МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чого це Чобіт мовчить? В лісі чергова нарада!

11/11/2006 | Нестор
http://obozrevatel.com/news/2006/11/9/144214.htm

Судьба субботнего съезда НСНУ решается в эти минуты на закрытом Совете партии, проходящем в одном из санаториев Пущи-Озерной. Об этом «Обозу» стало известно из информированных источников в среде самой партии. Традиционно такие собрания проходят в здании столичного «Киевпроекта», однако на сей раз, во избежание привлечения лишнего внимания СМИ, «нашеукраинцы» решили уединиться за городом.

А Ющенко певно сам не свій :) Ось деякі цитати (річної давності правда) ;) :

"Я думав, всі питання вирішуються в кабінеті президента, не у лісі. Я глибоко помилився"

"Нічого доброго наради в лісі не приносять"

Відповіді

 • 2006.11.11 | ОРИШКА

  Re: Чого це Чобіт мовчить? В лісі чергова нарада!

  А я только сейчас внимание обратила:

  ....всі питання вирішуються в кабінеті президента...,
  Ну да, таки у человека шизо-мессианство. Он уверен в этом. Анализы спонтанных текстов президента делал кто-нибудь? Может, Чобіт сможет?
 • 2006.11.11 | observer

  наради

  нарада №1 Конституційний суд розглядає звернення і дає позитивні відповіді на запитання: «А чи було порушено строки під час формування уряду Януковича?» і «Чи має право президент у цьому випадку розпустити парламент, призначивши нові вибори?» Згідно з існуючим планом, не менш як 12 суддів Конституційного суду приблизно в розпал парламентських канікул, що припадають на січень—лютий, готові винести відповідний вердикт. На сьогодні мотором цього процесу є президент і лідер опозиції. Їхній альянс у даній ситуації мотивований насамперед тим, що ні Віктор Ющенко, ні Юлія Тимошенко без кадрової складчини не можуть розраховувати на позитивне рішення у КС.

  нарада №2 Поєднання конституційної реформи з проведенням дострокових парламентських виборів, покликаних створити «новий склад під нові повноваження» — головна тема, обговорювана сьогодні на міжпартійному та міжтабірному рівні. Поки «меншовики» — НУ, СПУ і КПУ визначаються зі ставленням до такої комбінації, найбільші сили у ВР — ПР і БЮТ — обережно промацують позиції одне одного в пошуках політреформеного консенсусу. За даними «ДТ», представники двох політичних сил, здатних забезпечити конституційну більшість уже в нинішній ВР, провели низку консультацій. Продуктом різнорівневих переговорів може стати готовність опонентів висловитися за «парламентсько-канцлерську» республіку.

  http://www.zn.kiev.ua/nn/show/622/55076/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.11 | samopal

   Re: наради

   нарада №1
   таке рішення, та ще й у "розпал парламенських канікул" підтримає ригіони, на фоні загального невдоволення станом справ у державі... Програє президент та НУ, бо вони не скористалися цїєю иожливістю вчасно, коли ще було тепло і усі готувалися до перевиборів, розраховуючи саме на таке рішення президента. Тепер ще й виглядатиме, що то вони якраз і не давали ригіоналам "сдєлать фсьо правільна". Доречі, цю згубну для НУ думку вже потихеньку почав розкручувати Ромцьо МакЛауд. Стратєг?

   нарада №2
   Дані дуже схожі на дпстовірні. Але фактом є те, що політреформу ніякий КС відмінити не може. Можна лише внести зміни до Конституції. Але це зовсім не означатиме нічого "дострокового", бо для чого дпострокові вибори ригіонам? Таке рішення влаштувало б Луценка, та тих, хто його підштовхує до "булави", бо Луценко вже готовий очолити усе, що ворушиться, лиш не БЮТ та лиш без усякої-там достроковості. НУ, тіпа, мєдлєнна спуститься з горба... а поки-що нехай пасуться.
   З іншого боку, термін "канцлерський" якраз наштовхує на очевидну маніпуляцію авторів цього повідомлення, котре, знову ж таки, змушує пригадати хто з ким вів "паралельні консультації" про ширину коаліції. І продовжує їх вести...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua