МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Севастополь: треба робити виводи, час слушний

11/09/2006 | Tatarchuk
Андрей Запевалов: Севастополь - город паникёров?
Про те, як наслідки чинить будь-яка паніка в місті-герої, мешканців якого постійно готують до якихось провокацій, нападів з вороже налаштованого світу, терактів; та про те, як ці люди не вірять ані владі ані військовим ані офіціозним запевненням. Погані наслідки експериментів над свідомостю. >>
Передмова.

Майдан-Крим пропонує вашій увазі матеріал Андрєя Запєвалова, в якому автор мальовничо показує, наскільки легко зробити паніку в городі-герої Севастополь.
Звертаємо увагу читачів, що наприкінці статті автор робить припущення, що паніку в Севастополі зробили аби "відвернути увагу від прийняття статусу бандеровців". Це відображує, можливо, ще один бік багатогранної севастопольської паніки.
Нестала та хитка психична атмосфера в місті Севастополь давно вже є предметом як жартів кримського студенчества, так і предметом серйозних застережень психопатологів.
Це повязано з тим, що перебування Чорноморського флоту Росії на території міста весь час супроводжується шкідливою для людини пропагандою та найбруднішими засобами "психологічного контролю". Під час стихійних лих або масової паніки колективне безсвідоме, пригнічуване весь час, виривається назовні.
http://maidan.org.ua/static/krymmai/1163089717.html

А також - ще дві точки зору на паніку:

Перша: "Провокация против ЧФ и России" http://www2.maidan.org.ua/n/krym/1163080849

Друга: "Не смешно! помогите, люди в панике!!" http://www2.maidan.org.ua/n/krym/1163090322


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua