МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За здоров'я чи за упокій? Чи нема різниці?

11/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“На вчорашньому засіданні Політради “Нашої України” основна дискусія велася по Програмі та Статуту партії”, - розповів член Президії Ради партії Павло Жебрівський.

“Рада оцінила програму як достойний продукт. Ці програмні принципи мають бути розгорнуті у велику програму діяльності партії”, - зазначив Жебрівський. Також він повідомив, що обговорювалося питання про удосконалення політреформи. “Після дебатів з цього приводу ми проголосували, що такий пункт у програмі партії має бути”, - додав він.

Ще одним пунктом програми, який обговорювався на Раді, було питання про опозиційність “Нашої України”. “Вирішено, що з цього має бути окрема ухвала з’їзду. Як мету ставити опозиційність не потрібно, оскільки задача кожної партії - це прихід до влади, а не перебування в опозиції. Рада партії схвалила такі пропозиції”, - зауважив Павло Жебрівський.

“Що стосується обговорення Статуту, найбільші суперечки були з приводу таємного чи відкритого голосування, адже Статут передбачає обидві процедури, - зазначив він. - Більшість членів Політради схилялася до того, що з’їзд сам має ухвалити рішення, яким чином голосувати за ту чи іншу кандидатуру”. Жебрівський додав, що питання обирати голову партії чи голову Ради партії також буде винесено на рішення з’їзду”.

Джерело: www.razom.org.ua

Відповіді

  • 2006.11.10 | Нестор (Львів)

    Re: За здоров'я чи за упокій? Чи нема різниці?

    Несуни мені нагадують особу, яку зненацька в дорозі застукала "швидка настя" (для тих хто не знає - дрисля, за перепрошенням). Так от, пройде такий чолов'яга 5 метрів - а потім під кущик (якщо є), або й посеред дороги - ріденько просе.еться-просвистить. І то до біса довго триває - з вересня минулого року. І сморід вже півкулі земної охопив. Але все одно невтямки, що то не від того, що щось не теє з'їв, а що то вже така хронічна хвороба, що ДАВНО пора ДУПУ (почесну) відрізати. Щонайменше. А ліпше ГОЛОВУ. Особливу, ту що звисає й ся хитає так поважно (й почесно).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua