МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рада розгляне сьогодні ряд законопроектів з СОТ

11/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок, 14 листопада, розгляне в першому читанні ряд законопроектів, необхідних для вступу України до Світової організації торгівлі.

Про це сказано на порядку денному Ради на вівторок, текст якої мають Українські Новини.

Рада на ранковому засіданні у вівторок заслухає в рамках дня уряду звіт міністра у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка про діяльність органів державної й місцевої влади з розвитку фізкультури і спорту.

Парламент на ранковому засіданні також заслухає звіти міністра вугільної промисловості Сергія Тулуба й міністра палива й енергетики Юрія Бойка про розвиток вугільної галузі й впровадження енергозберігаючої моделі економіки.

Рада на вечірньому засіданні у вівторок розгляне законопроекти Кабінету Міністрів і Президента, що пропонують знизити експортне мито на брухт і відходи чорних металів протягом 6 років після вступу до СОТ з 30 євро за тонну до 10 євро за тонну.

Парламент на вечірньому засіданні також розгляне законопроект Президента, що передбачає скасування державного регулювання цін на імпорт і квоти на об'єкти державного цінового регулювання в сільському господарстві.

Рада також розгляне президентський й урядовий законопроекти, що пропонують скасувати експортні субсидії на молоко й молочну продукцію, а також квотування виробництва й реалізації молока.

Крім того, парламент розгляне законопроект Президента, що пропонує заборонити використання інформації про безпеку зареєстрованих в Україні пестицидах й агрохімікатах протягом 10 років без дозволу господарств, за зверненням яких здійснено таку реєстрацію.

Парламент також розгляне законопроекти Кабміну й Президента, що пропонують скасувати квоту В, що передбачає поставки цукру за міжнародними договорами, і квоту С, що визначає його експорт.

Парламент розгляне законопроекти Президента й Кабміну, що пропонують увести квотування пільгового ввозу цукру-сирцю в обсязі 260 тис. тонн/рік.

Рада також розгляне включення до порядку денного урядового законопроекту про збільшення доходів державного бюджету на 2006 рік з 1 731,5 млн. гривень до 127 516,6 млн. гривень, видатки - на 1 941,3 млн. гривень до 140 199,4 млн. гривень.

Парламент також визначить, чи включати до порядку денного законопроект про податкові нововведення.

Як повідомляло агентство, 2 листопада Рада прийняла в першому читанні частину з запропонованих Президентом і Кабміном законопроектів, прийняття яких необхідно для вступу України до СОТ.

26 жовтня Президент Віктор Ющенко висловив надію, що Рада прийме пакет законопроектів, необхідних для вступу до СОТ, до 20 листопада.

Ющенко вніс у Раду пакет законопроектів по СОТ як невідкладний 20 жовтня, щоб Україна встигла до кінця 2006 року вступити до цієї організації.

Прем'єр-міністр Віктор Янукович прогнозує вступ України до СОТ у січні-лютому 2007 у разі прийняття Радою необхідних законопроектів.

Джерело: Українські Новини

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua