МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подвйна оплата комунальних послуг?

11/11/2006 | Пані
Тут поставили отаке питання. Прохання правникам і просто грамотним в цьому людям - дати відповідь.

---------
Вiтаю!

Наскiльки менi вiдомо, законодавством встановлено, що одна людина повинна платити за однi i тi ж комунальнi послуги, наданi за однаковий перiод часу ОДИН раз (тобто тЁльки за тi послуги, якi вона отримуе/використовуе за мiсцем свого фактичного проживання).

З цього приводу виникае питання: якщо людина зареестрована за одним мiсцем проживання, але фактично мешкае протягом тривалого часу, наприклад, 1,2,3 роки в iншому мiсцi (давайте вiзьмемо для прикладу двi квартири в одному i тому ж мiстi в межах Укра©ни), i регулярно оплачуе комунальнi послуги за мiсцем фактичного проживання, тобто, платить за воду, газ, тепло, квартплату, електроенергiю там, де реально живе, а не там, де зареестрована, чи повинна така людина оплачувати також тi ж самi послуги за мiсцем свое© реестрацii, тобто тi, якi вона не споживае?

Якщо нi, то якi статтi законодавства це регулюють?

Чи е квитанцЁя по сплатi за комунальнi послуги, в якiй вказанi прiзвища тих, хто фактично оплачуе послуги, але не зареестрований в данiй квартирi, достатнiм доказом для суду i комунальних служб, щоб вони не нараховували подвiйну оплату за комунальнi послуги (за ту квартиру, де людина зареестрована i за ту, в якiй вона фактично проживае тривалий час) або щоб вони зробили вЁдповЁдний перерахунок?

З вдячнЁстю,
Олександр

Відповіді

  • 2006.11.11 | igorg

    Re: Подвйна оплата комунальних послуг?

    Наскільки я знаю, у випадку тривалої відсутності (більше місяця чи декількох) слід написати заяву до ЖКК. Тоді за частину послуг якими ви не користуєтесь ви не сплачуєте (вода, газ, сміття). В той же час за опалення, прибирання і т.п. ви маєте платити. Про конкретику цієї процедури слід дізнатися у ЖКК, звісно за письмовою заявою про письмове розяснення, або у відповідному відділі місквиконкому.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua