовує такий статус кво.

              Совки -- они и в Израиле совки.

              > > Как должен вести себя Израиль, имея рядом с собой черную дыру, из которой регулярно вылетают ракеты и выползают террористы-смертники?
              >
              > Хоча б так само, як США поводять себе в Іраку.

              А в чем разница?

              > > Есть два упрямых факта
              > > 1) Израиль не может перестать защищаться от атак потому, что эти атаки не прекратятся, пока Израиль не будет уничтожен. Бо именно такую цель ставят перед собой те, кто стоит за ними стоит. Хамас, который выиграл выборы.
              >
              > І далі виграватиме, якщо Ізраїль так поводитиметься.

              Как именно? Будет защищаться от нападений на него?

              >
              > >
              > > Брехати не гарно
              >
              > То не брешіть.

              Где я вру?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.10 | Михайло Свистович

               Re: Врать вам действительно легко

               ilia25 пише:
               >
               > То есть вы считаете одного себя вменяемым

               Ні, не одного себе

               >
               > а всех канадцев (к примеру), которые каждый год предоставляют политическое убежище десяткам тысяч мнимых и настоящих жертв политических репрессий -- больными на голову? Или купленными сионистами?

               Не хворими і не купленими. Просто чи то критерії надання притулку, чи то хвахівці, які його не дають (тут наводили приклади, яку ахінею несли наші колишні співвітчизники, і їм надавали притулок у США), не дозволяють отримати притулок більшості палестинців.

               >
               > Совки -- они и в Израиле совки.

               І в Канаді теж.

               >
               > А в чем разница?

               В тому, що США намагаються вражати військові об"єкти, а Ізраїль тупо бомбить мирні. Різниця просто величезна. Тому й ненависть до Ізраїля серед палестинців набагато більша, ніж в Іраку до американців. І ніколи ця ненависть не зникне, якщо і далі Ізраїль поводитиме себе саме так.

               >
               > Как именно? Будет защищаться от нападений на него?

               Ні, буде вбивати пачками дітей та жінок, які на нього не нападають.

               >
               > Где я вру?

               В тому, що Ізраїль лише захищається.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.10 | ilia25

                Вы повторяете пропагнду, где фаши факты?

                Михайло Свистович пише:
                > ilia25 пише:
                > >
                > > То есть вы считаете одного себя вменяемым
                >
                > Ні, не одного себе
                >
                > >
                > > а всех канадцев (к примеру), которые каждый год предоставляют политическое убежище десяткам тысяч мнимых и настоящих жертв политических репрессий -- больными на голову? Или купленными сионистами?
                >
                > Не хворими і не купленими. Просто чи то критерії надання притулку, чи то хвахівці, які його не дають (тут наводили приклади, яку ахінею несли наші колишні співвітчизники, і їм надавали притулок у США), не дозволяють отримати притулок більшості палестинців.

                Какие такие критерии не позволят канадцам принять израильских арабов, если бы их действительно притесняли в Израиле? Вы знаете, эти критерии, или просто так языком мелете?

                > > А в чем разница?
                >
                > В тому, що США намагаються вражати військові об"єкти, а Ізраїль тупо бомбить мирні.

                У вас есть пример хоть одного случая, когда целью удара был бы мирный обьект?

                > Різниця просто величезна. Тому й ненависть до Ізраїля серед палестинців набагато більша, ніж в Іраку до американців.

                Вы эту ненависть сами меряли?

                > > Как именно? Будет защищаться от нападений на него?
                >
                > Ні, буде вбивати пачками дітей та жінок, які на нього не нападають.

                Вы знаете как можно гарантировано убивать террористов так, чтобы не пострадали другие люди, находяшиеся с ним в одной комнате?

                Израиль может пересмотреть свою тактику так, чтобы уменьшить вероятность гибели мирного населения. Но тогда у террористов жизнь будет намного легче, и они смогут убивать намного больше израильтян.

                Почему Израиль должен жертвовать своими мирными гражданами, чтобы спасти жизнь палестинцев, которые его в гробу видали? И кто вы такой, чтобы указывать Израилю, что он может, а что не может делать, чтобы защитить своих граждан от террористических атак?

                > > Где я вру?
                >
                > В тому, що Ізраїль лише захищається.

                Докажите. Назовите мне хоть один случай, когда израильская военная оиперация -- любая -- не была бы ответом на террористический акт, и не ставила бы целью предотвратить новые атаки.

                Я уже сказал чем вызвана нынешняя операция в Газе -- постоянными обстрелами Израиля ракетами Кассам.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.10 | Михайло Свистович

                 пропаганду повторюєте Ви, а фактів я наві цілу купу

                 ilia25 пише:
                 >
                 > Какие такие критерии не позволят канадцам принять израильских арабов, если бы их действительно притесняли в Израиле?

                 Не знаю, спитайте в канадців, які надають притулок брехливим українцям. Сам знаю таких "біженців".

                 >
                 > У вас есть пример хоть одного случая, когда целью удара был бы мирный обьект?

                 А хіба в Канаді телебачення не працює? Чи воно аж настільки проізраїльськи цензуроване? Не вірю.

                 >
                 > Вы эту ненависть сами меряли?

                 Не сам, але маю доста вимірювачів безпосередньо у місцях подій

                 >
                 > Вы знаете как можно гарантировано убивать террористов так, чтобы не пострадали другие люди, находяшиеся с ним в одной комнате?

                 Справа в тому, що вбивають в основному людей у кімнатах, де терористів немає. Так, про всяк випадок (а раптом є?). Ну а якщо Ви вважаєте, що нормальним є в"їхати на територію кварталу на танку та, навіть знаючи, що у багатоквартирному будинку є терорист, відкрити вогонь по цьому будинку, то який Ви після цього демократ?

                 >
                 > Израиль может пересмотреть свою тактику так, чтобы уменьшить вероятность гибели мирного населения. Но тогда у террористов жизнь будет намного легче, и они смогут убивать намного больше израильтян.

                 Дуже демократично. Краще вбити 20 палестинських дітей та жінок, але зберегти життя одного ізраїльтянина.

                 >
                 > Почему Израиль должен жертвовать своими мирными гражданами, чтобы спасти жизнь палестинцев, которые его в гробу видали?

                 Якщо він є тоталітарною державою, то не мусить, звичайно. Якщо демократичною - мусить.

                 >
                 > И кто вы такой, чтобы указывать Израилю, что он может, а что не может делать, чтобы защитить своих граждан от террористических атак?

                 Дуже демократтчна заява. Ну а тоді Ви хто такий, щоб оцінювати дії палестинців і навіть укракїнців? Подобається запитання у Вашому демократичному стилі?

                 >
                 > Докажите. Назовите мне хоть один случай, когда израильская военная оиперация -- любая -- не была бы ответом на террористический акт, и не ставила бы целью предотвратить новые атаки.

                 Так говорили всі державні терористи. Наприклад, російські щодо Чечні. І діяли відповідно. От Ізраїль більше Росію нагадує, а не США.

                 >
                 > Я уже сказал чем вызвана нынешняя операция в Газе -- постоянными обстрелами Израиля ракетами Кассам.

                 А я хіба заперечував?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.11.10 | ilia25

                  Жодного. Якшо вы не брехло, наведить його прямо тут.

                  Михайло Свистович пише:
                  > ilia25 пише:
                  > >
                  > > Какие такие критерии не позволят канадцам принять израильских арабов, если бы их действительно притесняли в Израиле?
                  >
                  > Не знаю, спитайте в канадців, які надають притулок брехливим українцям. Сам знаю таких "біженців".

                  Ну так чего вы мелете языком, если не знаете? Я про логику вообше молчу -- навравшему с три короба украинцу удается получить убежише, но ни одному израильскому арабу, котрого преследуют на самом деле, его не дали? Откуда вы знаете, что хоть один "преследуемый" хоть попытался его получить?

                  > > У вас есть пример хоть одного случая, когда целью удара был бы мирный обьект?
                  >
                  > А хіба в Канаді телебачення не працює? Чи воно аж настільки проізраїльськи цензуроване? Не вірю.

                  Вы не ответили на мой вопрос -- это значит, что таких примеров вы привести не можете, а продолжаете мелить языком.

                  > > Вы эту ненависть сами меряли?
                  >
                  > Не сам, але маю доста вимірювачів безпосередньо у місцях подій

                  Я вашим словам не верю, доказательств вы привести не в состоянии..

                  > > Вы знаете как можно гарантировано убивать террористов так, чтобы не пострадали другие люди, находяшиеся с ним в одной комнате?
                  >
                  > Справа в тому, що вбивають в основному людей у кімнатах, де терористів немає.

                  У вас есть статистика?

                  > Так, про всяк випадок (а раптом є?). Ну а якщо Ви вважаєте, що нормальним є в"їхати на територію кварталу на танку та, навіть знаючи, що у багатоквартирному будинку є терорист, відкрити вогонь по цьому будинку, то який Ви після цього демократ?

                  Я не считаю это нормальнум, но вы не можете показать какое отношение ваши голословные обвинения имеют к тому, что там на самом деле происходит?

                  > > Израиль может пересмотреть свою тактику так, чтобы уменьшить вероятность гибели мирного населения. Но тогда у террористов жизнь будет намного легче, и они смогут убивать намного больше израильтян.
                  >
                  > Дуже демократично. Краще вбити 20 палестинських дітей та жінок, але зберегти життя одного ізраїльтянина.

                  А как насчет убить 20 палестинцев, чтобы спасти 2000 израильских женшин и детей от гибели в терактах? Откуда вы знаете, сколько невинных израилтян заплатили бы жизнями за сокращение израилских военных операций в Палестине?

                  > > Докажите. Назовите мне хоть один случай, когда израильская военная оиперация -- любая -- не была бы ответом на террористический акт, и не ставила бы целью предотвратить новые атаки.
                  >
                  > Так говорили всі державні терористи. Наприклад, російські щодо Чечні. І діяли відповідно. От Ізраїль більше Росію нагадує, а не США.

                  Нет, Израиль больше напоминает США потому, что эти страны -- настоящие демократии. И в демократии террористы не работают на спецслужбы, как работал на ФСБ Басаев, как он вторгся в Дагестан, чтобы сделать Путину рейтинг перед выборами.

                  В демократической стране есть реалная свободная пресса и реальная оппозиция, которые такого не допустят.

                  Если бы вы понимали, что такое демократия, вы бы не рассказывали эти чудовищные бредни об Израиле.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.11 | Михайло Свистович

                   Дивіться телевізор. Я не вірю, що в Канаді цензура.

                   ilia25 пише:
                   >
                   > Ну так чего вы мелете языком, если не знаете? Я про логику вообше молчу -- навравшему с три короба украинцу удается получить убежише, но ни одному израильскому арабу, котрого преследуют на самом деле, его не дали? Откуда вы знаете, что хоть один "преследуемый" хоть попытался его получить?

                   А Ви точно знаєте, що нікому не дали?

                   >
                   > Вы не ответили на мой вопрос -- это значит, что таких примеров вы привести не можете

                   Я не думав, що існують такі, як Ви, а тому не купив відеомагнітофон, щоб записати це з телевізора, потім відцифрувати і повісити на Майдан лише заради того, щоб Вас переконати :)

                   >
                   > Я вашим словам не верю

                   А мені це глибоко по-барабану. Головне, що я це знаю.

                   >
                   > У вас есть статистика?

                   Ні, я займаюся ектраполяцією і не є зацикленим на світовій єврейській змові, щоб вести таку статистику хоча б з повідомлень ЗМІ.

                   >
                   > Я не считаю это нормальнум, но вы не можете показать какое отношение ваши голословные обвинения имеют к тому, что там на самом деле происходит?

                   Продовжуйте вірити, що там цього немає

                   >
                   > А как насчет убить 20 палестинцев, чтобы спасти 2000 израильских женшин и детей от гибели в терактах?

                   Дуже позитивно. Але насправді мириних палестинців від рук ізраїльтян гине набагато більше.

                   >
                   > Нет, Израиль больше напоминает США потому, что эти страны -- настоящие демократии

                   Не смішіть про Ізраїль

                   >
                   > И в демократии террористы не работают на спецслужбы, как работал на ФСБ Басаев

                   Він не працював, він ФСБ використовував.

                   >
                   > как он вторгся в Дагестан, чтобы сделать Путину рейтинг перед выборами

                   Це він Вам сам розповів?

                   >
                   > В демократической стране есть реалная свободная пресса и реальная оппозиция, которые такого не допустят.
                   >
                   > Если бы вы понимали, что такое демократия, вы бы не рассказывали эти чудовищные бредни об Израиле.

                   Я дуже добре, на відміну від Вас, розумію, що таке демократія. Тому не користуюся критерієм "Цього не може бути, бо цього не може бути ніколи". Відходьте від догматики - світ різнокольоровий.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2006.11.11 | ilia25

                    А я не верю, то же самое нельзя было бы найти в Интернете

                    Но вы в интеренте ничего найти не можете потому, что ваших росказней там нет.

                    Михайло Свистович пише:
                    > ilia25 пише:
                    > >
                    > > Ну так чего вы мелете языком, если не знаете? Я про логику вообше молчу -- навравшему с три короба украинцу удается получить убежише, но ни одному израильскому арабу, котрого преследуют на самом деле, его не дали? Откуда вы знаете, что хоть один "преследуемый" хоть попытался его получить?
                    >
                    > А Ви точно знаєте, що нікому не дали?

                    Уверен, потому что это было бы на первых полосах газет. Потому, что трудно согласиться с политическим преследованием лиц, которые голосуют и заседают в парламенте. В 2003-м году такая сенсация случилась в Америка -- впервые гражданин Израиля получил убежище за "экономическое" преследование -- но он был наполовину араб, наполовину еврей. Еще я знаю один случай, когда в Америке другому израильскому арабу отказали.

                    > > Вы не ответили на мой вопрос -- это значит, что таких примеров вы привести не можете
                    >
                    > Я не думав, що існують такі, як Ви, а тому не купив відеомагнітофон, щоб записати це з телевізора

                    Все, новости, которые показывают по телевизору есть в Интернете. Но и там вы ничего найти не можете.

                    > > А как насчет убить 20 палестинцев, чтобы спасти 2000 израильских женшин и детей от гибели в терактах?
                    >
                    > Дуже позитивно. Але насправді мириних палестинців від рук ізраїльтян гине набагато більше.

                    И израилских жизней это спапсет намного больше, чем 2000.


                    Насколько я понимаю из этой дискусии, все ваши обвинения Израиля основаны на одном единственном факте: палестинцев в этом конфликте гибнет намного больше, чем израильтян. Других у вас нет.

                    Но как я вам уже обьяснял, это не означает, что Израиль не пытается уменьшить количество жертв. Просто он пытается уменьшить количество жерт с обеих сторон. И если за уменьшение жертв среди палестинцев на 100 в год придется заплатить увеличением жертв среди израильтян на 1000 в год, то Израиль не может на это пойти. Просто потому, что тогда в этом конфликте будет гибнуть на 900 человек больше каждый год.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.11.11 | Михайло Свистович

                     Впевнений, що можна. Але Ви не хочете.

                     ilia25 пише:
                     > Но вы в интеренте ничего найти не можете потому, что ваших росказней там нет

                     Впевнений, що є, але витрачати час на переконання зашореної людини - занадто дорого для мене :)

                     >
                     > Уверен, потому что это было бы на первых полосах газет

                     Знову "якби так було б, то було б". З якої радості воно б там було.

                     >
                     > Потому, что трудно согласиться с политическим преследованием лиц, которые голосуют и заседают в парламенте

                     Хіба що Вам важко. Он євреї, які отримали політичний притулок у США через "страшні переслідування" (тут Немезис колись описував дослідження на цю тему одного американця), також голосують і засідають в нашому парламенті.

                     >
                     > Все, новости, которые показывают по телевизору есть в Интернете. Но и там вы ничего найти не можете.

                     Див. вище ;)

                     >
                     > И израилских жизней это спапсет намного больше, чем 2000

                     Ви пророк? То підрахуйте, скільки є терористів та скільки їх жертв. Та врешті решт з кимсь військовим порадьтеся, а не несіть ахінею, сплетену зі стереотипів. Є реальні загублені життя, а Ви тут сужте якісь віртуальні врятовані.

                     >
                     > Но как я вам уже обьяснял, это не означает, что Израиль не пытается уменьшить количество жертв. Просто он пытается уменьшить количество жерт с обеих сторон. И если за уменьшение жертв среди палестинцев на 100 в год придется заплатить увеличением жертв среди израильтян на 1000 в год, то Израиль не может на это пойти

                     Все відбувається навпаки. Зменшення жертв серед ізраїльтян на 100 осіб призводить до загибелі 1000 палестинців. Тому війна триватиме довго і нудно.
                     згорнути/розгорнути гілку відповідей
                     • 2006.11.12 | ilia25

                      Я хочу, але його там немає

                      Михайло Свистович пише:
                      > ilia25 пише:
                      > > Но как я вам уже обьяснял, это не означает, что Израиль не пытается уменьшить количество жертв. Просто он пытается уменьшить количество жерт с обеих сторон. И если за уменьшение жертв среди палестинцев на 100 в год придется заплатить увеличением жертв среди израильтян на 1000 в год, то Израиль не может на это пойти
                      >
                      > Все відбувається навпаки. Зменшення жертв серед ізраїльтян на 100 осіб призводить до загибелі 1000 палестинців. Тому війна триватиме довго і нудно.

                      Звідки ви це знаете, що все відбуваєтся "навпаки"? У вас є відповідні розрахунки, що моделюють моделюють цю ситуацію, чи ви перевіряли цю теорію на практиці? Чому зменшення жерт среред ізраїльтян на 100 призводить до додаткової загибелі 1000 палестинців, а не 10?

                      Звідки ви знаєте, що якщо б паленстинців гинуло в двічі менше, жертви в Ізраїлі не збільшилися б у 200 разів?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.11.12 | Михайло Свистович

                       Re: Я хочу, але його там немає

                       ilia25 пише:
                       >
                       > Звідки ви це знаете, що все відбуваєтся "навпаки"?

                       Із засобів масової інформації

                       >
                       > У вас є відповідні розрахунки, що моделюють моделюють цю ситуацію, чи ви перевіряли цю теорію на практиці?

                       Я просто знаю ситуацію і вмію примушувати себе думати, знехтувавши стереотипами.

                       >
                       > Чому зменшення жерт среред ізраїльтян на 100 призводить до додаткової загибелі 1000 палестинців, а не 10?

                       Тому що ізраїльтянам наплювати на життя палестинців

                       >
                       > Звідки ви знаєте, що якщо б паленстинців гинуло в двічі менше, жертви в Ізраїлі не збільшилися б у 200 разів?

                       Я просто знаю ситуацію і вмію примушувати себе думати, знехтувавши стереотипами. Вивчіть матчасть, і Ви все зрозумієте.
                       згорнути/розгорнути гілку відповідей
                       • 2006.11.12 | ilia25

                        Що й треба було довести

                        Михайло Свистович пише:
                        > > Звідки ви знаєте, що якщо б паленстинців гинуло в двічі менше, жертви в Ізраїлі не збільшилися б у 200 разів?
                        >
                        > Я просто знаю

                        Що й треба було довести -- ви мелете дурниці, а коли вас питають про обгрунтування у вас одна відповідь -- "я просто знаю".
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.11.13 | Михайло Свистович

                         Re: Що й треба було довести

                         ilia25 пише:
                         >
                         > Що й треба було довести -- ви мелете дурниці

                         Лише Ви

                         >
                         > а коли вас питають про обгрунтування у вас одна відповідь -- "я просто знаю".

                         Бо знаю
         • 2006.11.10 | Михайло Свистович

          Re: на ваші питання відповісти легко

          толя дейнека пише:
          >
          > Я припускаю, що ізраїль міг би справді жити нормально і сам заробляти собі на життя, якби припинив божевільну конфронтацію з усіма сусідами по периметру і припинив би отруювати весь світ флюїдами нациської зверхності.

          Весь світ він не отруює, не перебільшуйте. А чи міг би Ізраїль жити нормально - теж дискусійне питання. Адже занадто багато арабів вважає, що він не має права на існування як держава.
        • 2006.11.10 | Михайло Свистович

         ні, вони цього не приховують Re: Только они это умело скрывают

         ilia25 пише:
         >
         > Я не спарашиваю, что они говорят, а спрашиваю почему они из не стремятся из "фашистского" Израиля уехать? Что их там держит, особенно тех, у кого есть израильский паспорт?

         Їм нема куди їхати

         >
         > У них есть своя половина Палестины, и они там давно могли бы создать свое государство, если бы они этого хотели

         Вони цього дуже хочуть. І поклали за це не один десяток тисяч життів.

         >
         > Эти земли не были даже оккупированы до 67-го года

         Але були взяті під юрисдикцію Йорданією. Там теж не так просто. Араб арабу друг, товариш і лис.

         >
         > И сейчас у них нет полноценного государства только потому, что экстремисты продолжают нападать на Израиль всеми способами, которые у них есть.

         Не тільки і навіть не стільки тому.

         >
         > Тогда снова вопрос -- как так получается, что в "фашистской" стране "недолюди" зарабатывают больше, чем у себя дома?

         Так само як грузини, українці чи молдавани в Росії.
      • 2006.11.10 | Михайло Свистович

       Re: дихайте глибше, на повні груди

       ilia25 пише:
       >
       > Почему миллионам палестинцев не западло жить в "фашистком" Израиле "на правах батраків", а еще сотням тысяч не западло ездить в фашистскую страну на работу? Они что, мазохисты, им доставляет удовольствие, что с ними обращаются как "недолюдьми"?

       Їм западло, вони не мазохісти, але кращого вибору в них немає. Так само як багатьом донеччанам западло жити в янучарні та працювати на підприємствах Ахметова чи Колесникова, однак кращого вибору в них немає.
    • 2006.11.08 | толя дейнека

     Re: звичайнісінький фашизм

     08.11.2006, Бейт-Ханун 09:55:14 В результате попадания израильского танкового снаряда в жилой дом в г.Бейт-Ханун в секторе Газа погибли по крайней мере 18 человек, еще 40 получили ранения. По сообщениям свидетелей происшествия, во время израильской атаки по жилым кварталам на севере города было выпущено не менее 5 танковых снарядов. Дополнительных сведений не сообщается, передает (C) Associated Press.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.08 | ilia25

      Re: звичайнісінький фашизм

      толя дейнека пише:
      > 08.11.2006, Бейт-Ханун 09:55:14 В результате попадания израильского танкового снаряда в жилой дом в г.Бейт-Ханун в секторе Газа погибли по крайней мере 18 человек, еще 40 получили ранения. По сообщениям свидетелей происшествия, во время израильской атаки по жилым кварталам на севере города было выпущено не менее 5 танковых снарядов. Дополнительных сведений не сообщается, передает (C) Associated Press.

      Из этих жилых кварталов Израиль регулярно обстреливается ракетами Кассам. Террористы специально используют мирное население как живой щит, чтобы использовать жертвы среди мирного населения в пропаганде. На которую вы с радостью ведетесь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.09 | толя дейнека

       Re: звичайнісінький фашизм

       з огляду на кількість жертв я б почав з того що ізраїль "регулярно обстреливает ракетами" а також вертолітами, літаками, танками артилерією і звичайною зброєю цілком реальні "мирні квартали з цивільними мешканцями". Навіть в "мирний рік без війни" мова йде про тисячі вбитих палестинців річно, це в десятки раз перевершує жертви ізраїльтян (переважно військових зараз). Ізраїлю треба кінчати з окупацією і йти на мир, тоді і тільки тоді проблеми вирішаться.

       з огляду, що шісдесят років безперервно йде війна, не можу зробити іншого висновку, що сіоніським вождям саме це і треба - безперервно тримати свій народ у стані війни. Це і є мета.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.09 | ilia25

        Re: звичайнісінький фашизм

        толя дейнека пише:
        > з огляду на кількість жертв я б почав з того що ізраїль "регулярно обстреливает ракетами" а також вертолітами, літаками, танками артилерією і звичайною зброєю цілком реальні "мирні квартали з цивільними мешканцями". Навіть в "мирний рік без війни" мова йде про тисячі вбитих палестинців річно, це в десятки раз перевершує жертви ізраїльтян (переважно військових зараз). Ізраїлю треба кінчати з окупацією і йти на мир, тоді і тільки тоді проблеми вирішаться.
        >
        > з огляду, що шісдесят років безперервно йде війна, не можу зробити іншого висновку, що сіоніським вождям саме це і треба - безперервно тримати свій народ у стані війни. Це і є мета.

        Ну тогда почему палестинцы продолжают взрывать в Израиле автобусы со школьниками, и запускать ракеты по его городам? Чтобы дать "сионистским вождям" реальную причину бомбить территории? В военном плане это бесмыссленно, и никак на боеспособность Израиля не влияет.

        Но зато КАЖДАЯ военная операция Израиля на палестинских территориях проводится в ответ на какие-то конретные нападения на Израиль. Пследняя -- в ответ на обстрелы ракетами из Газы. Зачем палестинцы это делают?

        Почему бы им не перестать шмалять ракетами, по Израилю и показать мировому сообществу, что Израиль ведет неспровоцированную агрессию?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.09 | толя дейнека

         Re: звичайнісінький фашизм

         ilia25 пише:
         > Ну тогда почему палестинцы продолжают взрывать в Израиле автобусы со школьниками, и запускать ракеты по его городам? Чтобы дать "сионистским вождям" реальную причину бомбить территории? В военном плане это бесмыссленно, и никак на боеспособность Израиля не влияет.
         >
         > Но зато КАЖДАЯ военная операция Израиля на палестинских территориях проводится в ответ на какие-то конретные нападения на Израиль. Пследняя -- в ответ на обстрелы ракетами из Газы. Зачем палестинцы это делают?
         >
         > Почему бы им не перестать шмалять ракетами, по Израилю и показать мировому сообществу, что Израиль ведет неспровоцированную агрессию?

         Ізраїль вбив вдесятеро більше палестинських учнів, а якщо він вбив вдесятеро більше учнів, завжди буде вдесятеро більше батьків, що потенційно в розпачі хочуть помститися вбивцям.
         Пресс-центр ЮНИСЕФ также констатировал "беспрецедентную волну насилия, жертвами которой только за последнюю неделю стали 14 детей". А всего в результате военных операций в секторе Газа с начала года погибли 113 детей.


         ізраїль ніколи не обтяжував себе дотриманням міжнародних норм, писаних і неписаних. Якщо щось можна вчинити і за це не настане кара - скоріше це буде зроблене. Поза всяким сумнівом, не зустрічаючи опору, юдейські нацисти будуть іти далі і далі без меж. Дій палестинців настільки ж виправдані і "безрозсудні", наскільки дії партизан проти німецьких фашистів.
         казки про КАЖДАЯ залиште для внутрішнього споживання генштабу. Він краще знає, для чого вчиняє напади. Зокрема, вбиваючи інвалідів у візках.

         загалом дуже шкода, що ви так вперто ототожнюєте себе з собаками війни, лише за те, що вони ваші соплемінники. Ототожнюйте себе з соплемінниками, а не з собаками війни - вони того не варті. Жити і жити нормально можна без співчуття і співучасті цим негідникам. Була б політична воля, мир можна було б побудувати вже п'ятдесят раз. А вони заради біснуватих ідей не дають жити всьому світові і перетворили Ізраїль на гнійних війни і ненависті.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.09 | ilia25

          Что и требовалось доказать

          толя дейнека пише:
          > ilia25 пише:
          > > Ну тогда почему палестинцы продолжают взрывать в Израиле автобусы со школьниками, и запускать ракеты по его городам? Чтобы дать "сионистским вождям" реальную причину бомбить территории? В военном плане это бесмыссленно, и никак на боеспособность Израиля не влияет.
          > >
          > > Но зато КАЖДАЯ военная операция Израиля на палестинских территориях проводится в ответ на какие-то конретные нападения на Израиль. Пследняя -- в ответ на обстрелы ракетами из Газы. Зачем палестинцы это делают?
          > >
          > > Почему бы им не перестать шмалять ракетами, по Израилю и показать мировому сообществу, что Израиль ведет неспровоцированную агрессию?
          >
          > Ізраїль вбив вдесятеро більше палестинських учнів, а якщл він вбив вдесятеро більше учнів, завжди буде вдесятеро більше батьків, що потенційно в розпачі хочуть помститися вбивцям.

          Ну что и требовалось доказать. Палестинцы хотят крови -- поэтому эта война и продолжатеся. Израиль будет защищаться то тех пор, пока на него будут нападать.

          > казки про КАЖДАЯ залиште для внутрішнього споживання генштабу. Він краще знає, для чого вчиняє напади. Зокрема, вбиваючи інвалідів у візках.

          Да это все знают. Даже если лидер террористов, ведущих войну чтобы уничтожить Израиль, в инвалидной коляске, он все равно лидер террористов, у которого руки по локоть в крови.

          > загалом дуже шкода, що ви так вперто ототожнюєте себе з собаками війни, лише за те, що вони ваші соплемінники.

          Как сказал Чарли Чаплин в аналогичной ситуации -- к сожалению, не имею чести быть их соплеменником.
        • 2006.11.10 | Михайло Свистович

         Re: звичайнісінький фашизм

         ilia25 пише:
         >
         > Но зато КАЖДАЯ военная операция Израиля на палестинских территориях проводится в ответ на какие-то конретные нападения на Израиль. Пследняя -- в ответ на обстрелы ракетами из Газы.

         І це виправдовує вбивство мирного населення? Це ж дикість? Це те саме, що я зараз піду спалю будинок, де жили ті, хто вчора заліз до Ірпінського міськвиконкому.

         >
         > Зачем палестинцы это делают?

         Це вже інше питання. Хоча б тому, що роблять це не всі палестинці, так само як і не всі євреї за те, щоб бомбити Палестину. Але дивує Ваша, який тут з себе корчитьь супердемократа, звичка виправдовувати одних злочинців, бо існують інші.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.10 | ilia25

          Re: звичайнісінький фашизм

          Михайло Свистович пише:
          > ilia25 пише:
          > >
          > > Но зато КАЖДАЯ военная операция Израиля на палестинских территориях проводится в ответ на какие-то конретные нападения на Израиль. Пследняя -- в ответ на обстрелы ракетами из Газы.
          >
          > І це виправдовує вбивство мирного населення? Це ж дикість?

          Вы действительно не видите разницы между теми, кто намеренно пытается убивать мирных людей, и теми, кто пытается уничтожить террористов, но случайно попадает по другим?

          Ну не придумали еще такого высокоточного оружия, которе гарантированно уничтожало только свою цель, не причиняя вреда никому больше. Так что должен делать Израиль? Сидеть сложа руки, пока его будут методично стирать с лица земли?

          > >
          > > Зачем палестинцы это делают?
          >
          > Це вже інше питання. Хоча б тому, що роблять це не всі палестинці, так само як і не всі євреї за те, щоб бомбити Палестину.

          Ну вы даете. Вы действительно думаете, что "бомбить Палестину" -- это в Израиле что-то типа национального спорта, и часть хочет им заниматься, а часть -- нет?

          В Израиле НИКТО не выступает за то, чтобы бомбить Палестину просто так, за то, что она Палестина. И в Израиле ВСЕ выступают за удары по палестинским террористам, которые хотят уничтожить Израиль. Даже если при этом страдает мирное население. Потому что иначе Израиль будет просто уничтожен.


          > Але дивує Ваша, який тут з себе корчитьь супердемократа, звичка виправдовувати одних злочинців, бо існують інші.

          Я не оправдываю преступников, я защищаю хороших людей, кторых вы называете преступниками безо всяких на то оснований.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.10 | Михайло Свистович

           Re: звичайнісінький фашизм

           ilia25 пише:
           >
           > Вы действительно не видите разницы между теми, кто намеренно пытается убивать мирных людей, и теми, кто пытается уничтожить террористов, но случайно попадает по другим?

           Ви дійсно не бачите схожість цієї "случайності" з діями фашистів в українських чи білоруських селах, коли партизани вбивали когось на окраїні?

           >
           > Ну не придумали еще такого высокоточного оружия, которе гарантированно уничтожало только свою цель, не причиняя вреда никому больше. Так что должен делать Израиль? Сидеть сложа руки, пока его будут методично стирать с лица земли?

           Не вигадуйте. Ізраїль не зітреш такими методами, як це роблять палестинці. Це раз. Як діють американці - вивчіть матчасть і спробуйте порівняти з діями ізраїльтян. Це два. Чи Ви не бачите, що більшість "захисних" операцій пов"язано не з безпосередніми ударами по військових об"єктах, а з випадками, коли десь за кілометр чи бьільше від населеного пункту застрелили якогось ізраїльського солдата, а потім в цей пункт в"їжджають ізраїльські танки, стріляючи куди попало, хоча по них вогонь ніхто не веде?

           >
           > Ну вы даете. Вы действительно думаете, что "бомбить Палестину" -- это в Израиле что-то типа национального спорта, и часть хочет им заниматься, а часть -- нет?

           Я не думаю, я це знаю. Зараз, правда, частка "спортсменів" значно менша, нід років 20-25 тому.

           >
           > В Израиле НИКТО не выступает за то, чтобы бомбить Палестину просто так, за то, что она Палестина

           Розповідайте казки комусь іншому, а не тому, хто чув це з вуст самих ізраїльтян (і не тільки радянського походження)

           >
           > И в Израиле ВСЕ выступают за удары по палестинским террористам, которые хотят уничтожить Израиль

           Ці казки також залиште для більш наївних.

           >
           > Потому что иначе Израиль будет просто уничтожен.

           Не смішіть, а вивчіть матчасть: кількість і якість палестинської зброї, їх можливості, оборону Ізраїля, приріст його населення тощо. Якщо Ізраїль і буде знищений, то тільки тому, що колись кількість арабського населення серед його громадян перевищить кількість єврейського.

           >
           > Я не оправдываю преступников, я защищаю хороших людей, кторых вы называете преступниками безо всяких на то оснований.

           Хороші люди не скидають бомби на похоронні процесії і не стріляють в будинок тільки тому, що танкові треба проїхати повз нього, а тому про всяк випадок потрібно знищити гранатометника, хоча його у тому будинку, скоріш за все, немає.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.10 | ilia25

            ОК, проведем мысленный эксперимент

            Михайло Свистович пише:
            > > Ну вы даете. Вы действительно думаете, что "бомбить Палестину" -- это в Израиле что-то типа национального спорта, и часть хочет им заниматься, а часть -- нет?
            >
            > Я не думаю, я це знаю. Зараз, правда, частка "спортсменів" значно менша, нід років 20-25 тому.

            Хорошо, проведем мысленный эксперимент. Допустим что вы на это способны.

            Вы не спорите с тем фактом, что Израиль постоянно подвергается нападениям палестинских террористов.

            Теперь вопрос.

            Какие именно ФАКТЫ позволяют вам утверждать, что военные операции Израиля -- это спорт, а не попытка свести к минимуму нападения на него?

            Пока вы привели только один аргумент -- палестинцев гибнет больше. Но это ни о чем не говорит. Израиль пытается найти оптимальный баланс. Конечно он мог бы проводить свои операции с меньшим риском для палестинцев, но откуда вы знаете, что тогда риск для самих израильтян не увеличился бы многократно? И что в результате суммарное число погибших с обеих сторон от этого не увеличилось бы?

            То есть тупое сравнение количества погибших не катит. Лучше, чтобы гибло 5 израильтян на 200 палестинцев (205 в сумме), чем 150 на 150 (300 в сумме), не так ли? Не говоря уже про 2000 на 5.

            Ну, какие еще у вас аргументы?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.10 | Михайло Свистович

             Re: ОК, проведем мысленный эксперимент

             ilia25 пише:
             >
             > Хорошо, проведем мысленный эксперимент. Допустим что вы на это способны.

             На відміну від Вас

             >
             > Вы не спорите с тем фактом, что Израиль постоянно подвергается нападениям палестинских террористов.

             Ні.

             >
             > Какие именно ФАКТЫ позволяют вам утверждать, что военные операции Израиля -- это спорт, а не попытка свести к минимуму нападения на него?

             Слова самих ізраїльтян та жорстокий характер їхніх операцій

             >
             > Пока вы привели только один аргумент -- палестинцев гибнет больше. Но это ни о чем не говорит. Израиль пытается найти оптимальный баланс. Конечно он мог бы проводить свои операции с меньшим риском для палестинцев, но откуда вы знаете, что тогда риск для самих израильтян не увеличился бы многократно?

             Звичайно, збільшився б. Загинуло б не 2 солдати на 50 палестинських дітей, а 3 чи 4. А найменший ризик буде, якщо застосовувати тактику випаленої землі.

             >
             > И что в результате суммарное число погибших с обеих сторон от этого не увеличилось бы?

             Ні. Зменшилось би. Бо мирних палестинців гинезначно більше, ніж ізраїльських солдат. І взагалі візьміть будь-яку війну та порахуйте втрати мирні і військові. Навіть війну США в Іраку.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.10 | ilia25

              Re: ОК, проведем мысленный эксперимент

              Михайло Свистович пише:
              > ilia25 пише:
              > > Пока вы привели только один аргумент -- палестинцев гибнет больше. Но это ни о чем не говорит. Израиль пытается найти оптимальный баланс. Конечно он мог бы проводить свои операции с меньшим риском для палестинцев, но откуда вы знаете, что тогда риск для самих израильтян не увеличился бы многократно?
              >
              > Звичайно, збільшився б. Загинуло б не 2 солдати на 50 палестинських дітей, а 3 чи 4. А найменший ризик буде, якщо застосовувати тактику випаленої землі.

              Откуда вы это знаете, что 3 или 4? А почему не 334, и не солдат, а мирных граждан Израиля, которых гибнут каждый год в результате ракетных обстрелов и атак террористов-смертников?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.11 | Михайло Свистович

               Re: ОК, проведем мысленный эксперимент

               ilia25 пише:
               >
               > Откуда вы это знаете, что 3 или 4? А почему не 334, и не солдат, а мирных граждан Израиля, которых гибнут каждый год в результате ракетных обстрелов и атак террористов-смертников?

               Знаю із засобів масової інформації. А Ви, якщо ознайомитесь зі статистикою загиблих, також багато нового для себе взнаєте.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.11 | ilia25

                Re: ОК, проведем мысленный эксперимент

                Михайло Свистович пише:
                > ilia25 пише:
                > >
                > > Откуда вы это знаете, что 3 или 4? А почему не 334, и не солдат, а мирных граждан Израиля, которых гибнут каждый год в результате ракетных обстрелов и атак террористов-смертников?
                >
                > Знаю із засобів масової інформації. А Ви, якщо ознайомитесь зі статистикою загиблих, також багато нового для себе взнаєте.

                Это был мысленный эксперимент, друг мой. Мы обсуждали гипотетическую ситуацию, о которой СМИ не имели никакого понятия, и не могли вам о ней написать. И, тем более, предоставить статистику.

                Этот эксперимент, таким образом, провалился потому, что я его с самого базировал на предположении, которое оказалось очевидно неверным.
      • 2006.11.10 | Михайло Свистович

       Re: звичайнісінький фашизм

       ilia25 пише:
       > толя дейнека пише:
       > > 08.11.2006, Бейт-Ханун 09:55:14 В результате попадания израильского танкового снаряда в жилой дом в г.Бейт-Ханун в секторе Газа погибли по крайней мере 18 человек, еще 40 получили ранения. По сообщениям свидетелей происшествия, во время израильской атаки по жилым кварталам на севере города было выпущено не менее 5 танковых снарядов. Дополнительных сведений не сообщается, передает (C) Associated Press.
       >
       > Из этих жилых кварталов Израиль регулярно обстреливается ракетами Кассам. Террористы специально используют мирное население как живой щит, чтобы использовать жертвы среди мирного населения в пропаганде. На которую вы с радостью ведетесь.

       Тобто, Ви вважаєте справедливим обстрілювати квартали з мирним населенням, свідомо вбиваючи жінок і дітей тільки тому, що вчора якийсь придурок випустив звідти ракету. Я дуже шкодую, що у Вашому кварталі не проживає такий придурок.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.10 | ilia25

        Re: звичайнісінький фашизм

        Михайло Свистович пише:
        > Тобто, Ви вважаєте справедливим обстрілювати квартали з мирним населенням, свідомо вбиваючи жінок і дітей тільки тому, що вчора якийсь придурок випустив звідти ракету.

        Во-первых, если бы Израиль СОЗНАТЕЛНО обстреливал кварталы с мирным населением, то жертв было бы не 18, а 18 тысяч. Вы думете у Израиль не может сравнять Газу с землей за несколько часов?

        Во-вторых, нападения на Израиль -- это "не один придурок выпустил ракету", это десятки ракет, это их налаженное производство и регулярные обстрелы. Если Израиль не будет защищаться, то эти десяки очень быстро станут сотнями и тысячами.

        > Я дуже шкодую, що у Вашому кварталі не проживає такий придурок.

        У меня в квартале такой придурок не живет потому, что о нем тут же сообщат в полицию и на этом история закончится. А жители Газы приходят посмотреть на запуски ракет боевиками целыми семьями, как мы в детстве хотили на празничный салют. Так что когда по ракетной установке попадает израильская бомба, у них тут же появляется повод бегать по улицем перед телекамерами с телами убитых детей.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.10 | Михайло Свистович

         Re: звичайнісінький фашизм

         ilia25 пише:
         >
         > Во-первых, если бы Израиль СОЗНАТЕЛНО обстреливал кварталы с мирным населением

         Він це робить несвідомо? У стані гіпнозу чи що?

         >
         > то жертв было бы не 18, а 18 тысяч. Вы думете у Израиль не может сравнять Газу с землей за несколько часов?

         Може. Так само як і південноафриканські расисти свого часу могли винищити всіх негрів за кілька днів. Але чомусь не винищили.

         >
         > Во-вторых, нападения на Израиль -- это "не один придурок выпустил ракету", это десятки ракет, это их налаженное производство и регулярные обстрелы.

         Якщо підрахувати, то на один квартал якраз і попаде один придурок. А ракети в Плестині не виробляють. Ізраїльських же ракет на неї падає у сотні разів більше.

         >
         > Если Израиль не будет защищаться, то эти десяки очень быстро станут сотнями и тысячами.

         Звідки сотні і тисячі? Народяться? І вбивство мирного населення має щось спільне з захистом? Здається, що ні. Особливо в нинішній ситуації. Бо вони лише породжують нові напади.

         >
         > У меня в квартале такой придурок не живет потому, что о нем тут же сообщат в полицию и на этом история закончится. А жители Газы приходят посмотреть на запуски ракет боевиками целыми семьями, как мы в детстве хотили на празничный салют.

         Бо там озброєні придурки захопили владу. От і мусять непридурки їм коритися, щоб виживати. А те, що на запуски дивляться ті, в кого від ізраїльських ракет загинули цивільні рідні, не дивує.

         >
         > Так что когда по ракетной установке попадает израильская бомба, у них тут же появляется повод бегать по улицем перед телекамерами с телами убитых детей.

         Ви помиляєтесь. Ще жодна ізраїльська бомба не впала на палестинську ракетну установку в момент, коли та обстрілювала Ізраїль під радісні крики дитячого натовпу. Не варто робити з арабів ідіотів, які не мають інстинкту самозбереження, а, особливо, не варто вважати арабок аж настільки позбавлених материнських відчуттів. Вони б не пустили дітей під бомби, якби було так, як Ви описуєте.

         В тому й проблема, що ізраїльські бомби, на відміну від американських, не дуже зважають на мирне населення й не роблять великої різниці між ракетною установкою та дитячою коляскою. До Ізраїлю і Палестини взагалі треба ввести війська НАТО, які б примусили і тих, і інших навчитися жити мирно.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.10 | ilia25

          Re: звичайнісінький фашизм

          Михайло Свистович пише:
          > ilia25 пише:
          > >
          > > Во-первых, если бы Израиль СОЗНАТЕЛНО обстреливал кварталы с мирным населением
          >
          > Він це робить несвідомо? У стані гіпнозу чи що?

          Нет, по ошибке.

          > > то жертв было бы не 18, а 18 тысяч. Вы думете у Израиль не может сравнять Газу с землей за несколько часов?
          >
          > Може. Так само як і південноафриканські расисти свого часу могли винищити всіх негрів за кілька днів. Але чомусь не винищили.

          Не могли 5 миллионов белых физически уничтожить 20 миллионов черных, живуших в одних городах с ними. Ни за несколко дней, ни вообще.

          > > Во-вторых, нападения на Израиль -- это "не один придурок выпустил ракету", это десятки ракет, это их налаженное производство и регулярные обстрелы.
          >
          > Якщо підрахувати, то на один квартал якраз і попаде один придурок. А ракети в Плестині не виробляють.

          Вы смеетесь? Это израильский сайт, но я не могу дать вам ссылку на Рейтерс или BBC, вы по английски не читаете:
          http://honestreporting.ru/articles/?id=230


          > Ізраїльських же ракет на неї падає у сотні разів більше.

          Ну не факт.

          > > Если Израиль не будет защищаться, то эти десяки очень быстро станут сотнями и тысячами.
          >
          > Звідки сотні і тисячі? Народяться?

          Нет, их сделают те, кто из-за израильских операций делает только десятки.

          > І вбивство мирного населення має щось спільне з захистом? Здається, що ні. Особливо в нинішній ситуації. Бо вони лише породжують нові напади.

          Израиль не стреляет по мирному населению. Но избежать невинных жертв невозможно потому, что террористы прячутся среди мирного населения.

          > > У меня в квартале такой придурок не живет потому, что о нем тут же сообщат в полицию и на этом история закончится. А жители Газы приходят посмотреть на запуски ракет боевиками целыми семьями, как мы в детстве хотили на празничный салют.
          >
          > Бо там озброєні придурки захопили владу. От і мусять непридурки їм коритися, щоб виживати. А те, що на запуски дивляться ті, в кого від ізраїльських ракет загинули цивільні рідні, не дивує.

          Так чего вы от Израиля хотите? Чтобы он аннексировал палестину, раз палестинцы не могут у себя нормальную страну сделать?

          На самом деле, Израиль так бы и поступил, если бы у него были для этого ресурсы (люди, прежде всего). Но у него их нет.

          > > Так что когда по ракетной установке попадает израильская бомба, у них тут же появляется повод бегать по улицем перед телекамерами с телами убитых детей.
          >
          > Ви помиляєтесь. Ще жодна ізраїльська бомба не впала на палестинську ракетну установку в момент, коли та обстрілювала Ізраїль під радісні крики дитячого натовпу.

          Еще как падала, под радостные крики:
          www.isra.com/news/69531

          > Не варто робити з арабів ідіотів, які не мають інстинкту самозбереження, а, особливо, не варто вважати арабок аж настільки позбавлених материнських відчуттів. Вони б не пустили дітей під бомби, якби було так, як Ви описуєте.

          Я тоже когда-то был наивным.

          > В тому й проблема, що ізраїльські бомби, на відміну від американських, не дуже зважають на мирне населення й не роблять великої різниці між ракетною установкою та дитячою коляскою.

          С чего вы это взяли?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.10 | Михайло Свистович

           Re: звичайнісінький фашизм

           ilia25 пише:
           >
           > Нет, по ошибке

           Не треба вважати ізраїльтян дебілами

           >
           > Не могли 5 миллионов белых физически уничтожить 20 миллионов черных, живуших в одних городах с ними. Ни за несколко дней, ни вообще.

           Ви ніколи не стріляли з автомата? Чи не знаєте, на що здатний лише один танк за один день "роботи" з беззбройним населенням?

           >
           > Вы смеетесь? Это израильский сайт, но я не могу дать вам ссылку на Рейтерс или BBC, вы по английски не читаете:
           > http://honestreporting.ru/articles/?id=230

           Я не мав на увазі ці примітивні саморобки. Якщо ж Ви про них, то взнайте дальність їх дії, потужність та виміряйте по карті, куди вони можуть дістати. І поясніть, яким чином так можна стерти Ізраїль?

           >
           > Ну не факт.

           Факт.

           >
           > Нет, их сделают те, кто из-за израильских операций делает только десятки.

           А чим ізраїльські операції заважають робити ракети? Якщо врахувати, що кількість палестинців, не зважаючи на вбивства їх ізраїльтянами, все одно зростає, а для виготовлення ракет достатньо невеликих площ під землею в найдальшому куточку сектору Газа, куди ізраїльські танки не доходять?

           >
           > Израиль не стреляет по мирному населению

           Ще й як стріляє

           >
           > Но избежать невинных жертв невозможно потому, что террористы прячутся среди мирного населения

           А як вони визначають терористів з танку чи літака серед багатоквартирної забудови? На нюх?

           >
           > Так чего вы от Израиля хотите?

           Я, слава Богу, нічого. Проблеми Ізраїля мене не хвилюють.

           >
           > Чтобы он аннексировал палестину, раз палестинцы не могут у себя нормальную страну сделать?

           Він вже це робив. Нічого не вийшло. І зараз не вийде. Бо йому. як і Вам, треба хоч іноді думати, а не зазомбовано повторювати пропагандистські штампи а-ля Буш.

           >
           > Еще как падала, под радостные крики:
           > www.isra.com/news/69531

           І де там радісні крики дітей?

           >
           > Я тоже когда-то был наивным

           Ви й зараз таким є

           >
           > С чего вы это взяли?

           З фактів і кількості жертв серед мирного населення.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.10 | ilia25

            Re: звичайнісінький фашизм

            Михайло Свистович пише:
            > > Вы смеетесь? Это израильский сайт, но я не могу дать вам ссылку на Рейтерс или BBC, вы по английски не читаете:
            > > http://honestreporting.ru/articles/?id=230
            >
            > Я не мав на увазі ці примітивні саморобки. Якщо ж Ви про них, то взнайте дальність їх дії, потужність та виміряйте по карті, куди вони можуть дістати. І поясніть, яким чином так можна стерти Ізраїль?

            Конечно бы их имели в виду, эти самоделки у вас в спальне не взрываются.

            От границы западного берега до пляжей Тель-Авива -- чуть больше 20 километров. Эта граница проходит по центру Ерусалима. Два самых больших города Израиля и миллионы их населяющие в пределах дальности этих самоделок.

            Если Израиль перестанет проводить операции по их уничтожению, то их просто станут выпускать сотнями и тысячами.

            > А чим ізраїльські операції заважають робити ракети? Якщо врахувати, що кількість палестинців, не зважаючи на вбивства їх ізраїльтянами, все одно зростає, а для виготовлення ракет достатньо невеликих площ під землею в найдальшому куточку сектору Газа, куди ізраїльські танки не доходять?

            Во-первых, израилские танки доходят куда угодно, ворпос только какой ценой для мирного населения. Во-вторых, Израиль прибегает к наземным операциям только когда совсем припечет. А между ними подпольные фабрики и террористов уничтожают высокоточным оружием с воздуха. Иногда при этом тоже гибнут находящиеся радом со взрывом мирные жители.

            > > Израиль не стреляет по мирному населению
            >
            > Ще й як стріляє

            Факты в студию. Я имею в виду прицельную стрельбу.

            > > Но избежать невинных жертв невозможно потому, что террористы прячутся среди мирного населения
            >
            > А як вони визначають терористів з танку чи літака серед багатоквартирної забудови? На нюх?

            Вы про Моссад слышали?

            > > Так чего вы от Израиля хотите?
            >
            > Я, слава Богу, нічого. Проблеми Ізраїля мене не хвилюють.

            Если бы волновали, вы бу о них что-то знали, а не делали вид, что знаете.

            > > С чего вы это взяли?
            >
            > З фактів і кількості жертв серед мирного населення.

            Тем не менее вы не можете обьяснить, каким образом Израиль может бороться с террористами так, чтобы при этом не гибло мирное население.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.10 | Михайло Свистович

             Re: звичайнісінький фашизм

             ilia25 пише:
             >
             > От границы западного берега до пляжей Тель-Авива -- чуть больше 20 километров. Эта граница проходит по центру Ерусалима. Два самых больших города Израиля и миллионы их населяющие в пределах дальности этих самоделок.
             >
             > Если Израиль перестанет проводить операции по их уничтожению, то их просто станут выпускать сотнями и тысячами.

             Ви дійсно не розумієте, що ізраїльські військові операції не наносять значної шкоди ні живій силі терористів ні кількості їхніх ракет? Ви не розумієте, що клепати можна їх тисячами під землею в підвалах на кордоні з Єгиптом, куди ізраїльські війська не доходять? Для того, щоб дійсно завадити їх випускати, слід окупувати весь сектор Газа, чого Ізраїль не робить. А тому палестинці випускатимуть їх стільки, скільки зможуть фізично.

             >
             > Во-первых, израилские танки доходят куда угодно

             Та ні.

             >
             > Во-вторых, Израиль прибегает к наземным операциям только когда совсем припечет

             Так отож

             >
             > А между ними подпольные фабрики и террористов уничтожают высокоточным оружием с воздуха

             Не смішіть. Таку "фабрику" за тиждень можна організувати в будь-якому підвалі. В Палестині це національний вид прибуткового заробітку - виготовлення кустарної зброї. Там половина населення цим займається.

             >
             > Факты в студию. Я имею в виду прицельную стрельбу.

             А навіщо прицільно? Достатньо просто неприцільно зафігачити з танку чи літака у стіну багатоквартирного будинку.

             >
             > Вы про Моссад слышали?

             Угу. Він для Вас, напевно, щосб на зразок всемогутньої міфологічної істоти.

             >
             > Если бы волновали, вы бу о них что-то знали, а не делали вид, что знаете.

             Вигляд робите Ви, точніше повторюєте примітивні американські пропагандистські стереотипи, які Вам там на вуха вішають. Я ж знаю.

             >
             > Тем не менее вы не можете обьяснить, каким образом Израиль может бороться с террористами так, чтобы при этом не гибло мирное население.

             Так само, як американці в Іраку. Вже стомився це повторювати.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.10 | ilia25

              Re: звичайнісінький фашизм

              Михайло Свистович пише:
              > ilia25 пише:
              > >
              > > От границы западного берега до пляжей Тель-Авива -- чуть больше 20 километров. Эта граница проходит по центру Ерусалима. Два самых больших города Израиля и миллионы их населяющие в пределах дальности этих самоделок.
              > >
              > > Если Израиль перестанет проводить операции по их уничтожению, то их просто станут выпускать сотнями и тысячами.
              >
              > Ви дійсно не розумієте, що ізраїльські військові операції не наносять значної шкоди ні живій силі терористів ні кількості їхніх ракет?

              А как я это могу "понимать", если это не соотвествует действительности?

              > Ви не розумієте, що клепати можна їх тисячами під землею в підвалах на кордоні з Єгиптом, куди ізраїльські війська не доходять?

              Вы думаете Израиль эту проблему не решает?

              > Для того, щоб дійсно завадити їх випускати, слід окупувати весь сектор Газа, чого Ізраїль не робить. А тому палестинці випускатимуть їх стільки, скільки зможуть фізично.

              ОТКУДА ВЫ ЭТО ЗНАЕТЕ?

              > > Во-первых, израилские танки доходят куда угодно
              >
              > Та ні.

              Куда в Газе они не ходят?

              > > Во-вторых, Израиль прибегает к наземным операциям только когда совсем припечет
              >
              > Так отож

              Так очеж?

              > > А между ними подпольные фабрики и террористов уничтожают высокоточным оружием с воздуха
              >
              > Не смішіть. Таку "фабрику" за тиждень можна організувати в будь-якому підвалі. В Палестині це національний вид прибуткового заробітку - виготовлення кустарної зброї. Там половина населення цим займається.

              Ну так их всех и бомбят.

              > > Факты в студию. Я имею в виду прицельную стрельбу.
              >
              > А навіщо прицільно? Достатньо просто неприцільно зафігачити з танку чи літака у стіну багатоквартирного будинку.

              А чтобы в дом попасть целиться не надо? Израиль атакует только те цели, о которых он уверен в том, что они террористические. Несогласны -- факты в студию.

              > > Вы про Моссад слышали?
              >
              > Угу. Він для Вас, напевно, щосб на зразок всемогутньої міфологічної істоти.

              Нет, но свое дело он знает. Как иначе вы думаете Израилю удалось уничтожить все руководство Хамаса, и не раз? То же самое и с другими целями террористов.

              > > Тем не менее вы не можете обьяснить, каким образом Израиль может бороться с террористами так, чтобы при этом не гибло мирное население.
              >
              > Так само, як американці в Іраку. Вже стомився це повторювати.

              А у америанцев мирное население не гибнет? Это просто цирк какой-то..
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.11 | Михайло Свистович

               Re: звичайнісінький фашизм

               ilia25 пише:
               >
               > А как я это могу "понимать", если это не соотвествует действительности?

               На жаль, відповідає. Терористи плодяться значно швидше. аніж їх винищують.

               >
               > Вы думаете Израиль эту проблему не решает?

               Практично ні. Як не вирішував феодал свої проблеми з іншим феодалом, витоптуючи посіви селян свого противника, які жили далеко від помістя і не могли очікувати на швидкий захист

               >
               > ОТКУДА ВЫ ЭТО ЗНАЕТЕ?

               Я багато чого знаю. З першоджерел ;)

               >
               > Куда в Газе они не ходят?

               До кордону з Єгиптом, наприклад. І через кордон. А там на Сінайському півострові в пустелі...

               >
               > Ну так их всех и бомбят

               Не смішіть. Бомбардувань занадто мало, а кустарними фабриками аж кишить весь сектор Газа. Там ледь не половина населення живе з того, що виготовляють зброю. Особливо популярні пояси шахіда. Собівартість матеріалів лише 10 доларів. Їх привозять прямо на дом. Виготувати пояс можна за 203 дні не поспішаючи. Хто ж гарно це вміє робити - виготовляє за день. Забирають продукцію також з дому. Платять по 90-100 доларів. Отак бідна палестинська родина має досить пристойний як для сектору Газа заробіток.

               >
               > А чтобы в дом попасть целиться не надо?

               Ні. Хіба що треба бутизовсім сліпим, щоб зблизька в нього не потрапити.

               >
               > Израиль атакует только те цели, о которых он уверен в том, что они террористические

               Не смішіть

               >
               > Нет, но свое дело он знает

               Цього замало

               >
               > Как иначе вы думаете Израилю удалось уничтожить все руководство Хамаса, и не раз?

               І не раз :) А Хамас все одно живіше всіх живих.

               >
               > А у америанцев мирное население не гибнет?

               У значно менших пропорціях.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.11 | ilia25

                Re: звичайнісінький фашизм

                Михайло Свистович пише:
                > ilia25 пише:
                > > Как иначе вы думаете Израилю удалось уничтожить все руководство Хамаса, и не раз?
                >
                > І не раз :) А Хамас все одно живіше всіх живих.

                А речь была вовсе не об этом. А о том, что если Моссад может навести рекету на лидера Хамаса, то навести ее на фабрику, призводящие ракеты, ему более чем по силам.

                Но у вас в голове помещается только окончание последней фразы собеседника. Что делает любые попытки убедить вас в чем-то логически -- совершенно тщетными.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.12 | Михайло Свистович

                 Re: звичайнісінький фашизм

                 ilia25 пише:
                 >
                 > А речь была вовсе не об этом. А о том, что если Моссад может навести рекету на лидера Хамаса, то навести ее на фабрику, призводящие ракеты, ему более чем по силам.

                 Навпаки.

                 >
                 > Но у вас в голове помещается только окончание последней фразы собеседника

                 Чесно кажучи, Ваші, зіткані зі стереотипів фрази, для мене, як очевидця, є просто білим шумом.
    • 2006.11.10 | Михайло Свистович

     Re: Неправда

     ilia25 пише:
     >
     > "Недолюдей" -- палестинцев, т.е. -- в Израиле живет больше миллиона. Они граждане Израиля со дня его основания. Плюс десятки тысяч палестинцев ездят в Израиль на работу каждый день. Вот вы лучше у них спросите, как им не западло фашизмом дышать.

     Я питав. Їм западло. Але є не дихати взагалі вони просто не можуть. Ну як ми зараз дихаємо янучарнею.
   • 2006.11.08 | Чучхе

    Яка расова?

    толя дейнека пише:
    > зараз цією теорією озброєний лише Ізраїль, народ і держава,

    Причому тут расова теорія? В Ізраїлі живуть і росіяни, і негри-фалаші, а азербайджанці-іудеї і якісь навіть індостанські племена. Приймайте іудаїзм - і Вас в цій країні приймуть з простертими обіймами. А расова належність Б-гу не цікава
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | толя дейнека

     Re: Яка расова?

     до відома: існує єврейська генетична школа, в якій єврейські вчені самі собі доводять, що всі юдеї в світі є дуже близькі генетично. І навпаки, між ними, обраними, і гоями - прірва.
     цей принцип приналежності до раси чи нації, якщо хочте, сидить в законодавстві.
     ця тема проходить і через талмуди, релігійні настанови. До юдея треба ставитися як до людини, а до гоя можна як до собаки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.08 | Чучхе

      Ви в якій ієшиві вчились?

    • 2006.11.09 | Боррачо

     Re: Яка расова?

     Чучхе пише:
     > толя дейнека пише:
     > > зараз цією теорією озброєний лише Ізраїль, народ і держава,
     >
     > Причому тут расова теорія? В Ізраїлі живуть і росіяни, і негри-фалаші, а азербайджанці-іудеї і якісь навіть індостанські племена. Приймайте іудаїзм - і Вас в цій країні приймуть з простертими обіймами. А расова належність Б-гу не цікава

     Всі вірно. Теократична нацистська держава, що визначає поняття "нація" за конфесіональною ознакою.
     Так само, як ольстерські ірландці-протестанти вважають за "нижчу расу" ірландців-католиків.
   • 2006.11.08 | 123

    Попередження для "толя дейнека"

    Прошу звернути увагу на Правила Вільного Форуму. І дотримуватись Правил коли ставите дописи. Зокрема, зверніть увагу на п. 2 Правил: "Цей сайт - про українську політику та громадянську активінсть. Це ясно будь-кому, хто вміє читати". Якщо вам цікаво поговорити про жидомарсіан - робить це в іншому місці.

    Прошу звернути на це попередження увагу, бо інакше їх буде дуже небагато -- а потім доступ до форуму для вас буде заблоковано.


    толя дейнека пише:
    > зараз цією теорією озброєний лише Ізраїль, народ і держава, і звісно сіоніський рух по світах.
    > Так що якщо є бажання сповна ковтнути повітря фашизму - велкам до Ізраїлю. Недолюдей там просто вбивають, за останні пару двів півсотні поклали.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.09 | толя дейнека

     Re: якби ви пане були менш упереджені, то

     то поставили б своє попередження на допис, на який я відповідав. Там мова була переведена на гітлера, який до української політики має значно менше відношення, ніж ізраїль.
  • 2006.11.08 | Таля

   Re: Прям как с речи Гитлера списано

   Ілля25 пише:


   "В самое яблочко!"

   ----------------Мда...

   "Может автор действительно занимался плагиатом бесноватого, может просто мозги у них одинаково устроены, но результат на лицо. Полное совпадение идей."

   -----------------Е ні, ідеї цілковито різні.

   "Гитлер точно так же винил демократию и злоупотребляющих ею представителей одного нацменьшинства в том, что немецкая нация ужо одной ногой в могиле стоит. И делал вывод, что не будет у немцев великой мощной национальной державы, если эту демократию не отменить вместе с тем самым нацменьшинством."

   -----------------Тут ви уже зовсім соврамши. Ану дайте відповідь у порівнянні з Україною будь-ласка:

   -Чи половина Німеччини розмовляла мовою однієї з нацменшин та чи німецька мова починала зникати у Німеччині так, як українська в Україні? Та чи у тієї половини виховувалася ненависть та неповага до другої половини?

   -Чи телебачення, кінострічки, друкована та музична продукція в Німеччині випускалася та пропагувалася в основному на мові будь-якої німецької нацменшини, особливо нацменшини-окупанта?

   -Чи Німеччина впродовж віків не мала своєї державности, бо постійно була окупована тією, чи іншою нацменшиною?

   -І ГОЛОВНЕ: Чи протягом 20 сторіччя будь-яка нацменшина вимордувала та знищила близько 20 мільйонів німців у Німеччині?

   То що є подібного у ідеях та мотивації гітлера та українського націоналізму? І як ми можемо не боротись за свою націю?

   "Некoторых история не учит."

   -----------------А нєкоториє просто самі неуки!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Русин

    Українці і демократія

    Українці справді були і знаходяться зараз у колоніальній залежності від старших братів, але демократія тут зовсім ні до чого. Треба єдиною спільнотою боротися за свої етнічні права, а не ворогувати на радість комунякам. Розділяй та володарюй - саме цей старий принцип використовують усі вороги українського народу, а ми ніяк проти цього не можемо знайти протидії. А справжньої демократії нема ніде в світі, так що і ціпати її не треба. Треба об'єднуватись і голосувати на виборах тільки за проукраїнських політиків та партії, не допускати фальсифікації виборів. Це єдиний шлях до гідного місця для українського народу у державі Україна.
  • 2006.11.08 | Prosector

   Re: Прям как с речи Гитлера списано

   ilia25 пише:
   > Может автор действительно занимался плагиатом бесноватого, может просто мозги у них одинаково устроены, но результат на лицо. Полное совпадение идей.

   Пан читав промови Гітлера? Чи читає зараз? Як часто?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | ilia25

    Пан читав

    Prosector пише:
    > ilia25 пише:
    > > Может автор действительно занимался плагиатом бесноватого, может просто мозги у них одинаково устроены, но результат на лицо. Полное совпадение идей.
    >
    > Пан читав промови Гітлера? Чи читає зараз? Як часто?

    Читал, и вам рекомендую. Потому что чем там закончилось все знают. А вот как и почему такое могло случится -- тут явно пробелы, иначе такие статьи не писали бы.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | ОРИШКА

     Re: Пан читав

     Я вже тут не писала - схаменіться, не давайте зелене світло українському нацизму, полум'яні слова талановитої авторки цієї гілочки можуть іскарми запалити молодь, яка поняття не має, як то воно йшло в Німеччині, та й не тільки там. У ненавидимій авторкою совєцькій Росії - картина схожа, лише замість етносу проголосили пріорітети класу.

     Як на мене, треба бити на сполох зараз, бо пряма дорога по дописам авторки - це АКТИВНЕ протистояння у суспільстві, а логічним завершенням буде спільний дует Талі та Кобзона у дусі 2004.
     На хрєна? Воно вам потрібно?

     Читаючи такі дописи, російськомовні жителі країни полюблять українську мову і культуру? Так насильно, залізною українською рукою будемо заганяти?

     Шановні адміністратори "Майдану", не відчуваєте вашу відповідальність?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.08 | gavrilaf

      Re: Пан читав

      Зараз прийде шановна Пані і пояснить Вам, що ніяких фашистів не існує, то все лише Ваша уява.
      Про зростання фашистських настроїв на Майдані я вже писав декілька разів, але безрезультатно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.08 | Пані

       Пані прийде і знову скаже, що брехати негарно

       gavrilaf пише:
       > Зараз прийде шановна Пані і пояснить Вам, що ніяких фашистів не існує, то все лише Ваша уява.
       > Про зростання фашистських настроїв на Майдані я вже писав декілька разів, але безрезультатно.

       Пані прийде і знову скаже, що брехати негарно. Скількі тут фашистів і скількі людей їм опонує? А? Прямо в цій гілці це видно неозброєним оком. Рахувати вмієте???? Ну і скількі ж вийшло?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.08 | gavrilaf

        Re: Пані прийде і знову скаже, що брехати негарно

        Ну як Вам сказати... Якщо справді по чесному порахувати, то опонентів виявиться не так і багато. Набагато менше ніж було в мене, якби я додумався викласти вибрані цитати з Ілліча :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.08 | Пані

         Re: Пані прийде і знову скаже, що брехати негарно

         gavrilaf пише:
         > Ну як Вам сказати... Якщо справді по чесному порахувати, то опонентів виявиться не так і багато.

         Ну і порахуйте кількість прихильників і опонентів. І що вийде?

         > Набагато менше ніж було в мене, якби я додумався викласти вибрані цитати з Ілліча :)

         Ви хочете, щоб тут толерували комунізм??? От цього тут, я думаю, точно ніколи не буде.
  • 2006.11.08 | Analytik

   Re: Прям как с речи Шарона списано

   Илюша, ну-ка просвети нас по национальному вопросу.
   Как там в Израиле, таких речей не произносят?
   И украинцам уже нельзя задумываться о демократии?

   Какая ты, Ильюша, яркая иллюстрация к статье.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | толя дейнека

    Re: Іллюша після другого уточнючого питання зникає геть

    випаговується
 • 2006.11.08 | Киянка

  А у нас демократія? Гм...

  Ну я розумію, що в нас багато хто називає речі як заманеться, й влазити в "основну лінію" дискусії не збираюся, але звертаю увагу шановних дискутантів на наступне: те, що в нас є зараз, і що наразі пропонується, є скоріше не демократія, а недолуга суміш лібералізму та анархії з олігархією, добряче заквашеними візантійщиною. Для українців некорисна й непитома, але давно їм, на жаль, не чужа. Така "демократія" нас точно до добра не веде, а от демократії з урахуванням особливостей постколоніальної ситуації варто було б добиватися.
  Що, шановні дискутанти, скоро 22-ге, будемо тут чубитися, а потім по-своєму святкувати, чи, може, хто у змозі, ще щось зробимо? Щось гілка з гаслами багата, а гілка "Що робитимемо?" скудненька. Шкода упустити привід, коли небайдужі люди зійдуться. Може, краще над цим подумаємо?

  P.S. Прохання тим, хто вважає, що вже все знає, далі не читати. Іншим - можна зайти на Майданівську ВІКІ у розробки-Словник (на ВІКІ взагалі багато є цікавого), там є і про демократію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | ОРИШКА

   Re: А у нас демократія? Гм...


   Дійсно дієве і реальне - багаточисельні демонстрації у містах проти дурної економічної політики голубців. Тут люди будуть одностайні - потрібні організатори. Інші ідеї - мови, НАТО, проблеми демократії etc. лише додадуть розбрату.

   Мені здається, це так очевидно, а баба-Яга - проти...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Киянка

    Так я якраз за можливі зараз конструктивні дії

    ОРИШКА пише:
    > Дійсно дієве і реальне - багаточисельні демонстрації у містах проти дурної економічної політики голубців. Тут люди будуть одностайні - потрібні організатори.

    Так от і я про те, що давайте подумаємо, що в цьому напрямку можна зробити зараз, зокрема, й використавши те, що 22-ого прийде чимало людей, яким не байдуже, які не бачать адекатної політичної сили, й шукатимуть, з ким разом можна щось корисне робити. Зрозумійте мене правильно, я не закликаю рекламувати Майдан (це не всім майданівцям подобається), але можна було б в якійсь формі донести до тих, хто не знає, де і з ким можна щось робити

    > Інші ідеї - мови, НАТО, проблеми демократії etc. лише додадуть розбрату.

    Але всі ці проблеми взаємопов"язані, й вирішувати всі таки доведеться. Але не чубленням на ВФ.
  • 2006.11.08 | ilia25

   Така, якою ми її робимо

   Демократия -- это инструмент. Средство передвижения из точки А в точку Б.

   Если вы никогда в жизни машину не водили, то нечего удивляться, что вы едете не в точку Б, а в столб на обочине. В этой ситуации есть два выхода:
   1) Плюнуть, обьявить что такая езда "для українців некорисна й непитома" и идти пешком бомжевать дальше.
   2) Продолжать учиться (и на собственных ошибках, и на чужих) -- чтобы наконец начать ездить как положено белым людям.
 • 2006.11.08 | ziggy_freud

  аффтару перевірити родовід і зняти штани

  чи не обрізаний?

  Це смішні заяви. "Мазепа, Бандера і Я". Нєфіг різним мудакам примазуватись до чужої слави. Щербицький йому тато. Той теж не любив демократію.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | один_козак

   Тьфу на Вас, пане! Аффтар - дівчинка.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Таля

    Re: Тьфу на Вас, пане! Аффтар - дівчинка.

    Ну якщо Семен Швачка - дівчинка... Читайте уважно, бо ви з того переляку авторів не помічаєте!
 • 2006.11.08 | пан Roller

  Титульным украинцам- титульное кладбище.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | Таля

   Re: Титульным украинцам- титульное кладбище.

   Типові почуття...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.09 | пан Roller

    Re:Чем титульные украинцы хуже титульных евреев, ?

    Таля пише:
    > Типові почуття...

    Речь не идет об эмоциях. Но, где можно в Украине увидеть титульного украинца, кроме как на кладбище негде, я думаю.

    Если бы было их кладбище, все нацмены и украинцы тоже могли бы понять ху есть ху.А так, не понятно.

    Входят ли они, титулы, в Организацию Объединенных Наций, или там о них ни слухом, ни духом?

    Или для них все нации кроме их титульной меньшины, нацменьшины.Существуют ли в природе, на Земле, титульные украинцы? И что является объективным показателем их титульности? Геном титула, или еще что.


    Можете назвать кого-то персонально, кто достоен быть похоронен сегодня?

    Скажимо, Тимошенко, титульная или нет,она достойна?

    А может Ющенко? Может Костенко,Удовенко,Черновол, Герман, они же на Говрелу лазали?Не все правда, но лазали. Но, ведь они из коммуняк.

    Или речь идет о чистокровных породах, ни совках, ни коммуняках, не черных, генетических украинцах, или генетически модифицированых?

    Ведь есть же Байковое кладбище, там можно увидеть титульных евреев.
    А чем титульные украинцы хуже?

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.09 | Пані

     Ви забули згадати чистопородних Мороза, Симоненка та Мартинюка

     А ще Кравчука. "Титульний" був на 100%. І що?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.09 | пан Roller

      Кравчука я вы тоже похоронил отдельно от украинцев.

    • 2006.11.09 | ziggy_freud

     щодо Байкового та ін.

     вибірка трохи обмежена. Бо там початково було католицьке кладовище, згодом популярне серед євреїв і номенклатури.

     В Києві є, наприклад, Замкова Гора без замку Кисіля, який знесли ще за Петра І. Є потворний Дварєц Піанеров і кабак СССР на місці барокового храму часів Мазепи. Є будівлі Лаври, поставлені тим самим дядьком, якого підмосковні попи предали анафемі.

     Отакіє ми Івани, родства нє помнясчіє...
  • 2006.11.09 | Таля

   Титульне кладовище-це звичайно не фашизм, а от відстоювання

   національних інтересів українців - це вже чисто, як по Гітлеру!
   Браво непанРолер!!!
  • 2006.11.09 | Mika_Y

   А ось і російськомовні гуманісти не забарились озватися...

 • 2006.11.08 | ОРИШКА

  Может, ветку уберете-таки? Как-то не по себе

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | Предсказамус

   Ни за что!

   На форуме бытует представление, что национал-радикалы это почти что национал-демократы, но с небольшими отклонениями, которые можно понять и простить. Ветка доказывает ошибочность такого благодушного отношения лучше, чем любая статья борца с фашизмом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | ziggy_freud

    є ще одна група

    Предсказамус пише:
    > На форуме бытует представление, что национал-радикалы это почти что национал-демократы, но с небольшими отклонениями, которые можно понять и простить.

    Скоріше переконати, що в основу їх радикалізму покладені помилкові судження і застарілі ідеї. За винятком тих, у кого є лише інформаційний вихід. А вхід блоковано, так само, як в комуняк, що є їм найближчими братами по відсутності тями. Далі - лише психічні розлади (я не кажу хвороби).

    > Ветка доказывает ошибочность такого благодушного отношения лучше, чем любая статья борца с фашизмом.

    Афтар належить саме до групи неадекватних осіб.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.08 | ОРИШКА

     Re: є ще одна група

     Шановному психоаналітику таки видніше.. :)
    • 2006.11.08 | Предсказамус

     Переубежденный радикал - уже не радикал

     ziggy_freud пише:
     > Предсказамус пише:
     >> На форуме бытует представление, что национал-радикалы это почти что национал-демократы, но с небольшими отклонениями, которые можно понять и простить.
     > Скоріше переконати, що в основу їх радикалізму покладені помилкові судження і застарілі ідеї.
     Тот, кого удалось переубедить, перестает быть радикалом, т.е. выпадает из радикальной тусовки. Я же говорю о терпимом отношении к самим таким тусовкам.

     > За винятком тих, у кого є лише інформаційний вихід. А вхід блоковано, так само, як в комуняк, що є їм найближчими братами по відсутності тями. Далі - лише психічні розлади (я не кажу хвороби).
     К сожалению, на ВФ и в реале постоянно попадаются именно исключения. Может, это все-таки правило?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.09 | SpokusXalepniy

      Меня сумеете переубедить? Тогда выносите в отдельную тему.

      Предсказамус пише:
      > > За винятком тих, у кого є лише інформаційний вихід. А вхід блоковано, так само, як в комуняк, що є їм найближчими братами по відсутності тями. Далі - лише психічні розлади (я не кажу хвороби).
      > К сожалению, на ВФ и в реале постоянно попадаются именно исключения. Может, это все-таки правило?

      Если вы не держите меня за упёртого рогами козла, то переубедите (открыв отдельную тему).
      В чём по сути статья неверна?
      Только сразу не расстреливайте, я предпочитаю (как Сухов) перед смертью помучиться.


      P.S.
      Вот вам и заголовок уже почти готов: "Сухов, говоришь..." :)
  • 2006.11.08 | Таля

   Вам особисто все нє по сєбє, як йдеться про інтереси українців..

   А вітку, Оришка, ще неначасі закривати, ще українські патріоти дядя вова, забойщік та redbagira не дописали та не осудили боротьбу українців за самовиживання, як фашизм.

   Цікаво, якщо цю вітку закриють, то чи цю залишать:
   http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_hist&key=1162405633&first=1162934349&last=1153083178

   Ну але певних істориків ця тема звичайно мало хвилює, легше як вітрєнка у кожній гілці ХВАШИЗМ кричати...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | ilia25

    Ви працюєте проти інтересів українців

    Таля пише:
    > А вітку, Оришка, ще неначасі закривати, ще українські патріоти дядя вова, забойщік та redbagira не дописали та не осудили боротьбу українців за самовиживання, як фашизм.

    Таля, та политика, которую проводили нацисты, когда они были при власти в Германии, была для них борьбой немцев за смовыживание. И нацисты сами в это искренне верили.

    Но на самом деле эта политика принесла неимоверые страдания и лишения и самим немцам, и другим народам. Так может не стоит повторять этот эксперимент в Украине?
  • 2006.11.08 | Свiдомий

   Пусть ветка будет - дабы лик каждого всем был виден. ;)

 • 2006.11.08 | Зверопупс

  Re: Україну - нацменам! Спасибо, Таля.

  Дал прочитать Вашу статью своему подчиненному, который , будучи генетически русским , прям кипятком пысял от патриотизма и любви к Украине и всему украинскому. Парень был неприятно удивлен.Сказал, что Ваша статья - провокация москалей)) Вы москаль, Таля?))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | один_козак

   О! В мене - ті самі думки виникають у подібних випадках.

   Але тут, схоже, щира дурня. Я її "розумію і прощаю". Хоча бажаю таким людям залишитися маргіналами. Це - грань проблеми виживання України перед загрозою подальшої російської експансії. Якщо Москва попре ще нахабніше, то в таких людях буде навіть нагальна потреба. А зараз вони своєю поведінкою самі роблять таку загрозу більшою й реальнішою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | ОРИШКА

    Re: О! В мене - ті самі думки виникають у подібних випадках.

    Зовсім Таля не дурна. До того ж, не мале ПТУшне агресивне створіння - освічена жінка. Тому і в щирість її не вірю. Виважений розрахунок - розкол країни.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.10 | Михайло Свистович

     Re: О! В мене - ті самі думки виникають у подібних випадках.

     ОРИШКА пише:
     > Зовсім Таля не дурна. До того ж, не мале ПТУшне агресивне створіння - освічена жінка. Тому і в щирість її не вірю. Виважений розрахунок - розкол країни.

     Вона - щира. Ніякого розрахунку на розкол країни в неї немає. Є лише емоції та викривлене світосприйняття. Як і в багатьох її опонентів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.11 | Таля

      Світосприйняття було скривленим у сотень тисяч українців, в тому

      числі ОУН-УПА, дисидентів і так далі. Від вашого "рівного" сприйняття аж плакати хочеться. З другого боку, думаєш, Боже, за кого ці всі люди віддали молодість, родини, життя? Якби вони з домовин повставали та вас побачили, то в житті не повторили своєї самопожертви... Хоча, може й повторили б, бо любили цей край понад усе!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.12 | Михайло Свистович

       Re: Світосприйняття було скривленим у сотень тисяч українців, в тому

       Таля пише:
       > числі ОУН-УПА, дисидентів і так далі

       Та ні, в більшсьі з них зі світосприйняттям було все нормально.

       > Від вашого "рівного" сприйняття аж плакати хочеться

       Поплачте. Може Вам полегшає.

       > З другого боку, думаєш, Боже, за кого ці всі люди віддали молодість, родини, життя? Якби вони з домовин повставали та вас побачили, то в житті не повторили своєї самопожертви...

       Справа в тому, Талю, що вони (хто лишився в живих) мене бачили. І в них не виникло таких думок, як у Вас. Як не виникло таких розбіжностей зі мною, як у Вас. Тож не примазуйтеся до чужої слави. Кажіть про себе. Бо ні в УПА, ні серед дисидентів Вас не було.
   • 2006.11.09 | Пані

    Це велика помилка так вважати.

    один_козак пише:
    > Але тут, схоже, щира дурня. Я її "розумію і прощаю". Хоча бажаю таким людям залишитися маргіналами. Це - грань проблеми виживання України перед загрозою подальшої російської експансії.

    Це велика помилка так вважати. Расизм навпаки є абсолютно природнім для москальського дискурсу і тому сприяє його поширенню саме через дзеркальну реакцію. Людина читає про себе, що вона "не такий українець" і серце рветься до великого старшОго брата у Москві за захистом.

    Такі погляди, що їх демонструє і обстоює Таля, підвищують популярність москальського дискурсу. Причому вона цього, скоріше за все сама не розуміє. зато старші товарищі типу Корчинського - точно розуміють. Я думаю, що і Тягнибок повторить долю Корча.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.09 | Боррачо

     +1

     Пані пише:

     > Такі погляди, що їх демонструє і обстоює Таля, підвищують популярність москальського дискурсу. Причому вона цього, скоріше за все сама не розуміє. зато старші товарищі типу Корчинського - точно розуміють. Я думаю, що і Тягнибок повторить долю Корча.
    • 2006.11.09 | Таля

     Шановній Пані від нерозумної "20-річної" Талі

     Пані пише: "Це велика помилка так вважати. Расизм навпаки є абсолютно природнім для москальського дискурсу і тому сприяє його поширенню саме через дзеркальну реакцію. Людина читає про себе, що вона "не такий українець" і серце рветься до великого старшОго брата у Москві за захистом."

     Таля відповідає: "Шановна Пані, прошу вказати на думки про "расизм" у поданій мною статті. Я звичайно не дивуюсь, українофобам на цьому сайті, які знаючи про кривду, яка чиниться українцям в Україні, не мають нічого сказати у відповідь окрім "хфашизм, нацизм" та інші совіцькі терміни-ярлики (ще забули буржуазний-націоналізм, за що наших родичів "без суда і слєдствія" винищували. Видно це вже не в моді...).
     Вашу ж відповідь, я розглядаю двобоко, або ви дійсно ще не розумієте, що з українцями діялось і діється, або в серці знаєте правду, але журитесь, щоб на Майдан зараз ярлик "нацистів" не навішали, бо багато читачів є таки непасивними українофобами. Ну ще треба звичайно убити в собі раба...

     Навіть, у темі "убили негра", я відповіла на допис, який говорив, що в Україні імігранти жаліються на "нетакі" погляди від міліції та певних осіб. Я, як християнка, говорячи про проблеми іміграції в Україні, не стверджувала, що борони Боже, нема про що говорити та писати, бо це імігрант. Якби я там була, то стала б до захисту цієї та зрештою й будь-якої людини від бандитів. Вважаю, що вбивці повинні бути засуджені негайно і понести кару за скоєне зло.

     Я говорила, що Україна треба задуматись про іміграцію, та те кого ми пускаємо в нашу країну. Подивімось на проблему США та нелегалів з Мексики. Вся Америка інтенсивно вивчає іспанську, діти в школі примусово вчать, бо інакше - дискримінація. Робочі місця переходять у руки легальних імігрантів з Мексики, бо вони працюватимуть за копійки, на відміну від американців. Більше того, програма соціального захисту американців цілковито "схудла" і далі худне, бо ці люди привозять з собою величезні родини та багато з них, непрацюючи та народжуючи купу діток, відразу йдуть на соц-забезпечення для бідних. Той же ж американець, який відгарував на фабриці 40 років на пенсію дістає половину обіцяного, бо немає коштів. Проблемою номер один серед людей пенсійного віку в Америці є проживання на дуже обмежений бюджет. То кого повинна країна захищати своїх, чи іммігрантів. Якщо хтось думає. що у нас до цього ще далеко, то в Америці років п"ять тому теж так думали, а тепер не знають, що робити...

     Друге про що я говорила це те, що спочатку країна повинна подбати про своїх громадян, своїх діток і немічних старих, а вже потім про імігрантів.

     І у відповідь на це все, звичайно я стала "расистом", бо навіщо думати та діяти, легше обізвати і вдати, що нічого не діється.

     От і ви, Пані, відразу чогось про расизм почали. Дивно, але мені всерівно. Нема на то ради..."     Пані пише: "Такі погляди, що їх демонструє і обстоює Таля, підвищують популярність москальського дискурсу. Причому вона цього, скоріше за все сама не розуміє. зато старші товарищі типу Корчинського - точно розуміють. Я думаю, що і Тягнибок повторить долю Корча."

     Таля відповідає: "По-перше, ще раз - СТАТТЯ НЕ МОЯ!

     Обстоюю - так! І буду обстоювати, бо не бачу нічого в своїх поглядах такого, що є проявом расизму. нацизму, чи антисемітизму. Ви вважаєте, що я популяризую у "нетакого українця" москальський дискурс. Я ж вважаю, що читаючи правду про свою історію та стан справ в Украні насьогодні "нетакий українець" власне прокинеться, та задумається. Яка користь з того, що ми далі будемо зомбувати "нетаких маленьких українців" в совків, замість того, щоб проливати світло на нашу історію та ймовірність нашого майбутнього. Нас 70 років зомбували так, що досі зі шкіри рабів не можемо вистрибнути.
     Українців потрібно не притишувати, та повертати на коліна, як меншевартісних, їм навпаки потрібно набиратися гордості за те, що вони є саме українцями, що походять із славного роду. Їм потрібно починати усвідомлювати, що ми нікому нічого не завинили і не повинні все оглядатись по сторонах, чи бува кого нехотячи не образили. Кривду скоїли власне нам, і ці кривдники, ще й просять нашого вибачення, за те, що існуємо українцями - за свою мову, за підтвердження своєї ідентичності. Тільки ми самі збудуємо собі вільну незалежну Україну. Нам її ніхто не дасть...

     Те, що п"ята колона буде протистояти, це закономірно, задовго вони були панами в чужій хаті. Нацменшини, які розуміють, що живуть в Україні та розуміють, що мова та культура українців є предметами прояву самоідентичності нації - поважають та сприяють втіленню української національної ідеї в життя. Вони розуміють, що якщо нам буде добре, то і меншим нацменшинам біля нас буде завжди добре. І за це їм честь і хвала. А той, хто є українофобом, той завжди ним і залишиться, навіть, як ми усі почнем на їхній мові розмовляти, чи на чолі їхні прапори собі намалюємо. Раба ніхто не поважає, а буде ще більше пригнічувати.

     Корчинський є придурком, який, на рівні з іншими провокаторами, компроментує український націоналізм. Я би їх на рівні з павловськими персонами нон-грата об"являла (дарма, що в Україні). Цирк з національної ідеї може тільки україноненависник, чи оплачений політик робити. Ну ще може хворий на голову, як Козак...

     Про Тягнибока ви дарма, бо дуже помиляєтесь. Дивно, що саме ви, маючи доступ до інформації. Зрештою, я тут не для агітації, а ствердження правди. Тому нікого не переконуватиму. У нас же ж демократія! :)..."
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.09 | Пані

      10 років тому такі самі дівчата...

      Казали мені теж саме, що і ви про Корчинського. Тому пропоную продовжити цю розмову через 10 років, коли Тягнибок не вилазитиме з Москви, як і Корч зараз.

      Тепер ті ж самі дівчата називають Корча клоуном і ховають очі при згадках про минуле.

      Ні в чому я переконувати вас не збираюся - життя саме переконає. Є малий шанс, що не переконає, є і такі знайомі в мене. На постійному догляді в дурці. Реально. Але я чомусь думаю, що вас така доля не чекає і все буде добре :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.09 | Таля

       Один Бог може зазирнути в майбутнє, але

       все ж про Олега ви помиляєтесь. Знаю його, як сусіда, знайомого та лідера моєї партії.

       І все ж у березні я голосувала не за Олега особисто ( так як у 2004 ми голосували не за Юща, а за майбутнє України), а за програму захисту українців ВО Свобода. Програма певно в Москву не виїде... :)
       Люди є тільки людьми, життя їх штовхає на різні вчинки. Я не фанат, не можу за когось говорити. Поживемо - побачимо. Все ж на чільному місті у мене завжди не лідери, чи обіцянки, а інтереси України та українців. Якби всі так розуміли націоналізм, чи патріотизм, то ми б сьогодні вже не мали цієї розмови.

       Якщо далі будемо українців трактувати, як "нетаких маленьких українців", та не формувати національної свідомості, то і вони будуть почуватися рабами на своїй землі рабами і їхні діти і далі в покоління. Коли ж та Україна на ноги зіпнеться?

       На рахунок дурки, дякую за стурбованість ( додати ярлик дурки до "расизму" та нацизму і можна можна людину зразу нафіг списати, прада? В сссрі це було популярною тактикою).

       Історично часто складалося, що українська ЕЛІТА зраджувала свою націю. Вважаю Майдан певного роду елітою. Можливо цим все сказано...
     • 2006.11.10 | igor

      Шановній Пані від 40 -річного науковця :)

      Молодець 20 річна дівчина! Нехай мені вибачить Пані, але її позиція є 100% хохляцтвом. Я такі фокуси янеків і українофобів вивчив дуже гарно. Ну наприклад, на виборах завідуюча лікарнею не подала вчасно списки виборців для голосування на спецдільниці. Команда надійшла запізно і не звикли вони до того що не можна такий "вопрос решить". І що думаєте, каже: "я хотела голосовать за ваших, но глядя на Вас передумала". Оха-ха-ха! За кого вона віддасть голос в неї по всьму тілу намальовано. Але бач, як вловила момент :).
      Так склалося, що ці люди сприймають толерантність й кроки назустріч, як слабкість й відразу переходять у наступ. І навпаки, якщо я демонструю силу (часто просто блефуючи) то ці люди чудним чином міняються. Вони підкоряються і починають щиро виляти хвостом. Така їх сутність, така поведінка для них є нормою. Для мене це було певним відкриттям і я не без задоволення із цим експериментую :).
      Так що "вы меня заставляете учить украинский и я теперь принципиально его учить не буду и буду считать себя русской" (для прикладу) є просто вишуканою формою знущання над нами "этот лох теперь еще и переживать будет".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.10 | Предсказамус

       Были когда-то и мы рысаками...

       В сенсі, що був колись і я науковцем, але вчасно зрозумів, що кріміналістика, як наука, може й виграє від моєї наукової діяльності, але їсти буде нічого.
       Це так, преамбула. А зараз амбула.

       igor пише:
       > Молодець 20 річна дівчина! Нехай мені вибачить Пані, але її позиція є 100% хохляцтвом. Я такі фокуси янеків і українофобів вивчив дуже гарно. ... Так склалося, що ці люди сприймають толерантність й кроки назустріч, як слабкість й відразу переходять у наступ. І навпаки, якщо я демонструю силу (часто просто блефуючи) то ці люди чудним чином міняються. Вони підкоряються і починають щиро виляти хвостом. Така їх сутність, така поведінка для них є нормою. Для мене це було певним відкриттям і я не без задоволення із цим експериментую :).
       Ваша точка зору занадто чорно-біла, як для науковця. Чіткої позиції відностно мови та інших конфронтаційних питань не мають далеко не тільки "янеки і українофоби". Більш того, останніх не так вже багато. Тому Ваші експерименти можуть мати зворотній ефект, бо звичайна, політично та національно незаангажована людина хамство сприймає саме як хамство, і разповсюджує свою оцінку "вони хами" на всі патріотичні рухи. Саме про це каже Пані (для якої, доречі, ви знайшли не кращу характеристику, що теж якось за межею наукових правил дискусії).

       > Так що "вы меня заставляете учить украинский и я теперь принципиально его учить не буду и буду считать себя русской" (для прикладу) є просто вишуканою формою знущання над нами "этот лох теперь еще и переживать будет".
       Бачу, в Вас досить вороже російськомовне оточення. Чи, може, то є реакція на Ваші експерименти?
    • 2006.11.09 | Чучхе

     Тягнибок не повторить долю Корча

     це різна праві напрямки

     Тягнибок - "почвєннік", він прив"язаний конктретно до України і тупо риє все українське/викорчовує неукраїнське. Оскільки основна його робота - це отакий пошук, скоро він має інкапсулюватися в шкарлупі своїх уявлень про україну і її місце у всесвіті, де він із своєю компанією зможуть існувати в анабіозному стані досить довго. Загалом, буде виступати за обмеження міграції в країну, але негрів бити не буде

     Корчинський, як і інші антіфа та УНТП - глобаліст, породження Європи і "революцій" 68-го року. Він в широкому значенні інтернаціональний, йому мова пофіг, бандера - пофіг, він абстрактно правий з естетичним ухилом, загалом є епігоном Сартра/Маркузе. Тому в принципі для України він більш небезпечний, бо через таких типів проводиться повзуча європеїзація країни. Через проголошену ним "доктрину дестабілізації" буде схвалювати еміграцію сюди напр. африканців, при цьому бити їх буде.


     Загалом всі спроби цих двох правих сил - національної та інтернаціональної - якось узгодити свою діяльність нагло провалювалися, бо перед ними стоять протилежного значення задачі
 • 2006.11.08 | ЧитачНеСлухач

  Заголовок напівхромає, звісно...

  оскільки ніякої "демократії - українцям" не спостерігається...

  Цікаво, що по самій статті важко сперечатись, адже викладений "фактаж" нема чим заперечити.
  Залишається тупо наліпити ярлика про "фашизм" і завести в звичне русло, де нікого не обходить вже питання "що з тим всім робити?", а тільки пошуки "фашистів" і що там розказував чи не розказував гітлер.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | ilia25

   Re: Заголовок напівхромає, звісно...

   ЧитачНеСлухач пише:
   > оскільки ніякої "демократії - українцям" не спостерігається...
   >
   > Цікаво, що по самій статті важко сперечатись, адже викладений "фактаж" нема чим заперечити.

   А с "фактажом" никто особо и не спорит. Под сомнение ставится адекватность выводов автора.
 • 2006.11.08 | igor

  І як же цікаво у вас виходить

  Дяді Вові, Забойщику та ішим К можна без міри поливати брудом українців, задавати гілки типу "а что даст признание голодомора геноцидом, в упор нє понимаю" і це нормально, це просто тупість. Можна скільки завгодно хвалити великий союз нерушимий і це також в нормі. І ніхто не кричить, що що ж це таке діється. Аж тут така вражаюча одностайність! Який гвалт!
  А Ви шановні панове не помітили, як нас всіх в нашій хаті нашим же віником лупцюють? Сєвєродонецк, шабашВзяли під варту бандюгу. Гвалт, порушення прав людини. Більше 50 вбивств у нього, кожна собака знає хто він такий. І машина ніби-то демократії вмить спрацьовує. Вам повернення Щербаня ні про що не говорить? А погляньте на Ахметова, яка приємна людина. А журналіст біля нього аж буквою ЗЮ зігнувся, бо ХАЗЯЇН.
  А коли я не можу рідного слова у себе в місті почути і на всіх каналах одні російські фільми, з крутими хлопцями, що мочать чеченів чи несуть службу в СА. З орлами й триколорами на задньому фоні. А щось українське крадькома показують поночі. І коли я запитую, а де моя мова, мої книги, мої школи, моя церква, мій уряд, моя держава то Ви вмить починаєте обурюватися і обзивати фашистами і гукати до адміна, щоб все повитирав. Бо ви демократи.
  Бо це погано вплине на молодь :). Ей! Адмін! Заткніть їм рота! Браво!
  Це не є виконання програми російського уряду в Україні з подальшого зросійщення (за серйозної державної фінансової підтримки). Це вони просто жартують так. І "Русский марш" це також забавка. Це не серйозно.
  Бо Ленін в центрі Києва це нормально, і центральні вулиці в українських містах його імені також. Це немає жодного відношення до тотального винищення людей, до такого, яке навіть фашистам й не снилося й розпочате задовго до них. Комуністи із портретом Сталіна поряд із парламентарями і Симоненком це також в нормі. Де Ваша одностайність тут ?!!!
  Ні панове, не вийде змішати український націоналізм в одну кучу із нацизмом. Бо ці "нацисти" ховали в себе євреїв від смерті. На Рівненщині, серед УПА, в родині мого діда врятували молодого єврея Ізю, може десь живе в Ізраїлі. Чи може хтось думає що на селі це можна зробити таємно? Я знаю тих дядьків, що молодими хлопцями були в УПА. І я Вам кажу відверто НЕ БРЕШІТЬ. Там і не пахне фашизмом. Вони захищали свої родини, свою землю, своє майбутнє. Не за жрачку. Перед всіма імперіями. Поваги, панове, поваги!!!
  Що там пропонується? Ага, вбік всі національні, мовні, принципові питання і вперед питання про жрачку. Бо інше нас роз'єднує. То нас вже так об'єднали, во імя жрачки і єдинства, що далі вже нікуди. Скоро й нагодують, досита ... Невже Ви справді думаєте, що це є платформа для обєднання? Невже це жрачка вивела людей на Майдан?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.08 | Зверопупс

   Re: І як же цікаво у вас виходить

   "Невже це жрачка вивела людей на Майдан?"
   Вот именно - не жрачка. И было там немало русскоязычных, которые так же отстаивали идеи демократии, как и украинскоязычные.И к своему ааааафигенному недоумению и гневу выяснили впоследствии, что они "оккупанты" и "нащадки гебни" по генетическому признаку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.10 | igor

    і цікаво, хто російськомовних з майдану

    окупантами називає? Так, у нас на майдані навіть була суто російське культурне товариство, було грузинське земляцтво і єврейське. Не було у нас проблем із мовою з ними й немає, БО УКРАЇНСЬКУ ТАМ ПОВАЖАЛИ, навіть якщо й не говорили нею. Не лукавте, бо не тих називають окупантами, а зовсім інших, які власне й голосували й будуть голосувать за бандитів із ненависті до України й українців. І серед них етнічних росіян не набереться й четверті. В основному це яничари, манкурти, батьки й діди яких україномовні, а вони уже стали "культурные, не хахлы и этого языка не знают и не хотят, и эта нэзалежна Укаина им не нужна". Намарне їх задовольняти, догоджати, їх ненависть стає лише більшою. Алчевськ зігріли?
    Не про те мова, бо з тими, що були на майдані з перших важких ночей ми брати-українці, незалежно від того якою хто мовою розмовляє. Бо на майдани вийшли УКРАЇНЦІ і з ними немає жодних проблем.
  • 2006.11.09 | ЧитачНеСлухач

   Для виправлення статті в "демократичному дусі" досить замінити..

   висновок. Замість

   >Ні толерантність, ні коректність не змусять їх поважати нас, нашу націю і нашу країну. Толерантність і коректність гарні в спілкуванні інтеліґентних осіб, але ці поняття зайві в спілкуванні з бешкетником у темному провулку, тим паче – з озброєним бандитом. Сила, енергія відпору – ось запорука поваги зі сторони. Нікого так не поважають у дикому полі, ніж людину з кольтом у чересі. Такий закон життя. Століттями наші сусіди сміються з «дурних хохлів», толерантних, як воли. Але з яким несамовитим, до сечовиділення, острахом згадують вони тих Українців, які примусили поважати себе і наш народ. Іван Мазепа. Симон Петлюра. Степан Бандера. Імена, що золотом сяють у верховинах Чину Нації і своїм світлом вказують нам шлях до Воскресіння. Воскресіння Української Нації в «сім’ї вольній, новій» великої потужної національної держави.
   >А демократія… залишимо її тим, кому вона насправді потрібна. Зайдам на чужій землі.

   Повинно бути:

   >Толерантність і коректність змусять їх поважати нас, наше населення і нашу страну. Толерантність і коректність не гарні в спілкуванні інтеліґентних осіб, але ці поняття не зайві в спілкуванні з бешкетником у темному провулку, тим паче – з озброєним бандитом. Сила, енергія відпору – ось запорука неповаги зі сторони. Нікого так не поважають у дикому полі, ніж людину без кольта у чересі. Такий закон смерті. Століттями наші сусіди не сміються з «дурних хохлів», толерантних, як воли. Але з яким толерантним, до вершин коректності, захватом згадують вони тих Українців, які примусили поважати себе і наш народ. Іван Мазепа. Симон Петлюра. Степан Бандера. Імена, що позорять справи Чину Нації і своєю темрявою затуляють нам шлях до Розп'яття. Розп'яття Української Нації не в «сім’ї вольній, новій», маленької слабкої ненаціональної держави.
   А демократія… залишимо її тим, кому вона насправді не потрібна. Хазяям на чужій землі.

   Тоді статття стане нефашистською і вже цілком прийнятною, а не тільки прийнятною в частині "фактажу".
  • 2006.11.12 | ОРИШКА

   Re: І як же цікаво у вас виходить

   У вас вийшло - Весь сир в один вареник.

   Підпис:
   Пузатий Пацюк, запорожець
 • 2006.11.09 | Боррачо

  Відверта фашня

  Ще й пошлятіна пешосортна.

  "Імена, що золотом сяють у верховинах Чину Нації і своїм світлом вказують нам шлях до Воскресіння".

  Тьху!

  До дупи вони вам шлях вказують. І негри у цьому невинні.
 • 2006.11.09 | Хвізик

  я не фашист, але я так собі думаю

  якщо негр, чи китаєць, чи жид, чи навіть москаль
  приїхав на україну
  не робив ніякої шкоди
  вивчив українську мову
  повавжає українську Конституцію і закони
  склав присягу і отримав українського паспорта

  то таку людину можна і слід називати українцем
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.09 | Таля

   І я так думаю... Але не густо таких знайдете...

   Не будемо на імігрантів дивитись, у нас "доморощені" приїжджі вже по 50 років в Україні живуть, а коли спілкуєтесь з ними українською, то кажуть вам "гаваріть по-чєлавєчєскі", або кричать "фашизм"!
   Проживуть життя в Україні і кажуть, що дискримінуємо, бо вони мови не знають, тільки язик... Але як емігрують в інші країни, то мову за декілька місяців освоюють. Бо там - ріспект, а язик їхній господарі в носі мають... Там вони а господарів у ролі раба, треба навчитись, щоб на хліб заробити, а в Україні - господарі раби... От-так то невесело це виглядає...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.09 | ilia25

    Не надо лукавить -- так все думают

    Никто не против того, чтобы живущие тут выучили украинский.

    Возражения вызывает идея отменить нафиг демократию, чтобы "титульна нація" могла взять "спілкування з бешкетником у темному провулку" как модель общения с "нацменшинами". Бо, бачте "такий закон життя".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.09 | Таля

     Це ви про сьогоднішню владу пацанов? Та вони не дуже ... "наші"

  • 2006.11.09 | ОРИШКА

   Re: я не фашист, але я так собі думаю

   :) Товарищ Хвізик, ви - бальшой учьоний
   В язикознанії тут показали толк..

   Одне питаннячко, серденько - а як називати українця, що тут живе, має наш паспорт, розмовляє українською та ненавидить "чужинців", спокійно розмовляє англійською і іншими "латинськими" мовами, але корчиться від "руськоЇ", на людей дивиться, перш за все, з точки зору їх етнічної належності, хоче насильно украінізувати небажаючих та закликає трощити кам'яних істуканів замість об'єднуватися і протистояти бандитській владі, яка, між іншим, на значний відсоток "ну дуже українська", правда, з якогось дива корінням своїм чіпляється до середземноморців-трипільців?

   Щось мені хочеться застосувати не дуже пристойні терміни. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.09 | Боррачо

    Re: я не фашист, але я так собі думаю

    ОРИШКА пише:
    > :) Товарищ Хвізик, ви - бальшой учьоний
    > В язикознанії тут показали толк..
    >
    > Одне питаннячко, серденько - а як називати українця, що тут живе, має наш паспорт, розмовляє українською та ненавидить "чужинців", спокійно розмовляє англійською і іншими "латинськими" мовами, але корчиться від "руськоЇ", на людей дивиться, перш за все, з точки зору їх етнічної належності, хоче насильно украінізувати небажаючих та закликає трощити кам'яних істуканів замість об'єднуватися і протистояти бандитській владі, яка, між іншим, на значний відсоток "ну дуже українська", правда, з якогось дива корінням своїм чіпляється до середньоземноморців-трипільців?
    >
    > Щось мені хочеться застосувати не дуже пристойні терміни. :)

    Браво, Орисю!
   • 2006.11.09 | Хвізик

    самі придумуйте собі назви

    ОРИШКА пише:
    > :) Товарищ Хвізик, ви - бальшой учьоний
    > В язикознанії тут показали толк..
    не показав
    >
    > Одне питаннячко, серденько - а як називати українця, що тут живе, має наш паспорт, розмовляє українською та ненавидить "чужинців", спокійно розмовляє англійською і іншими "латинськими" мовами, але корчиться від "руськоЇ", на людей дивиться, перш за все, з точки зору їх етнічної належності, хоче насильно украінізувати небажаючих та закликає трощити кам'яних істуканів замість об'єднуватися і протистояти бандитській владі, яка, між іншим, на значний відсоток "ну дуже українська", правда, з якогось дива корінням своїм чіпляється до середземноморців-трипільців?
    >
    > Щось мені хочеться застосувати не дуже пристойні терміни. :)
    все-таки постарайтеся залишитись у межах пристойності
  • 2006.11.09 | Боррачо

   UVMOD: цікаво, невже на Майдані припустимо вживання слова "жид"?

   Пан Свистович мені казав, що з цим борються, коли помітять. Ну ось, вчергове помітили.

   :)

   До п.Хвізика. Нічого особистого. Не люблю расистів та фашистів загалом, як девіантне явище.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.09 | ОРИШКА

    Re: UVMOD: цікаво, невже на Майдані припустимо вживання слова "жид"?

    Та не переймайтеся, жид - то по поляцькі. Без проблемю Річ не в тім, як називати
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.09 | Чучхе

     то-таки дійсно порушення п.4 правил

     Цитую
     >Слова "хохол", "кацап" та "жид" оголошуються словами, наближеними до матюків, з такими самими правилами їх "вживання".

     Хоча слово "жид" без сумніву контраверсійне. Це такий рєчєкряк, який може мати негативне смислове навантаження, а може й не мати. Тим більше, що мені здається образливим воно є швидше для російської мови, в якому це слово чуже, а у нас воно органічно використовувалось давно, та й як самоназва єврейської спільноти в тому числі
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.09 | ОРИШКА

      Re: то-таки дійсно порушення п.4 правил

      Тю! А чого "хохол" - це погано?

      Ну це вже вапче!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.09 | Мартинюк

       Тема варта обговорення, тому ;

       Не варто її стирати чи переносити в "Безправила", а просто витерти ті постинги які порушують правила.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.09 | ОРИШКА

        Re: Тема варта обговорення, тому ;

        Для мене це найцікавіше - які? Можна спершу їх якось виділити?
     • 2006.11.10 | catko

      цікаво - а в америці слово jude теж заборонене?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.10 | толя дейнека

       Re: jew. можна вимовляти дома, сховавшися під ковдрою

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.10 | Хвізик

        неправда. тут люди не соромляться свого походження

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.11 | толя дейнека

         Re: звісно, я пожатував

         але в принципі є статистична відміннічть у вживанні. Євреї частіше вживають jewish, антисеміти - jew.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.11 | Хвізик

          Re: звісно, я пожатував

          толя дейнека пише:
          > але в принципі є статистична відміннічть у вживанні. Євреї частіше вживають jewish, антисеміти - jew.
          можливо
          не звертав уваги
         • 2006.11.12 | catko

          а в біблії юдеї вживається. ганьба?

         • 2006.11.12 | SpokusXalepniy

          Бывает, что не до шуток.

          толя дейнека пише:
          > ...в принципі є статистична відміннічть у вживанні. Євреї частіше вживають jewish, антисеміти - jew.

          Вы хотите сказать, что у евреев склонность употреблять прилагательные вместо существительных, а у антисемитов - наоборот?

          jewish - это еврейский, иудейский. [прилагательное]
          jew - это еврей, иудей. [существительное]

          В этом смысле я, например, знаю лишь одно исключение. Оно касается единственного богоизбранного народа. Там прилагательное, и оно одновременно же существительное, слились в экстазе - русский. Сразу же и ответ на вопрос какой - знамо дело, русский; и на вопрос кто - ну, не жид же-ж-ж-ж в самом деле, а опять таки - русский.

          Может быть, этим подчеркивается диалектическое единение понятий в их отрицании - неведомо откуда, и неведомо кто, а просто - русский.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.12 | Хвізик

           Re: Бывает, что не до шуток.

           SpokusXalepniy пише:
           > толя дейнека пише:
           > > ...в принципі є статистична відміннічть у вживанні. Євреї частіше вживають jewish, антисеміти - jew.
           >
           > Вы хотите сказать, что у евреев склонность употреблять прилагательные вместо существительных, а у антисемитов - наоборот?
           >
           > jewish - это еврейский, иудейский. [прилагательное]
           > jew - это еврей, иудей. [существительное]
           >
           > В этом смысле я, например, знаю лишь одно исключение. Оно касается единственного богоизбранного народа. Там прилагательное, и оно одновременно же существительное, слились в экстазе - русский. Сразу же и ответ на вопрос какой - знамо дело, русский; и на вопрос кто - ну, не жид же-ж-ж-ж в самом деле, а опять таки - русский.
           >
           > Может быть, этим подчеркивается диалектическое единение понятий в их отрицании - неведомо откуда, и неведомо кто, а просто - русский.
           Неодноразово чув фрази на зразок
           I am jewish
           My family is jewish
           etc
          • 2006.11.12 | толя дейнека

           Re:

           я не дарма посилався на статистику. Просто якось відбувся черговий шкандаль: гуглу як компанії закинули, що пошук слова jew видає першим на гору якийсь антисемітський сайт, здається джу-вотч-дот-ком, чи щось таке.
           в породжених цими звинуваченями базарх і з'ясувалося, що jewish частіше використовується в правовірно-юдейських текстах, а jew в тих хто дурний хоче за ними наглядати.
   • 2006.11.09 | Боррачо

    UVMOD: То що, хіба правила не для всіх?

 • 2006.11.09 | Мартинюк

  Поганому танцюристу заважає ...демократія

  Стаття провокативна і маніпулятивна. Основна мета статті - це довести абсолютно абсурдну думку про те що українцям на відміну від англійців, німців, датчан, французів демократія дуже шкідлива і зовсім протипоказана.

  Оскілька написана добре і з знанням методів маніпуляції то вона є смердючо провокативною.

  Провокативність полягає в тому що реально існуюче приниження української більшості в Україні означає саме ВІДСУТНІСТЬ демократії в Україні. Попри те що навіть українці навіть по мові складають НАЙБІЛЬШУ групу населення, вони не можуть ні читати ні слухати щось українскою мовою, тому що радіо, телебачення та газети не залежать від громадян України ні ринково, ні демократично . Газети та канали всі збиткові ( чи були таким в момент їх тотального привласнення неукраїнцями ).Таким чином мову видання визначаєне читач чи слухач, а той хто цей засіб масової інформації фінансує. Звісно йому хочеться читати та слухати свій ПРИВАТНИЙ засіб тою мовою яку він розуміє, тобто російською. Тому ці газети, телеканали та ФМ радіо не залежать ні від україномовної більшості населення ні від нібито демократично обараної ( а насправді маніпулятивно навязаної) влади.

  Як би була дійсна демократія , то ніхто б по перше не порушив права більшості при приватизації, а по друге обрана влада була би більш лояльною до української і зокрема до україномовної більшості населення України.

  Націоналістів свідомо відштовхують від демократії, оскільки це на даний час і на далеку перспективу є єдиним реальним механізмом отримання влади і впливу на суспільство.

  Націоналістично налаштовану молодь відштовхують від участі в реальній політиці - тобто у виборах, вгромадських акціях ,у формуванні громадської думки, натомість штовхають до безплідних мрій про міфічну диктатуру та вправ з деревяними автоматами у лісових молодіжних таборах.

  Саме це, а не відсутня поки що в Україні демократія є основною причина проблем , описаних у статті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.09 | ЧитачНеСлухач

   А доброму танцюристу заважає ...нація?

   Зрештою, які дії мають бути у "гарних танцюристів"?
  • 2006.11.09 | пан Roller

   А почему в Украине нет республиканцев, а тока демократы?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.10 | SpokusXalepniy

   Якщо б не конспіралогія... то погодився би.

   Мартинюк пише:
   > Стаття провокативна і маніпулятивна. Основна мета статті - це довести абсолютно абсурдну думку про те що українцям... демократія дуже шкідлива і зовсім протипоказана. Оскілька написана добре і з знанням методів маніпуляції то вона є смердючо провокативною.
   Про які маніпуляційні методи йдеться?
   Невже про ти, якими володіли талоновити письменники - Шевченко, Гоголь, Достоєвський, Короленко...?
   Скільки не навчай людину "маніпуляціям", навіть в літературному інституті, він Достоєвським не зробиться. Тобто, маніпулюй - не-маніпулюй - все рівно одержиш х.., якщо до правди в повітрі не додати таланту в голові.

   Кожне речення цього твору окремо є неправдою. І це правда. "Не всякая птица долетит до середины Днепра" - теж є неправдою.
   Але вся ця неправда в сукупності породжує правду життя краще, ніж будь-які "наукові" статистичні дослідження щодо соціальних стосунків в українському суспільстві.

   Тобто, за формою подачи "матеріалу" - це художній твір. А будь-який художній твір не має жодної іншої мети, ніж маніпулювання думками читачів. Чи не так?

   На 90 відсотків я з твоїм дописом погоджуюсь. Він гарно маніпулює моїми мізками, тобто є аргументованим і тому - переконливим.

   Але... уяві собі ідеальну демократію в Україні (Бог дал). Яким саме демократичним чином ти будеш впливати на потік нафто-газо-доларів, який л"ється від сусіда на підтримку російської мови, навіть якщо уявити собі, що при тому шкода українській робиться не навмисно?
   Ніякими демократичними (підкресюю!) законами таке грошове вліваніє не переб"єш.
   Виправити становище можна (якщо ще можна) тільки завдяки рішучим і не зовсім ліберально-демократичними засобами. Тобто, хірургічними діями, замість терапевтичних.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.10 | толя дейнека

    Re: не часто так буває, що немає зауважень до ваших дописів

    але цього разу все правильно: і по суті, і змістовно, і форма викладення блискуча.
    браво і дякую.
   • 2006.11.13 | ЧитачНеСлухач

    Погоджуюсь на всі 100%

    Більше того, не тільки в мовній області більшість демократій застосовують цілком "недемократичні" методи впливу, які захищають "власного виробника" і т.і.
    Протистояти "закону", навіть якщо він в найдемократичнішій обгортці спроможні тільки організований масовий рух (звичай), який охоплює більшість людей. В Україні з цим не склалося...

    Тут дуже багато дописів, про те який фашистський напрямок статті, але жоден не запропонував свого іншого "рецепту" взагалі. За фашистами не йдіть, сидіть вдома і довиздихуйте.
 • 2006.11.11 | Альберт

  Шановна Таля! Україну - нацбілам, а не нацменам!

  Національна більшість!А нацмен - це скорочене від національна меншість!!! 8) Пробачте, панна патріотка повинна знати, що вона є належачою до нацболи!!! 8)))))))))...
  :jap:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.11 | Таля

   Пане Альберте, проспіться, завтра на свіжу голову перечитайте

   ще раз НЕ МОЮ статтю (а Семена Швачки). Тоді може зрозумієте про що тут розмова...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.11 | пан Roller

    " НЕ виноватая я, он сам пришел".

    Таля пише:
    > ще раз НЕ МОЮ статтю (а Семена Швачки). Тоді може зрозумієте про що тут розмова...

    Не ваша статья размещена с нарушениями правил. Во первых, к ней нет никакого вашего комментария, что запрещено. Уже это одно допускает санкций администратора.

    Во вторых, вы не даете ссылку на первоисточник, там самым нарушаете авторские права автора.

    Нет ничего удивительного в том, что те, кто не дочитал статью до конца,считают ее Вашей. Ведь имя автора стоит в конце, вначале, в титрах, стоит ваше имя.

    И то, что вы, а не кто-то другой разместили ее,выступаете модератором темы, позволяет правильно высказывать замечания Вам, а не автору.

    Правильнее было бы, если бы сам автор выступал модератором, а не вы, так как с Вас взятки гладки.У вас стандартный ответ: " Не виноватая я, он сам пришел". Но, ведь привели его вы.    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.11 | Таля

     На початку сторінки вказано Сайт "Рідна Україна", в кінці - ім"я

     автора: Семен Швачка. Якщо зі страху не помітили, то не обвинувачуйте мене. І взагалі, українофобам не варто турбуватися...
     Давайте краще говорити на атвлєчьонниє тєми, нафіга вам доля українців?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.12 | пан Roller

      І взагалі, українофобам не варто турбуватися...

      Таля пише:
      > автора: Семен Швачка. Якщо зі страху не помітили, то не обвинувачуйте мене.

      А вы що страшная такая?Да я Вас ни в чем и не виню. Объясняю просто.

      І взагалі, українофобам не варто турбуватися...

      Я не фоб, я фан, тому и торбуюсь.

      > Давайте краще говорити на атвлєчьонниє тєми, нафіга вам доля українців?

      Вы так шутите? О чем мне с Ввми говорить? Вы же не научились даже разговоривать. Хотите поговорить, говорите.Пока я ничего не услышал.
      Какая вас жаба давит?

      В интернет ссылку дают иначе.Ссылкой на электронный адрес статьи.Его совсем не сложно дать, если знать как.

      Это так, на всякий случай, если вы не знаете.

      Brgds
  • 2006.11.12 | Мірко

   Re: Шановна Таля! Україну - нацбілам, а не нацменам!

   Альберт пише:
   > Національна більшість!А нацмен - це скорочене від національна меншість!!! 8) Пробачте, панна патріотка повинна знати, що вона є належачою до нацболи!!! 8)))))))))...
   >

   Пане Альберт. Ви не зрозуміли іронію заголовку. Якщо треба Вас за ручку тримати та слово за словом толкувати, тоді:
   Подарувавши українському народові демократію, ми віддали Україну москалям.
   Тепер ясно?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.12 | Альберт

    Це не іронія. Це ідиотизм!

    Статті з таким заголівком не можна сприймати серьозно. Вибачте - невже шановний пан вимагає від мене читання того бонтону? А потім ще і брати участь в безсмаковій і безглуздій дискусії на тему - кому належатиме Україна? Не приховую - після Вашого допису я прочитав не тільки заголовок, а і навіть іще три-чотири слова з різних кутків статті - по діагоналі! Знаєте - Ви коли небудь бачили еквілібристичну мастурбацію? Ні? Отож - до цієї статті і я завдавався іноді питанням, а чи можливо таке? Автор впевненно доводитть, що принаймні лінгвистично і змістовно це ще і як можливо!!!

    Вибачте - я дійсно, даремно не прочитав. Тоді б і пані Талю не чіпав!! 8)... Все - дозвольте я залишу Вас на цій гілці далі! 8))))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.12 | Мірко

     Re: Це не іронія. Це ідиотизм!

     Альберт пише:
     > Статті з таким заголівком не можна сприймати серьозно. Вибачте - невже шановний пан вимагає від мене читання того бонтону? А потім ще і брати участь в безсмаковій і безглуздій дискусії на тему - кому належатиме Україна?<

     Нічого не вимагаю. Ви самі прочитали. А кому належатиме Україна, отут і річ. Через останних 500 років вона належала українцям 26 років, (Галичина яких 17) так що ваша впевненість мене дивує.

     >Не приховую - після Вашого допису я прочитав не тільки заголовок, а і навіть іще три-чотири слова з різних кутків статті - по діагоналі!<

     >Знаєте - Ви коли небудь бачили еквілібристичну мастурбацію?<

     На такі фільми не ходжу. Може є дубляж українською?

     > Ні?<

     Ні.

     > Отож - до цієї статті і я завдавався іноді питанням, а чи можливо таке? Автор впевненно доводитть, що принаймні лінгвистично і змістовно це ще і як можливо!!!<

     Ось що можливо, це із державної статистики:
     __________________________________________________________________
     За даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року українці становлять 77,8% людності України, тоді як українську мову визнало рідною лише 67,5%. Як показало всеукраїнське опитування Інституту соціології НАН України, у 2005 році українську мову вважали рідною лише 64,3% населення, російську 34,1%, іншу – 1,5%; мовою спілкування дорослого населення в родинній сфері були: переважно українська – 41,8%, переважно російська – 36,4%, обидві мови (залежно від обставин) – 21,6%.
     ______________________________________________________________

     >
     > Вибачте - я дійсно, даремно не прочитав. Тоді б і пані Талю не чіпав!! 8)... Все - дозвольте я залишу Вас на цій гілці далі! 8))))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.12 | Альберт

      Що Ви маєте на увазі?...

      Доречі - в Дніпропетровській області місцева рада ніфіга не ухвалила. Прядко не дав! Та купка молодих студентів. Я хоч у наметиках і не був - але підпис мій стоїть за скасування того смердючого рішення... і не тільки підпис.

      В Дніпропетровську нема ніякої регіональної мови. У нас єдина мова - державна.

      І не треба мені тут "хворіти душею". Дніпро якось собі раду дасть. І мене не треба виховувати у такому тоні - вік не той. Знаю - що роблю, як роблю, і для чого... А що не скиглю - не дочекаєтесь!!! 8)))) Не дочекаєтесь...

      І навіть якщо усі нити почнете - то ваше буде горе. Пригадую, пригадую я початок 2005 року... Мені має бути соромно??? Мені???? За всю ту вакханалію, яка була і тут відбита не гірше, аніж "у дійсності"?

      Поверніться трошки на рейки адекватності, пан Мірко, я дуже Вас прошу. І не несіть дурні!

      Так - я погано знаю історію, але чи Ви її добре знаєте? Можливо краще за мене, можемо перевірити. Я щось Вам може боржний? Ніби ні. То облиште з мене питати, добре?...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.12 | Мірко

       Вибачте, то що мав на думці дочіпити не дочіпив

       Дружина на вечерю кликала. Змінив свій пост, - з додатком і менше коментарями. :O
 • 2006.11.11 | igorg

  Монографія до теми (не Адольфа :) )

  Є пропозиція підвищити рівень дискусії.
  Пропоную скан книги: Раса,Нация,Класс.Двусмысленные идентичности.
  Э.Балибар,И.Валлерстайн. Лого2, 2004 г., 285 с. 1.3Mb в PDF форматі.
  Качати з http://rapidshare.de/files/20705138/Balibar_Vallerstain.rar.html
  Цитата зі вступу (повністю ознайомится ще не встиг :) ).

  "Если мы хотим избежать расизма, прежде всего нам следует избегать «абстрактного» антирасизма, а именно незнания психологических и социологических законов перемещения населения: следует уважать «пределы толерантности», удерживать «культурные дистанции», то есть в силу того постулата, что индивиды являются наследниками и носителями определенной уникальной культуры, различать отдельные коллективы (лучший критерий с этой точки зрения - национальные границы). И здесь мы покидаем область спекуляций, чтобы непосредственно обратиться к политике и интерпретации повседневного опыта."
 • 2006.11.12 | viloshnyk

  Країну розкрадають, бандити національності не мають

  Ваша дискусія про національності тягне у маргинальні закутки - на узбіччя.
  Однак її поява є характерною - стає зовсім погано і починається пошук цапа. У древніх бедуїнів таку тваринку виганяли у пустелю до диявола, щоб цап з собою забрав всі гріхи племені.
  Звичайно, нацмени винні. А Українці святі і непорочні, як Діва Марія!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.12 | Альберт

   В українців є вагоме виправдання...

   В себе не вкрадеш!!!!...

   Але злочинці при владі - то вже спільний здобуток. Я б Вам порахував оті смердючі 33 відсотка, знаєте. На статистиці - 18% неукраїнців, 5 відсотків збоченців, 5% обдолбаних пропагандою українців, 5% родичі функціонерів, залежні, таке інше - от вам і голоси Партії Ригіонів!... Влаштовує така аріфметика - без вигадок?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.12 | Мірко

    Ми один одного не зрозуміли

    Ми таки ж по однім боці барикад. Поправив свій попередний пост. Додав трохи статистики яке нам добро не віщує. :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.12 | Альберт

     Пане Мірко - та от тільки не хвилюйтесь..

     Особливо після вечері.. Все нормально!

     Ні - авжеж, можливо що мусить бути краще... 8))))) Але - нема межі в досконалості!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.12 | Мірко

      За вас не хвилююсь, а за Україну мене шляк трафляє!.

   • 2006.11.12 | viloshnykCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua