МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" нарешті таки пішла в опозицію

11/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
детальний звіт наших кореспондетів зі з`їзду чекайте ближче до ночі, а поки що повідомлення УП:

З'їзд "Нашої України" підтвердив рішення Ради партії про перехід в системну опозицію до "антикризової коаліції" та діючого уряду України.

З'їзд доручив народним депутатам – членам Партії ініціювати у Верховній Раді розгляд резолюції недовіри діючому Кабінету міністрів, що матиме наслідком його відставку.

Крім того, ухвалено рішення про формування опозиційного уряду, структура якого відповідатиме структурі діючого Кабінету міністрів.

Голові ради партії доручено звернутися до партій – членів Блоку "Наша Україна" у парламенті зі зверненням щодо початку створення єдиної потужної політичної сили. Також планується провести переговори та забезпечити координацію своїх дій у Верховній Раді із Блоком Юлії Тимошенко.

З'їзд також прийняв рішення про вдосконалення конституційної реформи в Україні.

Крім того, прийнято рішення про об’єднання Помаранчевих сил, яким передбачається проведення місцевих та регіональних форумів Помаранчевих сил, головною метою яких є об’єднання для протистояння загрозі реваншу з боку "антикризової коаліції".

З'їзд "Нашої України" прийняв рішення затвердив зміни до партійної програми та прийняв Основні програмні цілі та завдання на сучасному етапі "Європейський вибір: незмінність шлях".

Як повідомляє прес-служба партії, за таке рішення проголосувало 1126 делегатів, проти – 2, утрималося –25.

Також, за пропозицією з’їзду, Програмний комітет буде постійно діючим органом, який удосконалюватиме Програму партії і до наступного з’їзду запропонує нову редакцію Програми.

Джерело: Українська правда

Відповіді

 • 2006.11.11 | Нестор (Львів)

  Re: "Наша Україна" нарешті таки пішла в опозицію

  Ото так новина: нарешті!!! (було вже близько 100) пішла!!! (майже півроку блукає) в опозицію!!! (півроку там - особливо ті що мають багату уяву - достеменно собі уявляють і мають цілковите уявлення про свою уявну опозицію). Учора член НСНУ Лановий півгодини товк Шустеру, що він ВЖЕ ТАКОЖ АпАзиція, але певно у Савіка з абстрактним мисленням ся не складає - нє він врешті решт погодився але так як медбрат коли має справу із новоприбулим психом (божевільним, пардон, п'ятимовний Савіку).
  Але наївні, видно забули про таке партійне несунушне поняття, яким є По-Член НСНУ. Три тижні тому скомандував вимкнути світло - вимкнули. І не пікнули. Катеринчук-сАрако гримнув сьогодні на з'їзді дверима на знак протесту, але протест був з щоколаду видко, розтанув за півторигодини (По-Член скомандував - згинь протесте, нечиста сило), і Катеринчук "власнов парсунов" із протестуючим виглядом (знак на обличчі бігме ся лишив - від протесту, а мо' й від патрона) мажорно ся вмостив на кріселко, яке О ЩАСТЯ!!! не протестувало проти цього. Бо не є (наразі) членом НСНУ.

  Тепер будЕмо чекали на команду По-Члена про ВІДНОВЛЕННЯ перемовин про здорову (в сенсі, після тритижневого відпочинку сил до біса має, а ідей свіжих та жвавих, а яких оригінальних - була б лопата) широку коаліцію. Під ніколи не вицвілим гаслом "Об'єднання ху..їв і бубликів" (креатив "бригадира волкова"). А який учора потужний сигнал пролунав з вуст пана ми-нинька-в-прєза-в-моді-бо-нам-похєр-україна Яценюка!!! Тепер він БАЧИТЬ ЩО АЗАРОВ СЯ РУХАЄ В ПРАВИЛЬНОМУ НАПРЯМКУ!!! (майже дослівно з учорашнього Савіка ШВободного).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.13 | Таля

   В опозицію потрібно писати в лапках, або вживати "бля-опозицію"

   Треба, щоб всьо було чотко, аби нарід знав, що насправді діється...
   Опозиція НУ "загромко звучіт" для позиції коритників та рабів.
 • 2006.11.11 | samopal

  "Наша Україна" нарешті стане потужною у Парламенті?

  А з ким вони там збираються вести переговори про потужність? З Морозом?
  Бо з БЮТ лиш про "координацію" (бо ті ж не хочуть "очолюватись" лідерами народної довіри до президента). І то лиш про тимчасову (до виборів). І то лиш на основі "помаранчевої ідеї" якою вони "володіють".
  А про який "реванш" з боку партнерів по широкій коаліції вони заговорили? То ж вони самі з ними "у шахи" загравали...
  А які ще є у парламенті партії - "члени блоку Наша Україна", які досі не долучилися до "початку створення єдиної потужної політичної сили"? Більше року вони просто "кінчали"?
 • 2006.11.11 | samopal

  "Наша Україна" нарешті таки пішла на перерву (/)

  Голова ради партії «Народний Союз «Наша Україна» Роман БЕЗСМЕРТНИЙ запропонував делегатам з’їзду НСНУ обрати голову партії на загальнопартійних виборах.

  Як передає кореспондент УНІАН, виступаючи на з’їзді Р.БЕЗСМЕРТНИЙ зазначив, що це може бути компромісним рішенням і оголосив перерву у роботі з’їзду на 5 хвилин для того, щоб делегації обговорили цю пропозицію.

  Проте після голосування по зміні статуту, за яким керівника партії мав би обирати з’їзді і після того як ця пропозиція не була підтримана, практично половина делегатів з’їзду почали скандувати «Ганьба». І блокувати всі інші рішення, в тому числі і щодо зміни назви партії.

  Також була висловлена недовіра до результатів голосування, і керівнику контрольно-ревізійної комісії партії Михайлу ПОЛЯНЧИЧУ було доручено провести перевірку, але зал не заспокоївся, тоді Р.БЕЗСМЕРТНИЙ вийшов з зазначеною пропозицією.

  В ці хвилини у роботі з’їзду оголошена перерва до 19.30, а керівники регіональних делегацій запрошені до кімнати президії для обговорення ситуації.
  -------------------------------------------------------------------
  http://www.unian.net/ukr/news/news-172766.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.11 | ОРИШКА

   Re: "Наша Україна" нарешті таки пішла на перерву (/)

   Сколько можна агонизировать??
   Вот была бы я Катеринчуком, встала бы и сказала: Соратники, досить вже маячню крутити, вставайте - і в опозицію. Об'єднаємося з Юлєю і будемо бити ворога в його лігві - у Зраді. Захищати будемо наш довірливо-недовірливий народ, піднімемо країну на боротьбу за право жити нормально..

   ДАВАЙ, МИКОЛА!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.11 | Нестор (Львів)

    Re: "Наша Україна" нарешті таки пішла на перерву (/)

    Прошу вибачення в дами (Оришки) за свій коментар, бо годі ся втримати:

    >Давай Миколо!

    А в Миколи ср.ка гола! Він в туалет йде тільки по тому, як це телефоном узгодив з патроном (По-Член НУ)
    Тому гасло (згідно із логікою подій) тра переробити приблизно на таке:
    Давай По-Член, щоби дав Микола!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.13 | Таля

     Re: "Наша Україна" нарешті таки пішла на перерву (/)

   • 2006.11.11 | samopal

    Re: "Наша Україна" нарешті таки пішла на перерву (/)

    ОРИШКА пише:
    Вот была бы я Катеринчуком, встала бы и сказала: Об'єднаємося з Юлєю і будемо бити ворога в його лігві.

    Ось тому Ви виступаєте тут, А Катеринчук на з'їзді майбутньої "потужності" :)
 • 2006.11.11 | Pavlo Z.

  І для НСНУ,і для Ющенка буде краще, якщо вони роз'єднаються.

  НСНУ стане тією опозицією Президента,яка урівноважить його від натиску, який зараз валить і його і НСНУ лише з одного боку. Треба нарешті дати бій ПР, в якому у НСНУ будуть розв'язані руки. Якщо, звісно, вона змінить і керівництво, і стиль роботи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.12 | Максим'як

   Re: Роз"єднання тільки у випадку Порошенка головою партії

   Решта потенційних лідерів просто не потягнуть.

   У Порошенка є харизма, гроші і ЗМІ. Він би дуже швидко вивів партію на рівень рейтингу БЮТ.

   Всі решту потенційних лідерів просто працюють на рівні "єсть мнєніє" на Банківській, типу у Ющенка, часто на власній фантазії. За Луценка не кажу - він або робить реформу в МВД, або нехай йде до социків. Це чуже тіло. Якщо Янук захищає Луценка, то це теж з приводу "єсть мнєніє".

   Тобто розділяти Ющенка і партію Треба, але ставити сильного лідера. Це не означає, що партія матиме якусь відмінну політику у стратегії України чи буде в опозиції до Ющенка. Це тільки означатиме, що партія не діятиме як флюгер, реагуючи кожен раз на "єсть мнєніє".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.12 | Pavlo Z.

    У жорстко опозиційної партії (при ПР при владі) потрібен не один

    лідер. Бо з ним може "трапитися" те, що з покійним В.Чорноволом... Він не повинен бути крупним бізнесменом - бо по-перше боятиметься за свій бізнес, а по-друге, відноситиметься до партії, як до бізнес-проекту.

    Повинна бути група з кількох бойових, авторитетних в регіонах, дієвих і не заплямованих. Таких, наприклад, як керівник, здається, Чернівецької організації, який разом з колегами прийняли кілька місяців тому рішення про неприпустимість блокування з ПР і виключення з Ради НСНУ і самої партії тих, хто підтримуватиме таке блокування.

    Ці люди в партії є і я їх бачив учора на з'їзді, але лідерів з них повинна визначити сама партія без тиску з Києва.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.12 | samopal

     А м'якоопозиційній партії вистачить і одного. Але почесаного

     Ці "жорсткі" пацани вже пів року перетікають між владою та опозицією.
    • 2006.11.12 | Максим'як

     Re: Лідер, як Бог може бути один.

     Це перевірено історією: боги між собою сваряться.

     Треба гордитися тим, що є бізнесові лідери у політиці. Досягнення у бізнесі - це висока кваліфікація.

     Просто, я переконаний, що Порошенко бізнесом слабо займається, бо йому б була політика не такою важливою.

     Він є фінансист а не пустопорожній болтун. А чи партія буде комерційним проектом при його головуванні, то смішно навіть говорити, то за Кучми було, що будучи есдеком можна було капітал підняти, зараз і надалі партія є і буде навіки тільки затратною.

     Той, хто якусь заяву начирикав у переферії чи дулю скрутив не знає структури бюджету чи завдань національної безпеки і не буде знати десь у Чернівцях чи Одесі, а за нього ні Порошенко, ні Єхануров цього робити не будуть.

     Лідер може бути тільки із київського владного казана. Шлях у лідери партії тільки через депутатський мандат, кількарічну працю у комісіях, законодавчій та виконавчій владі. Тоді ця партія матиме вплив у суспільстві.

     Можна пригадати провали Хорошковського та інші партійні проекти.

     Порошенка навмисно валили, бо бачили у ньому потужну особу, конкурента.

     Я не бачу інших розкручених і харизматичних осіб на лідера НУ, крім Порошенка. Кириленко тут не підходить, Катеринчук може бути тільки лідером серед партизан і заколотників, Безсмертний вже відбув своє.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.12 | Pavlo Z.

      Зовсім неприйнятне порівняння.

      1.Бога не обирають на з'їзді - він є апріорі.
      2."Не сотвори собі кумира" - як щодо цього.
      3."Айне Гаймат, Айн Фольк,Айн Фюрер" вже проходили - працює зле.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.12 | Максим'як

       Re: Аін фюрер, Аін фольк - найдосконаліша ситема всіх часів людс

       Візьміться за елементарні основи суспільних формацій від сім"ї до держави.

       Я собі уявляю чи колись прийшли б жиди до Ізраїлю, коли б замість Мойсея була жидівська рада - вони б там і у пустині здохли і не за 40 років, а за 3-5.

       --------

       Оце тільки но прочитав:
       [12.11.2006 13:58]
       Артеменко назвав “консолідуючу ланку” з’їзду НСНУ


       Народний депутат фракції „Наша Україна” Юрій АРТЕМЕНКО вважає, що член Президії НСНУ Петро ПОРОШЕНКО став “консолідуючою ланкою” на другому етапі ІІІ з’їзду партії “Народний Союз Наша Україна”.

       Про це він заявив кореспонденту УНІАН, коментуючи результати вчорашнього з’їзду НСНУ в Києві.

       На думку Ю.АРТЕМЕНКА, позиція П.ПОРОШЕНКА щодо нової системи обрання керівництва партії стала вирішальною для з’їзду. „Переконаний, що до цієї промови кожен в залі відчував загрозу розколу партії через непорозуміння та кадрові питання. Але пропозиції Петра ПОРОШЕНКА продемонстрували, що нинішнє керівництво партії заради її майбутнього готове лишити посади та дати можливість партії оновитися”, - зазначив Ю.АРТЕМЕНКО. Втім, як вважає депутат, повне оновлення керівництва партії може призвести до того, що партія втратить професійних менеджерів, і, як наслідок, поступиться опонентам.

       „Ми були близькі до того, щоб втратити сильну та дієву партію. На щастя, цього не трапилось. І левова частка заслуга цього належить Петру ПОРОШЕНКО, що у кризовий момент взяв ініціативу у власні руки”, - зазначив народний депутат.

       Як повідомляв УНІАН, після тривалої дискусії на з’їзді з приводу обрання лідера НСНУ П.ПОРОШЕНКО закликав запровадити процедуру попереднього обрання голови на регіональному рівні.
       ------------------
       Це ще раз підтверджує високий потенціальний організаційний рівень Порошенка.

       Я можу більше сказати про Порошенка із астрологічної т.з., але обмежуся одним фактом. Навіть поверхово взяти те, що він народжений під сузір"ям Ваг, дуже мирним і чесним сузір"ям, може сказати про особу дуже багато. Сузір"я Ваг, під ним не народжуються вбивці та злодії, а борці за справедливість - є винятки, звичайно, але до них Порошенко не відноситься.

       Саме ця риса колись Порошенка-олігарха змусила його йти до Ющенка, а не до Медведчука з Кучмою.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.12 | Pavlo Z.

        Re: Аін фюрер, Аін фольк - найдосконаліша ситема всіх часів людс

        Я так бачу по одній цій фразі, що вам треба бути замість Порошенка - бо (принаймні зсередини) ви визріли на посаду Автора Абсолютної Істини.
       • 2006.11.13 | Михайло Свистович

        Re: Аін фюрер, Аін фольк - найдосконаліша ситема всіх часів людс

        Максим'як пише:
        >
        > Я можу більше сказати про Порошенка із астрологічної т.з., але обмежуся одним фактом. Навіть поверхово взяти те, що він народжений під сузір"ям Ваг, дуже мирним і чесним сузір"ям, може сказати про особу дуже багато. Сузір"я Ваг, під ним не народжуються вбивці та злодії

        народжуються

        >
        > Саме ця риса колись Порошенка-олігарха змусила його йти до Ющенка, а не до Медведчука з Кучмою

        Ні, не ця.
      • 2006.11.12 | Уляна

       Re: Зовсім неприйнятне порівняння.

       Pavlo Z. пише:

       > 3."Айне Гаймат, Айн Фольк,Айн Фюрер" вже проходили - працює зле.

       а також:
       Айн:
       - найкращий бюджет України саме в тому році, коли бюджетний комітет очолював Порошенко
       - найкраща бізнес-експансія України в навколишній світ саме Рошенівська.
       - найкращі наповнювачі (не плутати з освоювачами!!!) бюджету України - харчова промисловість, серед них Рошен
       - один з найбільш customer-friendly банків в Україні - банк Мрія.

       А що зумів вивести на якісь світові позиції представник Чернівецької області? Якщо тільки дулю скрутив, як це назвав пан Максим'як, то на цьому далеко не заїдеш. Таким сміливцям з областей треба надавати можливість росту і самостійності, але керувати зараз повинні люди зі вже встановленими досягненнями, а не люди "голого потенціалу".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.12 | Pavlo Z.

        Re: Зовсім неприйнятне порівняння.

        Уляна пише:
        > - найкращий бюджет України саме в тому році, коли бюджетний комітет очолював Порошенко
        > - найкраща бізнес-експансія України в навколишній світ саме Рошенівська.
        > - найкращі наповнювачі (не плутати з освоювачами!!!) бюджету України - харчова промисловість, серед них Рошен
        > - один з найбільш customer-friendly банків в Україні - банк Мрія.
        По "Мрії" - не знаю, не займався - можливо й так. Але який стосунок вже майже рік має Порошенко до цього банку?:) По інших трьох позиціях маю ду-уже великі сумніви. Наприклад - що маєш під поняттям "бізнес-експансія"? Якщо вкладення капіталу - то ІСД однією Гутою Ченстховою дасть фору всім зарубіжним проектам "Рошену". Якщо експорт виробів - то це зроблять "Укрспецекспорт", "Nemiroff" і ще напевне хтось - ліньки лазити по статистиці.

        > А що зумів вивести на якісь світові позиції представник Чернівецької області?
        А може краще облишити розмови про глобальні місії в стилі "Зато мы делаем ракеты"? Він продемонстрував найголовніше зараз для України - гонор, про який забули київські вожді.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.12 | Уляна

         Re: Зовсім неприйнятне порівняння.

         Pavlo Z. пише:
         > По "Мрії" - не знаю, не займався - можливо й так. Але який стосунок вже майже рік має Порошенко до цього банку?:)
         Простий. Він "відгодував" на продаж успішний банк. І той продовжує таким бути, наскільки знаю. А міг би довести своє дітище до банкрутства, санації та інших відомих процедур.

         > По інших трьох позиціях маю ду-уже великі сумніви. Наприклад - що маєш під поняттям "бізнес-експансія"? Якщо вкладення капіталу - то ІСД однією Гутою Ченстховою дасть фору всім зарубіжним проектам "Рошену". Якщо експорт виробів - то це зроблять "Укрспецекспорт", "Nemiroff" і ще напевне хтось - ліньки лазити по статистиці.

         Що маю наувазі? Грубо так: завезли товар в країну, зняли бабки і вивезли. Якщо вигідніше не завозити товар, а випускати в країні - теж підійде. Це так як експансія в Україну пральних порошків, зубної пасти, йогуртів. Нам їх нав'язали завозячи роками, а потім набридло возити, то просто побудували заводи у нас. І так по величезній кількості товарів. Один з небагатьох, хто був здатний зробити таку експансію в зворотньому напрямку - Порошенко. ІСД може вкладати свій капітал в Гуту, Голівуд чи футбольні клуби, як це роблять всілякі Саудівські принци або Чукотські Королі, але все багатство цих діячів походить з корисних копалин, тому за експансією криється не стільки талант народу скільки властивості земної кори в тій місцевості, де народ проживає. Нормальні країни не проти бути "експанутими" сировиною або вільними фінансами.

         > А може краще облишити розмови про глобальні місії в стилі "Зато мы делаем ракеты"? Він продемонстрував найголовніше зараз для України - гонор, про який забули київські вожді.

         "Зато мы делаем ракеты" - є дійсно нічим не підкріпленим, голим гонором. Голого гонору надовго не стане. "Верхня Вольна з ядерними боєголовками" (Шутер), де всі без шкарпеток, цукерок і прального порошку, зате з гонором. Гонор гонору різниця. Давайте гоноруватися тим, що повідбирали бізнеси (вільною конкуренцією) у виробників прального порошку. Я якраз писала про такий успішний випадок, яких в Українській історії дуже мало. Їх треба набагато більше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.13 | Pavlo Z.

          Re: Зовсім неприйнятне порівняння.

          Уляна пише:
          > Pavlo Z. пише:
          > > По "Мрії" - не знаю, не займався - можливо й так. Але який стосунок вже майже рік має Порошенко до цього банку?:)
          > Простий. Він "відгодував" на продаж успішний банк.
          А чому він - твій претендент на Лідера Нації -його продав москалям? І не просто москалям, а Кремлеві?

          > А міг би довести своє дітище до банкрутства, санації та інших відомих процедур.
          А для чого йому це? Не треба так погано про нього думати - він же політик, скандали з вкладниками йому ні до чого:)

          >
          > > По інших трьох позиціях маю ду-уже великі сумніви. Наприклад - що маєш під поняттям "бізнес-експансія"? Якщо вкладення капіталу - то ІСД однією Гутою Ченстховою дасть фору всім зарубіжним проектам "Рошену". Якщо експорт виробів - то це зроблять "Укрспецекспорт", "Nemiroff" і ще напевне хтось - ліньки лазити по статистиці.
          >
          > Що маю наувазі? Грубо так: завезли товар в країну, зняли бабки і вивезли. Якщо вигідніше не завозити товар, а випускати в країні - теж підійде. Це так як експансія в Україну пральних порошків, зубної пасти, йогуртів. Нам їх нав'язали завозячи роками, а потім набридло возити, то просто побудували заводи у нас. І так по величезній кількості товарів. Один з небагатьох, хто був здатний зробити таку експансію в зворотньому напрямку - Порошенко. ІСД може вкладати свій капітал в Гуту, Голівуд чи футбольні клуби, як це роблять всілякі Саудівські принци або Чукотські Королі, але все багатство цих діячів походить з корисних копалин, тому за експансією криється не стільки талант народу скільки властивості земної кори в тій місцевості, де народ проживає. Нормальні країни не проти бути "експанутими" сировиною або вільними фінансами.
          І де тут аргументи по темі - тобто по "бізнес-експансії Порошенка"?

          > > А може краще облишити розмови про глобальні місії в стилі "Зато мы делаем ракеты"? Він продемонстрував найголовніше зараз для України - гонор, про який забули київські вожді.
          >
          > "Зато мы делаем ракеты" - є дійсно нічим не підкріпленим, голим гонором. Голого гонору надовго не стане. "Верхня Вольна з ядерними боєголовками" (Шутер), де всі без шкарпеток, цукерок і прального порошку, зате з гонором. Гонор гонору різниця. Давайте гоноруватися тим, що повідбирали бізнеси (вільною конкуренцією) у виробників прального порошку. Я якраз писала про такий успішний випадок, яких в Українській історії дуже мало. Їх треба набагато більше.
          Теж нічого не зрозумів - до чого тут це??
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.13 | Уляна

           Відповідаю по одному

           Лідер нації? Де йшлося про лідера нації? Лідер партії, лідер однодумців. Це по-перше.
           По-друге. Відносно приватної власності такі вислови, як твій, неприпустимі. Це страшенно неграмотно. Весь світ продає все всім. Американці можуть заволодіти перлиною Німеччини - фірмою Мерседес. Єгиптянин володіє центральним магазином Лондона "Harrods", не пам'ятаю вже хто з чужинців викупив Empire State Building. Це якась задрість до Порошенка, а не аргумент. Боляче в черговий раз переконуватися, що країна така питомо неєвропейська.

           Pavlo Z. пише:

           > А чому він - твій претендент на Лідера Нації -його продав москалям? І не просто москалям, а Кремлеві?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.13 | Максим'як

            Re: Це не заздрість Порошенку - це політика Бродського у НУ (-)

          • 2006.11.13 | Уляна

           Що тут неясно?

           Я писала про некоректність порівняння придбання фірмою ІСД заводу за кордоном і продажем українських цукерків за кордоном. Країна розвинута тоді, коли вона продає свою продукцію в інші країни, але продукцію максимально перероблену, а не сировину.

           Цукерки досить конкурентно-здатні і добре продаються за кордоном. Оце і весь аргумент по "бізнес-експансії Порошенка". А більше нічого і не треба. Чи знову якоїсь політкоректності не вистачає?

           Pavlo Z. пише:
           > Уляна пише:

           > > Що маю наувазі? Грубо так: завезли товар в країну, зняли бабки і вивезли. Якщо вигідніше не завозити товар, а випускати в країні - теж підійде. Це так як експансія в Україну пральних порошків, зубної пасти, йогуртів. Нам їх нав'язали завозячи роками, а потім набридло возити, то просто побудували заводи у нас. І так по величезній кількості товарів. Один з небагатьох, хто був здатний зробити таку експансію в зворотньому напрямку - Порошенко. ІСД може вкладати свій капітал в Гуту, Голівуд чи футбольні клуби, як це роблять всілякі Саудівські принци або Чукотські Королі, але все багатство цих діячів походить з корисних копалин, тому за експансією криється не стільки талант народу скільки властивості земної кори в тій місцевості, де народ проживає. Нормальні країни не проти бути "експанутими" сировиною або вільними фінансами.
           > І де тут аргументи по темі - тобто по "бізнес-експансії Порошенка"?
          • 2006.11.13 | Уляна

           Тут просто сліпий з глухим.

           Навіщо ти почав писати про "гонор"? Сумуєш за посконним русскім вапросом "Ти мєня уважаєшь?" Якщо твій Чернівецький партієць не продемонстрував нічого, крім гонору, не треба його. Маємо Костенка. Або в Совєтський Союз за гонором.

           Pavlo Z. пише:

           > > > А може краще облишити розмови про глобальні місії в стилі "Зато мы делаем ракеты"? Він продемонстрував найголовніше зараз для України - гонор, про який забули київські вожді.
           > >
           > > "Зато мы делаем ракеты" - є дійсно нічим не підкріпленим, голим гонором. Голого гонору надовго не стане. "Верхня Вольна з ядерними боєголовками" (Шутер), де всі без шкарпеток, цукерок і прального порошку, зате з гонором. Гонор гонору різниця. Давайте гоноруватися тим, що повідбирали бізнеси (вільною конкуренцією) у виробників прального порошку. Я якраз писала про такий успішний випадок, яких в Українській історії дуже мало. Їх треба набагато більше.
           > Теж нічого не зрозумів - до чого тут це??
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.13 | Pavlo Z.

            Re: Тут просто сліпий з глухим.

            Уляна пише:
            > Навіщо ти почав писати про "гонор"? Сумуєш за посконним русскім вапросом "Ти мєня уважаєшь?"
            Уляно, мені сумно, що ти не знаєш, що "гонор" українською, як і більшістю європейських - "честь".


            > Якщо твій Чернівецький партієць не продемонстрував нічого, крім гонору, не треба його. Маємо Костенка. Або в Совєтський Союз за гонором.
            А ТВІЙ Бокасса - що, кращий?:)))
            Далі буде пізніше - вночі я сплю, а вдень працюю, вибач.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.15 | Уляна

             Бокасса?

             Ти хотів сказати Назюзаліст, УССченко і Чварич? І при цьому ще про щось розповісти...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.15 | Pavlo Z.

              Бокасса.

              Уляна пише:
              > Ти хотів сказати Назюзаліст, УССченко і Чварич? І при цьому ще про щось розповісти...
              Ні - я хотів сказати: Черновецький такий самий "мій", як Бокасса - "твій":).
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.16 | Уляна

               Непорозуміння.

               "Твій" - не малося наувазі "тобою підтримуваний", а "тобою наведений в приклад". (Тобто, член НСНУ з Чернівецької області, якого ти пропонував у сучасні лідери партії.) Ти, здається, подумав про мера Черновецького. Та ще й у тому плані, що я тебе записала у його прихильники. Не мала таких намірів. Сорі.

               Pavlo Z. пише:
               > Уляна пише:
               > > Ти хотів сказати Назюзаліст, УССченко і Чварич? І при цьому ще про щось розповісти...
               > Ні - я хотів сказати: Черновецький такий самий "мій", як Бокасса - "твій":).
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.11.16 | Pavlo Z.

                Непорозуміння!

                Теж вибач! Але - :)))) Розвелося черні...
                вецьких!
     • 2006.11.13 | Михайло Свистович

      Re: Лідер, як Бог може бути один.

      Максим'як пише:
      >
      > Треба гордитися тим, що є бізнесові лідери у політиці

      Не бачу причин для такої гордості

      >
      >А чи партія буде комерційним проектом при його головуванні, то смішно навіть говорити, то за Кучми було, що будучи есдеком можна було капітал підняти, зараз і надалі партія є і буде навіки тільки затратною.

      Читати Вас дійсно смішно. На сьогодні бюудь-яка партія, яка пройшла прохідний бар"єр - чудове джерело збагаченя. Особливо це яскраво помітно на місцях. Чим менше місце - тим більш помітно, хоча у ВР збагачуються швидше. Ви чули про таку річ як плата за голосування?

      >
      > Порошенка навмисно валили, бо бачили у ньому потужну особу, конкурента

      І такі завалили. А Ви про якусь харизму тут торочите...
   • 2006.11.12 | толя дейнека

    Re: лапочка Порошенко

    опозиційність Порошенка завжди матиме природню межу - інтереси його бізнес-імперії. Тобто натискаючи на певні педалі, можна регулюівати ступінь опозиційності Петра Олексійовича, ну і звісно гарантовано він не вийде на радикальний рівень.
    Він і за кучми був таким самим опозиціонером, як і зараз. По владних кабінетах щтани протирав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.12 | samopal

     Re: лапочка Порошенко

     Угу. А про його здатність до об'єднання можуть свідчити чудові фольклорні записи діалогів Пєтєчкі з Кучмою, збережені для нащадків майором Колєю. Там, де він рапортував Кучмі про агітаційну роботу над Ющенком, котрий ніяк не міг збагнути нащо він "прив’язався до цієї дури"...
   • 2006.11.13 | Михайло Свистович

    Re: Роз"єднання тільки у випадку Порошенка головою партії

    Максим'як пише:
    >
    > У Порошенка є харизма

    Немає в нього харизми.

    >
    > Він би дуже швидко вивів партію на рівень рейтингу БЮТ

    в Донецькій чи Луганській області :)

    Хоча я б хотів, щоб НСНУ очолив Порошенко. Він розуміє необхідність дружби з Юлею, і вона не проти з ним дружити.

    >
    > Всі решту потенційних лідерів просто працюють на рівні "єсть мнєніє" на Банківській, типу у Ющенка, часто на власній фантазії. За Луценка не кажу - він або робить реформу в МВД, або нехай йде до социків.

    Він не піде вже до социків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.13 | Максим'як

     Re: Порошенко не зрадить своїй позиції

     Порошенко не зрадить своїй позиції, але при цьому буде легко себе почувати з усіма політичними силами, у т.ч. із Тимошенко чи Януковичем.

     Чому Порошенко втратив темп і його зуміли затуркати, то тут причина та, на мою думку, що йому ніколи б не прийшло у голову, що Ющенко може його принести у жертву, для Порошенка це стало шоком, він не приділяв особливої уваги для вибудови оборонних ліній, бо вважав, що при Ющенку, він, як у Бога за пазухою.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.14 | samopal

      А яка у нього зараз "позиція"?

      А є хтось (чи щось), кого (чи що) Ющенко ще не "здав"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.14 | Максим'як

       Re: Українська позиція. Орієнтація на себе, на українця.

       Ющенко скоро відчує відповідь, через кілька місяців.

       тупо вважати, що ті чи інші особи діють тільки з меркантильних інтересів. Ми маємо яскравий наш форумний приклад, пана Свистовича, який за Мороза, готовий був собі руку відрубати дати, а "жив на одну зарплату"

       Багато і дуже багато людей підтримували Ющенка за свої власні кошти і тільки тому, що це їм подобалося. Ющенко їх вікинув, як сміття. Але головний підсумок підбивається на небі.

       Ющенко не зможе бути лідером держави, неспираючися на диктатуру, якщо він зрадив друзів і тих, що його щиро любили.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.16 | samopal

        Угу. "Даніличь, я ваша на вєкі"...

       • 2006.11.19 | Михайло Свистович

        Re: Українська позиція. Орієнтація на себе, на українця.

        Максим'як пише:
        >
        > Ми маємо яскравий наш форумний приклад, пана Свистовича, який за Мороза, готовий був собі руку відрубати дати

        Брехати не гарно. Ніколи не був готовий. Я лише, як і зараз, захищав істину, коли оббріхували Мороза. І зараз захищаю, коли оббріхують когось незалежно від ідеології - Юща, Юлю, Янука, того ж Мороза. А от Ви за Ющенка тут дійсно готові були багато чого. Бо це - Ющенко ;)
 • 2006.11.11 | SpokusXalepniy

  Вечно они куда-то спешат:) А ведь сказано было умным человеком..

  ...тарапицца не надо, да!

  Вот Порошенко суть дела знает - предложил провести "праймери", чтобы через полгода глава партии появится как бы сам собой, как в америках.

  Потом, перед вступлением в оппозицию, надо разработать соответствующий документ УНИПОП - УНИверсал Позиционирования ОПпозиции, с целью выработки единого неоппозиционного подхода всех оппозиционных сил.

  Потом сформировать теневой кабинет министров по одобрению решений главного кабинета министров, предоставив все полномочия главы запасного кабмина - Тимошенко, а ежели ортачиться она и здесь будет, то поручить это Луценку - ему лучше знать с кем не надо оппозиционировать.

  К этому времени можно параллельно подготовить запрос в КС про скасування деяких (не всіх) повноважень президента.

  И, наконец, общим голосованием (как раз и кворум соберется) присвоить документу единой оппозиционной єдности с правительством соответствующее название:
  УНИПОП-II им. Виктора Андреевича Януковинко.

  Заодно (не забыть бы) провозгласить аренду зала КПИ не только круглосуточной, но и пожизненной, в смысле - бессмертной.
 • 2006.11.12 | Нестор

  Історія знає лише два виснажливих і довгих переходи

  1. Перехід Суворова через Альпи
  2. Перехід НУ в опозицію
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.16 | пан Roller

  "Кризисная опозиция"-Опозиция до" антикризовой коалиции"

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  >
  > З'їзд "Нашої України" підтвердив рішення Ради партії про перехід в системну опозицію до "антикризової коаліції" та діючого уряду України.

  > Опозиция до" антикризовой коалиции"-"кризовая", а не системная.

  Brgds
 • 2006.11.16 | samopal

  Найпроворніша партія в Україні. Одна нога "тут", друга "там"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua