МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Полтаві відбулася акція «Похорон комунізму»

11/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У вівторок, 7 листопада, поблизу пам’ятника Леніну відбулася акція «Похорон комунізму», приурочена до чергової річниці Жовтневої революції. Організатором акції виступила Полтавська обласна організація «Національний Альянс».

Крім активістів «Національного Альянсу», у заході взяли участь представники організацій та партій правого спрямування, зокрема КУН, УНА-УНСО, Центру національного відродження, загалом – 30 осіб.

Акція розпочалася з виконання Гімну України. Перехожі стали свідками театралізованого дійства. Учасники акції стояли, тримаючи в руках свічки, як символ пам’яті, та аркуші з написами усіх тих злодіянь, що вчинила Комуністична партія проти української нації за період свого правління з 1917 року. Учасники заходу по черзі розповідали про злочини, зазначені на листках, – «Три голодомори», «Вбивство Степана Бандери», «Переселення в Сибір», «Викорінення української мови», «Репресії проти інтелігенції», «Створення ГУЛАГу», – розривали їх та спалювали разом з прапором комунізму. Після цього відбулися виступи представників правих сил. Акція супроводжувалася роздачею листівок із закликом не забувати про злочини комуністичної влади та тих, хто загинув за волю України.

Таким чином, молоді люди засвідчили, що вони пам’ятають численні злочини проти українців та мільйонні жертви комуністичного режиму, усі стереотипи, насаджені радянською владою, і зроблять усе можливе, щоб викорінити їх із свідомості пересічного українця.

Відповіді

  • 2006.11.10 | Іван Тригубов

    Re: У Полтаві відбулася акція «Похорон комунізму»

    Жаль, що учасникам поминок є місце де проводити дані похорони, давно вже треба зрівняти цей пам'ятник з з землею.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua