МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КУН ініціює заборону діяльності Компартії в Україні

11/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
7 листопада Конгрес Українських Націоналістів провів у м. Києві протестні акції „Злочинам комунізму не буде ні забуття, ні прощення”.

На Михайлівській площі біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932 – 1933 рр. відбулася панахида за жертвами комуністичного режиму та народне віче, ініційоване Конгресом. На віче було прийнято звернення учасників протестної акції з низкою вимог. Так, КУН за дорученням народного віча готуватиме позов українського народу до Верховного Суду України про заборону діяльності Комуністичної партії України.

„1917 року відбувся більшовицький переворот, потому комуністи задушили українську революцію, знищили Центральну Раду, Директорію, українську державність, а українці потрапили більш ніж на 70 років під жорстоке панування комуністів. У ці роки десятки мільйонів українців стали жертвами голодоморів, воєн, репресій і депортацій,” — наголосив заступник голови КУН, народний депутат України Євген Гірник.

„Сьогодні, в часи незалежності Української держави, Комуністична партія України відіграє роль „п’ятої колони” та продовжує окупаційну політику,” — підкреслив Євген Гірник.

Також учасники віче вимагають провести міжнародний суд над тоталітарним комуністичним режимом „Нюрнберг-2”, визнати Голодомор 1932 – 1933 рр. геноцидом української нації з виплатою компенсацій жертвам голодомору Російською Федерацією як правонаступницею СРСР та знести на території України всі символи окупаційного комуністичного режиму і пам’ятники комуністичним діячам, перейменувати населені пункти, вулиці та інші об’єкти, назви яких пов’язані із діяльністю та персоналіями компартії.

Прес-служба Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

 • 2006.11.09 | Мірко

  Re: КУН ініціює заборону діяльності Компартії в Україні

  В статті написано
  >Також учасники віче вимагають провести міжнародний суд над тоталітарним комуністичним режимом „Нюрнберг-2”, визнати Голодомор 1932 – 1933 рр. геноцидом української нації з виплатою компенсацій жертвам голодомору Російською Федерацією як правонаступницею СРСР та знести на території України всі символи окупаційного комуністичного режиму і пам’ятники комуністичним діячам, перейменувати населені пункти, вулиці та інші об’єкти, назви яких пов’язані із діяльністю та персоналіями компартії.<

  Які можуть бути компенсації мертвим жертвам Голодомору?
  Але коли розуміємо Голодомор як етноцид українського народу з метою заволодіти землями на котрих жили українці - тоді компенсація має бути українському народові, якраз - землею. Як мінімум Кубань. А жителям які відмовляться від української мови як вимоги громадянства, - дати заселити Сибір за Путинським пляном. :p
 • 2006.11.09 | Боррачо

  Як людина, ворожа до КПУ,

  мушу сказати, що це - найліпша реклама Симоненкові та його банді. Вони, зазвичай, самі тиражують такі листівочі й збрасують їх на низові осередки - "для сплочєнія внутрєннєга єдінства".

  Тобто, такі заяви (а скільки їх вже було) - не просто безглузда, але й вельми шкідлива річ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua