МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янкуовича зажимають між Банковою і Вашінгтоном

11/14/2006 | Moro
Затверджувати директиви на міжнародні переговори є конституційним правом президента, заявляє прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.

Вона зазначила, що у понеділок президент Віктор Ющенко підписав указ, яким визначає деякі питання подальшого розвитку українсько-американських відносин у зв'язку з робочим візитом прем'єр-міністра до США.

Цим указом глава держави доручив Кабінету міністрів подати йому на затвердження проект директив делегації України під час робочого візиту прем'єра до США, додала Ванникова.

http://pravda.com.ua/news/2006/11/13/50693.htm

--------------------------------------------

Хвьодорич таки попал! Получаєцца, що він має їхати в США танцювати під партитуру Ющенка. І відступити від цієї партитури в Штатах ніхто йому не дасть - не дасть сам Вашінгтон. Не їхати він теж не може - поїздка в США є актом визнаня статусу навіть для президента ядерної держави Путіна - що вже тут казати про колишнього простого завгара? Знову ж таки - не поїхати - це попасти в певну залежність уже від Москви. А цього теж ніззя допускать - мало лі як карта впаде?

Отак-то, Хвьодорич - нє фік було пястки растапирівать!(наїзжать на Тарасюка)

Відповіді

 • 2006.11.14 | Хвізик

  Re: Янкуовича зажимають між Банковою і Вашінгтоном

  Moro пише:
  > Затверджувати директиви на міжнародні переговори є конституційним правом президента, заявляє прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.
  >
  > Вона зазначила, що у понеділок президент Віктор Ющенко підписав указ, яким визначає деякі питання подальшого розвитку українсько-американських відносин у зв'язку з робочим візитом прем'єр-міністра до США.
  >
  > Цим указом глава держави доручив Кабінету міністрів подати йому на затвердження проект директив делегації України під час робочого візиту прем'єра до США, додала Ванникова.
  >
  > http://pravda.com.ua/news/2006/11/13/50693.htm
  >
  > --------------------------------------------
  >
  > Хвьодорич таки попал! Получаєцца, що він має їхати в США танцювати під партитуру Ющенка. І відступити від цієї партитури в Штатах ніхто йому не дасть - не дасть сам Вашінгтон. Не їхати він теж не може - поїздка в США є актом визнаня статусу навіть для президента ядерної держави Путіна - що вже тут казати про колишнього простого завгара? Знову ж таки - не поїхати - це попасти в певну залежність уже від Москви. А цього теж ніззя допускать - мало лі як карта впаде?
  насправді, у янука є ще варіант захворіти грипом та на бюлетеня сісти
  >
  > Отак-то, Хвьодорич - нє фік було пястки растапирівать!(наїзжать на Тарасюка)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.14 | Зверопупс

   Re: Янкуовича зажимають між Банковою і Вашінгтоном

   Да плевал он на партитуры)) Как это ему в США помешают? пасть скотчем заклеят?))Шо за лепет детский)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.14 | Moro

    Ти мабуть нічо нє пойняв.

    Візити не здійснюються стихійно. Є план - в тому і питань, які будуть обговорюватися, а які ні. Оце і є "партитура".
    І по цій "партитурі" Янук і буде "танцювати" - тобто чіста канкрєтна проявлять свою позицію. А ето страшно - скажеш шось не то - Вашінгтон може здивовано звести брови. Або Москва обідитися.
    Так шо вот!.... Пойняв тепер?
  • 2006.11.14 | один_козак

   Або впасти в колаптоїдний стан.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua