МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А що ж буде насправді з Петрівкою?

11/10/2006 | So_matika
КиївПресс повідомляє отаке: Заступник Київського міського голови – секретар Київради Олесь ДОВГИЙ спростовує чутки про знесення найпопулярнішого книжкового ринку на Петрівці. За його словами, там планується лише реконструкція і створення найбільшого у Києві центру з продажу книг. Так він прокоментував ситуацію, що склалася навколо цього ринку, повідомляє веб-портал КМДА.
“Думаю, що навіть в останню чергу така річ не могла бути підтримана і допущена нашою радою. Ми ставимося з повагою і з зрозумінням до важливості книговидавництва та продажу. Ми навпаки переймаємось темпом розвитку тих мереж, які зараз існують з продажу книг, і особливо намагаємося стимулювати українське книговидавництво і його дестриб`юцію”, – зазначив Олесь ДОВГИЙ.
Нагадаємо, що на останній сесії депутати Київради виділили ділянку ТОВ «Книжковий ринок» для будівництва торгово-розважального комплексу і паркінгу з поетапним знесенням будівель і споруд поблизу станції метро «Петрівка». Спочатку планувалося поступово зносити старий книжковий ринок і господарський ринок, а замість книжкових рядів побудувати паркінг.
http://www.kievpress.info/read/26289.html

Тобто - залишиться там тільки той, хто в змозі заплатити за місце у "торгівельно-розважальному комплексі", а всі дрібні книжкоторгівці йдуть лісом?
Цікаво, на який відсоток зросте вартість книжок після цієї перебудови?

Відповіді

  • 2006.11.10 | digger

    А за це я готовий вбити Черновецького (-)

  • 2006.11.10 | gavrilaf

    Re: А що ж буде насправді з Петрівкою?

    А Ви не знали? Це рішення у livejournal-і обговорювали вже доволі давно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua