МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

думки українських бюрократів про владу

11/10/2006 | Абу
діючу і наступну. вибірка не репрезентативна, далеко не повна і ні про що не свідчить :)

але, як на мою скромну думку, їх позиція показова і смію думати характерна не тільки для тих людей, з якими довелося поспілкуватися останніми днями. вони дають певне уявлення про настрої і про особливості поведінки цього непомітного, але часом важливо прошарку суспільства - вони можуть прекрасно або саботувати або допомагати. не переоцінюю їх роль, але нагалошую що вона (роль) таки є.

отже що думають про перспективи основних гравців закоренілі укрсуччиновники середнього рівня - ті хто давно на посадах, доріс до начуправлінь і департаментів, але ще не до замміністрів і прочіх політично залежних

- Ющ - корабель, який впевнено і без зупинок йде на дно і вже звідти не піднімиться. його з*їдять янучари, можливо доб*є Юля. отже, триматися за тонучий корабель, тим паче його рятувати - западло і дурість.
- янучари - цих ніхто не з*їсть, вони з*їдять себе самі, бо тупі. отже, поведінкова модель - показна лояльність, вичікування, обережність, але не ангажованість і не асоційованість з ними.
- Юля - в її перспективи не вірять, але сприймають як важливий чинник ладшафту, проте вже зі значно меншою серйозністю - всі чекали її дій на початку осені і не дочекалися. тому, майже списали, тактика - брати до відома, слідкувати,але не напрягатися

а ще всі шукають/ нюхають/ виглядають / гадають - ху із некст. бюрократія завмерла в очікуванні. в повітрі носиться очікування появи чогось/когось нового.

З.І. якщо хтось скаже, що ситуація в цих колах прямо протилежна - радо погоджуся і сперечатися не буду

Відповіді

 • 2006.11.10 | Shooter

  Re: думки українських бюрократів про владу

  Абу пише:
  > діючу і наступну. вибірка не репрезентативна, далеко не повна і ні про що не свідчить :)
  >
  > але, як на мою скромну думку, їх позиція показова і смію думати характерна не тільки для тих людей, з якими довелося поспілкуватися останніми днями. вони дають певне уявлення про настрої і про особливості поведінки цього непомітного, але часом важливо прошарку суспільства - вони можуть прекрасно або саботувати або допомагати. не переоцінюю їх роль, але нагалошую що вона (роль) таки є.
  >
  > отже що думають про перспективи основних гравців закоренілі укрсуччиновники середнього рівня - ті хто давно на посадах, доріс до начуправлінь і департаментів, але ще не до замміністрів і прочіх політично залежних
  >
  > - Ющ - корабель, який впевнено і без зупинок йде на дно і вже звідти не піднімиться. його з*їдять янучари, можливо доб*є Юля. отже, триматися за тонучий корабель, тим паче його рятувати - западло і дурість.
  > - янучари - цих ніхто не з*їсть, вони з*їдять себе самі, бо тупі. отже, поведінкова модель - показна лояльність, вичікування, обережність, але не ангажованість і не асоційованість з ними.
  > - Юля - в її перспективи не вірять, але сприймають як важливий чинник ладшафту, проте вже зі значно меншою серйозністю - всі чекали її дій на початку осені і не дочекалися. тому, майже списали, тактика - брати до відома, слідкувати,але не напрягатися
  >
  > а ще всі шукають/ нюхають/ виглядають / гадають - ху із некст. бюрократія завмерла в очікуванні. в повітрі носиться очікування появи чогось/когось нового.
  >
  > З.І. якщо хтось скаже, що ситуація в цих колах прямо протилежна - радо погоджуся і сперечатися не буду

  В цілому погоджуся. Проте все ще бачу когорту далеко не найдурніших бюрократів, які все ще перебувають на близьких орбітах до Юща.

  Думаю, тут грає роль і те, що посада-2009 одна, а претендентів - все ще троє (+ ще є посада-2011). Тому можливими є "різні домовленості", так би мовити.

  З іншого боку - хтось/щось нове до 2009 при всіх можливих найсприятливіших умовах максимум що потягне - відсотків 5-8% голосів. А решта з 30%, що "зависли" знову, в основному, розподіляться між трьома перерахованими.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua