МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яка влада потрібна народу

11/14/2006 | Русин
Яка влада потрібна народу.
Народу потрібна влада, яка забезпечить зростання його добробуту - аксиома!
Але чи може бути така влада? Тільки тоді, коли її до цього примусити.
Влада повинна приймати конкретні зобов'язання по збільшенню народного добробуту, і повинна бути досить сильно вмотивована для того щоб їх виконувати.
Зараз влада таких завдань перед собою не ставить, а якщо щось і пообіцяє, то виконувати ці обіцянки для неї зовсім не обов'язково. Виконала вона їх, або ні-панування їй мінімум на 5 років забезпечено. Для збільшення відповідальності треба термін перебування у владі поставити в залежність від виконання економічних обіцянок по підвищенню народного добробуту. Доки виконуєш обіцянки - при владі, не виконав - звільни місце для того, хто буде їх виконувати.
А виконання зобов'язань влади повинні контролювати Ради народних депутатів, які треба звільнити від усіх адміністративних функцій.
Адміністративне керування повинні виконувати органи державної влади, а Ради - здійснювати контроль за їх діяльністью. Така система забезпечить конституційний контроль за діяльністью влади і стане основою для збільшення її відповідальності.
Верховна Рада, яка зараз поклала на себе тягар і законодавчої і виконавчої влади, порушуючи тим самим принцип незалежності гілок влади, теж повинна бути від нього позбавлена.
Саме така реформа влади потрібна народу України, усі інші розробляються і здійсьнюються в інтересах партійно-олігархічних кланів. Тільки народ, об'єднаний навколо справжньої народної партії, може досягти такої реформи для поліпшення свого добробуту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua