МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ще раз про «боротьбу» з корупцією

11/08/2006 | bu
, або про «перших» хлопців із Інтерполу, СБУ і МВС


Хочу одразу вибачитися перед тобою, шановний читачу, оскільки коли сам читаю або чую про те, як наші доблесні правоохоронні органи, а вірніше їхнє керівництво, «бореться і перемагає» корупцію, мені вже давно не хочеться ні сміятися, ні плакати - мені хочеться сховатися десь далеко-далеко, де ще не ступала нога українських «авангардистів-керівників» із МВС, СБУ і Прокуратури.
І вже як знущання звучить чергова інформація наших ЗМІ про те, що за даними Міжнародної організації “Транспаренсі Інтернешнл”, опублікованими 6 листопада, «Україна посіла 99 місце за рівнем корупції у списку із 163 країн світу. Цікаво, кого заспокоює той факт, що Україна приміром посіла 99, а не 110 чи 130, бо було й таке. Може представників Інтерполу в Україні?

Проте, коли мені розповіли як до «масованого» наступу на корупцію в Україні долучився не хто-небудь, а керівник представництва Інтерполу в Україні при МВС Куликов К.Б., то стало зрозумілим, що сховатися від корупції в Україні можна лише на Марсі, куди ще не добралися «провідні» країни світу та Інтерпол.

Ось лише один приклад. Восени 2004 року, якраз тоді, коли в українців вперше за останні 13 років з‘явилися надія на кращі зміни в суспільстві, на встановлення правосуддя та очищення правоохоронних органів, на допомогу в цьому європейських і міжнародних інституцій, у т.ч. Інтерполу, через пункт пропуску «Шегині» Галицької митниці у вантажному автомобілі марки "Рено Магнум" на територію України ввезли автомобіль "Лексус LХ 470" для Куликова К.Б., який згодом оформили на його 83-річну бабусю Новак Н.Д., інваліда 1 групи. Бачите як внучок піклується про свою бабусю?

Через деякий час Куликов К.Б. за підробленими документами (загальногромадянський паспорт серії СО № 411902 на ім’я Арзамасцева Миколи Ігоровича, 21.05.1970 р.н., із вклеєною фотографією К.Куликова) зареєстрував цей автомобіль у МРЕВ м. Києва.Ще посилання
Азаров обозвал Бойко куркулем. И пообещал воспитать его

Соратник Януковича вляпался в скандал из-за любовницы? Фото

5 трупов

Зарегистрирован Украинский молодежный форум

Кто-то украл деньги ЕС. Предназначенные для ликвидации аварии на ЧАЭСПопри те, СБУ порушила кримінальну справу з цього приводу, яку згодом було передано до Генеральної прокуратури України, сьогодні цю справу, як і безліч інших, намагаються як кажуть «спустити на тормозах». Бо за справу взялися люди, які вміють їх «вирішувати». Добре відомий Курочкін («Макс Бешений») «перетер этот вопрос с нужными людьми в МВД (А.Новиков – зам. министра) и Генпрокуратуре», а також із одним із керівників Служби безпеки України, прізвище якого «есбеушники» цілком заслужено змінили і називають «Нахапайченком» (це було зроблено після того, як пан Наливачейнко у вузькому колі свого найближчого оточення сказав, що він в СБУ тимчасово – «немножко подзаработаю и перейду в другую структуру»). І як говорять обізнані люди – на цій справі він також «конкретно хапнул».

Кажуть Дріжчаний також «хапнув». Як за те, що не побачив «Лексуса», так і за те, що закриває очі на факт наявності у пана Куликова К.Б. паспорта громадянина Держави Ізраїль, про що йому неодноразово доповідалося співробітниками контррозвідки.

Я думаю, що вже давно настав час висловити «велику» подяку таким ось «борцям із корупцією» в Україні. Була б тільки політична воля. І, як мені здається, тут не простим українцям треба ховатися на Марсі. Тут на Марс треба відправити таких ось «Куликових-Арзамасцевих», «Наливайченків-Нахапайченків», «Курочкіних-Пєтухових», «Щербанів-Бакаїв», «Засух-Боделанів» та ще багатьох-багатьох «борців» з корупцією. Одна біда – такого ковчега в Україні ще не збудували, куди б могли посадити отакої «кожної тварі по парі» і зробити «приємний» подарунок марсіанам від нас українців. Ми ж щедрі люди. Чи не правда, шановний читачу?Володимир Марчук


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua